Wydanie 1271 lp3

Tylko jedna tematyka — cotygodniowe wydania LP3 w opinii forowiczów, pisane zwykle na gorąco podczas bieżących emisji radiowych.

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9771
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

ku3a pisze:
zbyszu pisze:Po pierwszych przesłuchaniach singlowej "Dalekiej drogi do domu" miałem nieodparte wrażenie, ze utwór ten brzmi jakby nagrał go zespół Ira. Postanowiłem jednak milczeć - gdyż na forum panuje niczym nieskrępowany zachwyt nad tym dokonaniem grupy.
Czy podobienstwo do Iry poczytujesz za wade tego kawalka? Prawde mowiac do tej pory nie myslalem o "Dalekiej drodze" jako podobnej do dokonan Gadowskiego&Co. Ale jak teraz o tym mysle, to moze dlatego wlasnie ta piosenka mi sie podoba, Ira to jeden z moich ulubionych polskich zespolow. Szczegolnie w tym tygodniu Coma mnie wziela. Sluchalem DDDD przynajmniej z 10 razy i to byl klucz do sukcesu, bo wreszcie zaskoczylo. Dodam, ze nie liczac "Spadam" nie znam ich wczesniejszej tworczosci.
A mnie aż tak mocno nie przekonała ta piosenka, jak poprzednie znakomite utwory.
Japrzeciwieństwie do ciebie znam wszystkie piosenki publikowane i prawie wszystkie niepublikowane i uwiesz, ze jest czego słuchąć, a "Spadam" jest takim średniaczkiem wśród wszystkich piosenek Comy.
zeta
Posty: 1016
Rejestracja: sob kwie 22, 2006 3:47 pm

Post autor: zeta »

ku3a pisze:
bobby-x pisze:Może po prostu trzeba zogranizować zlot fanów Jackowego forum (na przykład na wiosnę na 25 lecie listy). Weźmiemy kupę nagrań z listy, jakiś TOP Wszechczasów, jakieś podsumowania, koncert w okazji setnej listy w kongresowej w 1984 roku (mam fragmenty) i sobie posiedzimy i pogadamy przez 3 dni i 3 noce.
Jestem calkowicie za :!:
Super pomysl i moim zdaniem wcale nie trzeba czekac do nastepnej wiosny. Ciekawe ile osob byloby chetnych.
Jestem chętna, o czym już wcześniej pisałam. Super byłoby spotkać się jeszcze tego lata. Jak myślicie czy to realne?
ODPOWIEDZ