XVIII Top Wszech Czasów

Topy Wszech Czasów stały się nieodłącznym towarzyszem Listy Przebojów — miód na serca i uszy dla prawdziwych fanów dawnej „Trójki”!

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

XVIII Top Wszech Czasów

Post autor: Piotr »

Przygarsc informacji. Prezentacja Topu na trojkowej antenie rozpoczyna sie o godzinie 9:05 i potrwa az do godziny 20:00. Poprowadza go kolejno:
  • do godz. 12:00 Marek Niedżwiecki
  • do godz. 15:00 Piotr Baron
  • do godz. 18:00 Piotr Metz
  • do godz. 20:00 Piotr Stelmach
Niestety mimo 11 godzin trwania audycji nie zmiesci sie cala setka w calosci. Wg wszelkich zalozen w calosci bedzie 95 utworow - tak wynika z playlisty.

Wszystkich chetnych zapraszamy do dyskusji na forum podczas Topu. Byc moze znajdziecie tu niespodziewajki-dodatki. Przewidziany jest rownie specjalny modul z wynikami online na stronach alp3.pl oraz lpmn.pl

Zyczymy dobrego odbioru i samych przyjemnosci wynikajacych z delektowania sie muzyka plynaca z glosnikow podczas tego XVIII Topu.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15299
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: XVIII Top Wszech Czasów

Post autor: Miszon »

To ja od razu życzę wszystkim miłego komentowania, bo się nie przyłączę, jako wolący się w czasie Topów nie rozpraszać. A jeszcze jakbym czytał jakieś narzekania na lecące utwory (myślę, że nie będzie), to już bym kompletnie nie zdzierżył.
Zatem - miłego słuchania!
rafal92
Posty: 1924
Rejestracja: pn kwie 25, 2011 5:33 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2010 r.
Lokalizacja: Szklarska Poręba

Re: XVIII Top Wszech Czasów

Post autor: rafal92 »

Miszon pisze:To ja od razu życzę wszystkim miłego komentowania, bo się nie przyłączę, jako wolący się w czasie Topów nie rozpraszać.
Ja tak samo :) to będzie dzień...
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9277
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: XVIII Top Wszech Czasów

Post autor: Martyr »

Pomyślałam że najfajniej będzie jak tutaj napiszę, ze dzisiaj akurat o 18:38 mija rocznica mojej rejestracji na forum lp3.pl Już piąta! :) ależ to zleciało! Pierwszym wątkiem w którym zaczęłam pisać był wątek związany z 13 Topem Wszech Czasów i w tym konkretnym celu wtedy się rejestrowałam :wink:

A na top jutrzejszy już czekam z niecierpliwością! :D
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: XVIII Top Wszech Czasów

Post autor: Gary »

11 godzin - 95 utworów - to chyba znaczy, że jest sporo długasów i że będą w całości. :-)
A poza tym, jeśli rok temu mieliśmy 22 utwory to tylko się cieszyć z tych 95, a nie narzekać, że 5 się nie zmieściło. ;-)
Awatar użytkownika
Brian
Posty: 3492
Rejestracja: czw lut 10, 2011 8:31 am
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: XVIII Top Wszech Czasów

Post autor: Brian »

Słuchać będę na pewno, ale nie wiem czy i ewentualnie na jak długo dam radę wpaść na Forum.
Dlatego z wyprzedzeniem witam, życzę miłego słuchania i BiA na pierwszym. :wink:
Gary pisze:A poza tym, jeśli rok temu mieliśmy 22 utwory to tylko się cieszyć z tych 95, a nie narzekać, że 5 się nie zmieściło. ;-)
O to, to. :)
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22031
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: XVIII Top Wszech Czasów

Post autor: Yacy »

dzień dobry :-)

do poczytania za 7 godzin... (może mi się uda...) ;-)
kamil_snk
Posty: 2101
Rejestracja: pt sty 02, 2009 7:27 pm
Lokalizacja: Sanok/Rzeszów

Re: XVIII Top Wszech Czasów

Post autor: kamil_snk »

Czemu tak wcześnie? ;) Niestety w nowy rok raczej nie dopadnę komputera, a szkoda, bo to przy okazji topu właśnie poznałem to forum, a to dlatego, że samemu troszkę smutno słuchać TAKIEJ Muzyki. Więc miłego maratonu (będzie pewnie troszkę ciężko logistycznie niektórym) i być może jednak do napisania za kilka/naście godzin :)
Awatar użytkownika
Corleone
Posty: 2876
Rejestracja: czw lis 18, 2010 11:13 pm
Lokalizacja: Wrocław /Kraków

Re: XVIII Top Wszech Czasów

Post autor: Corleone »

Ja pewnie wpadnę na chwilę na forum, a topu oczywiście wysłucham w całości. :wink:

Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim! :D
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15299
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: XVIII Top Wszech Czasów

Post autor: Miszon »

Nawzajem! :-D
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Re: XVIII Top Wszech Czasów

Post autor: prz_rulez »

Miszon pisze:A jeszcze jakbym czytał jakieś narzekania na lecące utwory (myślę, że nie będzie),
Podziwiam Twój optymizm.
Ja chyba się poddam i nie posłucham od początku, bo po prostu nie wstanę :(
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: XVIII Top Wszech Czasów

Post autor: Gary »

Na razie to w głowie słyszę >szumi dokoła las< Ale do topu jeszcze 3 kwadranse to powinno być wsio OK.
Awatar użytkownika
1981
Posty: 4205
Rejestracja: czw sty 26, 2006 11:27 pm
Lokalizacja: Hangzhou

Re: XVIII Top Wszech Czasów

Post autor: 1981 »

Dzień dobry!
Pomyślności w nowym roku!
U mnie już 15:30, za pół godziny zaczyna się top! Niestety nie będę słuchać całości - całodniowy maraton to chyba niezbyt szczęśliwe rozwiązanie.
Życzę wszystkim przyjemnego odbioru i wielu wzruszeń.
bear
Posty: 2323
Rejestracja: sob maja 31, 2008 6:22 pm

Re: XVIII Top Wszech Czasów

Post autor: bear »

głowo moja, o.
ale wstałem.
i nawet budzik potrzebny nie był, obudziłem się sam.
witam się tylko i zaraz uciekam w swoją samotność, tam gdzie się top celebrować powinno.
nie urodziłem się wczoraj i wiem, że niestety dla wielu top będzie tylko kolejnym pretekstem do jazdy bez trzymanki, więc już mnie tu nie ma,
życzę wielu pięknych chwil i wrażeń dzisiaj,
i niech Was głowa nie boli.
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Re: XVIII Top Wszech Czasów

Post autor: Piotr »

Jesli ktos bedzie sluchal Topu, nie ma ochoty, sily - lub cos w ten desen - byc z nami na forum i komentowac, a chcialby widziec wyniki online to zapraszam badz to na LPMN.pl badz na ALP3.pl. Na stronach glownych tych serwisow znajdziecie flashowy modulik, który bez waszej ingerencji bedzie sie sam odswiezal i podawal aktualne wyniki Topu wraz z dodatkowymi informacjami.
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Re: XVIII Top Wszech Czasów

Post autor: Piotr »

UWAGA! Kto nie chce znac statystyki Topu niech nie czyta tego wpisu! UWAGA!

Kazdy Top ma swoja statystyke. Sa na nim nowosci, zastoje, wzloty i upadki, a nawet wypadki poza TOP100. W tym roku jest jeden taki spektakularny wypadek, ale "o tem potem", znaczy sie przy sposobnej okazji. A teraz jak wskazuje pierwsza linijka tekstu obiecana statystyka. Dzis generalnie bedzie Top na plus czyli wiecej wzlotow niz spadkow. Tych pierwszych bedzie az czterdziesci cztery, a tych drugich trzydziesci osiem. Bedziemy mieli tylko trzy pozycje obronionem dziesiec powrotow do pierwszej setki i az albo tylko (niepotrzebne skreslic) piec nowosci. Beda oczywisci dla jednych niespodzianki in plus, a dla drugich niespodzianki in minus, ale wszystkim sie nie da dogodzic. Zreszta sami tak glosowaliscie, to tak macie.

Dobrego odbioru!
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: XVIII Top Wszech Czasów

Post autor: bobby-x »

"Ktury" czy "który" oto jest pytanie :mrgreen: To już za 15 minut Marek przywita wszystkich słuchaczy. Zobaczę jak będzie z moim komentowaniem ale rozumiem Tych co wybierają słuchanie i delektowanie się bez komentowania. Przy okazji wielu radości, sukcesów i nowych wrażeń muzycznych w nowym miejmy nadzieję, że lepszym od poprzedniego. Moduł na obydwu stronach bardzo mnie się podoba :shock: Nie podawaj Piotrze statystyk ile do góry, ile na tym samym bo chyba wszystko się wyjaśni za wcześnie. No chyba, że forum będzie żądało takich danych.
stycznik
Posty: 1071
Rejestracja: sob maja 01, 2010 9:22 pm
Lokalizacja: Olkusz

Re: XVIII Top Wszech Czasów

Post autor: stycznik »

dobry wieczór....co ja piszę, coja piszę....dzień dobry:)
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Re: XVIII Top Wszech Czasów

Post autor: Piotr »

bobby-x pisze:Nie podawaj Piotrze statystyk ile do góry, ile na tym samym bo chyba wszystko się wyjaśni za wcześnie. No chyba, że forum będzie żądało takich danych.
Dlatego jest ostrzezeni na samym poczatku wpisu i nie ma wprost cyferek lub jak kto woli liczb, tylko zapisane wszystko jest slownie.
pablo1237
Posty: 282
Rejestracja: sob sie 23, 2008 9:42 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: XVIII Top Wszech Czasów

Post autor: pablo1237 »

Dzień dobry. Jak po sylwestrze?
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: XVIII Top Wszech Czasów

Post autor: tadzio3 »

Witam,
Komentować raczej nie będę, może później. Przed chwilą wróciłem z Sylwestra, jeszcze nie spałem, więc po prostu poleżę, jak zasnę to trudno, jak nie, to będę słuchał. Zapewne jednak nie dotrzymam chociażby południa, zdrzemnąć się chociaż trochę trzeba.
Nie mniej jednak mam nadzieję na ja co roku cudowną ucztę muzyczna :D
krzychu78
Posty: 3723
Rejestracja: wt sty 01, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: Tychy

Re: XVIII Top Wszech Czasów

Post autor: krzychu78 »

dzień dobry w Nowym Roku :)

3 godziny snu ale wiadomo Top rzecz święta :)
semuś
Posty: 2645
Rejestracja: sob gru 13, 2008 9:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2006
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Re: XVIII Top Wszech Czasów

Post autor: semuś »

Skacowany Semuś wita. Tanatos jeszcze śpi,ale jak się obudzi to na forum też zajrzy.
pablo1237
Posty: 282
Rejestracja: sob sie 23, 2008 9:42 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: XVIII Top Wszech Czasów

Post autor: pablo1237 »

ja 6 godzin spałem i na 8:30 budzik żeby nie zaspać na TOP WSZECHCZASÓW
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15299
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: XVIII Top Wszech Czasów

Post autor: Miszon »

Witam!

Znajomi czekali tak długo na taksówkę, aż przyjechał poranny autobus ;-) , w związku z czym może być ciężko - nie pamiętam kiedy ostatnio spałem krócej niż te ustawowe 4 godziny (pomijając noce, kiedy w ogóle nie spałem ;-) ).
No, ale przed chwilą szybki prysznic, za chwilę duże cappucino (kawy nie lubię), a potem świetna muzyka no i może się uda :-) .
ODPOWIEDZ