TRÓJKOWE TOPY WSZECHCZASÓW

Topy Wszech Czasów stały się nieodłącznym towarzyszem Listy Przebojów — miód na serca i uszy dla prawdziwych fanów dawnej „Trójki”!

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
bobby-x

TRÓJKOWE TOPY WSZECHCZASÓW

Post autor: bobby-x »

Czy chcecie SŁUCHACZE w końcu mieć wgląd w TOPY WSZECHCZASÓW ??? Prosiłem wiosną 2005 roku Jacka z okolic Krakowa aby wrzucił je na stronę w archiwum LP3 ale jakoś moje prośby nic nie dały. Mam wszystkie 11+1 TOPÓW. To znaczy 11 od 1994 roku plus ten jeden tak zwany "zerowy" z 25 grudnia 1983 roku. Brakuje mi 30 pozycji z drugiej 50-tki TOPU DRUGIEGO. Czemu nie ma topów na oficjalnych stronach trójkowych nie będę się rozwodził bo szkoda czasu i energii. Napiszcie co myślicie o wrzuceniu ich do tego forum.
pozdrawiam Bobby
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9772
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Oczywiście przydałyby się te notowania. Kazde tego typu informacje są przydatne.
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10242
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: TRÓJKOWE TOPY WSZECHCZASÓW

Post autor: JaceK »

bobby-x pisze:Czy chcecie SŁUCHACZE w końcu mieć wgląd w TOPY WSZECHCZASÓW ??? Prosiłem wiosną 2005 roku Jacka z okolic Krakowa aby wrzucił je na stronę w archiwum LP3 ale jakoś moje prośby nic nie dały. ...
Dały, dały... są przygotowane do umieszczenia w takiej formie w jakiej przysłałeś -- chciałem to ujednolicić, ale w takim razie wystawiam jakie są. Przepraszam za zwłoke :oops:

JaceK
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10242
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Post autor: JaceK »

Dzięki pomocy Piotra Szruby, wszystkie zestawienia gromadzone przez Bobby-ego Wszech-Topy obejrzały światło dzienne w bardzo czytelnej i eleganckiej formie. Do wyboru HTML lub PDF. Jeśli ktoś chce źródełka Bobby'ego, może pobrać spakowane arkusze Excell'owe.

Top XI jest do obejrzenia bezpośrednio na stronach Trójki.

Zapraszam: :arrow: http://power2.uci.agh.edu.pl/~jk/lp3/twc.phtml

Wielkie dzięki dla Bobby'ego i Piotra!
JaceK
ODPOWIEDZ