uzupełniamy muzykę w zestawie do głosowania na 20. TWC

Topy Wszech Czasów stały się nieodłącznym towarzyszem Listy Przebojów — miód na serca i uszy dla prawdziwych fanów dawnej „Trójki”!

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
jedrzej2012
Posty: 2469
Rejestracja: ndz kwie 29, 2012 9:52 pm

Re: uzupełniamy muzykę w zestawie do głosowania na 20. TWC

Post autor: jedrzej2012 »

Liczę na podobną inicjatywę w PTWC.
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: uzupełniamy muzykę w zestawie do głosowania na 20. TWC

Post autor: Gary »

oczywiście oddaję się do dyspozycji w tym względzie :-)
Ajtek
Posty: 1654
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:47 pm

Re: uzupełniamy muzykę w zestawie do głosowania na 20. TWC

Post autor: Ajtek »

Za wykonaną pracę czapka z głowy przed Wami.

(...)For those about to rock, we salute you(...)
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Re: uzupełniamy muzykę w zestawie do głosowania na 20. TWC

Post autor: Piotr »

Kochani.
Chciałbym/chcielibyśmy wykorzystać Waszą ciężką pracę, którą wykonaliście tworząc te 30 sekundowe fragmenty utworów. W zamian możemy zaoferować info o osobach to tworzących na stronach gdzie będzie to wykorzystane. Wiem niewiele, ale może się ktoś skusi ;) i udostępni nam swoją „działkę”. Chętnych prosimy o kontakt z nami.
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: uzupełniamy muzykę w zestawie do głosowania na 20. TWC

Post autor: Gary »

jeśli nie ma żadnych przeciwwskazań ze strony Trójki (a chyba nie ma podstaw) to ja nie widzę problemu. Moje fragmenty wiszą nadal tam, gdzie linkowałem w tym wątku. Proszę się częstować i zawieszać. :-)
gżegoż

Re: uzupełniamy muzykę w zestawie do głosowania na 20. TWC

Post autor: gżegoż »

jedrzej2012 pisze:Liczę na podobną inicjatywę w PTWC.
Gary pisze:oczywiście oddaję się do dyspozycji w tym względzie :-)
konwicki1980 pisze: To lubię, konkretna robota ku chwale Ojczyzny. :wink:
Jeżeli tak Was to wciągnęło i odczuwaliście przy tym tyle satysfakcji, to może powoli zaczniecie tworzyć te fragmenty do Polskiego Topu? :) Pracy będzie na pewno o ponad połowę miej, niż przed ogólnym topem, ale mimo wszystko sporo, więc jak tak to lubicie, to możecie zacząć :) Jeżeli ktoś pamięta (lub ma możliwość to sprawdzić), to niech wyszczególni, które piosenki z zestawu mają już podpięty fragment. A jeśli przed rozpoczęciem głosowania to nie będzie możliwe, to z całą pewnością można stwierdzić, że nie trzeba będzie się zajmować utworami, które były (lub nadal są) w pierwszej setce, w miarę nowymi oraz oczywiście tymi, które są w ogólnym zestawie. A cała reszta chyba jest do zrobienia. Czas leci bardzo szybko, więc im szybciej się zacznie, tym będzie większa szansa, że w momencie rozpoczęcia głosowania wszystko już będzie "na swoim miejscu" :)
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15297
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: uzupełniamy muzykę w zestawie do głosowania na 20. TWC

Post autor: Miszon »

Piotr pisze:Chętnych prosimy o kontakt z nami.
Nie ma problemu, wszystkie moje fragmenty wysłałem ku3ie, mogę teraz komuś innemu (mam nadzieję, że nic nie skasowałem), potrzebuję tylko wiedzieć komu.
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: uzupełniamy muzykę w zestawie do głosowania na 20. TWC

Post autor: Gary »

gżegoż pisze:]Jeżeli tak Was to wciągnęło i odczuwaliście przy tym tyle satysfakcji, to może powoli zaczniecie tworzyć te fragmenty do Polskiego Topu? :) Pracy będzie na pewno o ponad połowę miej, niż przed ogólnym topem, ale mimo wszystko sporo, więc jak tak to lubicie, to możecie zacząć :) Jeżeli ktoś pamięta (lub ma możliwość to sprawdzić), to niech wyszczególni, które piosenki z zestawu mają już podpięty fragment. A jeśli przed rozpoczęciem głosowania to nie będzie możliwe, to z całą pewnością można stwierdzić, że nie trzeba będzie się zajmować utworami, które były (lub nadal są) w pierwszej setce, w miarę nowymi oraz oczywiście tymi, które są w ogólnym zestawie. A cała reszta chyba jest do zrobienia. Czas leci bardzo szybko, więc im szybciej się zacznie, tym będzie większa szansa, że w momencie rozpoczęcia głosowania wszystko już będzie "na swoim miejscu" :)
tylko nie bardzo kojarzę, które utwory były podpięte, a które nie. Sporo polskich podpieliśmy przy ogólnym topie i myślę, że to jedna baza i nie trzeba robić jeszcze raz. Najlepiej, gdyby był spis jak przy topie powszechnym.
gżegoż

Re: uzupełniamy muzykę w zestawie do głosowania na 20. TWC

Post autor: gżegoż »

Ale ja dokładnie to samo napisałem w poście, który zacytowałeś :wink: Czyli że najlepiej by było, gdyby był spis jak przy topie powszechnym, a jeżeli tego nie da się zrobić przed rozpoczęciem głosowania, to w kwestii tego, co jest podpięte, a co nie, trzeba się posiłkować pamięcią. I z tego, co pamiętam, to na pewno podpięte są utwory, które już były (lub są) w pierwszej setce oraz te, które były na liście w 2009 roku lub później. Do tego dojdą te, które już zrobiliście przy ogólnym topie - a cała reszta chyba będzie do zrobienia...
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22019
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: uzupełniamy muzykę w zestawie do głosowania na 20. TWC

Post autor: Yacy »

Gary pisze:Sporo polskich podpieliśmy przy ogólnym topie i myślę, że to jedna baza i nie trzeba robić jeszcze raz. Najlepiej, gdyby był spis jak przy topie powszechnym.
na pierwszy rzut oka tak to wygląda. :-)

szczegóły tu:
http://forum.lp3.pl/viewtopic.php?p=409533#p409533
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: uzupełniamy muzykę w zestawie do głosowania na 20. TWC

Post autor: neon.ka »

Nie wiem, czy to tu powinnam pisać, ale chciałam zgłosić, że fragment HEY - MIMO WSZYSTKO jest niesłyszalny na stronie Trójki, pomimo że znacznik pokazuje, że jest odtwarzany.
[no i przy okazji - SIC! jest nadal koncertowy]
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: uzupełniamy muzykę w zestawie do głosowania na 20. TWC

Post autor: ku3a »

dzięki
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: uzupełniamy muzykę w zestawie do głosowania na 20. TWC

Post autor: neon.ka »

Czy ktoś mógłby przesłuchać fragment Vangelis - CHARIOTS OF FIRE [który był podpięty przez Trójkę] i powiedzieć mi, czy to ja mam omamy, że jest tam fragment jakiegoś innego utworu, czy też ja nie znam jakiejś dłuższej jego wersji?
Awatar użytkownika
wwas
Posty: 2463
Rejestracja: wt paź 13, 2009 2:53 pm

Re: uzupełniamy muzykę w zestawie do głosowania na 20. TWC

Post autor: wwas »

Przesłuchałem, potwierdzam - nie masz omamów (albo ewentualnie oboje mamy takie same).
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: uzupełniamy muzykę w zestawie do głosowania na 20. TWC

Post autor: Gary »

to fragment dłuższej wersji, bo sam utwór ma 20 minut. Ale fakt, mógłby być ten najbardziej popularny motyw :-)

EDIT: ciekawa rzecz, ale w 20 minutowym utworze "Chariot of Fire" z soundtracku nie ma znanego motywu (a jest ten we fragmencie), a na albumie występuje on pod nazwą: "Titles"
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: uzupełniamy muzykę w zestawie do głosowania na 20. TWC

Post autor: neon.ka »

Ciekawa jestem więc, co by zagrali, gdyby ten utwór wszedł do setki. ;-)
Mi się wydaje, że trzeba jednak poprawić ten fragment na stronie LP3...
gżegoż

Re: uzupełniamy muzykę w zestawie do głosowania na 20. TWC

Post autor: gżegoż »

W tym roku nikt nie jest chętny do tworzenia fragmentów? :)
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15297
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: uzupełniamy muzykę w zestawie do głosowania na 20. TWC

Post autor: Miszon »

Ale przecież tamte pokasowali już, są same wstępy do piosenek
gżegoż

Re: uzupełniamy muzykę w zestawie do głosowania na 20. TWC

Post autor: gżegoż »

Ojej, faktycznie :/ To duży błąd! :( Aczkolwiek w kilku przypadkach nadal są "stare" fragmenty.
ODPOWIEDZ