Top Wszech czasów. Który najlepszy?

Topy Wszech Czasów stały się nieodłącznym towarzyszem Listy Przebojów — miód na serca i uszy dla prawdziwych fanów dawnej „Trójki”!

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Kubak25
Posty: 586
Rejestracja: pn sty 02, 2012 1:42 pm
Lokalizacja: Łódź

Top Wszech czasów. Który najlepszy?

Post autor: Kubak25 »

Zapewne wielu spośród forowiczów zadaje sobie pytanie który z topów wszech czasów był najlepszy tj. najbardziej wiarygodny i z którymi wynikami najbardziej się zgadza. Mówiąc wprost który mu się najbardziej podoba. Z tego względu chciałbym zaproponować zabawę mającą na celu zebranie opinii o forowiczów o tym który z nich jest najlepszy. Nie każdy zagłosuje na wybrany przez siebie top i powiedzmy 1 marca opublikowałbym wyniki.

Może tak być?
Kubak25
Posty: 586
Rejestracja: pn sty 02, 2012 1:42 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Top Wszech czasów. Który najlepszy?

Post autor: Kubak25 »

PS. Poproszę o podanie numeru topu a nie roku .Będę wdzięczny.
Awatar użytkownika
FOXD
Posty: 22138
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 10:54 pm
Lokalizacja: Wrocław/Breslau

Re: Top Wszech czasów. Który najlepszy?

Post autor: FOXD »

Wiesz, nie mam pewności czy pomysł jest dobry. Przede wszystkim, dla osoby nie obeznanej wystarczy, rzucić okiem do archiwum WTC, by zauważyć, że poza 16 TOP-em, pozostałe nie różniły się na tyle, aby mogły stanowić jakieś znaczące zamiany w zestawieniach. Stąd też uważam, że pomysł na wytypowanie tego jednego TOP-u jest nieco nietrafiony. Dla mnie wśród wszystkich TOP-ów, poza 16, trudno jest wyznaczyć jeden, który byłbym w stanie określić jako najlepszy.
bear
Posty: 2323
Rejestracja: sob maja 31, 2008 6:22 pm

Re: Top Wszech czasów. Który najlepszy?

Post autor: bear »

odpowiadając na pytanie zawarte w temacie: trójkowy.
Kubak25
Posty: 586
Rejestracja: pn sty 02, 2012 1:42 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Top Wszech czasów. Który najlepszy?

Post autor: Kubak25 »

FOXD pisze:Wiesz, nie mam pewności czy pomysł jest dobry. Przede wszystkim, dla osoby nie obeznanej wystarczy, rzucić okiem do archiwum WTC, by zauważyć, że poza 16 TOP-em, pozostałe nie różniły się na tyle, aby mogły stanowić jakieś znaczące zamiany w zestawieniach. Stąd też uważam, że pomysł na wytypowanie tego jednego TOP-u jest nieco nietrafiony. Dla mnie wśród wszystkich TOP-ów, poza 16, trudno jest wyznaczyć jeden, który byłbym w stanie określić jako najlepszy.
Miałem raczej na myśli o indywidualne odczucia słuchacza więc nawet gdyby ktoś będąc fanem U2 wybrałby wspomniany przez ciebie 16 to i tak nie należałby go krytykować, . W każdym Topie jest też tak że dany utwór jest bądź za wysoko (naszym zadaniem) bądź za nisko i chodziło mi właśnie o własną opinie forowiczów
Kubak25
Posty: 586
Rejestracja: pn sty 02, 2012 1:42 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Top Wszech czasów. Który najlepszy?

Post autor: Kubak25 »

bear pisze:odpowiadając na pytanie zawarte w temacie: trójkowy.
To nie podlega dyskusji
ODPOWIEDZ