Przed 3 Polskim Topem Wszech Czasów

Topy Wszech Czasów stały się nieodłącznym towarzyszem Listy Przebojów — miód na serca i uszy dla prawdziwych fanów dawnej „Trójki”!

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22030
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Przed 3 Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: Yacy »

zostały dokładnie 2 /słownie: dwa/ miesiące! czy ktoś, coś słyszał w tym temacie? czy na stronach Trójki można oddawać głosy? czy jest zestaw? niestety w pracy tego sprawdzić nie mogę, a właśnie przed momentem mi się skojarzyło, że to już tak blisko...
wiem, że tam teraz sytuacja jest jaka jest, ale chyba życie radiowe będzie toczyć się dalej...

a co tam - wysłałem maila do Balonika z zapytaniem ;-)
Awatar użytkownika
krzysiek83
Posty: 7406
Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
Lokalizacja: Lublin

Re: Przed 3 Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: krzysiek83 »

Wszystko będzie robione tradycyjnie (od ostatniego topu Wszechczasów) na łapu capu i nieprofesjonalnie.
O tyle sprawa się komplikuje, że chyba jakość będzie musiało być to konsultowane z red. Niedźwieckim, który już wtedy będzie pracował w Trójce? Tak głośno myślę. Wiem, że on nie ma z tym topem nic wspólnego, ale...
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22030
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Przed 3 Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: Yacy »

nie wiem czy "musi", ale na pewno "może" być skonsultowane. i powstałoby Markowe Radio Piotrków :-P

tak sobie dzisiaj o tym przypomniałem, bo wyjątkowo Trójka odbiera i jest polska środa w TuBaronie. i tak myślę, że tego czasu już właściwie nie ma. a miałem jeszcze nadzieję, że tylko mnie informacja ominęła...

i miejsce 3 lp3 dziś po polsku :lol:
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Przed 3 Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: tadzio3 »

Czuję, że może wcale nie będzie w tym roku Polskiego Topu.
Awatar użytkownika
mateusz15
Posty: 5924
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przed 3 Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: mateusz15 »

Musi być, musi :STOP: Przed maturą nic mnie bardziej nie odstresuje. Czy to nie wystarczający powód? :roll:
A poważnie, to i Stelmi i Balonik w styczniu WSPOMINALI coś o topie, bardzo ogólnikowo, ale na pewno zamierzają go robić. Mam nadzieję, że polska środa tez nie jest przez przypadek. A głosowanie w tamtym roku zaczęło się pod koniec marca, więc czas jeszcze jest ;]
Ostatnio zmieniony śr mar 03, 2010 4:40 pm przez mateusz15, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22030
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Przed 3 Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: Yacy »

:shock: nie sprawdziłem wcześniej, ale faktycznie 21.03 pojawił się wątek z głosowaniem! A ja myślałem, że to było na przełomie stycznia i lutego... W takim razie przepraszam za zamieszanie i wrócimy do tematu za 3 tygodnie :-P
Awatar użytkownika
dominik_fi
Posty: 1359
Rejestracja: pn sty 01, 2007 7:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997-2000 r.
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Przed 3 Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: dominik_fi »

Yacy pisze:tak sobie dzisiaj o tym przypomniałem, bo wyjątkowo Trójka odbiera
Na dalach FM nie odbiera Ci zawsze, czy w sieci? Bo jak na FM to przejdź się po pokojach w Trójce i w pokoju, tam gdzie pracuje Helen, przeczytaj to co jest napisane na kartce przy szybie. I zgłoś w którym regionie jest słaby zasięg.
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: Przed 3 Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: abd3mz »

ale Yacy chyba rzadko bywa w Trójce. ;-)
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22030
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Przed 3 Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: Yacy »

dominik_fi - dzięki za podpowiedź. Właśnie byłem w pokoju gdzie siedzi Helen, nawet była tam. :P [i nadal jest, a w studiu emisyjnym siedzi Wojtek Mann ;-)] Zresztą i tak wiem co jest napisane na kartce w rogu, ale tu nie chodzi o region Polski tylko raczej o "region" budynku firmy w której pracuję... :-) w pokojach obok odbiera normalnie, a u mnie muszę bardzo chcieć żeby dobrze odbierać - dzisiaj chciałem :-)
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15298
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Przed 3 Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: Miszon »

Wydaje mi się,że teraz mają trochę inne rzeczy na głowie...
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22030
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Przed 3 Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: Yacy »

zgadza się i rozumiem, ale jakoś inne audycje powstają, notowania lp3 są... jeszcze nie strajkują...
Awatar użytkownika
krzysiek83
Posty: 7406
Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
Lokalizacja: Lublin

Re: Przed 3 Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: krzysiek83 »

Miszon pisze:Wydaje mi się,że teraz mają trochę inne rzeczy na głowie...
Jednak obowiązki służbowe powinni wykonywać, żeby słuchacz nie był poszkodowany. A było ostatnio zauważalne, że się panom przejadły te topowe zabawy chyba.
Awatar użytkownika
mateusz15
Posty: 5924
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przed 3 Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: mateusz15 »

Czas ucieka, więc może by tak stworzyć forumowa listę propozycji do zestawu? Tych utworów, których nam najbardziej brakuje. Za 2tyg, w sobotę 26. Kuba (jeśli oczywiście wyraziłby taką chęć) mógłby przekazać naszą listę Radiu Piotrków. W końcu z topem ogólnym się udało- 90% dodanych utworów było z naszych propozycji.

Ja napiszę kilka utworów, które przychodzą mi na myśl, a brak ich (raczej, bo piszę z telefonu i zestawu nie widzę) na liście:

Anna Jantar - Tylko mnie poproś do tańca (nie bez powodu, wczoraj w 30 rocznicę śmierci w moim domu przypominano utwory Anny i właśnie ten robi na mnie największe wrażenie).
Happysad - Zanim pójdę
Myslovitz - Chciałbym umrzeć z miłości
Anna Szałapak - Grajmy Panu
Ewa Demarczyk - Grande Valse Brilliant
Ewa Demarczyk - Tomaszów
Ewa Demarczyk - Jaki śmieszny
Magda Umer - Oczy tej małej
Nosowska - Kto tam u ciebie jest?
Nosowska - Uciekaj moje serce
Lao Che - Stare miasto

pewnie by się jeszcze znalazło, to tak na szybko, ale z pewnością na większość w/w utworów zagłosowałbym gdyby w zestawie były. Zachęcam do przedstawiania swoich typów i dyskusji. Wiadomo, że sytuacja w radiu jest trudna, ale nie można przez nią pomijać istotnych elementów życia radia.
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Re: Przed 3 Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: Robinson »

Ku3a, czy mógłbyś zapytać Balonika, czy w tym roku w ogóle odbędzie się polski Top?
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Przed 3 Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: ku3a »

oczywiście, spytam.
kocik89
Posty: 93
Rejestracja: wt sty 26, 2010 2:11 pm

Re: Przed 3 Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: kocik89 »

ku3a pisze:oczywiście, spytam.
I to będzie najważniejszy moment listy
Awatar użytkownika
mateusz15
Posty: 5924
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przed 3 Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: mateusz15 »

ku3a pisze:oczywiście, spytam.
i co, spytałeś?
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Przed 3 Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: ku3a »

tak, sorry, zapomniałem napisać.
otóż... jeszcze nie wiadomo... :roll:
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Przed 3 Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: tadzio3 »

Ech...
Ja tego nie rozumiem. czyż nie można puścić głosowania tuż po zakończeniu poprzedniego i przedstawić wyniki w odpowiednim momencie - chociażby czołówkę, a nie teraz zastanawiać się nad topem i podjąć decyzję na już miesiąc przed. Tak było za czasów Marka i mam nadzieję, że moze do tego wrócą.
Moim zdaniem chyba nie powinno być w tym roku topu. I pewnie nie będzie - wszyscy będą zajęci przebudową LP3. I w ogóle skoro nie ma na to czasu, to tak jak pisałem już po normalnym topie - niech się zajmie kto inny niż "Radio Piotrków".
Ostatnio zmieniony pn mar 22, 2010 12:23 pm przez tadzio3, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22030
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Przed 3 Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: Yacy »

nie mogę zrozumieć takiej decyzji... [przy założeniu, że topu nie będzie] Nie znam się na robieniu radia, ale wg mnie to nie jest arcytrudne przedsięwzięcie... A wg mnie TopPL jest / był ważnym wydarzeniem w kalendarzu Trójki...

Do głowy przyszła mi taka brzydka myśl, że nowe kierownictwo ma zupełnie inne palny na 1 i 3 maja... Niekoniecznie muzyczne... Szkoda było by...
kocik89
Posty: 93
Rejestracja: wt sty 26, 2010 2:11 pm

Re: Przed 3 Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: kocik89 »

Yacy pisze:nie mogę zrozumieć takiej decyzji... [przy założeniu, że topu nie będzie] Nie znam się na robieniu radia, ale wg mnie to nie jest arcytrudne przedsięwzięcie... A wg mnie TopPL jest / był ważnym wydarzeniem w kalendarzu Trójki...

Do głowy przyszła mi taka brzydka myśl, że nowe kierownictwo ma zupełnie inne palny na 1 i 3 maja... Niekoniecznie muzyczne... Szkoda było by...
Polityczno-PISowsko-propagandowe plany
Szkoda dla mnie Top PL jest ważniejszy od normalnego i kojarzy mi się z maturą
Awatar użytkownika
mateusz15
Posty: 5924
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przed 3 Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: mateusz15 »

ja chcę topu! :nie: A tak na poważnie, to zgadzam się z tadziem. Przecież nawet jakby teraz otworzyć zestaw, to trzeba by tylko policzyć głosy (co robi komputer) i wygenerować 3 razy po 3 godziny. Tyle. Nawet nowych utworów nie trzeba dodawać. :know:
Awatar użytkownika
Arkano
Posty: 3254
Rejestracja: śr wrz 05, 2007 7:38 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: n. 283 - przełomowe
Lokalizacja: Śrem

Re: Przed 3 Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: Arkano »

Ja też chcę topu!
Trudno mi sobie wyobrazić, żeby pogrzebano te ideę po zaledwie 2 notowaniach. Jeśli to się stanie, to na każde wspomnienie nazwy Radia Piotrków będę zgrzytał zębami ze złości :evil:
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: Przed 3 Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: abd3mz »

Arkano pisze:Trudno mi sobie wyobrazić, żeby pogrzebano te ideę po zaledwie 2 notowaniach. Jeśli to się stanie, to na każde wspomnienie nazwy Radia Piotrków będę zgrzytał zębami ze złości :evil:
przecież to nie zależy tylko od Radia Piotrków.
Ada
Posty: 209
Rejestracja: wt kwie 03, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: lubelskie :)

Re: Przed 3 Polskim Topem Wszech Czasów

Post autor: Ada »

Ale Radio Piotrków powinno walczyć o Top, przecież to jest tak ważna audycja i tylko jeden raz w roku (w sumie 3). Bardzo smutno mi się zrobiło jak przeczytałam posta Ku3a...Może jakieś emaile do Trójki, żeby pokazać, że słuchaczom zależy na topie?
ODPOWIEDZ