Notowanie 1724 - 13.02.2015 - M. Niedźwiecki ze Szklarskiej

Tylko jedna tematyka — cotygodniowe wydania LP3 w opinii forowiczów, pisane zwykle na gorąco podczas bieżących emisji radiowych.

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11826
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Notowanie 1724 - 13.02.2015 - M. Niedźwiecki ze Szklarsk

Post autor: adameria »

Dobranoc się z Państwem. Do przeczytania.
Awatar użytkownika
FOXD
Posty: 22138
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 10:54 pm
Lokalizacja: Wrocław/Breslau

Re: Notowanie 1724 - 13.02.2015 - M. Niedźwiecki ze Szklarsk

Post autor: FOXD »

Cóż tu rzec na koniec, by zabrzmieć w miarę pozytywnie? Ano dobrze, że w czołówce nastąpiły lekkie skoki Fisza i KSU. Słaba to jednak pociecha, że tylko tyle. Istotniejsze pozytywy na dziś są na znacznie odleglejszych pozycjach.
kajman
Posty: 64224
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Notowanie 1724 - 13.02.2015 - M. Niedźwiecki ze Szklarsk

Post autor: kajman »

piotr1990 pisze:A można wiedzieć o jakie forum chodzi :?:
forum.sebastos.pl, ale listę publikuję też na mycharts.pl. Na obu forach jest sporo obecnych lub byłych osób z forum.lp3.
Awatar użytkownika
FOXD
Posty: 22138
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 10:54 pm
Lokalizacja: Wrocław/Breslau

Re: Notowanie 1724 - 13.02.2015 - M. Niedźwiecki ze Szklarsk

Post autor: FOXD »

Dzięki na dziś i do następnego razu ;)
gżegoż

Re: Notowanie 1724 - 13.02.2015 - M. Niedźwiecki ze Szklarsk

Post autor: gżegoż »

piotr1990 pisze:nie mogłem zrozumieć dlaczego tylu ludzi w okół mnie się tym jara i dlaczego to kiepskie, nieciekawe "Hydropiekłowstąpienie" jest tak wysoko na LP3
Nie wiedziałem, jak to skomentować (bo dla mnie Hydro to najlepszy utwór ever) i po namyśle stwierdziłem, że napiszę tak: nie mogłem (i nadal nie mogę) zrozumieć dlaczego te kiepskie, nieciekawe "Brothers In Arms" i "Again" były tak długo i wysoko na liście i dlaczego co roku są tak wysoko w Topie Wszech Czasów i dlaczego tylu ludzi się nimi jara :lol:
kajman pisze:Według niektórych mam swoiste pojęcie disco. W skrócie to muzyka nadająca się do tańczenia, a do słuchania nie.
Czyli wszystkie walce i polonezy to dla Ciebie disco, tak? :lol:
lady pisze:
gżegoż pisze:przyznam, ze tak dziwnej listy chyba jeszcze nigdy nie widziałem :wink: :):
To zobacz moją :mrgreen:
Twoja w porównaniu z kajmanową wcale nie jest dziwna :wink:
kajman pisze:A moja lista faktycznie może robić specyficzne wrażenie.
No zdecydowanie robi :wink: Pochwal się nią, niech inni też się z nią zapoznają :) KLIK
kajman pisze:A Kidjo lubię od momentu kiedy ją poznałem
To ktoś podobny to Khadji Nin, czy źle wywnioskowałem? :)
piotr1990
Posty: 1655
Rejestracja: pn cze 18, 2012 9:22 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 1039

Re: Notowanie 1724 - 13.02.2015 - M. Niedźwiecki ze Szklarsk

Post autor: piotr1990 »

kajman pisze:
piotr1990 pisze:A można wiedzieć o jakie forum chodzi :?:
forum.sebastos.pl, ale listę publikuję też na mycharts.pl. Na obu forach jest sporo obecnych lub byłych osób z forum.lp3.
Dzięki za odpowiedź, fakt sporo nicków z tego forum. :)
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Notowanie 1724 - 13.02.2015 - M. Niedźwiecki ze Szklarsk

Post autor: bobby-x »

Dobranoc.
piotr1990
Posty: 1655
Rejestracja: pn cze 18, 2012 9:22 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 1039

Re: Notowanie 1724 - 13.02.2015 - M. Niedźwiecki ze Szklarsk

Post autor: piotr1990 »

gżegoż pisze:
piotr1990 pisze:nie mogłem zrozumieć dlaczego tylu ludzi w okół mnie się tym jara i dlaczego to kiepskie, nieciekawe "Hydropiekłowstąpienie" jest tak wysoko na LP3
Nie wiedziałem, jak to skomentować (bo dla mnie Hydro to najlepszy utwór ever) i po namyśle stwierdziłem, że napiszę tak: nie mogłem (i nadal nie mogę) zrozumieć dlaczego te kiepskie, nieciekawe "Brothers In Arms" i "Again" były tak długo i wysoko na liście i dlaczego co roku są tak wysoko w Topie Wszech Czasów i dlaczego tylu ludzi się nimi jara :lol:
Hmmm cóż by tu napisać? Chyba tylko tyle, że takie mniej więcej wtedy (czyli gdzieś chyba w 2006 roku) miałem przemyślenia, ale z czasem może nie tyle co zrozumiałem co polubiłem i utwór "Hydropiekłowstapienie" choć nie należy on do mojej czołówki Lao Che jak i sam zespół. ;)
A utwór "Again' choć lubię i uważam za bardzo dobry (a na pewno nie uważam za nieciekawy) to też nie rozumiem jego tak wysokich pozycji w topie, więc chyba po części się rozumiemy. ;)
Awatar użytkownika
DarekM
Posty: 1470
Rejestracja: ndz paź 08, 2006 5:05 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 33 (04.12.1982)
Lokalizacja: Wrocław

Re: Notowanie 1724 - 13.02.2015 - M. Niedźwiecki ze Szklarsk

Post autor: DarekM »

Szybki wypad do Szklarskiej i ósma LP3 na żywo za mną. Nie znalazłem noclegu i postanowiłem wracać. Namiot trochę mały. Sklepik-Walendzik miał obroty. Asystentka Sylwia Hejj skutecznie wyłowiła wszystkie "małolaty", Pan Marek potwierdził, że to ostatnia wyjazdowa, ale czy można w to wierzyć? Gwoli uzupełnienia: notowanie na miejscu realizowała załoga PR Wrocław w składzie: Krzysztof Znamirowski i Bogdan Sroga. Skan tracklisty z dedykacją dla forum prześlę na skrzynkę dyrekcji.
kajman
Posty: 64224
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Notowanie 1724 - 13.02.2015 - M. Niedźwiecki ze Szklarsk

Post autor: kajman »

gżegoż pisze:Nie wiedziałem, jak to skomentować (bo dla mnie Hydro to najlepszy utwór ever)
Każdy może uważać jak chce, bo dla mnie HPW to utwór słabiutki muzycznie i dodatkowo wkurzający textem (szczególnie przy przesłuchaniu utworu więcej niż raz). Co do BiA to zgadzam się z Tobą w sprawie miejsca w topie.
gżegoż pisze:Czyli wszystkie walce i polonezy to dla Ciebie disco, tak?
Nie uściśliłem, że chodzi mi o muzykę rozrywkową w ogólnie przyjętym znaczeniu. Ale już wolę disco niż walce Straussów.
gżegoż pisze:Pochwal się nią
Nie lubię się chwalić, ale skoro polecasz to mi nie przeszkadza.
gżegoż pisze:To ktoś podobny to Khadji Nin
Nie pamiętam jak Khadja wygląda. A podobny o tyle o ile. W każdym razie opiera się w swoich utworach o etniczną muzykę Czarnej Afryki. Prawie równie dobrze mógłbyś napisać że to ktoś w klimatach Mory Kante (nota bene zarówno KN jak i MK uwielbiam).
piotr1990 pisze:sporo nicków z tego forum
A do tego kilka osób z mniej lub bardziej zmienionymi nickami.
Awatar użytkownika
Nicoletta
Posty: 1931
Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...

Re: Notowanie 1724 - 13.02.2015 - M. Niedźwiecki ze Szklarsk

Post autor: Nicoletta »

z ciekawości też zajrzałam na to forum jedno i faktycznie niektóre nicki kojarzę :D
a tak w ogóle to tak sobie pomyślałam, że ludzie ile wy macie wolnego czasu, że możecie tak sobie go poświęcać na różne fora, listy itd.
fajnie mieć tyle wolnego czasu, no może ja też będę miała kiedyś ;)
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Notowanie 1724 - 13.02.2015 - M. Niedźwiecki ze Szklarsk

Post autor: bobby-x »

DarekM pisze: Gwoli uzupełnienia:
A może wiesz kto siedział na telefonie na Myśliwickiej?
Nicoletta pisze:fajnie mieć tyle wolnego czasu, no może ja też będę miała kiedyś ;)
Ja też im zazdroszczę, i wcale to nie jest zła organizacja dnia, chyba będę miał dopiero u Piaseckiego?
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Notowanie 1724 - 13.02.2015 - M. Niedźwiecki ze Szklarsk

Post autor: ku3a »

bobby-x pisze:A może wiesz kto siedział na telefonie na Myśliwickiej?
a może ja bym mógł to wiedzieć...
nikt nie siedział.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Notowanie 1724 - 13.02.2015 - M. Niedźwiecki ze Szklarsk

Post autor: bobby-x »

Ja wiedziałem, że Ciebie nie będzie, sam zapowiadałeś w nie20, że będzie mała obsuwa w zamieszczaniu wyników, ale skąd miałem wiedzieć, że jak Ciebie nie będzie to będziesz wiedział, że nikogo nie będzie?
ODPOWIEDZ