OZZY OSBOURNE & LITA FORD - Close My Eyes Forever

Archiwum LP3 nie jest pozbawione błędów — jeśli dostrzegasz błędy, a masz ochotę poinformować o tym... do dzieła! Mile widziane „dowody rzeczowe”: linki URL, fotki, skany, materiał dźwiękowy.

Moderatorzy: danco28, danco28

danco28
Posty: 1337
Rejestracja: ndz lis 23, 2008 2:42 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 859 notowania (1998)
Lokalizacja: Elbląg

OZZY OSBOURNE & LITA FORD - Close My Eyes Forever

Post autor: danco28 »

Powinno być raczej odwrotnie tzn.:

LITA FORD & OZZY OSBOURNE - Close My Eyes Forever

Utwór pochodzi z płyty Lity Ford - "Lita" (1988), nie znajduję go na żadnej regularnej płycie Ozziego Osbourna. Poza tym wystarczy spojrzeć na tracklistę 384 notowania.

I jeszcze okładka singla, co prawda jakiegoś remixu, ale to chyba nieistotne:

Obrazek
http://farm3.static.flickr.com/2087/274 ... ae40_m.jpg
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10242
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: OZZY OSBOURNE & LITA FORD - Close My Eyes Forever

Post autor: JaceK »

A może: Lita Ford duet with Ozzy Osbourne?

Mnie się wydaje bardziej pożądane połączenie tego duetu z innymi poczynaniami Ozzy Osbourne'a.
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: OZZY OSBOURNE & LITA FORD - Close My Eyes Forever

Post autor: abd3mz »

ja jestem za rozwiązaniem zaproponowanym przez danco28
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: OZZY OSBOURNE & LITA FORD - Close My Eyes Forever

Post autor: ku3a »

ja też
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10242
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: OZZY OSBOURNE & LITA FORD - Close My Eyes Forever

Post autor: JaceK »

Powoływano się kilka razy na to źródło informacji, więc czemu teraz nie? Lita Ford Duet With Ozzy Osbourne - Close My Eyes Forever -- martwi mnie tylko ten dopisek "(Remix)". To tez ma wejść w zapis tytułu utworu?

Zapis "duet with" widnieje też na okładce jaką tutaj zaprezentowano.
Awatar użytkownika
ManRomantic
Posty: 82
Rejestracja: wt sty 17, 2012 3:42 pm
Lokalizacja: Krzeszowice

Re: OZZY OSBOURNE & LITA FORD - Close My Eyes Forever

Post autor: ManRomantic »

A więc tak...

Danco28 ma tutaj rację i na pierwszym miejscu powinna być wymieniona LITA FORD, bo utwór pochodzi z jej płyty, na której to gościnnie zaśpiewał Ozzy Osbourne w tymże kawałku. To raz...

A dwa... Jeżeli chodzi o ów Remix. Wersja albumowa z singlową (remix) bardzo nieznacznie się od siebie różnią, ale różnią. Trzeba po prostu dobrze się wsłuchać. I teraz uwaga! Na Liście była wersja z singla (remix). Właśnie odsłuchałem 388 notowanie "na żywca" i stąd ta pewność. A co do zapisu to jestem za tym by słowa "remix" nie dopisywać, bo takich przypadków tylko do roku 1989 na Liście było z kilkadziesiąt jak nie więcej. I wiem co piszę, bo od prawie 2 lat analizuję wszystkie utwory, które były na LP3 krok po kroku. Czasami jest to bardzo trudne i wymaga wiele cierpliwości. 2 lata roboty, a ja dopiero przy 1989r. I jeżeli ma powstać nowe Archiwum to tam dopisywać takie smaczki jak remix i inne takie, co do których jest pewność i są sprawdzone. To byłoby coś! I jeszcze wracając do "Close my eyes forever", to czy w zapisie będzie dodane słowo "remix" czy nie, to tak jak pisze Danco28, być może nie ma to specjalnego znaczenia, lecz do odsłuchu ma i to duże! Przynajmniej dla mnie.

A tak przy okazji...
Ma ktoś w dobrej jakości w/w (remix) tego utworu? Ja go mam, ale jakość, że pożal się Boże... :( On się ukazał na reedycji albumu "Lita" Lity Ford jako bonus.

Obrazek
Awatar użytkownika
ManRomantic
Posty: 82
Rejestracja: wt sty 17, 2012 3:42 pm
Lokalizacja: Krzeszowice

Re: OZZY OSBOURNE & LITA FORD - Close My Eyes Forever

Post autor: ManRomantic »

A tak przy okazji...
Ma ktoś w dobrej jakości w/w (remix) tego utworu? Ja go mam, ale jakość, że pożal się Boże... :( On się ukazał na reedycji albumu "Lita" Lity Ford jako bonus.
Już mam! Jeszcze raz wielkie dzięki za to JAPAN RELEASED! On już wie komu... :D
ODPOWIEDZ