Głosowanie na drugi Polski Top Wszech Czasów

Topy Wszech Czasów stały się nieodłącznym towarzyszem Listy Przebojów — miód na serca i uszy dla prawdziwych fanów dawnej „Trójki”!

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Awatar użytkownika
marsiv
Posty: 793
Rejestracja: wt maja 06, 2008 6:03 pm
Lokalizacja: Krosno

Głosowanie na drugi Polski Top Wszech Czasów

Post autor: marsiv »

Więc zaczynamy drugie głosowanko :D
Widać że jest trochę forumowych propozycji, i dobrze bo o to chodziło
Życzę wszystkim miłej zabawy
Ostatnio zmieniony sob mar 21, 2009 10:01 pm przez marsiv, łącznie zmieniany 1 raz.
mkuzanski
Posty: 313
Rejestracja: sob paź 18, 2008 7:23 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1369
Lokalizacja: Łódź

Re: Głosowanie na drugi Polski Top Wszech Czasów

Post autor: mkuzanski »

Znalazłem w zestwie:
" Pati Yang - ALL THAT IS THIRST"
To chyba pomyłka.
Tomekk
Posty: 10729
Rejestracja: pt lip 28, 2006 1:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Głosowanie na drugi Polski Top Wszech Czasów

Post autor: Tomekk »

mkuzanski pisze:Znalazłem w zestwie:
Pati Yang - ALL THAT IS THIRST
To chyba pomyłka.
dlaczego? przecież Pati Yang to genialna wokalistka :x
Jeszcze nowością jest możliwość oddania aż 50 głosów :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10711
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Głosowanie na drugi Polski Top Wszech Czasów

Post autor: Neo01 »

Możecie powiedzieć gdzie to głosowanie? Bo chyba ślepy jestem :shock: :?
Awatar użytkownika
marsiv
Posty: 793
Rejestracja: wt maja 06, 2008 6:03 pm
Lokalizacja: Krosno

Re: Głosowanie na drugi Polski Top Wszech Czasów

Post autor: marsiv »

Neo01 pisze:Możecie powiedzieć gdzie to głosowanie? Bo chyba ślepy jestem :shock: :?
//lp3.polskieradio.pl/ i na czerwono w prawym górnym rogu, poniżej zakładki głosuj
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10711
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Głosowanie na drugi Polski Top Wszech Czasów

Post autor: Neo01 »

//lp3.polskieradio.pl/ i na czerwono w prawym górnym rogu, poniżej zakładki głosuj[/quote]

oki, dzięki; bo wcześniej coś mi nie wyświetliło
i obywatelski obowiązek dokonany; ciekawe czy byłem pierwszy :P 8)
Awatar użytkownika
mateusz15
Posty: 5924
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
Lokalizacja: Warszawa

Re: Głosowanie na drugi Polski Top Wszech Czasów

Post autor: mateusz15 »

Cięzko będzie..Ale brakuje mi "Chciałbym umrzeć z miłości" czy "Grajmy Panu", za to nie wiem co robi w propozycjach "Magnes" Reni Jusis :shock: No, ale zestaw zacny, więc nie ma co narzekać :) Świetnie, że na 50 utworów można głosować!
EDIT
Zestaw ma 820 piosenek.
Ostatnio zmieniony sob mar 21, 2009 9:13 pm przez mateusz15, łącznie zmieniany 1 raz.
słoik
Posty: 11402
Rejestracja: czw lip 31, 2008 9:04 pm
Lokalizacja: Świdnik

Re: Głosowanie na drugi Polski Top Wszech Czasów

Post autor: słoik »

mkuzanski pisze:Znalazłem w zestwie:
" Pati Yang - ALL THAT IS THIRST"
To chyba pomyłka.
A może forowicz myśli, że Pati Yang nie jest polską artystką. A jest zdecydowanie.
mkuzanski
Posty: 313
Rejestracja: sob paź 18, 2008 7:23 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1369
Lokalizacja: Łódź

Re: Głosowanie na drugi Polski Top Wszech Czasów

Post autor: mkuzanski »

Szczerze mówiąc nie wiedziałem. Będę o tą informację mądrzejszy.
Awatar użytkownika
tsch
Posty: 2560
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 7:23 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Głosowanie na drugi Polski Top Wszech Czasów

Post autor: tsch »

Po pierwszym odrzucie pozostało mi tylko 90 utworów... Tak jak w przypadku regularnego TWC starałem się brać po jednym utworze danego wykonawcy, ze szczególnym uwzględnieniem tych, które są za nisko/których nie ma. W kilku przypadkach zostawiłem dwa utwory, a Kabaret Starszych Panów i TSA mają po trzy piosenki.

Moje uwagi:

* nie rozumiem, dlaczego niektóre utwory napisane są wielkimi literami, a niektóre małymi. Nie chodzi o to, czy utwór był w zestawie rok temu, ani o to, czy był w setce. Więc o co?
* sześć nagrań sygnowane jest przez Kasię Nosowską, a dwa przez Nosowską ;-)

super, że przeszło tyle propozycji. Szczególnie miło patrzy się na te swoje :-)
grzes

Re: Głosowanie na drugi Polski Top Wszech Czasów

Post autor: grzes »

"+" jest taki, że 50 głosów i dodano utwory z filmów i seriali, a "-", nie ma Vadera mimo propozycji ze zlotu
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Głosowanie na drugi Polski Top Wszech Czasów

Post autor: bobby-x »

grzes pisze:"+" jest taki, że 50 głosów i dodano utwory z filmów i seriali, a "-", nie ma Vadera mimo propozycji ze zlotu
nie ma też grup KALIBER 44 oraz KAT :cry: :cry: :cry: ale jest PAKTOFONIKA :D :D :D

A jaki ma być format głosowania na forum?
czy:

1984 - SPECJALNY RODZAJ KONTRASTU
ABC - ASFALTOWE ŁĄKI
Acid Drinkers - MENEL SONG (ALWAYS LOOK ON THE BRIGHT SIDE OF LIFE)
Agressiva 69 - SITUATIONS
Alibabki - KWIAT JEDNEJ NOCY
Alicja Majewska - BYĆ KOBIETĄ
Alicja Majewska - JESZCZE SIĘ TAM ŻAGIEL BIELI
Alicja Majewska - ODKRYJEMY MIŁOŚĆ NIEZNANĄ
Andrzej Dąbrowski - DO ZAKOCHANIA JEDEN KROK
Andrzej Dąbrowski - ZIELONO MI
Andrzej Kurylewicz - Muzyka do serialu "POLSKIE DROGI"

czy: (tu jeszcze nie alfabetycznie)

SPECJALNY RODZAJ KONTRASTU - 1984
ASFALTOWE ŁĄKI - ABC
MENEL SONG (ALWAYS LOOK ON THE BRIGHT SIDE OF LIFE) - Acid Drinkers
SITUATIONS - Agressiva 69
KWIAT JEDNEJ NOCY - Alibabki
BYĆ KOBIETĄ - Alicja Majewska
JESZCZE SIĘ TAM ŻAGIEL BIELI - Alicja Majewska
ODKRYJEMY MIŁOŚĆ NIEZNANĄ - Alicja Majewska
DO ZAKOCHANIA JEDEN KROK - Andrzej Dąbrowski
ZIELONO MI - Andrzej Dąbrowski
Muzyka do serialu "POLSKIE DROGI" - Andrzej Kurylewicz
detektyw
Posty: 1608
Rejestracja: czw kwie 17, 2008 1:38 pm
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski

Re: Głosowanie na drugi Polski Top Wszech Czasów

Post autor: detektyw »

Proletaryat - JEDNAK TAK
Chyba powinno być Proletaryat - Jak ptak. Od razu mnie zdziwił ten tytuł bo bardzo lubię ten zespół, a tego numeru nie mogłem skojarzyć. Sprawdziłem wszystkie płyty i nie znalazłem takiej piosenki. Wydaję mi się, że ktoś się walnął przy wpisywaniu utworów na listę
Awatar użytkownika
stavanger
Posty: 3399
Rejestracja: wt cze 06, 2006 5:36 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 683
Lokalizacja: Poznań

Re: Głosowanie na drugi Polski Top Wszech Czasów

Post autor: stavanger »

Naliczyłem 28 piosenek, które bezpośrednio zaproponowałem plus sporo tych, co nie zgłosiłem, bo zrobił to ktoś inny wcześniej, jest nawet Latarnik grupy Klincz (a podobno instrumentalnych nie miało być w zestawie ;) )

Uwaga:
W zestawie do głosowania jest: Wolna Grupa Bukowina - KRAINA ŁAGODNOŚCI
Szukałem w dyskografii i nie znalazłem, czy chodzi tutaj o proponowaną przeze mnie: Bez słów (Chodzą ludzie ulicami), która w Trójce promowała tą składankę?
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Głosowanie na drugi Polski Top Wszech Czasów

Post autor: bobby-x »

klikając w górnym prawym rogu na polski top otwiera sie podstrona na której jest napisane:

"Polski Top Wszech Czasów - Notowanie numer 1
Możesz oddać maksymalnie 50 głosów, pozostało ci jeszcze 50"

czy mozna prosić o poprawienie tego byka na numer 2 ???? Chyba, że czegoś nie rozumiem ??
bear
Posty: 2323
Rejestracja: sob maja 31, 2008 6:22 pm

Re: Głosowanie na drugi Polski Top Wszech Czasów

Post autor: bear »

wychwyciłem jeden błąd, w zestawie są dwa utwory Pana Czyżykiewicza, z tym że nie występują one bezpośrednio obok siebie, gdyż raz Pan Czyżykiewicz jest jako Mirosław,a raz jako Mieczysław (wiadomo że pierwsza wersja jest prawidłowa). Ale błędy rzecz ludzka,genaralnie fajnie się patrzy na ten zestaw, widzę dużo propozycji z tego forum więc świetnie że nasza robota nie poszła tak całkiem na marne :D
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: Głosowanie na drugi Polski Top Wszech Czasów

Post autor: abd3mz »

Przejrzałem zestaw pod jednym kątem: ile utworów ma zespół Gospel. Chyba tak on się nazywa, bo są utwory tylko z jednej płyty. Dlaczego tylko dwa? Dlaczego nie ma Hiszpana? Chyba to najlepszy utwór zespołu, który w niektórych kręgach jest nazywany Lao Che. Najlepszy według słuchaczy Listy.

Dziś nie mam ochoty głosować na top. Przejdzie mi.
Awatar użytkownika
Arkano
Posty: 3254
Rejestracja: śr wrz 05, 2007 7:38 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: n. 283 - przełomowe
Lokalizacja: Śrem

Re: Głosowanie na drugi Polski Top Wszech Czasów

Post autor: Arkano »

Zauważyłem coś takiego:

Kabaret Starszych Panów - JEŻELI KOCHAĆ
...
Wiesław Michnikowski - JEŻELI KOCHAĆ TO NIE INDYWIDUALNIE


albo rybka albo...
Awatar użytkownika
Zawiesina
Posty: 1529
Rejestracja: czw sie 31, 2006 4:23 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Głosowanie na drugi Polski Top Wszech Czasów

Post autor: Zawiesina »

W zestawie jest: Szwagierkolaska - KOMU BIJE DZWON
A powinno być: Szwagierkolaska - KOMU DZWONIĄ
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15298
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Głosowanie na drugi Polski Top Wszech Czasów

Post autor: Miszon »

O!
Na raie jeszcze nie zaglądałem, ale widzę z tego co piszecie, że zestaw jest dość zacny. :-)

Zastanawiam się, czy komuś będzie się chciało sprawdzić, co przeszło z propozycji z forum? ;)
(ale Kurylewicz z tego co piszecie wyżej jest :) . I nawet "nietrójkowa" Majewska).
edit:
A raczej - co NIE PRZESZŁO :). Bo chyba mało tego będzie :D.

Niedawno naszła mnie taka refleksja, że w sprawie Acid Drinkers pewnie tylko cover przejdzie (i chyba tak się stało jak patrzę na post bobby-ego) i szkoda, że nie zaproponowaliśmy "Proud Mary", bo też jest świetnym coverem, a lepiej oddaje styl zespołu.
Proletaryat to faktycznie od razu widać, ze literówka i "Jak ptak" powinno być.

Nie słuchałem wczoraj Listy (miałem w domu imprezkę :) ). Jeszcze nawet nie znam wyników, bo dopiero "otworzyłem" net i na forum najpierw tu luknąłem. Czy ktoś może mi powiedzieć, co konkretnie mówiono o Topie? Bo zakładam, że mówiono :).

Co do kolegi, któy nie kojarzył, że Pati jest z Polski - ile jest utworów nie po naszemu w zestawie? (taka zagadka ;) )
Ostatnio zmieniony ndz mar 22, 2009 2:24 pm przez Miszon, łącznie zmieniany 2 razy.
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Głosowanie na drugi Polski Top Wszech Czasów

Post autor: ku3a »

bobby-x pisze:czy mozna prosić o poprawienie tego byka na numer 2 ????
można. zostało zgłoszone już wczoraj, prawdopodobnie zostanie poprawione w poniedziałek.

proszę, zgłaszajcie w tym wątku wszystkie wychwycone błędy. i dzięki za dotychczasowe zgłoszenia :-). z całą pewnością wszystkie te błędy zostaną poprawione.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15298
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Głosowanie na drugi Polski Top Wszech Czasów

Post autor: Miszon »

marsiv pisze:
Neo01 pisze:Możecie powiedzieć gdzie to głosowanie? Bo chyba ślepy jestem :shock: :?
//lp3.polskieradio.pl/ i na czerwono w prawym górnym rogu, poniżej zakładki głosuj
Szczerze powiem - jakbyś tego nie napisał, to bym chyba nie znalazł. A jakby nie było tego tematu, to też bym nie wiedział, że głosowanie już otwarte.

Co ważne - widoczne tylko ze Strony Głównej. :roll:
CHociaż tyle, że nie trzeba się logować, żeby go zobaczyć.
Awatar użytkownika
mefiu
Posty: 856
Rejestracja: wt kwie 01, 2008 10:55 am

Re: Głosowanie na drugi Polski Top Wszech Czasów

Post autor: mefiu »

Vox - SZCZĘŚLIWEJ DROGI JUŻ CZAS
Ryszard Rynkowski - SZCZĘŚLIWEJ DROGI JUŻ CZAS
ta piosenka miałaby większe szanse gdyby w zestawie była tylko raz

nie ma w zestawie Republika "Zapytaj mnie czy Cię kocham" (wielu się zapewne cieszy, ale przecież było to w Top 100, więc dziwnie że wykasowano, ale może dopiszą)
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15298
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Głosowanie na drugi Polski Top Wszech Czasów

Post autor: Miszon »

możę nie do końca dziwne, bo na Zlocie też to wykasowano 8) . Także inspiracja naszym zestawem czasem jest nawet za mocna ;). Bo nie ma też DZIECKO Bartosiewicz, które jakoś przypadkowo nam wypadło, a z tego co pamiętam było wysoko w jej Trójkowym Topie.

Są nawet takie rzeczy jak Basia (bo przecież mogła nie być), Skin :), kajmanowy Bóm, 3xComa, Dzień jeden w roku, Dezerter, 2xDżamble, piosenki z filmów :D, wykonawcy raczej z PR1 (Majewska, Geppert, Zaucha, Mielczarek, Adamiak, Frąckowiak, Santor, Wodecki, Sośnicka, Bem. Ta ostatnia nawet z takim niespecjalnym kawałkiem jak "Mówię tak, myślę nie" :roll: ), Głowy Lenina, grupa wykonawców poetyckich (Szałapak, Demarczyk, DUŻO więcej Turnaua niż daliśmy z czego bardzo cieszą "Kawałek cienia" i "Pamięć", Pod Budą, 3xKasprzycki) , Ściernisko ;), Gdybyś, SĄ STAROCIE (Kunicka, Ordonówna, Majdaniec, 4xWars :D , Laskowski, Jakubczak, Koterbskax3, Kurtycz), 14x Starsi Panowie :shock: , Zoil (o którego wywalenie walczyłem ;) ), 2xKombajn (mimo, że w końcu daliśmy im tylko 1 kawałek), Kociniak, Ave(inspira) :D !, Paktofonika i Liroy (ale nie ma Kalibra), 2xPidżama, 2xSBB (więc kolega nie pamiętam o jakim pseudonimie nie będzie rozwijał dziwnej dyskusji ;) ), 3xSidney (z tego 1 kawałka nie znam), 3xSistars :), Grzesiuk, aż 2xThe Car Is On Fire, TZN Xenna, 10xMłynarski (!),
Napisane też jest:
Edmund Fetting - BALLADA O PANCERNYCH (znany jako "Deszcze niespokojne" z serialu "Czterej pancerni i pies") :) (czyli prawie tak jak u nas w zestawie). Gorzej też troszkę z ciężką muzą (np. Homo Twist, Vader, Hunter...), ale Acid (tylko raz...), 2xProletaryat, Illusion, 2xSweet Noise przeszły.
Zabawne, że Krawczyk jest tylko z Bartosiewicz ;). Głupie, że Pudelsi tylko z okresu dowcipiarskiego i pastiszowego, a nic z pierwszych dwóch płyt
Szkoda że nie ma Goyi coverującej Nirvanę. Oraz tych różnych Chórów ze staroci. Szkoda że z Raz, Dwa, Trzy weszło ABSOLUTNIE, a nie JESZCZE W ZIELONE GRAMY... BARDZO brak GRAWITACJI (mój pewny głos, nawet gdyby można było na 20-30 głosować).
Co do Lao Che - pisałem już o płycie "Powstanie Warszawskie" na innym forum w temacie jej dziwnej dyskryminacji na LPP3. Cóż, widać że się to nie zmieniło :roll: . Czego kompletnie nie rozumiem, bo uważam ją za wybitne dzieło muzyczne i tekstowe, jedno z najlepszych w tym wieku, a nawet chyba ogólnie w muzyce rockowej w Polsce.

Ciekawostka - nie wiem skąd się wzięło za to Atmosphere - Lissa. Chyba w naszym zestawie nie było, w zeszłorocznym raczej też nie, a szczerze mówiąc kompletnie tego nie kojarzę. Ale ciekawe, że to weszło. Zaskoczenie też: Cool Kids Of Death - NAGLE ZAPOMNIEĆ WSZYSTKO.

Błędy:
Edyta Górniak - TO NIE JA! - wykrzyknik nie potrzebny
Irena Sntor - JUŻ NIE MA DZIKICH PLAŻ - jak widać lit(e)rówka
Madame - UWAGA NA SZERSZENIE - hehe, powinno być GDYBY NIE SZERSZENIE :D :lol: (padłem ;) )
Proletaryat - JEDNAK TAK - to może być tylko JAK PTAK ;) (może to było tak: "To dajemy ten drugi Proletaryat? - Jednak tak. 8) :lol: )
Mieczysław Czyżykiewicz - AVE (inspira) - Mirosław. Ale super, że jest ten kawałek. Ma mój głos :).
Varius Manx - ZABIJ MNIE - właściwy tytuł DLACZEGO JA(ZABIJ MNIE) - swoją drogą, w Archiwum LP3 chyba też jest źle. źródło: tu gorzej, bo na oficjalnej stronie jest tylko Zabij mnie (ale też tylko Pocałuj noc). Ale na okładce mojej kasety (z hologramem!) właśnie tak było :). Na wielu stronach z tekstami piosenek jest też prawidłowo.


Kasia Nosowska - O NAS
Kasia Nosowska - KESKESE
Kasia Nosowska - TFU
Kasia Nosowska - ERA RETUSZERA
Kasia Nosowska - Jeśli wiesz co chcę powiedzieć
Kasia Nosowska & Kazik - ZOIL
- nie potrzebne imię. Dobrze są tylko te dwie, które Piotrkowie dopisali :).

Raz Dwa Trzy - ABSOLUTNIE
Raz Dwa Trzy - PIOSENKA STARYCH KOCHANKOW
Raz Dwa Trzy - TRUDNO NIE WIERZYĆ W NIC
Raz Dwa Trzy - OCZY TEJ MAŁEJ
Raz Dwa Trzy - CZY TE OCZY MOGĄ KŁAMAĆ
Raz Dwa Trzy - CZARNA INEZ
Raz Dwa Trzy - JEŚLI COŚ SIĘ DZIEJE ZE MNĄ
Raz Dwa Trzy - NIKT NIKOGO ... (I TAK WARTO ŻYĆ)
Raz Dwa Trzy - POD NIEBEM
Raz Dwa Trzy - JESTEŚMY NA WCZASACH
Raz Dwa Trzy - W wielkim mieście
- piszemy tak:
Raz, Dwa, Trzy
sprawa już była poruszana na topicu o Poprawkach do Archiwum

Stare Dobre Małżeństwo - CZARNY BLUES O CZAWRTEJ NAD RANEM - litrówka jak widać
Szwagierkolaska - KOMU BIJE DZWON - też zabawny błąd :). KOMU DZWONIĄ, TEMU DZWONIĄ oczywiście
Wolna Grupa Bukowina - KRAINA ŁAGODNOŚCI - już kolega wyżej napisał, że powinno być BEZ SŁÓw(CHODZĄ ULICAMI LUDZIE)


Wątpliwość:
Emigranci - W STRONĘ SŁOŃCA - jest taki kawałek? :roll:
Andrzej Kurylewicz - muzyka do serialu "POLSKIE DROGI" - chyba zgrabniej byłoby jednak napisać "temat" zamiast "muzyka". Bo przecież nie cała ścieżka dźwiękowa jest w zestawie ;)
Liroy - SCYZORYK - wydaje mi się, że mogłoby być dopisane soft bass mix, albo radio bass mix (nie jestem na 100% pewien nazwy). Bo na pewno tej długiej wersji 6-minutowej, z gitarą Skawińskiego i nawijką YaPa3 zawierającą masę wulgaryzmów (czasami kilka pod rząd) nie wrzucą na antenę ;).
Jest dwa razy SZCZĘŚLIWEJ DROGI JUŻ CZAS - sądzę, że większość osób nie kojarzy różnicy między tymi wykonaniami.
Żarnecki Andrzej - RÓŻA CZERWONA LUB RÓŻA I BEZ - raz, że jest napisane w innym formacie niż cała reszta, dwa że nie wiem czy to ma taki tytuł...

Ogólnie - wygląda to bardzo ładnie. Tak na pierwszy rzut oka to nie ma tylko 5 rzeczy, na które bym głosował - Piotrek Ścianki (a jest Skuter...), Grawitacja, Akurat "Do człowieka prostego", "Poranna wiadomość" (ale Republiki jest dużo, więc przeżyję), oraz Kantata - to ostatnie wielkie :shock: :shock: , mój top 5 jak nic!)[/size])
Ostatnio zmieniony ndz mar 22, 2009 3:55 pm przez Miszon, łącznie zmieniany 2 razy.
Tomekk
Posty: 10729
Rejestracja: pt lip 28, 2006 1:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Głosowanie na drugi Polski Top Wszech Czasów

Post autor: Tomekk »

Miszon pisze:możę nie do końca dziwne, bo na Zlocie też to wykasowano 8) .
piosenkę z setki wykasowano :shock:
skandal :evil:
ODPOWIEDZ