1277

Tylko jedna tematyka — cotygodniowe wydania LP3 w opinii forowiczów, pisane zwykle na gorąco podczas bieżących emisji radiowych.

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

SOAD co prawda spada z pierwszego, ale tylko na drugie, a poza tym 5 tygodni w pierwszej dwojce to znakomity wynik. Nigdy bym sie nie spodziewal, ze to w ogole do pierwszej piatki wejdzie. A poza tym lubie Johna. Uwielbiam Katie. Lubie Nelly. To bylo dla mnie udane notowanie :-).
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

Lista już znana, a Polacy wzięli się do roboty i mają szansę nie przegrać
Greg27
Posty: 91
Rejestracja: sob mar 04, 2006 7:08 pm
Lokalizacja: Biała Podlaska
Kontakt:

Post autor: Greg27 »

Super, super super... johny na pierwszym :D Idealne zakończenie listy :D[/b]
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4972
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Post autor: Artur »

dla mnie Lonely day to ballada jaka znalesc mozna na kazdej metalowej plycie niczym sie nie wyrozniajaca chociaz lubie te solowki gitarowe, nieporownywalnie lepsze bylo Lost in Hollywood, ani mnie grzeje ani ziombi
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

Greg27 pisze:Super, super super... johny na pierwszym :D Idealne zakończenie listy :D[/b]
Po licznych nerwach Depeche na pierwszym, czas na następny przebój
zeta
Posty: 1016
Rejestracja: sob kwie 22, 2006 3:47 pm

Post autor: zeta »

trzpaw pisze:2 SOAD
1 John the revelator :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
John the revelator rzucił na kolana
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

zeta pisze:
trzpaw pisze:2 SOAD
1 John the revelator :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
John the revelator rzucił na kolana
Wreszcie, a Polacy walczą dzielnie z Serbami
Greg27
Posty: 91
Rejestracja: sob mar 04, 2006 7:08 pm
Lokalizacja: Biała Podlaska
Kontakt:

Post autor: Greg27 »

No i kolejna lista się zakończyła. ;)

Do zobaczenia za tydzień.
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4972
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Post autor: Artur »

przydał się depeszą zimny prysznic sprzed dwoch tygodni, za to dziś moga swietować
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

Greg27 pisze:No i kolejna lista się zakończyła. ;)

Do zobaczenia za tydzień.
A mecz trwa
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4972
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Post autor: Artur »

co za końcówka
zeta
Posty: 1016
Rejestracja: sob kwie 22, 2006 3:47 pm

Post autor: zeta »

Wątpię, abym miała możliwość spokojnego odsłuchania listy za tydzień, chociaz nic nie wiadomo, może podobnie jak Zbyszu zawitam na forum, tym razem z północy, a nie z południa kraju, ale to się dopiero okaże. Póki co żegnam się, jutro jade tam, gdzie rybki są najlepsze, czyli do Kątów Rybackich :D Pa!
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

30:30
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

Przegraliśmy 1:3
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10242
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Post autor: JaceK »

trzpaw pisze:30:30
Nie! na Liście jest 11:11...
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

JaceK pisze:
trzpaw pisze:30:30
Nie! na Liście jest 11:11...
No cóż, gdyby Turnau miał wpływ na siatkówkę, to nasze nadzieje trwały by dłużej
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

"Infra-Red" to drugi najwyzszy skok w tym roku - o 16 oczek. Pierwsze miejsce "John The Revelator" - o 21, trzecie "Tchu mi brak" - o 15. A potem ex-aequo "Nie mam czasu na seks", "Fold", "Konstytucje 2006" i... "Fold" :-).
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

Artur pisze:przydał się depeszą zimny prysznic sprzed dwoch tygodni, za to dziś moga swietować
Niekoniecznie, ja jeszcze tęsknię za A pain
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

ku3a pisze:
zeta pisze:o nieeeee! nie Kult!!!
Pan Pancerny zawiódł słuchaczy....
bo byl jeden a nie czterech ;-)
bez psa i czterech nie dałoby rady :!:
Ostatnio zmieniony pt lip 21, 2006 10:48 pm przez trzpaw, łącznie zmieniany 1 raz.
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

trzpaw pisze:
ku3a pisze:
zeta pisze:o nieeeee! nie Kult!!!
Pan Pancerny zawiódł słuchaczy....
bo byl jeden a nie czterech ;-)
:?: :?: :?:
jakby bylo Czterech Pancernych to moze by sobie lepiej radzili
Awatar użytkownika
1981
Posty: 4205
Rejestracja: czw sty 26, 2006 11:27 pm
Lokalizacja: Hangzhou

Post autor: 1981 »

ku3a pisze:swoja droga - pozdrowienia dla 1981 ktore czyta sobie rano te nasze wypociny ;-).
dzieki za pozdrowienia

wszystkie posty juz przeczytane :)

notowanie za nami: Muse spada... uuuuuuu, Sigur Ros!!! - na kolana!!!Hey :D, Keane - tylko na 29. a mi zaczela sie podobac ta piosenka, taka ostra! (oczywiscie jak na Keane), Jason Mraz - w koncu do gory, ale jeszcze malo ("Song for a friend" - wspaniala)...

"Sorry" - ktore miejsce w podsumowaniu roku? haha, to jest dobra piosenka - rytm jak Jackson 5!! Rytm to takze Nelly F. - idealne na lato.
No i "Revelator" - niech bedzie. Pamietam jak "Useless" paletalo sie w dole top 30 - nie rozumialem jak to mozliwe!!!

Pozdrowienia z panstwa srodka!
Awatar użytkownika
1981
Posty: 4205
Rejestracja: czw sty 26, 2006 11:27 pm
Lokalizacja: Hangzhou

Post autor: 1981 »

u mnie na zegarze juz 7:50 w sobote. Dzien dobry!
Piekny dzien dzisiaj! - taki sloneczny i radosny.
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

1981 pisze:Jason Mraz - w koncu do gory, ale jeszcze malo ("Song for a friend" - wspaniala)...
Mam juz tez ta plytke. Na razie sie zapoznaje i jeszcze zadna piosenka sie nie wyroznia.
1981 pisze:"Sorry" - ktore miejsce w podsumowaniu roku?
na razie 5.
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

taa...teraz moge sobie skomentowac. wreszcie ;)

No wiec refleksje ktore mnie wziely podczas listy... przede wszystkim po raz kolejny utwierdzam sie w przekonaniu, ze jak moze jakas piosenka byc taka sobie dla mnie (nie znam slowa nie lubię ;) ) to na liscie trojki moge sluchac wszystkiego ;) Światopogląd zrobił dosyć dobre wrażenie, a Pati yang i BrainStorm chyba wrócą na moją listę;) Sorry juz troche mi sie znudzilo, podobnie jak Ramonka, a Pussycaty tylk otroszke wzrosly u mnie po Lp3, ale to nie powod zeby tak po nich jechac :( Bardzo mi się to nie spodobało, a to już któryś raz. Fakt, może to nie są majstersztyki, ale wczoraj z tą krytyką to już przesadziliście.

Co do "Maneater" i ludowych rytmów... to wlasnie dlatego ta piosenka jest taka dobra :D znowu mnie ruszyla na 100%, swietny kawalek do tanczenia ;) no i wlasnie ludowe rytmy sprawiaja ze piosenka jest o wiele lepsza - dlatego kocham tak Eurowizję :) ale majstersztykiem w ludowych rytmach jest "Moja stikla" Severiny - wspaniałe ;)

a przy "Spider's Web" sobie uswiadomilem, ze do tej piosenki swietnym teledyskiem byłby...ukazany plan terrorystyczny az do dzialania i chwile pozniej :) przepraszam ze mnie takie rzeczy nachodza no ale to naprawde by swietnie pasowalo :P wlasciwie mam juz cala wizje tego teledysku, jakby cos ci się Katie odwidzialo - zglaszaj sie do mnie ;)

A co do utworów z opola - nie sa powalajace jak pare lat temu (Baska, Mocny, kochamy siebie w..., powiedz, w kinie w lublinie, wazne, miales byc, oczy szeroko zamkniete, do nieba, wypijmy za bledy itd itd) ale jakos sie do nich przekonalem i do maanamu tez dziek itekstowi "po kazdej zimie przychodzi wiosna" - piekny test ;-) no i ewelinka spoko, a marcinek tez spoko, podobnie jak Łzy, ale najbardziej lubie Virgin - swietny chwyt marketingowy dla sfrustrowanych Polaków ;)

A tak w ogóle to byłem wkurzony przez 2 sprawy ale o tym po krotce przy nagraniach listy ;)
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

no a teraz trudne zadanie dla was, bo chcialbym, zebyscie mnie zachecili do przesluchania jakiejs plyty... probujcie ;) mam ochote na cos ale nie wiem co jest dobre... moja liste osobista znacie, probujcie.
ODPOWIEDZ