Opracowanie Topów w PDF

Topy Wszech Czasów stały się nieodłącznym towarzyszem Listy Przebojów — miód na serca i uszy dla prawdziwych fanów dawnej „Trójki”!

Moderatorzy: ku3a, neon.ka, Mateusz, Yacy

Regulamin działu
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.

Opracowanie Topów w PDF

Postprzez bobby-x » Pn maja 01, 2017 6:16 am

Przeglądałem opracowania odnośnie Topów, nie pamiętam teraz czy ogólny czy polski. Znalazłem kilka literówek, chciałbym je zapodać aby opracowanie było jeszcze doskonalsze. Nie wiem czy właściwe jest zakładanie nowego wątku, ewentualnie proszę o przesunięcie tematu do odpowiedniego wątku.
bobby-x

Re: Opracowanie Topów w PDF

Postprzez bobby-x » N maja 07, 2017 5:48 am

Powracam do tematu.
Top ogólny opracowanie po 23 topach, wydanie I, 1 stycznia 2017:

1. strona 6 - legenda drugi wiersz od góry "miejsce w poprzednim notowaniu (XXI Top)" czy nie powinno być XXII jeśli to opracowanie jest po 23 Topach?
2. strona 6 - legenda czwarty wiersz od góry "najwyższa pozycja w dotychczasowych XXII notowaniach (bez zerowego)" - czy nie XXIII ?
3. strona 6 - legenda drugi wiersz od dołu "liczba punktów w podsumowaniu XXII Topów" - czy nie XXIII ?
4. strona 6 - legenda pierwszy wiersz od dołu "miejsce w podsumowaniu XXII Topów" - czy nie XXIII ?
5. stopka na wszystkich stronach - na stronie pierwszej jest 9:06 - 21:00, czy w stopkach nie powinno być też 9:06 a nie 9:05? [przepraszam upierdliwy jestem do granic możliwości :oops: ]
6. strona 26 - klasyfikacja medalowa po 23 Topach, pierwszy i drugi utwór "ile razy na podium", na pewno nie 23 po tym topie z U2 na pudle, raczej 22. Jak dodamy medale 10+12+0 wychodzi 22. oraz 7+10+5 = 22.
ostatnia strona - literówka - drugi wiersz od góry "ODDANAO 1344 311 GŁOSÓW"
bobby-x

Postprzez EVENo » Śr maja 10, 2017 2:55 pm

Ja mam małą sugestię, oczywiście świat się nie zawali jeśli nie zostanie to poprawione, ale zauważyłem błąd, więc o nim piszę ;) "Piosenka młodych wioślarzy" zespołu Kult jest utożsamiana z płytą "Muj wydafca" i faktycznie jest na tym albumie jakaś tam wersja tego utworu, ale oryginalnie pochodzi on z albumu "Posłuchaj to do ciebie" z 1987 roku.
EVENo

Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014

Postprzez jedrzej2012 » Śr maja 10, 2017 4:39 pm

"Makumba" Big Cyc, tam też jest błąd. Powinno być z albumu "Z gitarą wśród zwierząt".
jedrzej2012

Postprzez Piotr » Śr maja 10, 2017 8:06 pm

Piszcie, piszcie, śmiało. Jak kiedyś będe miał czas to sobie złączę dwie bazy topów w jedną i będzie znacznie lepiej tym bardziej, że w jednej jest dobrze, a w drugiej źle. Niestety czas jest potrzebny.
Piotr
Rzecznik Administratora

Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Powrót do WszechTopy