Notowanie 1774 - 29.01.2016 - Piotr Baron

Tylko jedna tematyka — cotygodniowe wydania LP3 w opinii forowiczów, pisane zwykle na gorąco podczas bieżących emisji radiowych.

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

LLucky
Posty: 5049
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: Notowanie 1774 - 29.01.2016 - Piotr Baron

Post autor: LLucky »

FOXD pisze:Albo nie zrozumiałeś tego co napisałem, albo zbyt szybko napisałeś, to co napsałeś, bezrefleksyjnie.
Wiesz, mam wrażenie, że to Ty piszesz szybko, bo często trafiają Ci się literówki. Ale nie traktuj tego jako argument przeciwko Tobie, bo to tylko obserwacja, która może nie mieć znaczenia i wybacz, jeśli Cię uraziłem.
Natomiast jeśli chodzi o to, co napisałem, to napisałem tylko swoją opinię o tym, co przeczytałem. A wyczytałem, że:
a) te same argumenty z punktu widzenia lady przemawiają na jej korzyść, a z Twojego punktu widzenia na jej niekorzyść,
b) lady zmiękczyła swoje stanowisko pisząc słowo "jeśli", czyli sprowadzając dyskusję do sytuacji hipotetycznej,
c) Ty użyłeś kategorycznego słowa "nadużycie", które odnosi się chyba trochę bardziej ad personam, a mniej do meritum sprawy - w każdym razie miałem wrażenie, że traktujesz tę dyskusję jako spór o prawdę, a nie spekulowanie na temat punktów widzenia.
Dlatego postanowiłem podkreślić to słowo "jeśli" w wypowiedzi lady.
FOXD pisze:Owszem, lady niestey nagina rzeczywstość poznawczą gatunków muzycznych, pytanie tylko po co, skoro daje sie to łatwo obnażyć ;)
Jeśli chodzi o dyskusję na tym forum, to podejrzewam że po to, by było o czym pisać. :)
FOXD pisze:Druga kwestia to porówannie hip hopu do innego gatunku, przecież chodziło o jazz a nie blues ;)
Ty porównałeś hip-hop do jazzu, a lady do bluesa. Znowu oboje macie rację i oboje przy tych racjach zostaniecie. Przecież chodzi o gusta, a gustibus etc. :)
Ostatnio zmieniony pt sty 29, 2016 11:15 pm przez LLucky, łącznie zmieniany 2 razy.
LLucky
Posty: 5049
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: Notowanie 1774 - 29.01.2016 - Piotr Baron

Post autor: LLucky »

lady pisze:
kajman pisze:No fakt. Lugola była tragiczna.
Brrr, nie przypominajcie tego nawet :mrgreen:
Ja tam słyszę w "Lugoli" bluesa... ;) :lol:
LLucky
Posty: 5049
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: Notowanie 1774 - 29.01.2016 - Piotr Baron

Post autor: LLucky »

I co, już wszyscy chrapią?

Spokojnych snów zatem! :)
Niech się Wam przyśnią ziemniaki! ;)
W postaci wszelakiej.
Choćby stempli.
Bo w końcu ziemniak to korzeń, z którego wyrosły wszelkie inne gatunki.
;)

A-ha, no i dzięki 4989341 za wyniki Listy na forum!
Awatar użytkownika
Emilia
Posty: 4315
Rejestracja: wt lut 16, 2010 12:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: Jesieni 2008

Re: Notowanie 1774 - 29.01.2016 - Piotr Baron

Post autor: Emilia »

LLucky pisze:Spokojnych snów zatem! :)
Niech się Wam przyśnią ziemniaki! ;)
W postaci wszelakiej.
Choćby stempli.
Bo w końcu ziemniak to korzeń, z którego wyrosły wszelkie inne gatunki.
;-) I dlatego LLucky, jesteś moim ulubionym.
Zaczynam się bać, że Lazarus nie zejdzie z podium przez cały 2016.
Awatar użytkownika
EVENo
Posty: 5538
Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Notowanie 1774 - 29.01.2016 - Piotr Baron

Post autor: EVENo »

Tradycyjnie coś muszę naskrobać. Przede wszystkim - o co chodzi z tymi Pustkami? Nie rozumiem dlaczego tak średnia i niczym nie wyróżniająca się piosenka odnosi taki sukces na liście. Gilmour wskakuje na podium - fantastycznie! Ogółem "pudło" wczoraj było niemal wymarzone, co jest miłą odmianą po ostatnich wynikach z Wojną na drugim miejscu. Skunk również zaczyna prezentować się coraz lepiej.

Myślę jednak, że dominacja Lazarusa nie będzie trwała aż tak długo i kto wie, może zwycięstwo Trudnych Życzeń wcale nie jest niemożliwe. Zobaczymy za tydzień, w ten piątek spotkaliśmy się z wieloma roszadami, a nowości w zestawie do głosowania na kolejne notowanie mogą namieszać jeszcze bardziej.
ODPOWIEDZ