Not. 1251

Tylko jedna tematyka — cotygodniowe wydania LP3 w opinii forowiczów, pisane zwykle na gorąco podczas bieżących emisji radiowych.

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4969
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Not. 1251

Post autor: Artur »

Czy ktos wie jak bedzie wygladac dzisiejsza lista przebojow z Zakopanego, czy pan Marek przeczyta biezace notowanie na antenie czy bedzie tylko dostepne w internecie? Czy to bedzie na poczatku listy czy przed 22.00 moze pan Marek cos wspominal jak to bedzie dzisiaj wygladac.
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

Dzisiaj podsumowanie, wiec dzisiejszego notowania raczej nie bedzie czytal i bedzie ono tylko na stronie.
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10242
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Tylko internetowo...

Post autor: JaceK »

...więc komentowania na bieżąco nie będzie!

A jak Wam się podoba to co leci aktualnie na antenie? Wierszowana poezja międzyutworowa jest powalająca! Szymborska wysiada!
Gość

Post autor: Gość »

No i komentarze pana Marka pierwszorzędne. Np. do gimnazjalistek:"Dziewczyny, widzę, że jesteście na łobuzie tzn. na obozie". :-)))))). Świetne
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

Anonymous pisze:No i komentarze pana Marka pierwszorzędne. Np. do gimnazjalistek:"Dziewczyny, widzę, że jesteście na łobuzie tzn. na obozie". :-)))))). Świetne
To byłem ja :-)
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

Słucham sobie z wielka przyjemnością, nie znając dokładnych wynikow podsumowania. Wytrzymałem do teraz mimo wielu pokus.

P.S. Od 24 godzin mam kostkę w gipsie :-/// Wyrok? Ok. 2 tyg w szynie i 5-6 tyg. w gipsie pełnym . Ale 3mam się :-)))
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10242
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Post autor: JaceK »

W imieniu swoim i Autora podsumowań prezentowanych na stronach Archiwum (Piotr) — przepraszam za wystawienie niektórych fanów na pokuszenie... publikując podsumowanie jeszcze przed końcem 2005 roku!

Ciekawe ilu LP3-fanów uległo tej pokusie, i ściągnęło to zestawienie wcześniej?
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

Ja trwam w odliczaniu z...niezmiennie wyprostowaną nogą całkowicie usztywnioną :-///. Hheh.

A pan Marek już nieco zmeczony serią pozdrowień. Nie każdy nammiotowy, przypadkowy słuchacz odnajduje się, ze tak powiem w atmosferze radiowej.
ODPOWIEDZ