Wybór nowości do IX Polskiego Topu - głosowanie

Topy Wszech Czasów stały się nieodłącznym towarzyszem Listy Przebojów — miód na serca i uszy dla prawdziwych fanów dawnej „Trójki”!

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Awatar użytkownika
EVENo
Posty: 5538
Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Wybór nowości do IX Polskiego Topu - głosowanie

Post autor: EVENo »

Jeśli jest do 20:00, to bardzo się ucieszę, bo wtedy na pewno będę od początku do końca :D
Awatar użytkownika
petergerman
Posty: 342
Rejestracja: sob maja 09, 2015 4:43 pm

Re: Wybór nowości do IX Polskiego Topu - głosowanie

Post autor: petergerman »

No, będzie do 20, czyli 11 godzin podzielone na trzech Piotrków i Marka. Już zacieram łapki...
jedrzej2012
Posty: 2469
Rejestracja: ndz kwie 29, 2012 9:52 pm

Re: Wybór nowości do IX Polskiego Topu - głosowanie

Post autor: jedrzej2012 »

Mogliby zrobić od 9 do 22 wzorem topu ogólnego, tylko że tam było 116 utworów + miejsce 120.
Od 9 do 21 to byłoby ze 107 utworów, a od 9 do 20 z 95 może. Czyli w tym roku top polski tak jak 18.TWC.
A dlaczego nie będzie Tomka? Myślałem, że będą Piotr Baron, Piotr Stelmach i Tomek Żąda za Piotra Metza, który został dyrektorem muzycznym.
Może w 11h będzie ponad 100 utworów? Kto wie. Szkoda tylko, że top jest 3. we wtorek, a nie 1. w niedzielę, wtedy mielibyśmy 2 razy z rzędu topy w niedzielę pierwszego. Albo 100 albo 110 utworów zagrają mi wychodzi + ewentualne dodatki, które mogą równie dobrze tylko odczytać albo i to i to.
Awatar użytkownika
petergerman
Posty: 342
Rejestracja: sob maja 09, 2015 4:43 pm

Re: Wybór nowości do IX Polskiego Topu - głosowanie

Post autor: petergerman »

Myślę, ze 100 sie zmieści, ale będzie mniej czytania maili i telefonów od słuchaczy TOP-u, ewentualnie mniej zapowiedzi przed utworami.
jedrzej2012
Posty: 2469
Rejestracja: ndz kwie 29, 2012 9:52 pm

Re: Wybór nowości do IX Polskiego Topu - głosowanie

Post autor: jedrzej2012 »

A wracając do polityki może by lepiej "Mój jest ten kawałek podłogi" Mr Zoob?
Aczkolwiek ten utwór i inne Donarski śpiewa w grupie pt. "Mister z U.B.", z kolei w grupie Mr Zoob to śpiewa Radek Czerwiński. Nazwa Mr Zoob jest zastrzeżona prawnie i należy do obecnego składu grupy, co więcej wrócił Jacek Paprocki za Przemysława Śledzia. Co jeszcze: Były członek 1984 - Roman "Smutny" Rzucidło przebywa w Szwecji i nazywa się obecnie Pękalski, jego synem jest piłkarz Ivo. Jedynym utworem "nowego" Mr Zoob, gdzie śpiewa Radek Czerwiński, który znalazłem nazywa się "Dotykaj mnie", a Donarski i Mister z U.B., w ich przypadku znalazłem aż 3 utwory, Przemysław Śledź występuje z Donarskim w Mister z U.B. Te utwory to: "Mina Tyma", "Panie Prezydencie" i "Pięknie w Sopocie".
1 lipca 2015 r. Sztywny Pal Azji wrócił do oryginalnego składu: Śpiewa znów Leszek Nowak, koniec współpracy z Bartkiem Szymoniakiem, do tego wrócił Paweł Nazimek. Michał Kirmuć nowym gitarzystą Collage od 2015 r. za Mirosława Gila. Śpiewa nadal Karol Wróblewski, kiedyś Robert Amirian. Wracając do Mr Zoob, od 7 lat jest tam Czerwiński, co więcej wtedy doszedł nowy gitarzysta Grzegorz Jóźwik.
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Wybór nowości do IX Polskiego Topu - głosowanie

Post autor: kajman »

adameria pisze:Na twoim miejscu nie pisałbym takich rzeczy, zaraz zostaniesz posądzony o "maczanie palców". Zwłaszcza majstrowałeś przy dodaniu "Gdybym" Voo Voo...
Niezaprzeczalnie tam majstrowałem, skoro cztery nowe utwory znajdą się u mnie w top 11, a łącznie zagłosuję na pięć.
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Re: Wybór nowości do IX Polskiego Topu - głosowanie

Post autor: Piotr »

Kolejność na dziś:
9:05 - Marek Niedźwiecki
12:05 - Piotr Metz
15:05 - Piotr Stelmach
18:05 - Piotr Baron
Koniec o 20:00
Awatar użytkownika
petergerman
Posty: 342
Rejestracja: sob maja 09, 2015 4:43 pm

Re: Wybór nowości do IX Polskiego Topu - głosowanie

Post autor: petergerman »

Skąd informacja? Było dziś w radiu?
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Wybór nowości do IX Polskiego Topu - głosowanie

Post autor: Yacy »

:-D
wzorowezero
Posty: 579
Rejestracja: śr lis 11, 2015 5:23 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: Gdzieś od 2012 roku

Re: Wybór nowości do IX Polskiego Topu - głosowanie

Post autor: wzorowezero »

Tak dla porównania:

VII Top: 10:00 - 19:00 (puszczono 75 utworów)
VIII Top: 10:00 - 19:00 (puszczono 85 utworów, bo wypadły SBB i długa Coma, a te utwory w sumie stanowią ponad pół godziny czasu)
IX Top: 09:00 - 20:00 (jest spora szansa, że zmieści się 100 utworów, chyba, że SBB i długa Coma lub któreś z nich powrócą, ale możliwe, że te utwory mogłyby zostać przycięte. Kto wie... Wersja optymistyczna zakłada, że coś poza setką mogłoby zostać zagrane)

Cieszę się, że dodatkowe dwie godziny na ten Top zostały dodane, oby z tym Topem było już tylko lepiej :)
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Wybór nowości do IX Polskiego Topu - głosowanie

Post autor: Yacy »

wzorowezero pisze:Chodzi o to, aby w proteście przeciwko zmianom kadrowym w Radiowej Trójce zagłosować na "Kocham wolność" Chłopców z Placu Broni. Ciekawy komentarz jest do tego, że Marek Niedźwiecki zaznaczył, że dość duża liczba użytkowników głosowała na jeden utwór - bardzo możliwe, że mocno akcja da się we znaki w Polskim Topie. Czołowa piętnastka, jak nie czołowa dziesiątka, jest w zasięgu przy takich rzeczach.
właśnie utwór poleciał w Trójce :-) zdaje się, ze dyrekcja trochę zakpiła z akcji ;-) mniej lub bardziej świadomie, ale jednak :-)
nie popieram tego co się dzieje w Trójce - właśnie zwolnili Mędrzycką i Ławnickiego :-( - ale ta akcja wydawała mi się nieco śmieszna.
co to da, że utwór będzie na 22, 47 czy nawet 12?
Awatar użytkownika
dannar
Posty: 4102
Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
Lokalizacja: Szczecin

Re: Wybór nowości do IX Polskiego Topu - głosowanie

Post autor: dannar »

rafal92 pisze:A ja jestem przeciw jakimkolwiek akcjom, które ingerują w kolejność piosenek na PTWC. Jest wiele innych sposobów, żeby wyrazić swoje niezadowolenie.
Zawsze są ludzie za i przeciw. Ja na przykład akcję popieram. Przeżyję nawet spadek moich ulubionych utworów z jej powodu. Będzie ciężko, ale c'est la vie :)
Yacy pisze: nie popieram tego co się dzieje w Trójce - właśnie zwolnili Mędrzycką i Ławnickiego :-( - ale ta akcja wydawała mi się nieco śmieszna.
co to da, że utwór będzie na 22, 47 czy nawet 12?
A co dadzą wszelkiego rodzaju inne akcje? Po co ludzie protestują i w ogóle się udzielają? Co daje nasze głosowanie na listę, skoro jeden głos niczego nie zmieni? (to akurat celowa hiperbola).
Tu chodzi o symbol, pokazanie, że choć nie mamy prawa głosu, to się na zmiany nie zgadzamy.
Pierwsza dziesiątka to sfera marzeń. Jednak każdy duży skok tego utworu odbiorę bardzo pozytywnie.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Wybór nowości do IX Polskiego Topu - głosowanie

Post autor: Yacy »

jest pierwszy efekt akcji - KOCHAM CIĘ jako nowość w Topie.
:-P
ODPOWIEDZ