Notowanie 1732 - 10.04.2015 - Piotr Metz

Tylko jedna tematyka — cotygodniowe wydania LP3 w opinii forowiczów, pisane zwykle na gorąco podczas bieżących emisji radiowych.

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

seblit
Posty: 1973
Rejestracja: pt lut 04, 2011 12:04 am

Re: Notowanie 1732 - 10.04.2015 - Piotr Metz

Post autor: seblit »

albarn pisze:Taka luźna dygresja- na jakimś facebookowym fanpage widziałem, że ktoś podlinkował jakiś alternatywny utwór i podpisał "kto nie lajkuje ten słucha Trójki". Zauważyliście, że w wielu miejscach internetu słuchanie Trójki staje się obciachem? Pewnie niektórzy już się obrażają słowami "twoja stara słucha Trójki". Co sądzicie o tym zjawisku?
Jak patrzę na dzisiejszą czołówkę to się nie dziwię. Trójka na siłę brnie w jakąś niszę i staje się przez to śmieszna. Na LP3 pojawiają się potworki w rodzaju Andrusa, Hrabi, Banjo, Przyjaciół Trójki, Karpia i nie wiadomo czego jeszcze, co zamienia tę listę w jakiś mało zabawny kabaret. Ja od dobrych kilkunastu lat nie słucham w trójce niczego innego niż LP3 a i to ostatnio jakoś bez przekonania.
gżegoż

Re: Notowanie 1732 - 10.04.2015 - Piotr Metz

Post autor: gżegoż »

Nicoletta pisze:ale nie oceniajmy całej Trójki na podstawie kiepskiej czołówki listy o jakiegoś czasu ... :P
Ano właśnie! Sorry, ale gdybym miał oceniać całą stację tylko na podstawie tego, co ostatnio jest na pierwszym miejscu (zresztą dzisiaj całe podium jest wyjątkowo podłe), to musiałbym zgodzić się z tym, co pisali tamci ludzie i czym się tak oburzacie. Ale wierzę w to, że niedługo to wyjątkowo koszmarne coś mocno spadnie, a na szczyt dostanie się np. Kazik.
LLucky
Posty: 5049
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: Notowanie 1732 - 10.04.2015 - Piotr Metz

Post autor: LLucky »

To ja też pożyczę dobrej nocy, bo muszę się wyspać. Będę miał pracowity weekend. Do następnego! :)
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10242
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: Notowanie 1732 - 10.04.2015 - Piotr Metz

Post autor: JaceK »

Podziękowania dla Piotra za wyniki. Dobranoc!
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9940
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Notowanie 1732 - 10.04.2015 - Piotr Metz

Post autor: bobby-x »

dobranoc aby do zlotu.
Kubak25
Posty: 586
Rejestracja: pn sty 02, 2012 1:42 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Notowanie 1732 - 10.04.2015 - Piotr Metz

Post autor: Kubak25 »

albarn pisze:Taka luźna dygresja- na jakimś facebookowym fanpage widziałem, że ktoś podlinkował jakiś alternatywny utwór i podpisał "kto nie lajkuje ten słucha Trójki". Zauważyliście, że w wielu miejscach internetu słuchanie Trójki staje się obciachem? Pewnie niektórzy już się obrażają słowami "twoja stara słucha Trójki". Co sądzicie o tym zjawisku?
Facebook sam w sobie jest obciachem tak więc ...
Kubak25
Posty: 586
Rejestracja: pn sty 02, 2012 1:42 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Notowanie 1732 - 10.04.2015 - Piotr Metz

Post autor: Kubak25 »

albarn pisze:Kto ma fejsa, niech sprawdzi sobie taki fanpage "Wychowani na Trójce", jeśli nie wierzycie.
Zapewne miałeś na mysli " Wychowany na Trójce" po sprawdzeniu strony tego użytkownika stwierdzam, że jest on osobą bezgranicznie zakochaną we Floydach, DS i LZ oceniających ich bezkrtycznie nie otwierającą się na nowe horyzonty, mającą klapki na oczach, jak ja to określam kaznodzieja :D (kiedyś było dobrze, ale teraz jest źle). Nie za bardzo widzę akurat powiązanie tego z twoim poprzednim postem, gdyż ta osoba to miłośnik Trójki by PRL.
Jaka w tym puenta: nie przejmujemy się i jedziemy dalej :D
ODPOWIEDZ