1261

Tylko jedna tematyka — cotygodniowe wydania LP3 w opinii forowiczów, pisane zwykle na gorąco podczas bieżących emisji radiowych.

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10241
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

1261

Post autor: JaceK »

Czyżby komentowanie na bieżąco aktualnego wydania Listy już się znudziło?
Spóźniłem się godzinę ze słuchaniem, i nijak sobie tego nawet odtworzyć na podstawie wpisów nie mogę...
Awatar użytkownika
Campari
Posty: 2484
Rejestracja: pt lut 24, 2006 10:56 pm
Kontakt:

Post autor: Campari »

50. Pink
50. Sistars
49. Kelly Clarkson
48. Anja Garbarek
47. Morrissey (N)
47. Rammstein
46. Toto
45. Jamie Foxx
45. Gotan Project
44. Dorota Miśkiewicz
44. Hurt
43. Stereophonics
42. De Mono
42. Ramona Rey

prosze ;-)
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 1261

Post autor: ku3a »

JaceK pisze:Czyżby komentowanie na bieżąco aktualnego wydania Listy już się znudziło?
No wiesz, zbyszu oglada meczyk (i teraz na pewno nie przyjdzie, bo prowadza ;-)), ja nigdy nie przepadalem za tym komentowaniem (jesli komentarz byl dowcipny albo niosl ze soba jakas informacje to fajnie, ale samo napisanie ze cos jest na ktoryms miejscu nie ma dla mnie sensu), a jak inni to nie wiem.
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9903
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

Ha ha! Jak dla mnie to dzieją się sensacje. Polswzczyzna górą!!!.

Coldplay i Pearl Jam musieli ustąpić nowym Voo Voo (oklaski) i śliczniutkim Pustkom (burza oklasków)!!

AZS Olsztyn walczy. Wymeczył dwa sety, jest 2:1 dla moich choć w IV secie sa bęcki (7:13) :-///

AZS!!! AZS!!!
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

zbyszu pisze:Coldplay i Pearl Jam musieli ustąpić nowym Voo Voo (oklaski) i śliczniutkim Pustkom (burza oklasków)!!
Ciesze sie z nowosci. Coldplay i Pearl Jam to faktycznie bardzo duze niespodzianki. Moglem sie zalozyc, ze to beda 2 nowosci.
zbyszu pisze: AZS Olsztyn walczy. Wymeczył dwa sety, jest 2:1 dla moich choć w IV secie sa bęcki (7:13) :-///
Nie trac wiary! 8:16 to kiepsko, ale pamietasz pewnie jak nasi przegrali z Serbia... A jakby co to zostaje tie-break :-).
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9903
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

29 (N) Oj, jak cudownie. Wędruję pod sufit. To teraz, a jutro do sklepiku po plytę. Pustki. Brawo!

W meczu 2:2
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10241
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: 1261

Post autor: JaceK »

ku3a pisze:(...) ja nigdy nie przepadalem za tym komentowaniem (jesli komentarz byl dowcipny albo niosl ze soba jakas informacje to fajnie, ale samo napisanie ze cos jest na ktoryms miejscu nie ma dla mnie sensu) (...)
W pełni się z tobą zgadzam — nie ma przymusu pisania co na którym miejscu, bo to zawsze jest do pobrania albo ze stron Trójki, albo z Archiwum LP3. Nie ma w ogóle przymusi pisania czegokolwiek. Bardziej liczyłem na dowcipne komentarze tego co się na ,,bieżunco'' dzieje na Liście. Ot, taka żywa historia. Tak kiedyś funkcjonował kanał IRC #Trojka. Tutaj też było ciekawie na kilku notowaniach. Liczę, że z wiosną ludzkość nie oklapła, i jeszcze pojawią się ciekawe komentarze... tak dla potomności! :wink:
Awatar użytkownika
Campari
Posty: 2484
Rejestracja: pt lut 24, 2006 10:56 pm
Kontakt:

Post autor: Campari »

zbyszu pisze:29 (N) Oj, jak cudownie. Wędruję pod sufit. To teraz, a jutro do sklepiku po plytę. Pustki. Brawo!

W meczu 2:2
oj Zbyszu polecam ich nową płyte :-) to chyba narazie najlepsza polska płyta tego roku... no i nowy T.Love też jest świetny ;-)
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9903
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

26 (+2) Jak fajnie, że Melua wypadła. Są jeszcze szanse, ze Świetliki się wybronią, kosztem np. Kobranocki? OJ, oj, nerówka. W meczu też. Wracam...
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

Campari pisze:oj Zbyszu polecam ich nową płyte :-) to chyba narazie najlepsza polska płyta tego roku... no i nowy T.Love też jest świetny ;-)
No wlasnie, napiszcie cos o T.Love. Ostatnich ich plyt juz nie kupowalem, bo za malo rockowe byly, ale teraz podobno wrocili do ostrzejszego grania. To prawda? "Gnijacy swiat" bardzo mi sie podoba.
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

Oj, Kobranocka sie utrzymala, co znaczy, ze na Liscie Filandii juz nie uslyszymy. Szkoda. Niektorym tutaj lepiej chyba teraz zejsc z drogi ;-).
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9903
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

24 (+5) W jednej sekundzie gruchneło wszystko :-((((((

* Kobranocka została, czyli "Filandia" popłyneła
* AZS przegrał mecz (2:3). W play-off 1:2. Muuuuuusimy jutro wygrac, a potem jeszcze w paszczy lwa w Bełchatoiwie.

Wrrrrrrrrr :-(((((((
Ostatnio zmieniony pt mar 31, 2006 8:32 pm przez zbyszu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9903
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

22 (+3) Massive Attack akurat na pocieszenie. Dzięki Terry ;-)
Awatar użytkownika
Campari
Posty: 2484
Rejestracja: pt lut 24, 2006 10:56 pm
Kontakt:

Post autor: Campari »

ku3a pisze:
Campari pisze:oj Zbyszu polecam ich nową płyte :-) to chyba narazie najlepsza polska płyta tego roku... no i nowy T.Love też jest świetny ;-)
No wlasnie, napiszcie cos o T.Love. Ostatnich ich plyt juz nie kupowalem, bo za malo rockowe byly, ale teraz podobno wrocili do ostrzejszego grania. To prawda? "Gnijacy swiat" bardzo mi sie podoba.
większość tej płyty jest bardzo rockowa, jedynie ostatnie 4-5 piosenek na płycie jest w warstwie muzycznej takie "regowe". pierwsze nagrania na tym albumie wymiatają ;-) jest dośc ostro. tekstowo jest oczywiście rewelacyjnie :-) wg Mariusza Owczarka to prawie najlepsza, a może nawet najlepsza płyta T. Lova, a ja sie przychylam do tej opinii.
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9903
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

21 (-3) Goya. Koszmar, koszmar i jeszcze raz koszmar. Czołowka "Bubloteki" gwarantowana. Podobnie jak ta muzyczna maszkara Kasi C.
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9903
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

20 (-6) 21 tygodni Strachów...Chyba niezły wynik co?

Pewnie duża w tym zasługa Vivy i MTV, skoro pstrykając kanałami natrafiałem co chwila na "Dzień dobry..." to musieli grać na potęge.
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9903
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

19 (bz) WALK AWAY, bo czekamy na najnowszego singla
Awatar użytkownika
Campari
Posty: 2484
Rejestracja: pt lut 24, 2006 10:56 pm
Kontakt:

Post autor: Campari »

zbyszu pisze:19 (bz) WALK AWAY, bo czekamy na najnowszego singla
w UK od kilku tygodni grają "The Fallen", dużo lepszy od "Walk away", może i na LP3 się załapie :-)
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

Mi sie jednak bardziej podoba "Walk Away". A czy oni w ogoli grali "Do You Want To" :?:
Awatar użytkownika
Campari
Posty: 2484
Rejestracja: pt lut 24, 2006 10:56 pm
Kontakt:

Post autor: Campari »

ku3a pisze:Mi sie jednak bardziej podoba "Walk Away". A czy oni w ogoli grali "Do You Want To" :?:
oni to znaczy Angole? oni oczywiscie tak, ale pewnie chodzi Ci o polskie rozgłośnie - one nie, jedynie w audycjach z muzyka altenatywną
Antoni

Post autor: Antoni »

Czy zauważyliście, że wiele piosenek, które już dołowały (zarówno w poczekalni, jak i teraz) zastanawiająco zgodnie awansuje? Czyżby wrócił Pan Marek i wszystko "prostował"?
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

Campari pisze:większość tej płyty jest bardzo rockowa, jedynie ostatnie 4-5 piosenek na płycie jest w warstwie muzycznej takie "regowe". pierwsze nagrania na tym albumie wymiatają ;-) jest dośc ostro. tekstowo jest oczywiście rewelacyjnie :-) wg Mariusza Owczarka to prawie najlepsza, a może nawet najlepsza płyta T. Lova, a ja sie przychylam do tej opinii.
Hmm, trzeba bedzie sie wiec mocno zastanowic czy by nie kupic. Dla mnie ich najlepsza plyta to "T.Love King!"
Awatar użytkownika
Frodo
Posty: 48
Rejestracja: ndz lut 26, 2006 3:19 am
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Frodo »

A gdybyśmy... :) tak zrobili sobie plebiscyt na największy najpiękniejszy JEDYNY SMUT NA ZIEMI :))
AMJ na 17
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9903
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

18 i 17 (+3)...czyli "kącik romantyczny": pan Drześ i panna Anna (wiem, wiem już nie panna, ale miało być do rymu)

Wracając do nowego FF. Czekamy już od kilku tygodni, podobnie np. z J. Bluntem. Nie wspomnię już np. o gigantycznym falstartem z The Killers. Cóż, a przecież Trójka - Polskie Radio, szczyci sie, że grają "nową muzykę, kawałek po kawałku". Bardziej pasuje hasło "Gramy nową muzykę, niezły kawałek po czasie".

Wiem wiem, czepiam sie...
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

Campari pisze:oni to znaczy Angole? oni oczywiscie tak, ale pewnie chodzi Ci o polskie rozgłośnie - one nie, jedynie w audycjach z muzyka altenatywną
Heh, no tak :-). Chodzilo mi o Trojke :-). Ale co jest alternatywnego w tym kawalku?! Toz to taka leciutka pioseneczka w sam raz na jakies poludniowe audycje.
ODPOWIEDZ