Propozycja Wyboru Forumowego Utworu 1500 notowań LP3

Nasze gusta niekoniecznie reprezentowane są przez zestaw cotygodniowych notowań LP3... Może mamy nasze własne?

Moderatorzy: Yacy, Grycek, jollyroger72, Yacy, Grycek, jollyroger72

Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Propozycja Wyboru Forumowego Utworu 1500 notowań LP3

Post autor: Yacy »

Pewnie to miejsce będzie najlepsze.

Chciałem to zaproponować wcześniej, ale przez zawirowania jakie mam ostatnio wyleciało mi to z głowy... Już chciałem zrezygnować, ale ... spróbuję... Może to jest sposób, aby oderwać się trochę od rzeczywistości...

Czy nie sądzicie, że 1500 notowanie LP3 to fajna okazja do tego aby przekonać się co nam Forumowiczom najbardziej się podoba z tych 1500 notowań? Czy to jest These Are the Days of Our Lives, Brothers in Arms, Niepokonani, a może jednak Again? Wyniki mogą okazać się podobne do Forumowego TWC. A może jednak nie...?

Pytanie oczywiście ile osób chciałoby się pobawić, jak to zrobić i czy w ogóle jest sens się w coś takiego pobawić? Bo to jednak spore przedsięwzięcie ;-) Ponad 130 utworów!!! Może jestem trochę hmm ten tego, ale ... Jakiś czas temu wybrałem sobie taki zestaw, który mam w komórce i dość często przesłuchuję. Wybór zacząłem od utworów z podium poszczególnych lat, aby każdy rocznik był podobnie reprezentowany ;-) . Dało to 84 piosenki. Uzupełniłem utworami z top100 podsumowania lp3. W sumie mi wyszło 135 utworów!!! Sporo, ale to w końcu 28 lat! Mój zestaw jest już nieaktualny, bo brak tam Pearl Jam ;-). No i na podium obecnego roku był ODJAZD... Ech... :-)

Fajnie byłoby zakończyć całość przed notowaniem 1500. Zostało 12 tygodni!

Można to zrobić przy użyciu patentu Grycka i schematu Naszej Listy. Wtedy zaczęlibyśmy zapewne od 128 utworów i 64 par!!! A wcześniej do fazy eliminacyjnej można wrzucić te 135 utworów... Potężna ilość muzy... Ale... Każdy z nas zna sporo z tych utworów na pamięć, większość utworów jest na płytach z 25-lecia, a pewnie wszystkie utwory są do odsłuchania w sieci. Zawsze można to gdzieś zapakować...
Innym sposobem mógłby być popularny na różnych forach tzw. Survivor. Z listy utworów każdy wybiera kilka najsłabszych utworów i poprzez taką negatywną selekcję w kilkunastu turach, dochodzi się do najlepszego utworu! Np. przy 135 utworach potrzeba ok. 15 tur każda np. po 5 dni. Na początku odpadłoby 12 utworów, potem stopniowo mniej. Tylko tu może trochę brakować czasu...

Wg mnie Nasza Lista byłaby lepsza... potrzeba 7 rund, aby ze 128 utworów dojść do tego NAJ! :-) Do 10.09 można eliminować i potem przez 7 tygodni oddawać głosy w kolejnych rundach. Jest nawet jeszcze tydzień rezerwy...

A może jakiś inny sposób?

Może to jest szalony pomysł, ale ...
Piszcie. Tak czy nie. Ewentualnie jak...
Ostatnio zmieniony pn sie 16, 2010 7:24 pm przez Yacy, łącznie zmieniany 1 raz.
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Wybór Forumowego Utworu 1500 notowań LP3!

Post autor: kajman »

Yacy pisze:Czy nie sądzicie, że 1500 notowanie LP3 to fajna okazja do tego aby przekonać się co nam Forumowiczom najbardziej się podoba z tych 1500 notowań? Czy to jest These Are the Days of Our Lives, Brothers in Arms, Niepokonani, a może jednak Again? Wyniki mogą okazać się podobne do Forumowego TWC. A może jednak nie...?
Pytanie oczywiście ile osób chciałoby się pobawić, jak to zrobić i czy w ogóle jest sens się w coś takiego pobawić? Bo to jednak spore przedsięwzięcie ;-) Ponad 130 utworów!!! Może jestem trochę hmm ten tego, ale ... Jakiś czas temu wybrałem sobie taki zestaw, który mam w komórce i dość często przesłuchuję. Wybór zacząłem od utworów z podium poszczególnych lat, aby każdy rocznik był podobnie reprezentowany ;-) . Dało to 84 piosenki. Uzupełniłem utworami z top100 podsumowania lp3. W sumie mi wyszło 135 utworów!!! Sporo, ale to w końcu 28 lat! Mój zestaw jest już nieaktualny, bo brak tam Pearl Jam ;-). No i na podium obecnego roku był ODJAZD... Ech... :-)
Fajnie byłoby zakończyć całość przed notowaniem 1500. Zostało 12 tygodni!
Można to zrobić przy użyciu patentu Grycka i schematu Naszej Listy. Wtedy zaczęlibyśmy zapewne od 128 utworów i 64 par!!! A wcześniej do fazy eliminacyjnej można wrzucić te 135 utworów... Potężna ilość muzy... Ale... Każdy z nas zna sporo z tych utworów na pamięć, większość utworów jest na płytach z 25-lecia, a pewnie wszystkie utwory są do odsłuchania w sieci. Zawsze można to gdzieś zapakować...
Innym sposobem mógłby być popularny na różnych forach tzw. Survivor. Z listy utworów każdy wybiera kilka najsłabszych utworów i poprzez taką negatywną selekcję w kilkunastu turach, dochodzi się do najlepszego utworu! Np. przy 135 utworach potrzeba ok. 15 tur każda np. po 5 dni. Na początku odpadłoby 12 utworów, potem stopniowo mniej. Tylko tu może trochę brakować czasu...
Wg mnie Nasza Lista byłaby lepsza... potrzeba 7 rund, aby ze 128 utworów dojść do tego NAJ! :-) Do 10.09 można eliminować i potem przez 7 tygodni oddawać głosy w kolejnych rundach. Jest nawet jeszcze tydzień rezerwy...
A może jakiś inny sposób?
Może to jest szalony pomysł, ale ...
Piszcie. Tak czy nie. Ewentualnie jak...
Pomysł podoba mi i zarazem... może nie nie podoba, ale budzi pewne wątpliwości. Przede wszystkim gdybym miał wybierać 100 moich ulubionych utworow w historii listy, to z tej 135 nie wiem czy by się 5 załapało. I pewnie wielu z nas będzie miało podobne odczucia. Jednak nie ma problemu, mogę przyjąć taką konwencję zabawy i będzie OK.
Najwięcej moich wątpliwości budzi sposób doboru utworów. Ta setka najlepszych w podsumowaniu akurat nie budzi moich wątpliwości. Budzą je najlepsze trojki piosenek roku. Jest to bowiem premiowanie piosenek "wakacyjnych". Dlaczego? Załóżmy taką sytuację, że w jednym roku na podium trzeba było mieć 480 p., a w kolejnym 490. Na początku września pojawia się piosenka, która do końca grudnia zdobywa 420 p. Po czym od stycznia do końca marca kolejnych 310. W sumie daje to punktow 730 czyli znacznie więcej niż medaliści z obu sezonow. Uważam że żeby było względnie sprawiedliwie należałoby sporządzić dodatkowe podsumowania "sezonów" czyli okresow lipiec-czerwiec i medalistów dołączyć do tego zestawienia. To nie powinno zająć dużo czasu, a pewnie tych utworow byłoby kilkanaście. Żeby nie być golosłownym to rzucę przykladami:
zwycięzca 2007 - 480 p.
Blackfield (End) - 523 p.
drugi w 2008 < 500 p.
zwycięzca 2008 - 539 p.
AGDFF Gilmoura - 541 p.
I Blackfield i Gilmour mają za mało punktow na top100. Uważam, że powinny się załapać, skoro lapią się utwory z dużo słabszymi wynikami.
No i uważam, że powinny być premie specjalne dla utworów, ktorym się nigdzie nie udało załapać, a mają powiedzmy minimum pięć pierwszych miejsc (myślałem o zaproponowaniu czterech, ale byłoby ich zbyt dużo). Myślę, że takich utworow będzie kilka i to głównie w początkowych latach, kiedy utwory przebywały znacznie krocej na liście niż teraz..
Pomijając fakt, że tak będzie (przynajmniej w przypadku przebojów "zimowych" sprawiedliwiej, to może spowodować, że będzie mniej trudności z ustaleniem kolejności na miejscach trzycyfrowych, bo przy 135 mogłoby się zdarzyć, że kilka utworow byłoby w identycznej sytuacji i trudno byłoby ustalić ich kolejność.
Zdecydowanie byłbym za opcją NL, a nie survivor, chociażby dlatego, że szczegolnie w początkowych rundach mogłoby być sporo problemow z taką samą ilością punktow.
Jednak system z NL stwarza niebezpieczeństwo, że najsilniejsze praktycznie utwory spotkają się wcześniej. Moim zdaniem jeszcze lepsza byłaby koncepcja, że w każdej rundzie byłyby tworzone 4-utworowe grupy z punktacją 3-2-1-0, z ktorych dwie najlepsze przechodziliby dalej. Wtedy nawet jeżeli najsilniejsi spotkają się wcześniej ze sobą, to i tak przejdą dalej.
Przyszla mi też przed chwilą pewna koncepcja, ktora wydaje mi się ciekawa i może bardziej sprawiedliwa niż system pucharowy sztywny. Otoż do punktow zdobytych w rundzie wstępnej (myślę, że tam powinno się wybierać minimum 15 ulubionych utworow) można by dodawać punkty zdobyte w fazie pucharowej i każdą kolejną rundę obstawiać wedlug nowej punktacji.
To na razie tyle. Ale jeżeli będą wątpliwości to będę jeszcze bronił przynajmniej częśći moich koncepcji. Mogę też przygotować podsumowania "zimowe" i listę 5-krotnych zwycięzcow.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Wybór Forumowego Utworu 1500 notowań LP3!

Post autor: Yacy »

pominę na razie sposób wyboru, który proponujesz, bo muszę się wczytać ;-)

jeśli o zwiększenie liczby utworów, to masz rację! 5 miejsc na 1 to faktycznie dobry pomysł. Mi chodzi o podsumowania zimowe - czemu akurat lipiec-czerwiec? To już szybciej byłbym za rocznikami listy, które to podsumowania kiedyś prezentował Piotr - od kwietnia do kwietnia. I Blackfield i David się łapią ;-) A to chyba jest właściwsze jeśli chodzi o lp3. :-) Ale upierał się nie będę.

Zwycięzców 5 i więcej mam i te podsumowania, jeśli miałyby być kwiecień-kwiecień też mam. Także dzięki!

Na razie chyba tyle, bo może się okazać, że we dwóch wybierzemy nasz hit lp3 ;-)
Awatar użytkownika
krzysiek83
Posty: 7406
Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
Lokalizacja: Lublin

Re: Wybór Forumowego Utworu 1500 notowań LP3!

Post autor: krzysiek83 »

Yacy pisze:Na razie chyba tyle, bo może się okazać, że we dwóch wybierzemy nasz hit lp3 ;-)
Nie pozwolę Wam na to i szybko się podłączę do głosowania 8)
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Wybór Forumowego Utworu 1500 notowań LP3!

Post autor: Yacy »

Prowokacja (prawie) zawsze działa :-P
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11784
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Wybór Forumowego Utworu 1500 notowań LP3!

Post autor: adameria »

Yacy pisze:To już szybciej byłbym za rocznikami listy, które to podsumowania kiedyś prezentował Piotr - od kwietnia do kwietnia. I Blackfield i David się łapią ;-) A to chyba jest właściwsze jeśli chodzi o lp3. :-) Ale upierał się nie będę.
Niestety, czas nie pozwoli mi na to, aby Was wesprzeć np. w podliczaniu głosów, ale chętnie wezmę udział bierny
głosując. System kajmana z tworzeniem grup cztero-utworowych jest znakomity i z pewnością bardziej sprawiedliwy.
Co do wyboru setki czy 132 (czy ilu tam utworów) to myślę, że są 2 rozwiązania:
1. Uzupełnić/zmodyfikować zestaw przygotowany przez Yacego bazując na podsumowaniach rocznych A.D. ???? (1982 do 2010 włącznie)
i podsumowaniach rocznych LP3 (tych przygotowanych przez Piotra). Taka kombinacja nie pozwoli na wymknięcie się utworu
z przełomu dwóch roczników.
2. Burza mózgów lub inaczej mówiąc - głosowanie przedwstępne. Każdy wybiera swoje najważniejsze utwory kierując się zdrowym rozsądkiem,
a potem z tego robi się ten właściwy zestaw. W ten sposób jeden z ważniejszych utworów LP3 dla mnie ("Biała flaga" Republiki) ma szansę
się załapać. To nie jest TWC, ale być może jakiś utwór patrząc z perspektywy jest bardziej przełomowy dla LP3 niż niejeden utwór z pierwszej
setki (np. Mira Kubasińska i After Blues "Zobacz jak pięknie") czy podium takiego bądź śmakiego. LP3 to przecież nie tylko liczby,
statystyki i suche miejsca. Pewnie i tak wygra znów "Again" :D , ale... może przekornie jakiś czarny koń wyskoczy do Top10.
Wyobrażam sobie nawet sytuację, że dopuszczony jest jeden, dwa utwory z Topu Poczekalni! Wyobrażam sobie,
że w takim zestawie jest ABC "The Look of love" i sygnał Piotra Barona (ten z gwizdaniem, nie pamiętam wykonawcy,
a i dziś mogę śmiało napisać, że tęsknię za tym, aby go usłyszeć na antenie)
Poza tym dla mnie były lata tłuste i chude, a tego żadna statystyka nie ujmuje, jedynie taki przedwstęp.
Co by się to obiektywnie udało, to musi być minimum 40 osób chętnych do głosowania.
Inaczej moje powyższe wypociny odnośnie punktu 2 można wyrzucić do kosza. :know:

I jeszcze jedno - mógłby być Top jingli przy okazji. Tylko dziś już w zasadzie ich nie ma na Liście,
poza tym kto ma dostęp do nich, jak je zatytułować, itp. itd. Przepraszam, że się zagalopowałem. :oops:

Przy niczym się nie upieram i chętnie przyklasnę tej zabawie. Brawo za pomysł!
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Wybór Forumowego Utworu 1500 notowań LP3!

Post autor: kajman »

adamwadameria pisze:
Yacy pisze:To już szybciej byłbym za rocznikami listy, które to podsumowania kiedyś prezentował Piotr - od kwietnia do kwietnia. I Blackfield i David się łapią ;-) A to chyba jest właściwsze jeśli chodzi o lp3. :-) Ale upierał się nie będę.
0. System kajmana z tworzeniem grup cztero-utworowych jest znakomity i z pewnością bardziej sprawiedliwy.
Co do wyboru setki czy 132 (czy ilu tam utworów) to myślę, że są 2 rozwiązania:
1. Uzupełnić/zmodyfikować zestaw przygotowany przez Yacego bazując na podsumowaniach rocznych A.D. ???? (1982 do 2010 włącznie)
11. i podsumowaniach rocznych LP3 (tych przygotowanych przez Piotra). Taka kombinacja nie pozwoli na wymknięcie się utworu
z przełomu dwóch roczników.
2. Burza mózgów lub inaczej mówiąc - głosowanie przedwstępne. Każdy wybiera swoje najważniejsze utwory kierując się zdrowym rozsądkiem,
a potem z tego robi się ten właściwy zestaw. W ten sposób jeden z ważniejszych utworów LP3 dla mnie ("Biała flaga" Republiki) ma szansę
się załapać. To nie jest TWC, ale być może jakiś utwór patrząc z perspektywy jest bardziej przełomowy dla LP3 niż niejeden utwór z pierwszej
setki (np. Mira Kubasińska i After Blues "Zobacz jak pięknie") czy podium takiego bądź śmakiego. LP3 to przecież nie tylko liczby,
statystyki i suche miejsca. Pewnie i tak wygra znów "Again" :D , ale... może przekornie jakiś czarny koń wyskoczy do Top10.
Wyobrażam sobie nawet sytuację, że dopuszczony jest jeden, dwa utwory z Topu Poczekalni! Wyobrażam sobie,
że w takim zestawie jest ABC "The Look of love" i sygnał Piotra Barona (ten z gwizdaniem, nie pamiętam wykonawcy,
a i dziś mogę śmiało napisać, że tęsknię za tym, aby go usłyszeć na antenie)
Poza tym dla mnie były lata tłuste i chude, a tego żadna statystyka nie ujmuje, jedynie taki przedwstęp.
Co by się to obiektywnie udało, to musi być minimum 40 osób chętnych do głosowania.
Inaczej moje powyższe wypociny odnośnie punktu 2 można wyrzucić do kosza. :know:
Wydaje mi się, że odpowiadając na ten post (a przynajmniej jego obszerne fragmenty) przy okazji odpowiem i na post Yacy'ego. Więc do ad remu.
0. Po przeanalizowaniu tego pomysłu dostrzegłem jedno niebezpieczeństwo. Jeżeli będziemy stosować sztywne ustalenia pucharowe (takie jak w NL) to zwycięska para będzie musiała być w tej samej czwórce. Czyli trzeba byłoby wymyślić inne rozwiązanie. Nie byłoby z tym problemu, ale skomplikowałoby to trochę obliczenia.
1. O ile zrozumiałem to pierwsze trojki podsumowań rocznikow już są uwzględnione przez Yacy'ego.
11. Dlaczego lipiec-czerwiec? Bo to sześć miesięcy jednego roku i sześć drugiego czyli prawie połowa i tu i tu. Przy układzie kwiecień-kwiecień mogą stracić utwory przebywające np. od grudnia do maja bo nie załapią się ani tu ani do rocznego (teoretycznie, bo praktycznie nie sprawdzałem). Szansa, że utwor jest ponad pół roku (np. od czerwca do stycznie) i nie załapie się do podsumowania jest w tym przypadku jeszcze mniejsza i to dużo niż w poprzednim. No ale bardzo możliwe że to nie ma znaczenia.
2. Tutaj pojawia się problem, że nawet przy stu osobach będą miejsca wielokrotne bo przy tylu tysiącach utworów głosy będą bardzo rozrzucone. Podejrzewam, że gdybym ułożył moją 20 ulubionych to może z 5 pojawiłoby się u kogokolwiek innego. Z drugiej strony pewnie byłoby mnóstwo utworów, ktore miałyby szanse w głosowaniu, bo lubi je większość, lecz nie na tyle, żeby dostać się do 10 (15 lub 20) poszczególnych osób, a załapałyby się utwory, ktore były w czołówce u jednej osoby, a o ktorych spora część nawet nie słyszała lub przynajmniej nie pamięta.
A jeżeli chodzi o wymienione przez Ciebie dwa utwory, to Biała flaga była 5 razy na szczycie i załapała by się na zaproponowaną grupę utworów premiowanych. Z kolei Mira chyba łapie się do top3 podsumowania zarówno w układzie kwiecień-kwiecień jak i lipiec-czerwiec.
A co do lat chudych i tłustych to pewnie dla każdego inne lata były chude a inne tłuste i inne rzeczy nawet w tych latach go fascynowały.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Wybór Forumowego Utworu 1500 notowań LP3!

Post autor: Yacy »

Wg powyższych ustaleń wyszła mi lista 177 utworów. Kajman, jak byś mógł to porównaj lub po prostu wklej utwory, które pojawiłyby się w tym zestawieniu gdyby podsumować lp3 lipiec-czerwiec.

Kod: Zaznacz cały

Utwory z podium podsumowań poszczególnych lat na lp3:

l.p. | Rok  | Miejsce | Top100 | WYKONAWCA - Utwór

1 | 1982 | 1 | -- | ROBERT PLANT — Moonlight in Samosa
2 | 1982 | 2 | -- | PERFECT — Autobiografia
3 | 1982 | 3 | -- | SCORPIONS — When the Smoke Is Going Down
4 | 1983 | 1 | -- | MAANAM — Kocham Cię, kochanie moje
5 | 1983 | 2 | -- | MIKE OLDFIELD — Moonlight Shadow
6 | 1983 | 3 | -- | REPUBLIKA — Arktyka
7 | 1984 | 1 | 69 | AYA RL — Skóra
8 | 1984 | 2 | -- | MAANAM — To tylko tango
9 | 1984 | 3 | -- | REPUBLIKA — Obcy astronom
10 | 1985 | 1 | 18 | GEORGE MICHAEL — Careless Whisper
11 | 1985 | 2 | -- | U2 — Love Comes Tumbling
12 | 1985 | 3 | -- | U2 — The Unforgettable Fire
13 | 1986 | 1 | 13 | DIRE STRAITS — Brothers in Arms
14 | 1986 | 2 | -- | SAXON — Broken Heroes
15 | 1986 | 3 | 88 | KULT — Do Ani
16 | 1987 | 1 | 33 | MADONNA — La isla bonita
17 | 1987 | 2 | 19 | EUROPE — The Final Countdown
18 | 1987 | 3 | 65 | PET SHOP BOYS — It's a Sin
19 | 1988 | 1 | 14 | STING — Fragile
20 | 1988 | 2 | 89 | KULT — Arahja
21 | 1988 | 3 | 91 | OBYWATEL G.C. — Nie pytaj o Polskę
22 | 1989 | 1 | 41 | DE MONO — Kochać inaczej
23 | 1989 | 2 | 75 | MADONNA — Like a Prayer
24 | 1989 | 3 | 85 | BON JOVI — Born to Be My Baby
25 | 1990 | 1 | 10 | SINÉAD O'CONNOR — Nothing Compares 2 U
26 | 1990 | 2 | 54 | ROXETTE — It Must Have Been Love
27 | 1990 | 3 | -- | DEPECHE MODE — Policy of Truth
28 | 1991 | 1 | 11 | BEVERLEY CRAVEN — Promise Me
29 | 1991 | 2 | 15 | KULT — Generał Ferreira / Rząd oficjalny
30 | 1991 | 3 | 12 | BRYAN ADAMS — (Everything I Do) I Do It for You
31 | 1992 | 1 | 1 | QUEEN — These Are the Days of Our Lives
32 | 1992 | 2 | 6 | GUNS N' ROSES — November Rain
33 | 1992 | 3 | 2 | GUNS N' ROSES — Don't Cry
34 | 1993 | 1 | 49 | IRA — Wiara
35 | 1993 | 2 | 38 | MICHAEL JACKSON  — Give in to Me
36 | 1993 | 3 | 83 | R.E.M. — Everybody Hurts
37 | 1994 | 1 | 36 | MARIAH CAREY — Without You
38 | 1994 | 2 | 8 | PEARL JAM — Crazy Mary
39 | 1994 | 3 | 60 | VARIUS MANX — Zanim zrozumiesz
40 | 1995 | 1 | 66 | EDYTA GÓRNIAK — Dotyk
41 | 1995 | 2 | 28 | THE CRANBERRIES — Zombie
42 | 1995 | 3 | -- | VARIUS MANX — Pocałuj noc
43 | 1996 | 1 | 95 | ALANIS MORISSETTE — Ironic
44 | 1996 | 2 | 87 | VARIUS MANX — Orła cień
45 | 1996 | 3 | 71 | TINA TURNER — On Silent Wings
46 | 1997 | 1 | 20 | U2 — Staring at the Sun
47 | 1997 | 2 | 22 | BUDKA SUFLERA — Takie tango
48 | 1997 | 3 | 26 | METALLICA — Mama Said
49 | 1998 | 1 | 3 | MADONNA — Frozen
50 | 1998 | 2 | 4 | PERFECT — Niepokonani
51 | 1998 | 3 | 9 | KULT — Komu bije dzwon
52 | 1999 | 1 | 16 | METALLICA — Whiskey in the Jar
53 | 1999 | 2 | 7 | KULT — Dziewczyna bez zęba na przedzie
54 | 1999 | 3 | 23 | U2 — Unchained Melody
55 | 2000 | 1 | 53 | KAZIK & EDYTA BARTOSIEWICZ — Cztery pokoje
56 | 2000 | 2 | 42 | RED HOT CHILI PEPPERS — Californication
57 | 2000 | 3 | 61 | STING FEAT. CHEB MAMI — Desert Rose
58 | 2001 | 1 | -- | TRAVIS — Sing
59 | 2001 | 2 | -- | EVA CASSIDY — Fields of Gold
60 | 2001 | 3 | -- | ANDRZEJ SMOLIK FEAT. ARTUR ROJEK — 50 tysięcy 881
61 | 2002 | 1 | 76 | DEPECHE MODE — Freelove
62 | 2002 | 2 | -- | RAZ, DWA, TRZY — Oczy tej małej
63 | 2002 | 3 | -- | RED HOT CHILI PEPPERS — By the Way
64 | 2003 | 1 | 5 | ARCHIVE — Again
65 | 2003 | 2 | -- | MAREK GRECHUTA & MYSLOVITZ — Kraków
66 | 2003 | 3 | -- | RENATA PRZEMYK & KASIA NOSOWSKA — Kochana
67 | 2004 | 1 | -- | THE WHITE STRIPES — I Just Don't Know What to Do ...
68 | 2004 | 2 | -- | EVANESCENCE — My Immortal
69 | 2004 | 3 | -- | LIMP BIZKIT — Behind Blue Eyes
70 | 2005 | 1 | 40 | GREEN DAY — Boulevard of Broken Dreams
71 | 2005 | 2 | 67 | THE KILLERS — Somebody Told Me
72 | 2005 | 3 | -- | KRZYSZTOF KILJAŃSKI & KAYAH — Prócz ciebie, nic
73 | 2006 | 1 | 55 | COLDPLAY — Talk
74 | 2006 | 2 | 77 | KATIE MELUA — Spider's Web
75 | 2006 | 3 | 64 | DAVID GILMOUR — On an Island
76 | 2007 | 1 | -- | MICHAEL BUBLÉ — Me and Mrs Jones
77 | 2007 | 2 | -- | VILLE VALO & NATALIA AVELON — Summer Wine
78 | 2007 | 3 | -- | LINKIN PARK — What I've Done
79 | 2008 | 1 | -- | COLDPLAY — Viva la vida
80 | 2008 | 2 | -- | AMY WINEHOUSE  — You Know I'm No Good
81 | 2008 | 3 | -- | AMY MACDONALD — This Is the Life
82 | 2009 | 1 | -- | ARCHIVE — Bullets
83 | 2009 | 2 | -- | KINGS OF LEON — Use Somebody
84 | 2009 | 3 | -- | NOSOWSKA — Uciekaj moje serce
85 | 2010 | 1 | 52 | PEARL JAM — Just Breathe
86 | 2010 | 2 | -- | ALICE IN CHAINS — Your Decision
87 | 2010 | 3 | -- | KULT — Amnezja
 
Utwory z Top100 podsumowania lp3, które nie zdobyły podium podsumowań poszczególnych lat na lp3: 
 
l.p. | Top100 | WYKONAWCA - Utwór
 
88 | 17 | DŻEM — Do kołyski 
89 | 21 | DEF LEPPARD — Love Bites 
90 | 24 | METALLICA — Nothing Else Matters
91 | 25 | MYSLOVITZ — Długość dźwięku samotności
92 | 27 | KULT — Gdy nie ma dzieci
93 | 29 | U2 — Beautiful Day
94 | 30 | NEW KIDS ON THE BLOCK — If You Go Away
95 | 31 | KAZIK — 12 groszy
96 | 32 | U2 — One
97 | 34 | JAMES BLUNT — You're Beautiful
98 | 35 | DIRE STRAITS — Money for Nothing
99 | 37 | TORI AMOS — A Sorta Fairytale
100 | 39 | U2 — Sweetest Thing
101 | 43 | KAZIK — Maciek, ja tylko żartowałem
102 | 44 | SZTYWNY PAL AZJI — Wieża radości, wieża samotności
103 | 45 | ANITA LIPNICKA — Wszystko się może zdarzyć
104 | 46 | THE ROLLING STONES — Anybody Seen My Baby
105 | 47 | U2 — Please
106 | 48 | DEPECHE MODE — Precious
107 | 50 | NO DOUBT — Don't Speak
108 | 51 | MADONNA — You'll See
109 | 56 | PATI YANG — All That Is Thirst
110 | 57 | OBYWATEL G.C. — Tak… tak… to ja
111 | 58 | LIMAHL — Never Ending Story
112 | 59 | BLACK — Wonderful Life
113 | 62 | GENESIS — Congo
114 | 63 | KASIA KOWALSKA — A to co mam
115 | 68 | KULT — Panie Waldku, Pan się nie boi (Lewy czerwcowy)
116 | 70 | THE CRANBERRIES — Animal Instinct
117 | 72 | KATIE MELUA — Nine Million Bicycles
118 | 73 | SANTANA FEAT. ROB THOMAS — Smooth
119 | 74 | HEY — Byłabym
120 | 78 | EDYTA BARTOSIEWICZ — Sen
121 | 79 | MYSLOVITZ — Nocnym pociągiem aż do końca świata
122 | 80 | SYSTEM OF A DOWN — Lonely Day 
123 | 81 | METALLICA — The Unforgiven 
124 | 82 | LINKIN PARK — In the End 
125 | 84 | GRZEGORZ HALAMA OKLASKY — Ja wiedziałem, że tak będzie 
126 | 86 | BASIA STĘPNIAK-WILK & GRZEGORZ TURNAU — Bombonierka 
127 | 90 | MICHAEL JACKSON — Smooth Criminal 
128 | 92 | AUDIOSLAVE — Be Yourself 
129 | 93 | AEROSMITH — Amazing
130 | 94 | DEPECHE MODE — A Pain That I'm Used To 
131 | 96 | KAZIK — Gdybym wiedział, to co wiem 
132 | 97 | QUEEN — Ride the Wild Wind 
133 | 98 | COLDPLAY — Speed of Sound 
134 | 99 | DEPECHE MODE — Enjoy the Silence 
135 | 100 | RICHARD MARX — Right Here Waiting 
 
Utwory, które zdobyły podium podsumowań poszczególnych lat na lp3, liczone od kwietnia do kwietnia, które nie zdobyły podium podsumowań poszczególnych lat na lp3 oraz nie są w Top100 podsumowania lp3 : 
 
l.p. | WYKONAWCA - Utwór
 
136 | A-HA - Take on Me 
137 | ARTUR ROJEK — W drodze      
138 | BLACKFIELD — End of the World       
139 | BUDKA SUFLERA - Jolka, Jolka pamiętasz... 
140 | DAVID GILMOUR   —  A Great Day for Freedom  
141 | EDITORS  —  Papillon 
142 | KULT  —  Marysia 
143 | LIMAHL - Only for Love 
144 | LIMAHL - The Neverending Story  
145 | LINKIN PARK — Shadow of the Day        
146 | METALLICA  —  The Day That Never Comes  
147 | MIRA KUBASIŃSKA & AFTER BLUES — Zobacz jak pięknie 
148 | RAZ, DWA, TRZY — Piosenka starych kochanków       
149 | SIDNEY POLAK — Chomiczówka 
150 | THE CURE — Lovesong 
151 | U2 — Vertigo 
 
Utwory, które były minimum 5 razy na miejscu 1 lp3, a nie zdobyły podium podsumowań poszczególnych lat na lp3, nie zdobyły podium podsumowań poszczególnych lat na lp3, liczone od kwietnia do kwietnia oraz które nie są w Top100 podsumowania lp3: 
 
l.p. | WYKONAWCA - Utwór 
 
152 | 3 DOORS DOWN — Here Without You 
153 | A-HA — Stay on These Roads 
154 | ANITA LIPNICKA - Piękna i rycerz 
155 | ANNA MARIA JOPEK & PAT METHENY — Tam, gdzie nie sięga wzrok 
156 | BRYAN ADAMS - Please Forgive Me 
157 | DEPECHE MODE — Dream On 
158 | DIDO — White Flag 
159 | EDYTA BARTOSIEWICZ - Tatuaż 
160 | EDYTA GÓRNIAK — To nie ja 
161 | ELEKTRYCZNE GITARY — Co ty tutaj robisz 
162 | EVANESCENCE — Bring Me to Life 
163 | JON BON JOVI — Blaze of Glory 
164 | KAYAH & GORAN BREGOVIĆ — Śpij kochanie śpij  
165 | LADY PANK — Zamki na piasku 
166 | NELLY FURTADO — All Good Things (Come to an End)  
167 | PET SHOP BOYS — Always on My Mind 
168 | PHIL COLLINS — Another Day in Paradise  
169 | R.E.M. — Losing My Religion 
170 | REPUBLIKA - Biała flaga 
171 | REPUBLIKA — Mamona 
172 | REPUBLIKA — Śmierć na 5  
173 | RÓŻE EUROPY & EDYTA BARTOSIEWICZ — Jedwab 
174 | SCORPIONS — Wind of Change 
175 | TANITA TIKARAM — Twist in My Sobriety  
176 | THE CURE — Lullaby 
177 | TILT — Jeszcze będzie przepięknie

wszystkie dane potrzebne do powyższego zestawienia pochodzą z http://www.lp3.pl/
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: Wybór Forumowego Utworu 1500 notowań LP3!

Post autor: abd3mz »

ja się chętnie w to pobawię, ale niestety nie będę czytał propozycji zasad. :-)
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Wybór Forumowego Utworu 1500 notowań LP3!

Post autor: ku3a »

Przyznam, że coraz trudniej mi znaleźć czas na wszystkie forumowe topy itp. Ale są sprawy ważne i ważniejsze :-). To co Yacy wymyśliłeś należy do tych ważniejszych :-). Super, że w porę wpadłeś na ten pomysł, bo myślę, że to bardzo dobry sposób na uczczenie przez nas tego wyjątkowego jubileuszu!

Myślę, że wybrany zestaw utworów jest bardzo reprezentatywny, a jednocześnie prosty i nie ma co go komplikować. Choć pomysł dodania "The Look Of Love" mi się podoba. Pytanie tylko czy w ten sposób tylnymi drzwiami nie przecisnęlibyśmy zwycięzcy ;-).

Co do systemu, to zdecydowanie jestem za NL. Survivor mi się niezbyt podoba, przecież chodzi o wybranie najlepszego, a nie najmniej słabego.

Jeszcze raz - Yacy, super pomysł! :D
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wybór Forumowego Utworu 1500 notowań LP3!

Post autor: Miszon »

Głosować będę, do systemu się dostosuję 8) .
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Wybór Forumowego Utworu 1500 notowań LP3!

Post autor: Gary »

Jestem ZA! :D

W kwestii formalnej: co to jest Survivor, bo mi się z Rockym kojarzy. :lol:
Awatar użytkownika
mateusz15
Posty: 5915
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wybór Forumowego Utworu 1500 notowań LP3!

Post autor: mateusz15 »

Ja oczywiście również przyłączę się do zabawy! I dostosuje do reguł. :D Wydaje mi się, że zestaw Yacego jest idealny, ale z drugiej strony zgadzam się z kajmanem. Popatrzmy na 'Do kołyski' to chyba największy polski przebój tego dziesięciolecia, a niestety nie łapie się do top 3 poszczególnych lat :( Dlatego jestem za listą tych 135 piosenek, ale jak zrobicie inaczej tez się zabawię :)
Aro
Posty: 6081
Rejestracja: pt lip 13, 2007 11:08 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 25.08.1984

Re: Wybór Forumowego Utworu 1500 notowań LP3!

Post autor: Aro »

Wchodzę. :)
ku3a pisze:Co do systemu, to zdecydowanie jestem za NL.
tak to bardzo dobry i sprawdzony system :wink:
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Wybór Forumowego Utworu 1500 notowań LP3!

Post autor: Neo01 »

mateusz15 pisze: Wydaje mi się, że zestaw Yacego jest idealny, ale z drugiej strony zgadzam się z kajmanem. Popatrzmy na 'Do kołyski' to chyba największy polski przebój tego dziesięciolecia, a niestety nie łapie się do top 3 poszczególnych lat :(
Za to łapie się zdecydowanie do Utworów z Top100 podsumowania lp3, które również są w pierwotnym zestawiniu Yacego :wink:

Pomysł oczywiście genialny i oczywiście także się dołączę :D
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Wybór Forumowego Utworu 1500 notowań LP3!

Post autor: Yacy »

Survivor - to co napisałem wyżej - kilka tur w których eliminujemy najsłabsze utwory i w ten sposób wybieramy ten najlepszy ;-)
... polegało by to na tym że wybieralibyśmy najlepszy utwór na danej płycie . Lecz nie polegało by to na tym, żeby głosować od razu na najlepszy, tylko polegało by to na eliminowaniu kolejnych utworów.
za forum Genesis.
http://genesis.azunime.net/forum/viewforum.php?f=15
mateusz15 pisze:Dlatego jestem za listą tych 135 piosenek, ale jak zrobicie inaczej tez się zabawię
ale jest już 177, które trafiłyby do rundy eliminacyjnej ;-) (czekam na kajmana, który ma podać utwory z podsumowania lipiec-czerwiec), a potem w pierwszej rundzie byłoby 128 utworów! Wg mnie również NL byłaby najlepszym rozwiązaniem. I raczej bez "ulepszeń". Nie ma /chyba/ idealnego systemu wyboru najlepszego utworu. Ale Nl jest już dobrze sprawdzona ;-)
ku3a pisze: Choć pomysł dodania "The Look Of Love" mi się podoba. Pytanie tylko czy w ten sposób tylnymi drzwiami nie przecisnęlibyśmy zwycięzcy .
też się tego obawiam ;-)
adamwadameria, zgadzam się, że nie punkty są najważniejsze, ale... dzięki nim w prosty sposób można wyłonić reprezentatywną grupę utworów z 28 lat LP3. :-)
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Re: Wybór Forumowego Utworu 1500 notowań LP3!

Post autor: Grycek »

Też bym chętnie wziął udział w zabawie.

Jak wygląda sprawa normalnej "Naszej Listy". Czy rozpoczynać kolejną edycję w przypadku startu tej zabawy?
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Wybór Forumowego Utworu 1500 notowań LP3!

Post autor: Neo01 »

Ja myślę że należałoby się wstrzymać z naszą listą. Ale raczej niedługo, bo jeszcze czeka nas top Niemena, który najwcześniej skończy się z końcem września. 1500 notowanie zaś wypada gdzieś na przełomie października i listopada, a do tego czasu nasza zabawa na pewno dobiegłaby już końca...
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Wybór Forumowego Utworu 1500 notowań LP3!

Post autor: kajman »

1. Po obliczeniu podsumowań lipiec-czerwiec okazało się, że znalazły się cztery utwory, które nie znalazły się w zestawie u Yacy'ego. Są to:
Status Quo - In The Army Now
Hey - Ja sowa
Hey - List
Leonard Cohen - In My Secret Life
2. Jako że od 1984 mamy listę co najmniej 30-utworową i do tego żaden utwór z dwoch pierwszych lat nie załapał się do top100 podsumowania sporządzilem podsumowanie trzydziestek. Te zestawienia różnią się 8 utworami, przy czym 5 z nich znalazło się w zestawieniu Yacy'ego. Pozostałe trzy zajęły w tym podsumowaniu miejsca 67, 75 i 99. Proponowałbym przynajmniej te dwa wyższe dołączyć do tego zestawu. Oto one:
Steve Hackett - In memoriam
Red Hot Chili Peppers - Scar tissue.
Ja raczej nie będę na te utwory głosował w eliminacjach, ale czuję że Hackett nie byłby bez szans na niezłe miejsce.
3. Uważam, że powinniśmy brać pod uwagę dwie możliwe zmiany w tym zestawie. Zdaję sobie sprawę, że nie jesteśmy w stanie przewidzieć, jak będzie wyglądało podsumowanie roku w dniu 1500 notowania i czy będą jakieś zmiany w top100 podsumowania, ale możemy dopuścić zmiany do jeżeli nie 10, to przynajmniej do 3 września w tych zestawieniach. Zresztą z moich wyliczeń wynika, że w zasadzie tego 3 września praktycznie wszystko już będzie jasne. Więc zostawmy opcjonalną możliwość wymiany Amnezji na Resistance (to być może wyjaśni się w ten piątek) lub na Już i wyrzucenia z zestawu Right Here Waiting (jeżeli Już wskoczy do top100. Myślę, że nawet jeżeli ktoś w swoim podstawowym zestawieniu będzie brał pod uwagę Amnezję lub RHW to zawsze może przygotować sobie utwór rezerwowy i dokonać podmiany (albo wstawić ktoryś z utworów: Resistance, Już, Uprising (może załapać się na 5 tygodni na szczycie) zamiast jednego z wcześniej przygotowanych).
4. Mam wrażenie że jeden utwor z prodanych przez Yacy'ego trzeba będzie usunąć. Albo ten z nr 111 albo ze 144 (przy czym optowałbym za tym pierwszym).
5. Już o tym pisałem, ale powtorzę, że trzeba ustalić ile utworów z ostatecznego zestawu proponujemy w pierwszej rundzie i jak będziemy punktować.
Wydaje mi się, że powinno być to 15 lub nawet 20 utworów, po pierwsze żeby nie było pechowców, którzy u bardzo dużej ilości osób będą w okolicach miejsc 10-12 i przepadną z piosenkami, ktore będą bardzo wysoko u 2-3 osób, a reszcie będą obojętne (wiem, że zamiast 10-12 można wstawić np. 15-17 i będzie podobnie, ale sądzę, że jednak przy większej ilości zgłaszanych utworów trzeba będzie być w większej ilości zestawień, żeby przejść dalej). Po drugie to na pewno zmniejszy ilość miejsc wielokrotnych, a może nawet calkiem je wyeliminuje i nie trzeba będzie losować kolejności.
Jeżeli chodzi o punktację to istnieje opcja punktacji ze zmiennością o 1 p. zawsze, albo tak jak w NL w ścisłej czołówce te rożnice zwiększyć.
6. Wydaje mi się, że trzeba dać dłuższy czas na pierwszą rundę pucharową. Będą to bowiem aż 64 pary. a jak do ustawienia rundy wstępnej można wybierać między utworami lubianymi, mniej lubianych sobie nie przypominając to w pierwszej rundzie pucharów może być sporo par, w ktorych walczą utwory slabiej pamiętane i trzeba będzie je sobie poprzypominać.
7. Moja opinia w sprawie NL. Osobiście byłbym żeby zacząć nawet dzisiaj, ale rozsądek i ocena sytuacji mówi mi, że pewnie przed końcem września nie ma się co brać. Ten top to pół biedy, ale top Niemena będzie tutaj bardzo dużą przeszkodą. To jednak kilkanaście godzin muzyki do wstępnego przesłuchania i selekcji, a potem jeszcze trzeba będzie ustawić to, co się przebiło.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Wybór Forumowego Utworu 1500 notowań LP3!

Post autor: Yacy »

zacznę od ad. 4. :oops: czyli zostaje 176 utworów.
nie będę tego poprawiał w tym poście. Po prostu jak ruszy zabawa to wstawię ostateczną listę.

ad.1
wydaje mi się, że można dołączyć i te 4 utwory /liczba utworów 180/

ad.2
ja dorzuciłbym całą trójkę, skoro bierzemy pod uwagę top100 normalnego posumowania! /liczba utworów 183/. Tylko co jest tym trzecim?

ad.3
ja zawsze jestem za jak najprostszymi zasadami.
i dlatego wg mnie zestaw powinien być ustalony na dzień, w którym ruszy Nasza Lista LP3. Czyli np. 13 sierpnia 22:00, po lp3 już być może coś się wyjaśni. Na pewno nie wcześniej. I później raczej też nie, skoro nie może to być zestaw po 1500 notowaniu, to możemy się umówić na jakikolwiek moment. A zmian w trakcie raczej nie powinno być. Już czy Uprising muszą poczekać do podsumowania 2000 notowań :-P

ad.4
:oops: Ten ze 144 przesunę na pozycję 111 ;-)

ad.5
20+1? Oczko? :-) Nie sądzę, aby ktoś miał problem z wyborem.
Punktacja. Tak jak w NL:
1 miejsce -22 pkt.
2 -20pkt
3- 18pkt
4- 17pkt
5- 16pkt
...
18- 3pkt
19- 2pkt
20-1pkt
21-0pkt

Myślę, że propozycja Grycka /całość NL jako taka/ jest sprawdzona i nie wymaga specjalnych zmian. Tylko dopasowania do wielkości zadania :-)

ad.6
Gdybyśmy ruszyli 13.08 to do 10.09 są 4 tygodnie. To mało? Jeśli poszczególne tury miałby trwać po 5 dni to eliminacje mogą się skończyć 17.09 czyli 5 tygodni. To wystarczy? Koniec byłby 22.10 - tydzień przed 1500 notowaniem. Ewentualnie w trakcie gdzieś można dodać po 1 dniu i wtedy całość skończy się tuż przed 1500 lp3.

ad.7
Miesiąc dla Niemena to mało... A NLX powinna poczekać do końca października... Ale ... ja się dopasuję.
Awatar użytkownika
wwas
Posty: 2462
Rejestracja: wt paź 13, 2009 2:53 pm

Re: Wybór Forumowego Utworu 1500 notowań LP3!

Post autor: wwas »

A może by tak zamiast wprowadzać rundę eliminacyjną spróbować dobić do 256? Gdyby zamiast pierwszej trójki brać z każdego roku pierwszą piątkę, pewnie zbliżylibyśmy się nieco do tej liczby.

Taki luźny pomysł :)
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wybór Forumowego Utworu 1500 notowań LP3!

Post autor: Miszon »

ALe i tak wtedy będą eliminacje. Bo musi być rozstawienie przed pucharami.
Awatar użytkownika
wwas
Posty: 2462
Rejestracja: wt paź 13, 2009 2:53 pm

Re: Wybór Forumowego Utworu 1500 notowań LP3!

Post autor: wwas »

Można by było ewentualnie według miejsc w podsumowaniu lp3 albo według losowania, czy jeszcze jakoś inaczej, ale jak pisałem - to tylko taki luźny pomysł.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wybór Forumowego Utworu 1500 notowań LP3!

Post autor: Miszon »

Losowanie najgorsze. Trafią na siebie w I rundzie miejsca 1 i 2 i co? :know:
Awatar użytkownika
wwas
Posty: 2462
Rejestracja: wt paź 13, 2009 2:53 pm

Re: Wybór Forumowego Utworu 1500 notowań LP3!

Post autor: wwas »

Można losować z użyciem koszyków (jak FIFA), wtedy nie trafią, skoro tak drążymy temat :)
ODPOWIEDZ