[ANKIETA] Utwór promowany - głosowanie na 1573 notowanie LP3

Czy podobało się ostatnie notowanie? Niekoniecznie ostatnie, ale może jakiś utwór szczególnie przypadł do gustu? Chcesz agitować do głosowania na konkretny „numer”? Wyraź tutaj swoją opinię...

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Która z poniższych propozycji ma być utworem promowanym w głosowaniu na 1573 notowanie LP3?

Czas głosowania minął wt mar 13, 2012 12:07 am

Giulia y Los Tellarini – WARSZAWA
4
11%
Irena - JESZCZE NIE TERAZ
2
5%
Kobiety – RADIOWOZY
4
11%
Popkultura - ELEKTRYCZNY ŚWIAT
2
5%
Sofa - HARDKOR I DISKO
1
3%
Ting Tings, The - HANG IT UP
3
8%
Vypsana Fixa – DETAILY
17
46%
Washing Machine, The - THE HALLOW
4
11%
 
Liczba głosów: 37

gżegoż

[ANKIETA] Utwór promowany - głosowanie na 1573 notowanie LP3

Post autor: gżegoż »

Zachęcam wszystkich do głosowania! :) Mam nadzieję, że eksperyment się uda, a pomysł o którym pisałem tutaj się Wam spodoba i pomożecie mi w podjęciu decyzji, co mam zgłosić do promocji za 2 tygodnie :)
Jeżeli któraś z propozycji osiągnie miażdżącą przewagę nad resztą stawki, to zwycięży od razu, a w przeciwnym wypadku zostanie zorganizowana druga tura z udziałem dwóch najlepszych kandydatek.

Linki do odsłuchu:

Giulia y Los Tellarini – WARSZAWA
Irena - JESZCZE NIE TERAZ
Kobiety – RADIOWOZY
Popkultura - ELEKTRYCZNY ŚWIAT
Sofa - HARDKOR I DISKO
Ting Tings, The - HANG IT UP
Vypsana Fixa – DETAILY
Washing Machine, The - THE HALLOW
Ostatnio zmieniony pt mar 16, 2012 9:53 pm przez gżegoż, łącznie zmieniany 1 raz.
kajman
Posty: 64170
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: [ANKIETA] Utwór promowany - głosowanie na 1574 notowanie

Post autor: kajman »

Nie wygląda to najlepiej. Trzy utwory uważam za przeciętne (w tym niespodziewanie jeden zespołu, których wszystkie poprzednie nagrania to koszmary), 3 pewniaki do mojej koszmarlisty, jednego nie kojarzę i jednego jeszcze nie znam. Chyba będę głosował na zasadzie selekcji negatywnej.
mariusz72
Posty: 1165
Rejestracja: pt maja 14, 2010 9:07 pm
Lokalizacja: okolica Krakowa

Re: [ANKIETA] Utwór promowany - głosowanie na 1574 notowanie

Post autor: mariusz72 »

Niezły pomysł.z.tą ankietą. Nie biorę udziału w promowaniu swoich utworów, choć zawsze głosuję na promowany kawałek.
Głos oddaję na Wypsana Fixa.
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5185
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: [ANKIETA] Utwór promowany - głosowanie na 1574 notowanie

Post autor: konwicki1980 »

Poza utworem czeskim reszta jest krótko mówiąc do bani. Albo i nawet gorzej. Tylko co będzie, jak Vypsana Fixa awansuje wcześniej do 50? Ma na to pewne szanse.
kajman
Posty: 64170
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: [ANKIETA] Utwór promowany - głosowanie na 1574 notowanie

Post autor: kajman »

konwicki1980 pisze:Poza utworem czeskim reszta jest krótko mówiąc do bani. Albo i nawet gorzej. Tylko co będzie, jak Vypsana Fixa awansuje wcześniej do 50? Ma na to pewne szanse.
Przede wszystkim to utwór czeski jest do bani. Jeżeli będzie promowany to bez mojego udziału.
gżegoż

Re: [ANKIETA] Utwór promowany - głosowanie na 1574 notowanie

Post autor: gżegoż »

Spodziewałem się, że znajdą się tacy, którym żadna z moich propozycji się nie spodoba :wink: No ale trudno 8) Mogłem dodać Madonnę, to pewnie "uszczęśliwiłbym" największych malkontentów :wink:
konwicki1980 pisze:Tylko co będzie, jak Vypsana Fixa awansuje wcześniej do 50? Ma na to pewne szanse.
Moim zdaniem te szanse są niewielkie :( Ale gdyby tak się stało, to będziemy się martwić później :wink: Najsensowniej byłoby promować utwór z drugiego miejsca albo zrobić 'dogrywkę'. No ale spokojnie, Czesi jeszcze nie wygrali :)
Awatar użytkownika
FOXD
Posty: 22138
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 10:54 pm
Lokalizacja: Wrocław/Breslau

Re: [ANKIETA] Utwór promowany - głosowanie na 1574 notowanie

Post autor: FOXD »

A skąd taki dobór repertuaru w ankiecie?
gżegoż

Re: [ANKIETA] Utwór promowany - głosowanie na 1574 notowanie

Post autor: gżegoż »

Bo według mnie akurat te utwory są wartościowe i z różnych względów zasługują na to, aby dostać dodatkową szansę. Zawsze byłem za tym, aby wspierać dobrych, ale mniej renomowanych polskich wykonawców i dlatego zaproponowałem piosenki z miejsc 2, 3, 4 i 8. "Detaily" to moim zdaniem najlepsza z piosenek, które w ostatnim czasie kręciły się w N20, a poza tym czeski utwór niewątpliwie stanowiłby urozmaicenie listy. "Hang it up" bardzo fajnie się słucha, a oprócz tego przydałoby się coś, co stanowiłoby przeciwwagę dla wszechobecnych na liście ponuractw i smętów. Pierwsza z propozycji również mogłaby wnieść na listę pewne urozmaicenie, ale przede wszystkim zaimponowało mi to, iż zagraniczni artyści do tego stopnia się zafascynowali naszą stolicą, że nagrali o niej piosenkę i specjalnie przyjechali nakręcić teledysk. Sam utwór może nie jest jakiś wybitny, ale całkiem przyjemny. A Sofa trafiła do ankiety w ostatniej chwili, bo została dość późno dodana do zestawu, a po pierwszym przesłuchaniu nie wywarła na mnie jakiegoś szczególnego wrażenia. Potem jednak diametralnie zmieniłem zdanie. Wydaje mi się, że to właśnie ona ma największe szanse na wejście do poczekalni, ale gdyby się nie udało, to niech chociaż "powalczy" tutaj.
Dziękuję tym wszystkim, którzy zagłosowali do tej pory! :)
Awatar użytkownika
barb42
Posty: 5458
Rejestracja: ndz sty 01, 2012 12:46 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: odkąd pamiętam
Lokalizacja: stela

Re: [ANKIETA] Utwór promowany - głosowanie na 1574 notowanie

Post autor: barb42 »

Zagłosowałam na czeski kawałek, bo lubię czeskie filmy i mieszkałam przy granicy.
Jakiś klucz doboru musiałam zastosować.
Awatar użytkownika
Ronio
Posty: 963
Rejestracja: śr sty 06, 2010 2:43 pm
Lokalizacja: Wrocław - Gliwice

Re: [ANKIETA] Utwór promowany - głosowanie na 1574 notowanie

Post autor: Ronio »

Ja mam pytanie, co miałaby wnieść "nowego" ta Ankieta, do dotychczasowej formuły promowania jakiegoś utworu?
temik3
Posty: 17400
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: [ANKIETA] Utwór promowany - głosowanie na 1574 notowanie

Post autor: temik3 »

gżegoż pisze:Spodziewałem się, że znajdą się tacy, którym żadna z moich propozycji się nie spodoba :wink: No ale trudno 8) Mogłem dodać Madonnę, to pewnie "uszczęśliwiłbym" największych malkontentów :wink:
Niewiem czy kajmanowi ósma by się spodobała, bo ja musiałbym czekać na 9, a może dalej.
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11814
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: [ANKIETA] Utwór promowany - głosowanie na 1574 notowanie

Post autor: adameria »

Ronio pisze:Ja mam pytanie
Ja też... Bierzesz udział w promocji? Nie? To nie rozumiem sensu Twojego postu tutaj.

gżegoż, życzę Ci tylko jednego - żeby utwór, który zostanie wybrany, rzeczywiście został promowany i wypromowany, ponieważ jak wiemy (zakładam hipotetycznie), zdarzały się wypadki wyrzucania z zestawu tuż przed promocją.
No i podziwiam za pomysł wprowadzenia ankiety, mimo, że już dawno nie biorę udziału w promocjach.
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Re: [ANKIETA] Utwór promowany - głosowanie na 1574 notowanie

Post autor: Robinson »

Ronio pisze:Ja mam pytanie, co miałaby wnieść "nowego" ta Ankieta, do dotychczasowej formuły promowania jakiegoś utworu?
To proste. Gżegoż nie może się zdecydować jaki utwór wybrać, więc zwrócił się do braci forumowej o pomoc w wyborze utworu do promocji.
animag
Posty: 1991
Rejestracja: czw maja 27, 2010 9:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 43
Lokalizacja: Gdańsk

Re: [ANKIETA] Utwór promowany - głosowanie na 1574 notowanie

Post autor: animag »

Jak dla mnie najlepsze The Ting Tings. Całkiem dobre: The Washing Machine i Kobiety. Głos oddany.
Awatar użytkownika
Corleone
Posty: 2876
Rejestracja: czw lis 18, 2010 11:13 pm
Lokalizacja: Wrocław /Kraków

Re: [ANKIETA] Utwór promowany - głosowanie na 1574 notowanie

Post autor: Corleone »

Zdecydowanie Vypsana. :wink:
kajman
Posty: 64170
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: [ANKIETA] Utwór promowany - głosowanie na 1574 notowanie

Post autor: kajman »

Zagłosowałem dla formalności, ale wyniki nieco mnie podłamały.
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: [ANKIETA] Utwór promowany - głosowanie na 1574 notowanie

Post autor: Gary »

ha, ja miałem inny pomysł, gdy zbliżał się mój czas, a nie miałem żadnego kandydata. Chciałem zorganizować casting odwrotny tj. każdy chetny wrzucałby mi do określonego dnia utwór spełniający warunki (anonimowo), a ja po przesłuchaniu kandydatów wybrałbym utwór promowany. :-)
piotrek79
Posty: 138
Rejestracja: pt gru 30, 2011 9:12 pm
Lokalizacja: 100 lica

Re: [ANKIETA] Utwór promowany - głosowanie na 1574 notowanie

Post autor: piotrek79 »

zagłosowałem na Czechów i wygląda na to, że jedna tura głosowania wystarczy do wyboru promowanego utworu
Awatar użytkownika
Temik
Posty: 78
Rejestracja: pn sty 09, 2012 1:29 pm
Lokalizacja: Wrocław/Poznań

Re: [ANKIETA] Utwór promowany - głosowanie na 1574 notowanie

Post autor: Temik »

Ja także się dołożyłem :)
lady
Posty: 17769
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: [ANKIETA] Utwór promowany - głosowanie na 1574 notowanie

Post autor: lady »

Vypsana nokautuje - właśnie dzięki memu skromnemu głosowi osiągnęła połówkę :D

kajman chłopie, nie wiem o co Ci chodzi :STOP: ( ale już się poniekąd przyzwyczaiłam, że Twój gust jest nieprzewidywalny jak pogoda w marcu :mrgreen: ).
Jak po raz pierwszy rzuciłam okiem na nazwy to dostałam palpitacji, bo są to prawie same koszmary, których obecność na Liście załamałaby mnie totalnie. " Detaily " wśród nich jawi się jako cudnej natury, gitarowy, rockowy rodzynek, no i wcale nie dziwię się wynikom dotychczasowego głosowania, a wręcz przywracają mi one wiarę w człowieka.

:mrgreen:
kajman
Posty: 64170
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: [ANKIETA] Utwór promowany - głosowanie na 1574 notowanie

Post autor: kajman »

Piosenka rodem z dyskoteki z remizy strażackiej. Prymitywny, nudny rytm, który równie dobrze mógłby wykonywać automat perkusyjny, brzdękające bez ładu i składu gitarki, do tego nudny jak flaki bez oleju wokal. To, że w utworze są gitary, nie oznacza wcale, że on jest dobry. Z pustego i Salomon nie naleje, a z miałkiego tematu nawet najlepsi instrumentaliści nic nie zrobią, a ci na pewno nie należą do najlepszych.
Zgadzam się, że wśród tych propozycji jest sporo koszmarów, ale akurat ta Wyspana Siksa się do nich zalicza.
lady
Posty: 17769
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: [ANKIETA] Utwór promowany - głosowanie na 1574 notowanie

Post autor: lady »

No fakt, to nie jest utwór wybitny. Punk rock nigdy nie był przecież wielką pod względem wykonawczym muzyką. Ale taki jawi się mi na tle innych propozycji :P
No i na pewno nie określiłabym go na wyjęty z dyskoteki w remizie strażackiej - swego czasu sama uczęszczałam na takie dyskoteki i uwierz mi, że utwory rywalizujące z Fixą przy tym co tam leciało to są wiekopomne arcydzieła :mrgreen:
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15288
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [ANKIETA] Utwór promowany - głosowanie na 1574 notowanie

Post autor: Miszon »

Nie promuję, ale zagłosowałem rzecz jasna na Czechów :-) .
Awatar użytkownika
FOXD
Posty: 22138
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 10:54 pm
Lokalizacja: Wrocław/Breslau

Re: [ANKIETA] Utwór promowany - głosowanie na 1574 notowanie

Post autor: FOXD »

Zadziwia mnie ta Wasza egzaltacja i uczestnictwo w tendencyjnym zestawieniu :D
gżegoż

Re: [ANKIETA] Utwór promowany - głosowanie na 1574 notowanie

Post autor: gżegoż »

Bardzo dziękuję wszystkim 36 (bo 37-y głos był mój :wink: ) osobom za wzięcie udziału w zabawie! :D Mam nadzieję, że pomysł z ankietą przynajmniej części Forowiczów się spodobał, a ów eksperyment nie okazał się totalną klapą :)

Z racji tego, że zwycięzca osiągnął miażdżącą przewagę nad resztą stawki, przeprowadzenie drugiej tury głosowania nie jest potrzebne. Tak więc utworem promowanym z "mojego nadania" będzie Vypsana Fixa – DETAILY. Powinno to mieć miejsce (zgodnie z deklaracją w tytule wątku) w głosowaniu na 1574 notowanie, ale w razie konieczności (gdyby do końca jutrzejszej listy nikt z czołówki tabeli nie zgłosił swojego kandydata) możliwe jest przyśpieszenie.

Ponadto bardzo dziękuję adamerii za życzenia i miłe słowa, a także kajmanowi oraz lady za ciekawe i dowcipne opinie :mrgreen: Spodziewałem się, że to właśnie Wam nie spodoba się żadna z propozycji i że dacie temu wyraz, no i się nie "zawiodłem" :wink: Choć miłe słowa lady o Czechach były pewnym zaskoczeniem :wink:

Myślę, że wraz z rozpoczęciem głosowania będzie można zamknąć temat, ale o tym zadecydują moderatorzy :)

EDIT:
W związku z tym, że promocja zwycięzcy ankiety została przyśpieszona o tydzień, naniosłem stosowne poprawki w tytule wątku oraz w poście wprowadzającym.
ODPOWIEDZ