Czy byly miejsca potrojne lub poczworne?

Tu posprawdzamy swoją wiedzę na temat Listy Przebojów Trójki — za prawidłowe odpowiedzi nie obiecujemy jednak dżinsów, singielków ani innych gadżetów!
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Post autor: Piotr »

JC pisze:A przy okazji.... co to w ogóle za dyskusja o lustracji Pana Marka????? Czy już wszytskich w tym kraju opętała mania prześladowcza?????? Dajcie spokój z tymi wygłupami!!!!!!
Widze, ze nie czujesz zagrozenia i tu wcale nie chodzi tylko o Marka N. I to nie sa wyglupy tylko bardzo powazna sprawa.
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Post autor: Piotr »

JC pisze:Nie wiem..... Piosenka Bolland & Bolland - You're in the army now wyszła na singlu w 1984 r. (...)
To nie bylo za Status Quo tylko zmiksowane ze Status Quo. To dwie rozne sprawy.
JC
Posty: 1170
Rejestracja: pn lis 14, 2005 7:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: JC »

Tak jak już napisałem..... ja w swoich archiwalnych nagraniach notowań listy nie spotkałem się z takim mixem, więc pewnie obstanę przy swoim.

A co do tej lustracji - ok. poważna sprawa, ale skąd się nagle wziął taki temat. Wiem, że te nasze mądre elity rządzące chcą teraz wszytskich prześwietlać, też dziennikarzy, ale nie wiem..... czy były jakieś zarzuty pod adresem Pana Marka????? Ja takich w ogóle nie słyszałem i nigdy przenigdy bym w nie nie uwierzył!!!!!!. Jeśli jednak ktoś sobie coś takiego wymyślił, żeby trochę pospekulować czy poprzupuszczać, to chyba nie wie jak bardzo delikatny to temat i jak bardzo takie dyskusje balansują na granicy dobrego smaku. W dzisiejszych czasach nawet dyskusja o lustracji, w której pada jakieś nazwisko to wielkie niebezpieczeństwo i możliwość wyrządzenia wielkiej krzywdy. Każdy zdroworozsądkowy człowiek zdaje sobie z tego sprawę, więc chyba jednak warto zamknąć dyskusję na ten temat i głupot nie wymyślać!
Awatar użytkownika
jotem3
Posty: 3468
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:09 pm
Lokalizacja: Świeszyno

Post autor: jotem3 »

bobby-x pisze:Może warto poprosić słuchacza (oj zapomniałem Nick) tego słuchacza Jacku co ma nagrane listy na kompie od około 1000 notowania i ostatnio rozjaśnił Twoje wątpliwości co do prowadzących listę z ostatniego okresu. Nie mam tych notowań nagranych ale zanotowałem ze słuchu.
wywołany do tablicy - jeśli coś potrzebne - chętnie udostępnię
pozdrawiam
Jotem3 albo po prostu Jacek :-)
ODPOWIEDZ