16. Top Wszech Czasów cz. 3 (2.01.2010)

Topy Wszech Czasów stały się nieodłącznym towarzyszem Listy Przebojów — miód na serca i uszy dla prawdziwych fanów dawnej „Trójki”!

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
lady
Posty: 17730
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: 16. Top Wszech Czasów cz. 3 (2.01.2010)

Post autor: lady »

krzysiek83 pisze:
lady pisze:Ja wiem że Twój ekspert zwie się Stelmi :wink:
Który tłucze alternatywę do tępych główek słuchaczy, którzy jeszcze nie pojęli głębi alternatywy, w której "rodzi się moc" ( gra coma w podsumowaniu - akurat pasuje).
Taka muzyka zalała w stu procentach radio. Nie mówię, że nie zasługuje na prezentację...ale jeśli gra się tylko to, to jest coś wielce nie tak. Potrzeba rewolucji w tej dziedzinie.
Podpisuję się pod tym ręcami i nogami :wink:

Do Uzi

Z doświadczenia wiem , że dyskusja z Tobą nie ma sensu :wink: Wszystko potrafisz obrócić do góry nogami :wink:
Ok, ciesz się tym niezasłużonym sukcesem U2, a za rok miejmy nadzieję wszystko powróci do normy i będziemy mieli Top Wszechczasów z prawdziwego zdarzenia :)

również pozdrawiam
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: 16. Top Wszech Czasów cz. 3 (2.01.2010)

Post autor: Gary »

neon.ka pisze:
wwas pisze:w zestawie pierwszy utwór na każdej stronie był powtórzeniem ostatniego z poprzedniej, tak więc jedenaście utworów figurowało w zestawie podwójnie. Jeżeli niektóre głosy były rozdzielane spontanicznie, te piosenki miały statystycznie dwukrotnie większą szansę je zdobyć. Swoją drogą jestem ciekaw, czy dało się na nie zagłosować podwójnie?
nie dało się - ja przynajmniej jeden głos miałam na ostatnią piosenkę w zakładce i po przejściu do kolejnej ostatni utwór z poprzedniej pojawiał się już z zaznaczonym polem.
Ale dwa razy częściej miało szansę rzucić się w oczy. :wink:
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9903
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Re: 16. Top Wszech Czasów cz. 3 (2.01.2010)

Post autor: zbyszu »

Gary pisze:Ale dwa razy częściej miało szansę rzucić się w oczy. :wink:
Zatem to był Top Spostrzegaczy?
Porfiry
Posty: 48
Rejestracja: sob sty 02, 2010 9:02 pm
Lokalizacja: Bytom

Re: 16. Top Wszech Czasów cz. 3 (2.01.2010)

Post autor: Porfiry »

Wydaje mi się, w glosowaniu brali udział ludzie z przypadku.. Cenie zespół U2 bardzo ich cenie ale nie za muzykę tylko za działalność charytatywną, gdyby nie ta to pewnie nie usłyszelibyśmy o tym zespole ani słowa.

Słuchacze TRÓJKI! zmobilizujmy się w przyszłym roku bo nie chcemy PopRadia!
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10241
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: 16. Top Wszech Czasów cz. 3 (2.01.2010)

Post autor: JaceK »

Zamykam ten wątek... resztę komentarzy i opini proszę pisać w 16. TOP Wszech Czasów, refleksje.
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Re: 16. Top Wszech Czasów cz. 3 (2.01.2010)

Post autor: Piotr »

krysiron pisze:Zamieście całe notowanie
Drodzy forowicze

Kilkanascie minut temu wystosowalem „na rece” Redaktora Piotra Barona odpowiednie, oficjalne pismo o udostepnienie wynikow XVI Topu Wszech Czasow PR3.
O wynikach to znaczy informacji zwrotnej, ktora mam nadzieje nadejdzie niebawem poinformuje niezwlocznie w przyszlym tygodniu.
Zablokowany