Dla tych, którzy mają na Forum 0 postów...

Kącik pobożnych życzeń, sugestii, postulatów, spraw administracyjnych — każdy pomysł może okazać się dobrym, o ile uzyska akceptację społeczności Forum.lp3.pl.
Awatar użytkownika
Atlantyda
Posty: 1
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 6:47 pm
Lokalizacja: Żywiec

Post autor: Atlantyda »

Witam
Jestem prawdziwy i nosek mi się nie wydłuża :D
Listę śledzę od początku. Kawał życia.
pozdr. Atlantyda
zaqw
Posty: 1
Rejestracja: śr cze 27, 2007 6:44 pm
Lokalizacja: ???

Post autor: zaqw »

Siemka.Ciągle mało czasu w tym zaganianym swiecie...mam ogromny sentyment do LP3...w latach 80-tych była to odskocznia w inny swiat...Pozdrawiam
szymik
Posty: 1
Rejestracja: wt paź 16, 2007 10:04 pm
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: szymik »

obecna :D
nomenomen
Posty: 2
Rejestracja: ndz lip 01, 2007 3:30 am
Lokalizacja: Śląsk

oj

Post autor: nomenomen »

"Martwa dusza"... Brrr :wink:
moczul
Posty: 1
Rejestracja: pt cze 15, 2007 11:21 pm
Lokalizacja: kołbiel

Post autor: moczul »

jak trzeba to trzeba
oflik
Posty: 1
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 9:23 pm
Lokalizacja: ??

Post autor: oflik »

Ja tez nie uważam sie za martwa dusze:)
elmojo
Posty: 1
Rejestracja: sob paź 06, 2007 11:47 am
Lokalizacja: ???

Post autor: elmojo »

a ja mam zer postów, ale nie uważam się za "martwą" duszę. lubię czytać co tu inni piszą. mogę się sporo dowiedzieć i sporo sobie przypomnieć. :D
rudybart
Posty: 3
Rejestracja: ndz paź 21, 2007 1:47 am
Lokalizacja: czestochowa / dublin

Post autor: rudybart »

ciesze sie z tej inicjatywy ale na razie jako baaardzo nowy uzytkownik chcialbym poczytac wiecej i dowiedziec sie o liscie - sluchalme jej duzo okolo 15 lat temu jako uczen liceum i student - od dluzszego czasu przebywam za granica i dlatego wiadomosc o odejsciu marka niedzwieckiego z trojki doszla do mnie z ogromnym kilku miesiecznym opoznieniem ale dzieki forum i kilku stronom poswieconym trojce moglem posluchac pozegnalnych audycji pana marka i udalo mi sie odnalezc blog internetowy marka niedzwieckie
pozdrawiam wszystkich uzytkownikow forum
bartek
jablon
Posty: 1
Rejestracja: śr sie 01, 2007 12:10 am
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: jablon »

Witam.

Proszę mnie nie usuwać, wiadomo mało czasu itp. Generalnie małomówny jestem ale może teraz zdopinguje się jakoś.

Pozdrawiam!
rudybart
Posty: 3
Rejestracja: ndz paź 21, 2007 1:47 am
Lokalizacja: czestochowa / dublin

Post autor: rudybart »

rysiekklp3 pisze:... A może w tym miejscu zaprosilibyście pana Marka do napisania co aktualnie się z nim dzieje. Odszedł a właściwie zniknął z anteny w bardzo zaskakujący sposób.
mozna o tym czytac na biezaco na blogu marka niedzwieckiego - ostatnio ogladalem tam swietne zdjecia z australii
pozdrawiam
bartek
ps. adres to http://marekniedzwiecki.pl/
Awatar użytkownika
stavanger
Posty: 3398
Rejestracja: wt cze 06, 2006 5:36 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 683
Lokalizacja: Poznań

Post autor: stavanger »

JaceK pisze:jak widzisz, ciągle ktoś się zgłasza... chyba potrzeba drugiego przypomnienia.
Jacek, co napisałeś w tych mailach, że ludzie się lawinowo zgłaszają 8) , jakiś szantaż dożywotnim banem :lol: :?:
Johnny_L
Posty: 1
Rejestracja: pt paź 05, 2007 10:25 am
Lokalizacja: ???

Post autor: Johnny_L »

Zaglądam na forum ... z braku czasu nie uczestniczę aktywnie w "jego życiu" ...

Pozdrawiam
Robert
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10241
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Post autor: JaceK »

stavanger pisze:Jacek, co napisałeś w tych mailach, że ludzie się lawinowo zgłaszają 8) , jakiś szantaż dożywotnim banem :lol: :?:
Prawie... drugi email poszedł tylko do tych, którzy nadal nie reaktywowali swojej obecności na Forum (drugi dzwonek!) oraz do wszystkich nowozarejestrowanych -- wspomniałem że to ostatnie przypomnienie. Jak widać poskutkowało!

Po wekendzie usuwam wszystkich, którzy nie dokonali aktywacji kont, oraz mają 0 postów na koncie. Czasu było wystarczająco dużo...
Ostatnio zmieniony czw paź 25, 2007 4:33 pm przez JaceK, łącznie zmieniany 1 raz.
MisiekXXX
Posty: 1
Rejestracja: wt mar 21, 2006 11:32 pm

Ok!

Post autor: MisiekXXX »

:D
Kalumet
Posty: 1
Rejestracja: pt paź 05, 2007 8:19 pm
Lokalizacja: ???

Post autor: Kalumet »

Do tej pory nie pisałem, ale dużo czytam. Mam nadzieję, że będę mógł dalej.
bosz
Posty: 1
Rejestracja: pt wrz 28, 2007 8:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: bosz »

Pozdrowienia z Wrocławia : )
poldeus
Posty: 1
Rejestracja: pt paź 05, 2007 10:34 pm
Lokalizacja: ???

Post autor: poldeus »

Witam,

Martwą duszą nie jestem, choć na pewno nie jestem ostatnio aktywny na forach, nie tylko tu. Zapisałem się tu całkiem niedawno, zainteresowany tematami okołolistowymi a ściślej mówiąc Radiową Listą Przebojów, choć w chwili kiedy znalazłem taką grupę to najciekawsze tematy się skończyły. Poza tym jeszcze się nie logowałem, bo dostałem maila, że konto jest jeszcze nieaktywne i otrzymam następnego maila po jego aktywacji. Mail taki nie doszedł, toteż myślałem, że nie mam możliwości zalogowania się. Jak się okazuje niesłusznie.
A więc będę się logował, ale nie obiecuję, że będę bardzo bardzo aktywny w wypowiedziach na forum.
Pozdrawiam
p.
Awatar użytkownika
dominik_fi
Posty: 1359
Rejestracja: pn sty 01, 2007 7:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997-2000 r.
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Post autor: dominik_fi »

Jacku to ile osób było martwymi duszami?
rysius
Posty: 1
Rejestracja: ndz sie 19, 2007 1:48 pm
Lokalizacja: ???

Przełamanie bierności

Post autor: rysius »

Wpis dokonany tylko po to, aby nie być wykopanym z forum
Sztookrota
Posty: 1
Rejestracja: wt sie 22, 2006 8:41 pm

Post autor: Sztookrota »

mea culpa- przepraszam wszystkich za nieaktywność, po prostu chwilowo nie mam łącza, mam nadzieję, że to niedługo się zmieni..

pozdrowienia dla fajnego Admina;)
Northug
Posty: 5
Rejestracja: pn sie 20, 2007 8:49 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Ujawniam sie...

Post autor: Northug »

Automat ze mnie zaden....martwa dusza tez nie jestem,mimo tego ze wszystkich swietych blisko.I tylko tak sobie mysle,zeby tylko Pani Magda J.(nie Magda M.)nie wymyslila "Nowej Listy" w nowej porze w nowym formacie...Pozdrawiam i obiecuje ze bede czestszym "pisaczem"
zyga
Posty: 10
Rejestracja: czw paź 11, 2007 9:48 pm
Lokalizacja: Śrem

Ujawnia się czytelnik

Post autor: zyga »

Pozdrawiam wszystkich fanów LP3. Nie mogłem się wpisać z powodów technicznych ale w końcu się udało :D
ProFun
Posty: 1
Rejestracja: pt sie 03, 2007 10:09 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Pierwszy post

Post autor: ProFun »

Piszę tego posta tylko po to żeby mnie stąd nie wyrzucili. Bardzo lubię czytać to forum ale jak na razie nie odczuwałem potrzeby napisania czegokolwiek.
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10241
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: Pierwszy post

Post autor: JaceK »

ProFun pisze:Piszę tego posta tylko po to żeby mnie stąd nie wyrzucili. (...)
Wybacz tym, którzy nieświadomie chcą Ci zrobić krzywdę... ale uwierz, że jednak nikt nie ma zamiaru Cię skrzywdzić. Po prostu, to jedyna metoda na potwierdzenie Twojego ,,jestestwa'' — wymuszenie uaktywnienia się na Forum. I nadal możesz czytać wszystkie jego treści (każdy może!), bez dalszego czynnego uczestnictwa w poruszanych tutaj tematach. Chociaż miło będzie poznać i Twoje zdanie.
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: Pierwszy post

Post autor: abd3mz »

Powoli, powoli liczba użytkowników się kurczy...
ODPOWIEDZ