Playlista na Spotify z zestawem do głosowania

Topy Wszech Czasów stały się nieodłącznym towarzyszem Listy Przebojów — miód na serca i uszy dla prawdziwych fanów dawnej „Trójki”!

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Torgop
Posty: 45
Rejestracja: czw lis 14, 2013 8:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: od roku 2000
Kontakt:

Playlista na Spotify z zestawem do głosowania

Post autor: Torgop »

Witajcie.

Otóż. Własnie utworzyłem playlistę na Spotify zawierającą większość (bo jak na razie 1543 utwory z listy do głosowania na XX TWC). Pomyślałem, że warto podzielić się nią ze światem. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do słuchania: http://open.spotify.com/user/torgop/pla ... xreP6X2LI7 (lub w wyszukiwarkę aplikacji Spotify wpisać: spotify:user:torgop:playlist:6wIxITdfBO6nxreP6X2LI7)

Myślę, że wielu osobom ułatwi to głosowanie w tym roku. Na playliście nie ma wszystkich piosenek. Brakuje przede wszystkim tych, których wykonawcy nie są dostępni na Spotify. W związku z tym niektóre utwory są wersjami koncertowymi lub są to covery (jak w przypadku The Beatles i Led Zeppelin). Według was, czy warto zostawić te inne wersje utworów, czy też wolelibyście słyszeć tylko oryginały, nawet kosztem nieobecności danego utworu?
Jest też jeszcze trochę braków i błędów, które postaram się pouzupełniać.
Ostatnio zmieniony sob lis 16, 2013 9:42 am przez Torgop, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: Playlista na Spotify z zestawem do głosowania

Post autor: abd3mz »

świetna robota!
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Playlista na Spotify z zestawem do głosowania

Post autor: Gary »

to ja jeszcze na deezerze poproszę, bo jakoś że spotify mój komputer nie chce się zaprzyjaźnić. ;-)

A może jeśli znajdę trochę czasu to się sam wezmę. Butli nie ma ale Zeppy chyba tak :-)

Swietna robota!
Torgop
Posty: 45
Rejestracja: czw lis 14, 2013 8:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: od roku 2000
Kontakt:

Re: Playlista na Spotify z zestawem do głosowania

Post autor: Torgop »

I tu jest przewaga Spotify nad Deezerem. Na Spotify playlisty nie mają ograniczenia w ilości utworów. Na Deezerze możesz utworzyć playlistę z max. tysiącem utworów z tego co wiem. (Dlaczego jeszcze Spotify jest lepsze? Ja tworzę mnóstwo playlist z oddzielnych płyt na Spotify, które mogę zagnieżdżać w podfolderach. Na Deezerze zdaje się nie ma takiej funkcji. Dla mnie to go dyskwalifikuje do codziennego użytku).

Wracając do tematu. Dałoby chyba radę podzielić całość na kilka playlist. Spróbuję coś podziałać w tej kwestii. (Niestety Led Zeppelin na Deezerze nie znajdziesz...., ale za to jest Zegarmistrz Światła. Ogólnie oba serwisy nieźle się uzupełniają)
ODPOWIEDZ