Piosenki, których nie trawimy

Nasze gusta niekoniecznie reprezentowane są przez zestaw cotygodniowych notowań LP3... Może mamy nasze własne?

Moderatorzy: Yacy, Grycek, jollyroger72, Yacy, Grycek, jollyroger72

Duran
Posty: 38
Rejestracja: wt gru 25, 2007 7:03 pm
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Piosenki, których nie trawimy

Post autor: Duran »

Po pierwsze serdecznie wszystkich witam na forum Prawdę powiedziawszy to trochę ubolewam nad faktem że pan Marek poszedł właśnie do stacji Agory, gdyż nie ukrywam że jakoś nie trawię ich rozgłośni

No ale do rzeczy. Widzę że nie ma tu na forum takiego wątku (a jeśli nawet jest to proszę skasować mój i przenieść mojego posta do tego właściwego). Sporo jest piosenek, których niecierpię i z góry uprzedzam że co niektórzy mogą czuć się nieco zaskoczeni. Jednakże u mnie jest tak: lubię jednego wykonawcę i większość jego piosenek, lecz jednej nietrawię i uznaję ją za tandetę. Tak też i ja właśnie mam we większości. Aha i będą to raczej "złote" kawałki... oto więc moje koszmary:

Polska

Ryszard Rynkowski - "Wypijmy Za Błędy"
Kobranocka - "Kocham Cię Jak Irlandię"
Maryla rodowicz - "Małgośka"
Emigranci - "Na Falochronie"
Oddział Zamknięty - "Party"
Izabela Trojanowska - "Karmazynowa Noc"
Bajm - "Nie Ma Wody Na Pustyni"
Lady Pank - "Tańcz, Głupia Tańcz"
Kombi - "Taniec w Słońcu"


Zagraniczne

Laid Back - "Sunshine Reggae"
Opus - "Life Is Life"
Rod Steward - "Some Guys Have All The Luck"
Modern Talking - "You're My Heart, You're My Soul", "Do You Wanna"
Nik Kershaw - "The Riddle"
Jeanette - "Porque Te Vas"
Lobo - "I'd Love You To Want Me"
Europe - "The Final Coutdown (wersja singlowa)"
Sting - "Fields Of Gold"
Madonna - "La Isla Bonita"
Sinead O'Connor - "Nothing Compares 2U"
Genesis - "Follow You, Follow Me"
Awatar użytkownika
Bodeczek
Posty: 1017
Rejestracja: pn kwie 10, 2006 11:46 am
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Bodeczek »

jeżeli coć się człowiekowi nie podoba, to lepiej niż tego nie zauważa, więc tak naprawdę ten kto znalazł się na tej liście osiągnął swój podstawowy cel - ZOSTAŁ ZAUWAŻONY!!!
kajman
Posty: 64222
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

U mnie na taką listę załapało by się z lekka tysiąc utworów, więc może sobie daruję, chociaż listę najbardziej dobijających mnie utworów stworzyłem na innym forum.
Łatwiej byłoby mi to robić według wykonawców np:
Ingrid - wszystko co znam
Kasia Klich - wszystko co znam
Mika - wszystko co znam
Reni Jusis - wszystko co znam
Modern Talking - wszystko co znam
i myślę, że mógłbym znaleźć jeszcze więcej wykonawców, których mógłbym w ten sposób określić.
IZA
Posty: 595
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 12:08 pm
Lokalizacja: Kołobrzeg

Post autor: IZA »

To ja podbiję czymś aktualnym i niezwykle drażniącym: Feel - wszystko co znam (czyli 2 utwory i mam nadzieję, że więcej nie poznam).

A poza tym to długą listę mogłabym napisać tego co mi działa na nerwy i nie tylko znaleźliby się tam Ich Troje, Dody Elektrody czy inne Brodki Wrotki Wywrotki, ale również formacje, które na silę mi wpychają nieco inne (ambitniejsze) media niż Radio Zet czy Viva Polska.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Kiepski temat. Kiedys założyłem taki, w którym pastwiliśmy się nad piosenkami z topu wszech czasów. Z tym, ze szybko upadł. A teraz może powrócić, bo tam co teraz dodano woła o pomste do nieba.

A może lepiej kontynuowac wątek "obciachowe, ale fajne". Tam pisaliśmy o utworach troche mniej ambitnych, ale takich, które z jakiś powodów lubimy.
ODPOWIEDZ