1273

Tylko jedna tematyka — cotygodniowe wydania LP3 w opinii forowiczów, pisane zwykle na gorąco podczas bieżących emisji radiowych.

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

zbyszu pisze:1 (+1) Trójka czy Program III ? Po dzisiejszym nr 1 odpowiedz jest chyba oczywista. Górą PRPIII.
nie podoba mi sie to rozroznienie. podobnie jak nazwa "trUjka" - wtajemniczeni wiedzą o co biega.

Ale fakt faktem, wrócił David Gilmour, no cóż, na liście jakoś w miarę to brzmi, ale na mojej prywatnej liście raczej nigdy pan Gilmour sie nie znajdzie. Chyba ze z przekory.
Gość

1273

Post autor: Gość »

Campari pisze:heh czyżby w myśle zasady, gdzie 2 sie bije tam trzeci korzysta, "On an island" Davida Gilmoura była przebojem roku? ;-)
Chyba jeszcze za wcześnie. Przez dłuższy czas A pain utrzymywał się zdecydowanie niżej niż Talk i wystarczyło kilka potężnych spadków by role się odwróciły
ku3a
Posty: 20947
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

Campari pisze:zgadzam się Zbyszu :-/
jednak "Lost in Hollywood", moim zdaniem, jest lepsze od przeciętnego "Lonely day" (Ku3a, to nie jest złośliwość ;)]
hehe, spoko. Tez bym wolal, zeby grali "B.Y.O.B.", "Chop Suey!" itp., ale "Lonely Day" tez mi sie podoba. Teraz chyba juz nawet bardziej niz "Lost In Hollywood".
Awatar użytkownika
Campari
Posty: 2484
Rejestracja: pt lut 24, 2006 10:56 pm
Kontakt:

Post autor: Campari »

dodam jeszcze, że chętnie widziałbym mroczne "John The Revelator" Depeche Mode na szczycie LP3 za tydzień ;)

p.s.
chyba szykuje się mała bitwa za tydzień miedzy mną a Ku3a ;-)
oczywiście tylko na ulubione nagrania ;-)
SOAD vs DM

no to bye
idę się pakować
wybieram sie na kilka dni na wieś, odpoczne sobie od miejskiej dżungli :)
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

ku3a pisze:
zbyszu pisze:no ale czyja to wina, ze bioba nie grali w Trojce?... Za ostre...
no czyja? wladz programowych oczywiscie. a podobno trojka takie niezalezne radio i w ogole.... <sarkazm>
ku3a
Posty: 20947
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

no to Lista za nami.
za tydzien mnie tu niestety nie bedzie.
zaraz jeszcze tylko wrzuce podsumowanka i mam nadzieje, ze zalapie sie jeszcze na kawalek meczu.
Gość

1273

Post autor: Gość »

Campari pisze:dodam jeszcze, że chętnie widziałbym mroczne "John The Revelator" Depeche Mode na szczycie LP3 za tydzień ;)

p.s.
chyba szykuje się mała bitwa za tydzień miedzy mną a Ku3a ;-)
oczywiście tylko na ulubione nagrania ;-)
SOAD vs DM

no to bye
idę się pakować
wybieram sie na kilka dni na wieś, odpoczne sobie od miejskiej dżungli :)
Podoba mi się twój numer jeden
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

Campari pisze:wybieram sie na kilka dni na wieś, odpoczne sobie od miejskiej dżungli :)
mnie czeka albo Komańcza albo fajne spotkanie z dziewczyną poznaną przez internet... cokolwiek by się stało i tak będzie świetnie ;)
Gość

1273

Post autor: Gość »

prz_rulez pisze:
Campari pisze:wybieram sie na kilka dni na wieś, odpoczne sobie od miejskiej dżungli :)
mnie czeka albo Komańcza albo fajne spotkanie z dziewczyną poznaną przez internet... cokolwiek by się stało i tak będzie świetnie ;)
Czyżby to była dziewczyna z poczekalni dzisiejszego notowania
ku3a
Posty: 20947
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

Campari pisze:p.s.
chyba szykuje się mała bitwa za tydzień miedzy mną a Ku3a ;-)
oczywiście tylko na ulubione nagrania ;-)
SOAD vs DM
no nie wiem, ja bede w tym czasie w drodze na szkolenie albo juz na miejscu i przy ognichu z innymi ludzmi z pracy.
a tak w ogole to nic nie mam przeciwko pierwszemu miejscu dla DM :-). Sam glosuje na Johna.
Campari pisze: no to bye
idę się pakować
wybieram sie na kilka dni na wieś, odpoczne sobie od miejskiej dżungli :)
fajnie Ci, no to milego wyjazdu
Awatar użytkownika
Campari
Posty: 2484
Rejestracja: pt lut 24, 2006 10:56 pm
Kontakt:

Post autor: Campari »

prz_rulez pisze:
Campari pisze:wybieram sie na kilka dni na wieś, odpoczne sobie od miejskiej dżungli :)
mnie czeka albo Komańcza albo fajne spotkanie z dziewczyną poznaną przez internet... cokolwiek by się stało i tak będzie świetnie ;)

no to fakt, niezłe perspektywy :)
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Re: 1273

Post autor: prz_rulez »

Gość pisze:Czyżby to była dziewczyna z poczekalni dzisiejszego notowania
nie wiem kto byl w poczekalni, ale chyba raczej nie (niestety:P)
Awatar użytkownika
Campari
Posty: 2484
Rejestracja: pt lut 24, 2006 10:56 pm
Kontakt:

Post autor: Campari »

ku3a pisze:
Campari pisze:p.s.
chyba szykuje się mała bitwa za tydzień miedzy mną a Ku3a ;-)
oczywiście tylko na ulubione nagrania ;-)
SOAD vs DM
no nie wiem, ja bede w tym czasie w drodze na szkolenie albo juz na miejscu i przy ognichu z innymi ludzmi z pracy.
a tak w ogole to nic nie mam przeciwko pierwszemu miejscu dla DM :-). Sam glosuje na Johna.
Campari pisze: no to bye
idę się pakować
wybieram sie na kilka dni na wieś, odpoczne sobie od miejskiej dżungli :)
fajnie Ci, no to milego wyjazdu
dzięki Ku3a!
i wzajemnie!
Gość

1273

Post autor: Gość »

Ku3a, czy na tej stronie umieścisz podsumowania?
ku3a
Posty: 20947
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

nie, podsumowanie LP3 umiescilem juz w osobnym watku, a podsumowanie naszego glosowania pewnie w watku z glosowaniem na 1273
ku3a
Posty: 20947
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

ku3a pisze:
zbyszu pisze:25 (bz) Teraz jeszcze większe poruszenie na forum. Campari zapewne gdzies pod sufitem, bo jest wreszcie nowy "cyngiel" w zestawiku. Placebo na pozegnanie.
a ja to nie? :-)
tylko, ze tego jeszcze nie ma w zestawie... Sprawdzalem ok. 19.00, sprawdzalem teraz. Moze trzeba sprawdzac jakimis okularami na podczerwien...
juz niepotrzebny noktowizor. "Infra-Red" dostepny w zestawie do glosowania dla oczu zwyklego smiertelnika. No to jedziemy z glosowaniem :-).
Gość

1273

Post autor: Gość »

ku3a pisze:nie, podsumowanie LP3 umiescilem juz w osobnym watku, a podsumowanie naszego glosowania pewnie w watku z glosowaniem na 1273
Dzięki. Wielkie.
Gość

1273

Post autor: Gość »

Ku3a odwagi, czekamy na drugie podsumowanie
ku3a
Posty: 20947
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

drugie podsumowanie jest od wczoraj (oops, przedwczoraj) tam gdzie napisalem, ze bedzie
Gość

1273

Post autor: Gość »

Jasne, dzięki
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Już po liscie pisze. Słuchałem to notowanie i cieszę się z powrotów Coldpaly i Gilmoura. A co do bitwy o to czy DM czy SOAD na pierwszym osobiście wolałbym ten drugi, chociaż najbardziej cieszyłbym sie z pozostania mistrza Gilmoura na szczycie!

A "Lost in Hollywood" i tak pozostanie fajniejszy od "Lonley day"- zbyt banalna jak na zwariowany System Of A Down, aczkolwiek podobac się może, bo mi równierz podobala sie, tylko że taka krótka...
"zobacz jak pieknie

zobacz jak pięknie-mira kubasińska i after blues

Post autor: "zobacz jak pieknie »

Anonymous pisze:Słyszeliście propozycje do kolejnej listy????? Są dwa wymiatacze -
After Blues i Mira Kubasińska
i Paul Simon - Father and daughter.
Po prostu cudne. Spodobały się jeszcze komuś?????

JC
zobacz jak pieknie pisze:Byłem na ostatnim koncercie Miry Kubasińskiej w Szczecinie w Słowianinie.To był naprawde świetny koncert Miry,ale tam nie śpiewała tego kawałka."zobacz jak pięknie" nagrała podobno 5dni przed śmiercią , a kawałek zgrany był 2m-ce potem.GłOsujcie,bo to fajny numer,teraz juz takich nie ma.Ciary po plecach.Brawo Mira!
[/code]
ODPOWIEDZ