Archiwum? A może ALMANACH?

Archiwum LP3 nie jest pozbawione błędów — jeśli dostrzegasz błędy, a masz ochotę poinformować o tym... do dzieła! Mile widziane „dowody rzeczowe”: linki URL, fotki, skany, materiał dźwiękowy.

Moderatorzy: danco28, danco28

danco28
Posty: 1337
Rejestracja: ndz lis 23, 2008 2:42 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 859 notowania (1998)
Lokalizacja: Elbląg

Re: Archiwum? A może ALMANACH?

Post autor: danco28 »

Z innego wątku:
Miszon pisze:O i mamy poprawkę do Archiwum:

Mark Knopfler & James Taylor - bo przecież tak to chodziło na antenie, jako duet.
Będzie wycięta ta wypowiedź Niedźwiedzia i dołączona do odpowiedniego tematu w tym dziale. :)

JacKu, czy można prosić o "przyklejenie" tego tematu? Chodzi o to, aby on był cały czas na górze w tym dziale, żeby nie trzeba było go ciągle wyszukiwać. Jeszcze jest jakiś temat, który też bym widział jako przyklejony. Zaraz poszukam. Ja nie mam takich uprawnień...
_________
EDIT:

Ogólna dyskusja o poprawkach. - tutaj wiadomo

Konsekwencja w przyjętej formie zapisu pisowni angielskiej. - a tutaj użytkownicy mogliby sobie zgłaszać poprawki-literówki, aby za każdą literówką - nie było konieczności zakładania nowego tematu.

Tak bym to widział - propozycja do rozważenia przez Pana Prezesa. ;)
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19618
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Archiwum? A może ALMANACH?

Post autor: jollyroger72 »

danco28 pisze:Tak bym to widział - propozycja do rozważenia przez Pana Prezesa. ;)
Prezes może zatwierdzić, ale jest jeszcze Rada Nadzorcza :wink:
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10242
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: Archiwum? A może ALMANACH?

Post autor: JaceK »

jollyroger72 pisze:Prezes może zatwierdzić, ale jest jeszcze Rada Nadzorcza :wink:
Lepiej polubownie... polubownie.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9958
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Archiwum? A może ALMANACH?

Post autor: bobby-x »

Nie zapominajcie, że zanim wniosek trafi na biurko Rady Nadzorczej, to musi zatwierdzić go, podpisać i ostemplować Rzecznik Administratora aby był ważny, a potem powinna istnieć możliwość złożenia dwuinstancyjnego odwołania do:
1. Samorządowego Kolegium Liściastego
2. Wojewódzkiego Sądu Trójkowego.
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10242
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: Archiwum? A może ALMANACH?

Post autor: JaceK »

Na końcu będzie pluton egzekucyjny. Albo pal.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22019
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Archiwum? A może ALMANACH?

Post autor: Yacy »

Podbijam, bo nie doczytałem jaki jest powód dla którego Maggie nie jest dodana do M.O. przy Moonlight Shadow i To France? Przecież tracklisty uwzględniają Maggie...
Przy Five Miles Out tracklisty o niej nie wspominają i tu niestety :-( chyba nie ma argumentów aby ją dodać.
Ale przy dwóch pierwszych przeze mnie wymienionych być powinna!

Tak mi się przypomniało, bo właśnie w Minimaxie leci jakiś Oldfield, a na koncercie tydzień temu słyszałem te utwory w wykonaniu Maggie Reilly i nie wyobrażam sobie by śpiewał to ktoś inny. Gitarzysta natomiast tak wymiatał, że absolutnie Mike'a mi nie brakowało :-P
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10242
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: Archiwum? A może ALMANACH?

Post autor: JaceK »

Jacy, nie widzę problemu, by to dodać do współ-wykonawców. Nie wiem od którego momentu tak to zaistniało, choć w komentarzach jest stosowna adnotacja o Maggie.

Jak sobie przypominam rozmaite dyskusje, tyle samo zwolenników jest za zapisem zgodnym z wydawnictwem na którym znalazł się utwór (np. tutaj), jak tych, którzy chcą zapisów zgodnych z tracklistą LP3. Próby pogodzenia tych oczekiwań, nie przyniosły oczekiwanych rezultatów, więc kolejna wersja będzie uwzględniać jeśli nie oba zapisy (w końcu jakoś to musi zostać skatalogowane), to pełniejszą informację.

Na razie musi zostać sam Oldfield. Sorry! taki mamy klimat ;) Ale pracujemy nad tym...

PS. Też się zdziwiłem słysząc wczoraj "Staro-pole'skiego" u Kaczkowskiego...
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22019
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Archiwum? A może ALMANACH?

Post autor: Yacy »

... raczej u Adamczyka ;-)
Ja niestety nie wytrzymuję całej audycji gdy przy mikrofonie nie siedzi Kaczor. A wczoraj włączyłem się dokładnie na Mike'a.

Jacek, skoro nie ma zgodności, a Ty razem z Piotrem jesteście założycielami Archiwum, to może Wy dwaj powinniście zdecydować i już. :-)
(mam nadzieję, że Wy zdecydowalibyście się na Listowe tytuły :mrgreen: )

Komentarze, komentarzami, ale dla mnie jest ważne co jest napisane gdy kliknę na konkretne notowanie.
Ja niestety ciągle nie mam własnego pełnego ALP3 po tym gdy kilka lat temu mi się wysypało... ciągle brakuje mi czasu aby to odtworzyć do końca...
Żeby cokolwiek zobaczyć muszę klikać po kilku plikach excela...
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10242
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: Archiwum? A może ALMANACH?

Post autor: JaceK »

Będzie całkiem spory lifting. O ile dojdzie do skutku.

PS. A i jeszcze jedno -- ta wersja to moja dłubanina, i jeśli są błędy to głównie z mojej przyczyny. Piotr i cała rzesza Forowiczów (z nieodżałowanym Danco na czele) wspomogli w eliminacji wielu błędów. Cóż, przy okazji wkradły się nowe...
ODPOWIEDZ