Moje wersje TWC przez VI Polskim Topem Wszech Czasów

Topy Wszech Czasów stały się nieodłącznym towarzyszem Listy Przebojów — miód na serca i uszy dla prawdziwych fanów dawnej „Trójki”!

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
pawel76
Posty: 439
Rejestracja: pn kwie 05, 2010 6:11 pm

Moje wersje TWC przez VI Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: pawel76 »

Ciekawe, czy w tym roku będzie polski top.Mam nadzieję ,że będzie , kiedy zacznie się głosowanie?.Oby w tym roku top był 3 dni ( po cztery godziny ) , lub dwa dni 2,3 maja po 6 godzin . Żeby była cała setka zaprezentowana .Oto moja wersja (1) POLSKIEGO TOPU WSZECHCZASÓW 100.BRYGADA KRYZYS -CENTRALA 99.CHŁOPCY Z PLACU BRONI-KOCHAM WOLNOŚĆ 98.MAANAM-KOCHAM CIĘ KOCHANIE MOJE 97.RAZ, DWA,TRZY -CZARNA INEZ 96.GRZEGORZ TURNAU-CICHOSZA 95.KULT-KREW BOGA 94.ANNA MARIA JOPEK-ALE JESTEM 93. CZESŁAW NIEMEN-WSPOMNIENIE 92.EDYTA GÓRNIAK-TO NIE JA 91.TSA-TRZY ZAPAŁKI 90.REPUBLIKA-MAMONA 89.WILKI-SON ON THE BLUE SKY 88.REZERWAT-ZAOPIEKUJ SIĘ MNĄ 87.HEY-{SIC} 86.DE MONO-KOCHAĆ INACZEJ 85.T.LOVE-TO WYCHOWANIE 84.KAZIK NA ŻYWO-CELINA 83.PERFECT-KOŁYSANKA DLA NIEZNAJOMEJ 82.VARIUS MANX-ZANIM ZROZUMIESZ 81.BASIA STĘPNIAK WILK I GRZEGORZ TURNAU-BOMBONIERKA 80.DŻEM-PAW 79.STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO-Z NIM BĘDZIESZ SZCZĘŚLIWSZA 78.MYSLOVITZ-PEGGY BROWN 77.MAANAM-KRAKOWSKI SPLEEN 76.REPUBLIKA-ODCHODZĄC 75.STAN BORYS-JASKÓŁKA UWIĘZIONA 74. KULT-HEJ CZY NIE WIECIE 73.LOMBARD-PRZEŻYJ TO SAM 72.CZESŁAW NIEMEN-SEN O WARSZAWIE 71.EDYTA BARTOSIEWICZ-SEN 70. DŻEM-CZERWONY JAK CEGŁA 69.REPUBLIKA-TELEFONY 68.JACEK KACZMARSKI-OBŁAWA 67.RÓŻE EUROPY I EDYTA BARTOSIEWICZ-JEDWAB 66.T.LOVE-WARSZAWA 65.VARIUS MANX-PIOSENKA KSIĘŻYCOWA 64.MAANAM-LUCIOLLA 63.KULT-DZIEWCZYNA BEZ ZĘBA NA PRZEDZIE 62.IRA-WIARA 61.DŻEM-DO KOŁYSKI 60.TURBO-DOROSŁE DZIECI 59.BUDKA SUFLERA-JEST TAKI SAMOTNY DOM 58.DŻEM-WHISKY 57.STRACHY NA LACHY-DZIEŃ DOBRY ,KOCHAM CIĘ 56.DAAB-W MOIM OGRODZIE 55.EDYTA BARTOSIEWICZ-OSTATNI 54.WILKI-ELI LAMA SABACHTANI 53.MYSLOVITZ& MAREK GRECHUTA-KRAKÓW 52.KULT-GDY NIE MA DZIECI 51.CZESŁAW NIEMEN-SEN O WARSZAWIE 50.BUDKA SUFLERA-SEN O DOLINIE 49.REPUBLIKA-OBCY ASTRONOM 48.T.LOVE-KING 47.TILT-JESZCZE BĘDZIE PRZEPIĘKNIE 46.MAREK GRECHUTA-ŚWIECIE NASZ 45.SBB-MMENTO Z BANALNYM TRYPTYKIEM 44.GRZEGORZ TURNAU-NAPRAWDĘ NIE DZIEJE SIĘ NIC 43.COMA-SPADAM 42.BUDKA SUFLERA-CIEŃ WIELKIEJ GÓRY 41.STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO-CZARNY BLUES O CZWARTEJ NAD RANEM 40.JACEK KACZMARSKI/PRZEMYSŁAW GINTROWSKI& ZBIGNIEW ŁAPIŃSKI-MURY 39.COMA-LESZEK ŻUKOWSKI 38.BLENDERS-CIĄGNIK 37. MAREK GRECHUTA-KOROWÓD 36.LADY PANK-ZAWSZE TAM GDZIE TY 35. OBYWATEL G.C.-TAK... TAK.. TO JA 34.HEY-TEKSAŃSKI 33.PERFECT-CHCEMY BYĆ SOBĄ 32. REPUBLIKA-MOJA KREW 31.MARTYNA JAKUBOWICZ-W DOMACH Z BETONU NIE MA WIELKIEJ MIŁOŚCI 30.CZESŁAW NIEMEN-BEMA, PAMIĘCI ŻAŁOBNY RAPSOD 29.BUDKA SUFLERA-JOLKA, JOLKA PAMIĘTASZ 28.DŻEM-NAIWNE PYTANIA27.DŻEM-WEHIKUŁ CZASU 26.KAZIK-12 GROSZY 25. COMA-ZAPRZEPASTRZXONE SIŁY ARMII WIELKICH ZNAKÓW 24. LAOCZE-HYDROPIEKŁOWSTĄPIENIE 23. PERFECT-NIEPOKONANI 22.AYA RL-SKÓRA 21.HEY I EDYTA BARTOSIEWICZ-MOJA I TWOJA NADZIEJA 20.RAZ , DWA, TRZY-CZY TE OCZY MOGA KŁAMAĆ 19.KULT-POLSKA 18.MAREK GRECHUTA-OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA 17.KOBRANOCKA-KOCHAM CIĘ JAK IRLANDIĘ 16.CHŁOPCY Z PLACU BRONI-O! ELA 15.GRZEGORZ TURNAU-BRACKA 14.REPUBLIKA-ZAPYTAJ MNIE CZY CIĘ KOCHAM 13. MYSLOVITZ-DŁUGOŚĆ DŻWIĘKU SAMOTNOŚCI 12.DŻEM-SEN O WIKTORII 11.TSA-51 10. TADEUSZ WOŻNIAK -ZEGARMISTRZ ŚWIATŁA 9.MAREK GRECHUTA-DNI,KTÓRYCH NIE ZNAMY 8.KULT-DO ANI 7.OBYWATEL G.C.-NIE PYTAJ O POLSKĘ 6.DŻEM-LIST DO M.5.KULT-ARAHJA 4.SZTYWNY PAL AZJI-WIEŻA RADOŚCI, WIEŻA SAMOTNOŚCI 3.PERFECT-AUTOBIOGRAFIA 2.REPUBLIKA-BIAŁA FLAGA 1.CZESŁAW NIEMEN-DZIWNY JEST TEN ŚWIAT
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: PRZED VIPOLSKIM TOPEM WSZECHCZASÓW

Post autor: ku3a »

1. czy to jest napisane dla samego siebie, czy po to, żeby ktoś to przeczytał? bo nie sądzę, żeby komuś się chciało czytać przy takim sformatowaniu tekstu
2. ... i przy używanym caps locku, co jest wbrew netykiecie.
3. proszę o edycję nazwy wątku, żeby była małymi literami.
pawel76
Posty: 439
Rejestracja: pn kwie 05, 2010 6:11 pm

Re: PRZED VIPOLSKIM TOPEM WSZECHCZASÓW

Post autor: pawel76 »

Oto moja 2 wersja polskiego topu.1OO. REPUBLIKA-RAZ NA MILION LAT 99.ABC -ASFALTOWE ŁĄKI 98.RAZ,DWA,TRZY-CZARNA INEZ 97.DŻEM-PAW 96.RÓZE EUROPY I EDYTA BARTOSIEWICZ-JEDWAB 95.CZESŁAW NIEMEN-WSPOMNIENIE 94.DE MONO-KOCHAĆ INACZEJ 93.JACEK KACZMARSKI-NASZA KLASA 92.GRZEGORZ TURNAU-CICHOSZA 91.ZIYO-WSZYSTKO,TO CO MAM( MAGICZNE SŁOWA) 90.TSA-TRZY ZAPAŁKI 89.REPUBLIKA-ŚMIERĆ NA 5 88.PERFECT-NIE PŁACZ EWKA 87.T.LOVE-WARSZAWA 86.DŻEM-NAIWNE PYTANIA 85.STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO-Z NIM BĘDZIESZ SZCZĘŚLIWSZA 84.REPUBLIKA-MAMONA 83.BREAKOUT-KIEDY BYŁEM MAŁYM CHŁOPCEM 82.VARIUS MANX-PIOSENKA KSIĘŻYCOWA 81.KULT-GDY NIE MA DZIECI 80.KRYSTYNA PROŃKO-JESTEŚ LEKIEM NA CAŁE ZŁO 79.LADY PANK-ZAWSZE TAM GDZIE TY 78.HEY-{SIC} 77.BUDKA SUFLERA-SEN O DOLINIE 76.WILKI-ELI LAMA SABACHTANI 75.REPUBLIKA-TELEFONY 74.MAREK GRECHUTA-OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA 73.MARYLA RODOWICZ-MAŁGOŚKA 72.MAANAM-KRAKOWSKI SPLEEN 71.VARIUS MANX-ZANIM ZROZUMIESZ 70.T.LOVE-KING 69.DŻEM-DO KOŁYSKI 68.HOUK-TRANSMISSION INTO THE HEART 67.REPUBLIKA-OBCY ASTRONOM 66.LOMBARD-PRZEŻYJ TO SAM 65. MYSLOVITZ & MAREK GRECHUTA-KRAKÓW 64.O.N.A.-KIEDY POWIEM SOBIE DOŚĆ 63.WILKI-SON ON THE BLUE SKY 62.JACEK KACZMARSKI-OBŁAWA 61.BUDKA SUFLERA-JEST TAKI SAMOTNY DOM 60.KAZIK NA ŻYWO-CELINA 59.REZERWAT-ZAOPIEKUJ SIĘ MNĄ 58.EDYTA BARTOSIEWICZ-SEN 57.MAREK GRECHUTA-ŚWIECIE NASZ 56.GRZEGORZ TURNAU-NAPRAWDĘ NIE DZIEJE SIĘ NIC 55.DŻEM-CZERWONY JAK CEGŁA 54.REPUBLIKA-MOJA KREW 53.KLAUS MITFFOCH-JEZU,JAK SIĘ CIESZĘ 52.KULT-HEJ, CZY NIE WIECIE 51.CZESŁAW NIEMEN-SEN O WARSZAWIE 50.T.LOVE-TOWYCHOWANIE 49.SBB-MEMENTO Z BANALNYM TRYPTYKIEM 48.HEY-MIMO WSZYSTKO 47.RAZ,DWA,TRZY-OCZY TEJ MAŁEJ 46.OBYWATEL G.C.-TAK.. TAK.. TO JA 45.REPUBLIKA-ODCHODZĄC 44.DŻEM-DZIEŃ ,W KTÓRYM PĘKŁO NIEBO 43.DŻEM-WHISKY 42.PERFECT-NIEPOKONANI 41.MR.Z'OOB-KAWAŁEK PODŁOGI 40.REPUBLIKA-ZAPYTAJ CZY CIĘ KOCHAM 39.STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO-CZARNY BLUES O CZWARTEJ NAD RANEM 38.COMA-SPADAM 37.TILT-JESZCZE BĘDZIE PRZEPIĘKNIE 36.COMA-LESZEK ŻUKOWSKI 35.BLENDERS-CIĄGNIK 34.KULT-BARANEK 33.DŻEM-WEHIKUŁ CZASU 32.EDYTA BARTOSIEWICZ-OSTATNI 31.MAREK GRECHUTA-KOROWÓD 30.LAOCZE-HYDROPIEKŁOWSTĄPIENIE 29.KULT-KREW BOGA 28.MARTYNA JAKUBOWICZ-W DOMACH Z BETONU NIE MA WOLNEJ MIŁOŚCI 27. CHŁOPCY Z PLACU BRONI-KOCHAM WOLNOŚĆ 26.HEY-TEKSAŃSKI 25.DŻEM-SEN O WIKTORII 24.HUMAN-SŁOŃCE MOJE 23.CZESŁAW NIEMEN-BEMA, PAMIĘCI ŻAŁOBNY RAPSOD 22.KAZIK-12 GROSZY 21.KOBRANOCKA-KOCHAM CIĘ JAK IRLANDIĘ 20.DAAB-W MOIM OGRODZIE 19.TADEUSZ WOŻNIAK I ALIBABKI-ZEGARMISTRZ ŚWIATŁA 18.HEY I EDYTA BARTOSIEWICZ-MOJA I TWOJA NADZIEJA 17.GRZEGORZ TURNAU-BRACKA 16.BUDKA SUFLERA-JOLKA, JOLKA PAMIĘTASZ 15.KULT-DO ANI 14.MYSLOVITZ-DŁUGOŚĆ DŻWIĘKU SAMOTNOŚCI 13.JACEK KACZMARSKI/PRZEMYSŁAW GINTROWSKI& ZBIGNIEW ŁAPIŃSKI-MURY 12.KULT-POLSKA 11. AYA RL-SKÓRA 10.MAREK GRECHUTA-DNI,KTÓRYCH NIE ZNAMY 9.TURBO-DOROSŁE DZIECI 8.OBYWATEL G.C.-NIE PYTAJ O POLSKĘ 7.SZTYWNY PAL AZJI-WIEŻA RADOŚCI, WIEŻA SAMOTNOŚCI 6.TSA-51 5.KULT-ARAHJA 4.DŻEM-LIST DO M.3.PERFECT-AUTOBIOGRAFIA 2.REPUBLIKA-BIAŁA FLAGA 1. CZESŁAW NIEMEN-DZIWNY JEST TEN ŚWIAT
piotr1990
Posty: 1655
Rejestracja: pn cze 18, 2012 9:22 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 1039

Re: PRZED VIPOLSKIM TOPEM WSZECHCZASÓW

Post autor: piotr1990 »

Nie rozumiem dlaczego piszesz w taki sposob tzn. drukowanymi literami i w sposób ciągły. Nie możesz każdej pozycji pooddzielać enterem?? Było by to bardziej czytelne.
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: PRZED VIPOLSKIM TOPEM WSZECHCZASÓW

Post autor: ku3a »

ja się odpowiedzi na moje pytania nie doczekałem, nie spodziewam się więc, żebyś Ty się doczekał...

proszę w takim razie moderatorów o wyedytowanie nazwy wątku, żeby nie była wielkimi literami. a poza tym nie dotyczy VIPów, a więc nie musi mówić o VIPolskim topie :-P.
pawel76
Posty: 439
Rejestracja: pn kwie 05, 2010 6:11 pm

Re: Moje wersje TWC przez VI Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: pawel76 »

Przecież każda pozycja byla oddzielana spacją.Czy to wystarczy ?
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Re: Moje wersje TWC przez VI Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: Robinson »

Nie, to nie wystarczy do czytelności.
Oto przykłady jak powinny wyglądać wpisy: http://www.forum.lp3.pl/viewtopic.php?f ... 4&start=50
pawel76
Posty: 439
Rejestracja: pn kwie 05, 2010 6:11 pm

Re: Moje wersje TWC przez VI Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: pawel76 »

Dlaczego jeszcze nie ma zestawu do głosowania na polski top?.Zostało jeszczetylko półtora miesiąca.Na ogólny top można było głosować przez dwa miesiące . Żeby nie było tak jak w 2010 roku ,że można było głosować tylko przez 9 dni.Pytanie czy będzie w tym roku top ? ILE godzin ,2czy trzy dni ? , żeby nie było tak jak dwa lata temu 3 maja tylko 4 godziny.Proszę O ODPOWIEDŻ ,czy coś już wiadomo na temat topu i głosowania. paweł ppzdrawiam i wesołych świąt. :arrow:
piotr1990
Posty: 1655
Rejestracja: pn cze 18, 2012 9:22 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 1039

Re: Moje wersje TWC przez VI Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: piotr1990 »

W sumie dobre pytanie... :know:
Powinno już coś być, chociaż w sumie jak dla mnie może trwać i 9 dni :P wyrobię się w tym czasie z wyborem utworów do zagłosowania 8)
Ale to napewno by się odbiło tym, że mniej głosów by przyszło...
Kubak25
Posty: 586
Rejestracja: pn sty 02, 2012 1:42 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Moje wersje TWC przez VI Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: Kubak25 »

Wzeszłym roku głosowanie zostało rozpoczęte 13 04 i trwało 2 tygodnie wiec jest jeszcze troche czasu :D
ralfik
Posty: 938
Rejestracja: czw sie 12, 2010 11:05 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 65/66
Lokalizacja: Kraków

Re: Moje wersje TWC przez VI Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: ralfik »

pawel76 pisze:Oby w tym roku top był 3 dni ( po cztery godziny ) , lub dwa dni 2,3 maja po 6 godzin
W tym roku przegrałem losowanie i pracuję 2 maja; dlatego proponuję 1 i 3 maja po 6 godzin. :)
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Moje wersje TWC przez VI Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: ku3a »

głosowanie ruszy już niedługo
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Moje wersje TWC przez VI Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: tadzio3 »

ku3a pisze:głosowanie ruszy już niedługo
A nie wiesz czy będą zmiany w zestawie?
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Moje wersje TWC przez VI Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: ku3a »

najprawdopodobniej tak
Kubak25
Posty: 586
Rejestracja: pn sty 02, 2012 1:42 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Moje wersje TWC przez VI Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: Kubak25 »

Swoją drogą ciekawe jak rozplanują emisję (mam nadzieję, że "ofiarą" nie padnie lp3 skoro 3 maja w piątek :?: )
Kubak25
Posty: 586
Rejestracja: pn sty 02, 2012 1:42 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Moje wersje TWC przez VI Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: Kubak25 »

Ważna informacja dla zainteresowanych Topem http://www.polskieradio.pl/9/201/Artyku ... glosowanie
pawel76
Posty: 439
Rejestracja: pn kwie 05, 2010 6:11 pm

Re: Moje wersje TWC przez VI Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: pawel76 »

Wtym roku znowu 9 godzin(3 dni po trzy godziny) ,znowu może być 90 utworów.Ciekawe kto będzie prowadził top ,jaka kolejność panów piotrów będzie prowadziła top. Najlepiej będzie 3 maja 16-19 top , a potem lista ,sześć godzin przy radiu.Mam nadzieję ,że wszystkie utwory będą w całości. Bedę słuchał i nagrywał.
gżegoż

Re: Moje wersje TWC przez VI Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: gżegoż »

tadzio3 pisze:A nie wiesz czy będą zmiany w zestawie?
ku3a pisze:najprawdopodobniej tak
:shock: Nie zobaczę, to nie uwierzę :| W poprzednich trzech latach ludzie z Trójki poszli po najmniejszej linii oporu i zwyczajnie skopiowali propozycje z 2009 roku i nie dokonali nawet drobnych poprawek, więc aż dziw bierze, że w tym (najprawdopodobniej) w końcu postanowili się wysilić. Wypada tylko mieć nadzieję, że te zmiany nie będą wyglądały tak, jak przed grudniowym topem, gdy niektóre usunięcia budziły zdumienie i nie miały żadnego oparcia w logice (a raczej w wynikach poprzednich topów), a dodane zostały w większości prawie w ogóle nieznane utwory, których jedyną "zasługą" było to, że się podobały Markowi Niedźwieckiemu :? Gdyby te zmiany miały być w istocie takimi pseudozmianami, z jakimi mieliśmy do czynienia w grudniu, to chyba lepiej, aby w ogóle ich nie było :? Ale głęboko wierzę w to, że taka sytuacja już się więcej nie powtórzy.

Z powodu tego, że przez 4 ostatnie lata zestaw był identyczny, zmiany są jak najbardziej pożądane. Mam nadzieję, że dodane zostaną przede wszystkim te polskie utwory, które są w zestawie do głos. na ogólny top (i w ostatnich latach dobrze sobie radzą), a nie ma ich w polskim, bo taka sytuacja jest naprawdę absurdalna. W zeszłym roku bardzo się napracowałem w temacie dotyczącym polskiego zestawu, ale na nic to się zdało. Dlatego odsyłam do tematu sprzed roku, w którym sporządziłem zestaw wszystkich piosenek, które powinny niejako "z automatu" znaleźć się w polskim zestawie (z powodu dobrych wyników w ogólnym topie oraz wysokich pozycji w podsumowaniu punktowym wszystkich notowań LP3). Redaktorzy sami na pewno się nie zainteresują naszymi dyskusjami na forum, a więc jedyne co mogę zrobić, to poprosić ku3ę, aby (jeżeli będzie dzisiaj w Trójce podczas listy), podsunął im tę listę najpilniejszych braków i dopilnował, aby wszystko z niej (albo przynajmniej większość) zostało dopisane do zestawu. A jeżeli to się okaże niemożliwe, to pozostaje tylko mieć nadzieję, że te wprowadzone przez dziennikarzy zmiany będą (o ile w ogóle będą) dużo bardziej przemyślane, niż to bywało w przeszłości...
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Moje wersje TWC przez VI Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: ku3a »

sugestie zmian zostały wysłane już kilka dni temu. nie wiem co (jeśli w ogóle coś) zostanie usunięte z zestawu, ale jeśli chodzi o dodatki, to wygląda na to, że będzie dobrze :-).
Awatar użytkownika
mateusz15
Posty: 5915
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje wersje TWC przez VI Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: mateusz15 »

Głosowanie rusza jutro o 13.
gżegoż

Re: Moje wersje TWC przez VI Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: gżegoż »

ku3a pisze:sugestie zmian zostały wysłane już kilka dni temu. nie wiem co (jeśli w ogóle coś) zostanie usunięte z zestawu, ale jeśli chodzi o dodatki, to wygląda na to, że będzie dobrze :-).
Dzięki. Też mam nadzieję, że będzie dobrze.
mateusz15 pisze:Głosowanie rusza jutro o 13.
Wiem i cierpliwie czekam. Mam nadzieję, że jak zobaczę zestaw, to będę mile zaskoczony nowościami :)
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Re: Moje wersje TWC przez VI Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: Piotr »

Nowosci w zestawie jest…
50
moze bedzie wiecej
gżegoż

Re: Moje wersje TWC przez VI Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: gżegoż »

Piotr pisze:Nowosci w zestawie jest…
50
O, to super :D W takiej pokaźnej liczbie powinny się zmieścić wszystkie największe przeboje ostatnich kilku lat oraz pozostałe najbardziej widoczne braki w dotychczasowym zestawie :)
Piotr pisze:moze bedzie wiecej
To jeszcze "w ostatniej chwili" będzie można przeprowadzać drobne korekty? Jeśli jesteście osobiście zaangażowani w te przedsięwzięcia i macie możliwość wywarcia jakiegoś wpływu na te korekty, to jeszcze raz zachęcam do prześledzenia tamtego tematu sprzed roku i rozważenia wymienianych w nim utworów. Oczywiście nie czytajcie tych wszystkich długich wywodów :wink: , ale zwracajcie uwagę na te zestawienia, w których piosenki są wymieniane jedna pod drugą :)

Jeszcze nie zaszkodzi zawczasu zadać pytania, czy byłaby możliwość ewentualnego zaprezentowania już po zakończeniu topu wszystkich wyników, aż do ostatniego miejsca (tak jak w 2009 roku oraz w ostatnich ogólnych topach)? Byłby to świetny materiał do przemyśleń i analiz :)

Ale może wystarczy już tych próśb i sugestii :wink: Jeszcze raz dzięki za dotychczasowe informacje! :)
gżegoż

Re: Moje wersje TWC przez VI Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: gżegoż »

Mam pytanie do osób, które codziennie słuchają Trójki: czy redaktorzy czasem przypominają na antenie o głosowaniu na PTW? O ile pamiętam, to ostatnio nie wspominano o nim nawet podczas listy (choć nie słuchałem non stop, więc może mówili akurat wtedy, gdy musiałem odejść od odbiornika). Wszystkim (a zwłaszcza redakcji) powinno zależeć na tym, aby zagłosowało jak najwięcej osób, bo im mniej słuchaczy to uczyni, tym mniej miarodajne będą wyniki topu. O ile pamiętam, to w ostatnich dwóch latach głosowanie trwało dość krótko, więc pewnie i frekwencja głosujących nie była zbyt wysoka. Ale w tym roku rozpoczęło się wcześniej, a więc szkoda byłoby tego faktu nie wykorzystać. A bez przypominania na antenie wielu ludzi może o nim zwyczajnie zapomnieć :?
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Moje wersje TWC przez VI Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: Miszon »

Ja słyszałem tylko w czasie LPTrójki.
ODPOWIEDZ