Przed IV Polskim Topem Wszech Czasów

Topy Wszech Czasów stały się nieodłącznym towarzyszem Listy Przebojów — miód na serca i uszy dla prawdziwych fanów dawnej „Trójki”!

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
kamil_snk
Posty: 2101
Rejestracja: pt sty 02, 2009 7:27 pm
Lokalizacja: Sanok/Rzeszów

Re: Przed IV Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: kamil_snk »

Głosowanie na najlepsze polskie piosenki zamykamy w niedzielę 1 maja o godz. 12.00.
Hmm, a ja już nie widzę czerwonego przycisku do głosowania. Albo jestem ślepy.

Jedank głosować można, ale trafiłem do formularza dopiero po wpisaniu bezpośredniego odnośnika, przycisku na stronie nie widać.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22020
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Przed IV Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: Yacy »

właśnie to chciałem napisać...
dziwne :roll:

bezpośredni link to:
http://lp3.polskieradio.pl/polskitopglosowanie/
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9773
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Przed IV Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: tadzio3 »

I ja podobnie chciałem napisać, bo przez chwilę byłem skonsternowany, że nie mogę zagłosować. Dopiero idąc przez stronę główną Trójki udało mi się tam dotrzeć. Po co tak utrudniać głosowanie na jedną z najpopularniejszych audycji w Trójce...
gżegoż

Re: Przed IV Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: gżegoż »

tadzio3 pisze:I ja podobnie chciałem napisać, bo przez chwilę byłem skonsternowany, że nie mogę zagłosować. Dopiero idąc przez stronę główną Trójki udało mi się tam dotrzeć. Po co tak utrudniać głosowanie na jedną z najpopularniejszych audycji w Trójce...
Byłem dziś przed południem w identycznej sytuacji. Wchodzę na stronę LP3 z zamiarem zagłosowania, a tu widzę, że czerwonego linku już nie ma! Przez moment bałem się, że już nie da się nic zrobić (i byłem wściekły, że okłamano nas z tym pierwszym majem do godziny 12.00), ale również wpadłem na pomysł, by udać się na stronę główną Trójki. I na szczęście tam znalazłem odnośnik do głosowania.
Również nie rozumiem, komu i czemu mają służyć te utrudnienia? W każdym razie jest to kolejna nauczka, że nie powinno się zostawiać głosowania na ostatnie dni przed jego zamknięciem, tylko trzeba wypełniać formularz trochę wcześniej...
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9773
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Przed IV Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: tadzio3 »

W tym roku sam początek głosowania to niemal ostatnia chwila.

Czasy, kiedy na top wszech czasów można było głosować zaraz po zakończeniu poprzedniego notowania już pewnie nie przyjdą.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10710
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Przed IV Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: Neo01 »

Miszon pisze:W każdym razie popołudnie 3 maja to chyba jedyny rozsądny czas na to, bo ludzie juz się szykują po weekendzie, wracają z niego, etc.
Ja myslę, że 3. maja to najlepszy termin na polski twc ze względu na to że jest to nasze święto narodowe. Innym terminem mógłby być 11.11, ale z oczywistych względów jest nieodpowiedni. Tylko chciałoby się chociaż 2 razy po te 4h...
tadzio3 pisze:Czasy, kiedy na top wszech czasów można było głosować zaraz po zakończeniu poprzedniego notowania już pewnie nie przyjdą.
Pewnie już nie wrócą ;) .
Ostatnio zmieniony ndz maja 01, 2011 1:39 pm przez Neo01, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15298
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Przed IV Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: Miszon »

Neo01 pisze:Innym terminem mógłby być 11.11, ale z oczywistych względów jest nieodpowiedni.
No właśnie dla mnie to nie jest wcale oczywiste. Dlaczego świętować konstytucję, która za wiele nie zadziałała, a smucić się odzyskaniem niepodległości po ponad 100 latach :know: .
2 razy po 4h to chyba przesada, ale 2 razy po 3 (9-12 i 19-22) byłoby chyba idealne.
gżegoż

Re: Przed IV Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: gżegoż »

W okolicach Święta Niepodległości można byłoby puścić polskie podsumowanie dotychczasowych notowań (takie, jakie było przy okazji 1500. listy, ale tylko polskie). Wiele lat temu taka audycja była (ale chyba zamiast normalnej listy, choć nie pamiętam już szczegółów) i mi się bardzo podobała.

Zgadzam się, że 1.-3. maja to nie jest aż tak szczęśliwy termin na trzydniowe czterogodzinne maratony, bo dużo ludzi wtedy wyjeżdża lub wypoczywa w inny sposób i nie może słuchać, no ale z drugiej strony kiedy takie audycje miałyby być puszczane? Chyba żaden termin nie jest idealny.
A jak akurat ktoś nigdzie nie wyjeżdża, to dla niego taki muzyczny maraton jest świetną formą relaksu. Dwa lata temu w jeden dzień było tak, że od 15.05 do 19.00 był Polski Top, a od 19.05 do 22.00 normalna lista. Czyli siedem godzin muzyki! I nie tylko mi się to podobało, bo Baron wtedy czytał maile od innych zachwyconych słuchaczy :D

W każdym razie: jakby nie było, to i tak jedni będą zachwyceni, a inni rozczarowani... Mi osobiście jest żal, że teraz będzie tylko część Topu, bo przecież przez trzy lata była puszczana cała setka...

Jeszcze tylko taka uwaga. Skoro teraz nie będzie całej setki, to w trosce o to, aby jak najwięcej piosenek z Topu mogło zostać zagranych, nie powinno być żadnych "skoków w bok" (czyli utworów z okolic 500. pozycji, które zostały puszczone w godzinach topu pomiędzy właściwymi miejscami tylko dlatego, bo któremuś z Piotrków tak się podobało) oraz należałoby do minimum ograniczyć gadulstwo. Sądzę że nie tylko ja tak uważam. No ale na pewno znajdą się też tacy, którzy przeciwko temu stanowczo zaprotestują... No bo nigdy się taki nie narodził, który by każdemu dogodził...
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Przed IV Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: Gary »

Miszon pisze: Dlaczego świętować konstytucję, która za wiele nie zadziałała, a smucić się odzyskaniem niepodległości po ponad 100 latach :know: .
Przyznam, że też nie rozumiem dlaczego nasze święto niepodległości jest smutnym świętem. :know:
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10710
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Przed IV Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: Neo01 »

A jest? To chyba od nas Wszystkich zależy...
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9773
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Przed IV Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: tadzio3 »

Gary pisze:Przyznam, że też nie rozumiem dlaczego nasze święto niepodległości jest smutnym świętem.
Nie rozumiem dlaczego tak sądzisz? Jest jak najbardziej radosnym świętem
Miszon pisze:Dlaczego świętować konstytucję, która za wiele nie zadziałała
Można w ten sposób pomyśleć i stwierdzić, że nie warto, bo rzeczywiście ta konstytucja tak naprawdę nie weszła w życie, bo już za chwilę mieliśmy rozbiory i zniknięcie Państwa Polskiego z map świata. Jednakże należy pamiętać, że ta konstytucja była pierwsza w Europie, zaraz po USA. Pokazała światu kierunek, do którego ma dążyć każde państwo, jak należy spisać ogólne prawa państwa, które będą żelaznymi prawami i pod nią układają się kolejne postanowienia. Dzisiaj chyba nie ma państwa bez konstytucji. Dlatego właśnie warto świętować Konstytucję 3 Maja.
To tak na marginesie :wink:
Neo01 pisze:Pewnie już nie wrócą
A szkoda, bo wtedy głosowanie nie miało charakteru spontanicznego, tylko każdy mógł zagłosować w dowolnym dniu, miesiącu w roku.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15298
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Przed IV Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: Miszon »

1. ja nie kojarzę zbyt wesołych odchodów 11.11. CHoć przyznam, że idzie ku lepszemu, bo latach 90-tych to w ogóle była martyrologia i wieńce na grobach tylko.
2. nie pisałem, żeby nie świętować 3 maja. proszę nie przeinaczać. warto owszem.
3. a tak w ogóle to offtop ;-)
Aro
Posty: 6086
Rejestracja: pt lip 13, 2007 11:08 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 25.08.1984

Re: Przed IV Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: Aro »

Przyznam się szczerze, że w ogóle nie rozumiem tego ciągłego narzekania i marudzenia rok w rok.
Przecież macie całe okrągłe 365 dni żeby ustalić swój TOP, a samo głosowanie powinno być formalnością. :wink:
No, ale rozumiem, po to jest forum...
Bez względu czy TOP pójdzie w Święto Niepodległości czy Międzynarodowy Dzień Orgazmu.
Pawelucky
Posty: 1451
Rejestracja: sob lip 18, 2009 9:47 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Przed IV Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: Pawelucky »

Dobry jest termin wiosenny :). A ja chyba nie usłysze topu bo bede w Katowickim spodku na Rock Stars Festival. Ale to sie jeszcze zobaczy :)
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22020
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Przed IV Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: Yacy »

Aro pisze:Przyznam się szczerze, że w ogóle nie rozumiem tego ciągłego narzekania i marudzenia rok w rok.
nie chciało mi się wymyślać tych kilku zdań, aby oddać to co czuję. Dzięki Aro! :-)
pawel76
Posty: 439
Rejestracja: pn kwie 05, 2010 6:11 pm

Re: Przed IV Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: pawel76 »

OTO JAK możewyglądać 50 polskiego topu wszechczasów 50. CZESŁAW NIEMEN -WSPOMNIENIE 49. EDYTA BARTOSIEWICZ -SEN 48.MYSLOVITZ -PEGGY BROWN -47. BUDKA SUFLERA -CIEŃ WIELKIEJ GÓRY 46.T.LOVE -WARSZAWA45.MAANAM -LUCIOLLA 44.JACEK KACZMARSKI -OBŁAWA 43.WILKI -ELI LAMA SABACHTANI 42.TSA -TRZY ZAPAŁKI 41.ZIYO -WYSPY :shock: 40.ANDRZEJ ZAUCHA -BYŁAŚ SERCA BICIEM 39.REZERWAT -ZAOPIEKUJ SIĘ MNĄ 38. PERFECT -NIEPOKONANI 37.KULT-BARANEK 36.HEY -LIST 35.STAN BORYS -JASKÓŁKA UWIĘZIONA 34.KULT -GDY NIE MA DZIECI 33.RAZ,DWA,TRZY-OCZY TEJ MALEJ 32.MR.Z'OOB-KAWAŁEK PODLOGI 31.MARYLA RODOWICZ -NIECH ŻYJE BAL 30.DAAB- W MOIM OGRODZIE 29.REPUBLIKA -MAMONA 28.KAZIK 12 GROSZY 27.HEY I EDYTA BARTOSIEWICZ -MOJA I TWOJA NADZIEJA 26.CZESLAW NIEMEN -BEMA ,PAMIĘCI ŻAŁOBNY RAPSOD 25.DE MONO -KOCHAĆ INACZEJ 24.BUDKA SUFLERA -JOKLA,JOKLA PAMIĘTASZ 23.MAANAM -KRAKOWSKI SPLEEN 22.TSA 51 21. KOBRANOCKA -KOCHAM CIĘ JAK IRLANDIĘ 20. LAOCHE -HYDROPIEKŁOWSTĄPIENIE 19.KULT -POLSKA 18.MARTYNA JAKUBOWICZ -W DOMACH Z BETONU NIE MA WOLNEJ MIŁOŚCI 17.T.LOVE -KING 16.KULT -HEY,CZY NIE WIECIE 15.JACEK KACZMARSKI /PRZEMYSŁAW GINTROWSKI -MURY 14.AYA RL -SKÓRA 13.OBYWATEL G.C. -NIE PYTAJ O POLSKĘ 12.TURBO -DOROSLE DZIECI 11.TADEUSZ WOŻNIAK I ALIBABKI -ZEGARMISTRZ ŚWIATŁA 10.DŻEM-WEHIKUŁ CZASU 9.KULT -ARACHJA 8.DŻEM -WHISKY 7.MYSLOVITZ -DŁUGOŚĆ DZWIEKU SAMOTNOŚCI 6. REPUBLIKA-BIAŁA FLAGA 5.CZESŁAW NIEMEN -SEN O WARSZAWIE 4.MAREK GRECHUTA -DNI,KTORYCH NIE ZNAMY 3.DŻEM -LIST DO M. 2. PERFECT -AUTOBIOGRAFIA 1. CZESŁAW NIEMEN DZIWNY JEST TEN ŚWIAT :? PAWEŁ
Awatar użytkownika
mara
Posty: 2615
Rejestracja: pt kwie 23, 2010 7:29 pm
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy /Pod Warszawą

Re: Przed IV Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: mara »

tadzio3 pisze: Dzisiaj chyba nie ma państwa bez konstytucji.
Widać ślubu księcia Williama nie oglądałeś :mrgreen: ( ja w sumie tylko pocałunek widziałam) bo byś wiedział że Wielka Brytania nie ma spisanej konstytucji.
11 listopada jest smutny bo aura jest smutna..
W kwestii po-mar-udzenia..nie podoba mi się że top kończy się o 24..w takich godzinach mógłby być 1 maja gdzie wiele osób 2go i tak ma wolne.
kwietniowa92
Posty: 207
Rejestracja: wt lut 22, 2011 5:23 pm
Lokalizacja: Opole

Re: Przed IV Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: kwietniowa92 »

Mnie się też godzina nie podoba. Chciałabym wysłuchać całego topu, ale w środę przecież trzeba wstać i napisać maturę...
Awatar użytkownika
TomaszBr
Posty: 2945
Rejestracja: sob gru 18, 2010 5:45 pm
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Przed IV Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: TomaszBr »

Właśnie, w środę muszę wstać o 6 rano... 6 godzin snu to jednak trochę za mało jak dla mnie, jak ja to zrobię?
Awatar użytkownika
krzysiek83
Posty: 7406
Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
Lokalizacja: Lublin

Re: Przed IV Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: krzysiek83 »

mara pisze:Wielka Brytania nie ma spisanej konstytucji
Podobnie jak kilka innych państw jak Izrael czy Nowa Zelandia.
Awatar użytkownika
Corleone
Posty: 2876
Rejestracja: czw lis 18, 2010 11:13 pm
Lokalizacja: Wrocław /Kraków

Re: Przed IV Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: Corleone »

TomaszBr pisze:Właśnie, w środę muszę wstać o 6 rano... 6 godzin snu to jednak trochę za mało jak dla mnie, jak ja to zrobię?
Ja zwykle chodzę spać o północy i wstaję o 6, więc w tym wypadku chyba nie będzie to problemem. Najwyżej rano trochę więcej kawy wypiję. :wink:

Top już jutro! (a właściwie dzisiaj, chociaż niby zaczyna się dzisiaj, a kończy jutro...ciężka sprawa... :know: )
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22020
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Przed IV Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: Yacy »

znalezione na fb

*** ZAPRASZAMY DO REKLAMY ***

Mój Polski TOP

03.05.2011, 17:05, Program III Polskiego Radia
Jeśli ciekawi Was na jakie utwory zagłosował Marek Niedźwiecki to zapraszamy przed radioodbiorniki o godzinie 17:05 (wtorek, 3 maja 2011). Autor tego zestawienia przedstawi je Wam osobiście. Zapraszamy!

*** ŻEGNAMY REKLAMY ***
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15298
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Przed IV Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: Miszon »

Nagra ktoś? O 17 przychodzą do mnie goście, boje się że do 20 się nie upłynnią ;-) , ale o ile co będzie na Topie to jakoś w miarę mogę przewidzieć, to ta audycja Marka może być ciekawsza, bo pewnie trafi się parę rzadko granych perełek.
Awatar użytkownika
Kertoip
Posty: 3778
Rejestracja: sob paź 11, 2008 7:35 pm

Re: Przed IV Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: Kertoip »

Miszonie, mogę nagrać na kasetę i Ci podrzucę na zlocie. co Ty na to? :P
Pawelucky
Posty: 1451
Rejestracja: sob lip 18, 2009 9:47 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Przed IV Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: Pawelucky »

TomaszBr pisze:Właśnie, w środę muszę wstać o 6 rano... 6 godzin snu to jednak trochę za mało jak dla mnie, jak ja to zrobię?
Dasz rade :)
ODPOWIEDZ