Notowanie 1722 - 30.01.2015 - Marek Niedźwiecki

Tylko jedna tematyka — cotygodniowe wydania LP3 w opinii forowiczów, pisane zwykle na gorąco podczas bieżących emisji radiowych.

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

trójkowicz
Posty: 51
Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:01 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: roku 1995
Lokalizacja: Kraków - dawna stolica Polaków!

Re: Notowanie 1722 - 30.01.2015 - Marek Niedźwiecki

Post autor: trójkowicz »

A teraz coś z zupełnie innej beczki: nie wiem, czy to tylko pomyłka (oby nie!), ale nowości we zestawie WRESZCIE są niemal w całości. Tak powinno być, bo po prostu np. czasami wstawiona zwrotka może być cienka, a refren rozwali na łopatki. No ale nie dało się tego stwierdzić, bo po 30 sekundach wyciszenie, trzeba było polować na emisję w radiu (lub JuTubie), co nie zawsze miało miejsce (nowego Holly Johnsona chyba nigdy nikt nie zagrał - to nawet wpisuje się w dyskusję powyżej - teledysk jest jasny, ale czy w radiu widać teledysk? no nie widać. no to co to kogo obchodzi?! oceniamy wartości muzyczne).

Ostatnio coś się ruszyło, są udostępniane całe audycje (razem z muzyką), więc może i na LP3 opanowano temat praw autorskich i nie ma cięcia. Oby... Z wielką radością wysłuchałem całych nowości i mam moje typy, po dokładnej analizie, chyba po raz pierwszy zrobionej ze strony LP3, a nie latając po JuTubach (ew. po płytach jak akurat mam). Voo Voo (ekstraklasa jeśli chodzi o tekst), Rumer, Björk.

PS: Martwię się o Piotrka Barona - mimo że jestem zwolennikiem Niedźwiedzia, bo to w czasach, gdy lista była tylko jego się wychowywałem, to jednak długa nieobecność Balonika mnie przeraża, wręcz odchodzę od zmysłów, zawsze jak ktoś znika na długo, to mam czarne myśli :cry: Podobno wraca do zdrowia - nie wiem, czy p. Piotr to czyta, ale z całych sił trzymam kciuki, aby jak najszybciej wyszedł na prostą...
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Re: Notowanie 1722 - 30.01.2015 - Marek Niedźwiecki

Post autor: Piotr »

trójkowicz pisze:PS: Martwię się o Piotrka Barona...
Ja wszystko dobrze się ułoży to może już za dwa tygodnie… Ale nie uprzedzajmy faktów
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Re: Notowanie 1722 - 30.01.2015 - Marek Niedźwiecki

Post autor: prz_rulez »

adameria pisze:Użyłbym trzykrotnie innego określenia, ale dostałbym bana za niekulturalne wypowiedzi.
A szkoda, może nauczyłbym się jakiegoś nowego słowa :(
adameria pisze:Mnie chodzi o promowanie pewnych wartości.
No tak, promuje sprzeciw wobec przemocy, bardzo to niekatolickie, oj bardzo! :P
adameria pisze:A muzycznie to to jest byle jakie i gdyby nie ta tematyka w teledysku, to nie byłoby tu gdzie jest dzisiaj.
W takim razie dlaczego słuchacze Trójki masowo nie przysyłali maili z prośbą o wrzucenie do zestawu "Young Love" Eliego Lieba i kilku znacznie bardziej pieprznych klipów? Przecież jeden Hozier to jeszcze za mało gejostwa na liście :(
gżegoż pisze:Już się nauczyłem (również na przykładzie prz_ruleza z innego forum)
To jest jakiś inny prz_rulez? O kurczę, ktoś się pode mnie podszywa!
:mrgreen:
trójkowicz pisze:Ostatnio coś się ruszyło, są udostępniane całe audycje (razem z muzyką), więc może i na LP3 opanowano temat praw autorskich i nie ma cięcia. Oby... Z wielką radością wysłuchałem całych nowości i mam moje typy, po dokładnej analizie, chyba po raz pierwszy zrobionej ze strony LP3, a nie latając po JuTubach
Niektórych utworów nie było na Youtubie, na przykład trójkowej wersji "Cynicznych cór Zurychu", a obecnie "Addicted" Jessiego Malina w wersji studyjnej jest dostępne tylko na serwisach typu Spotify.
Bardzo fajna inicjatywa, aczkolwiek chyba na razie nie przebije to xx (xxx?) godzin holenderskiego topu 2000 w całości.

Ogólnie to lista niemal doskonała, widzieć reakcję niektórych - bezcenne :P
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11784
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Notowanie 1722 - 30.01.2015 - Marek Niedźwiecki

Post autor: adameria »

prz_rulez pisze:promuje sprzeciw wobec przemocy
No, błagam Cię... :lol:
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Notowanie 1722 - 30.01.2015 - Marek Niedźwiecki

Post autor: ku3a »

Piotr pisze:
trójkowicz pisze:PS: Martwię się o Piotrka Barona...
Ja wszystko dobrze się ułoży to może już za dwa tygodnie… Ale nie uprzedzajmy faktów
to mamy różne informacje, bo ja słyszałem, że Balonik na zwolnieniu będzie jeszcze znacznie dłużej niż przez 2 tygodnie.
i tak jak pisałem już jakiś czas temu - kiedy wróci, przywitajmy go wszyscy gorąco.
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11784
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Notowanie 1722 - 30.01.2015 - Marek Niedźwiecki

Post autor: adameria »

Z mojej strony - owacje na stojąco. Naprawdę się stęskniłem za Jego głosem.
Jego stan zdrowia jest milion razy ważniejszy niż to co jest, a co nie jest na miejscu 1.
Dlatego cierpliwie czekam(y)...
Awatar użytkownika
Emilia
Posty: 4315
Rejestracja: wt lut 16, 2010 12:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: Jesieni 2008

Re: Notowanie 1722 - 30.01.2015 - Marek Niedźwiecki

Post autor: Emilia »

adameria pisze:Jego stan zdrowia jest milion razy ważniejszy niż to co jest, a co nie jest na miejscu 1.
Dla mnie nawet bilion razy. To "przez" pana Piotra zaczęłam słuchać Trójki.
lady
Posty: 17730
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Notowanie 1722 - 30.01.2015 - Marek Niedźwiecki

Post autor: lady »

ku3a pisze:kiedy wróci, przywitajmy go wszyscy gorąco.
No ja bym chciała, żebyśmy Go przywitali jakimś bluesem na Liście, ale Panowie Niedźwiecki i Owczarek chyba są innego zdania :(
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Re: Notowanie 1722 - 30.01.2015 - Marek Niedźwiecki

Post autor: prz_rulez »

adameria pisze:Jego stan zdrowia jest milion razy ważniejszy niż to co jest, a co nie jest na miejscu 1.
Zdecydowanie się zgadzam.
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Re: Notowanie 1722 - 30.01.2015 - Marek Niedźwiecki

Post autor: Piotr »

ku3a pisze:
Piotr pisze:
trójkowicz pisze:PS: Martwię się o Piotrka Barona...
Ja wszystko dobrze się ułoży to może już za dwa tygodnie… Ale nie uprzedzajmy faktów
to mamy różne informacje, bo ja słyszałem, że Balonik na zwolnieniu będzie jeszcze znacznie dłużej niż przez 2 tygodnie.
i tak jak pisałem już jakiś czas temu - kiedy wróci, przywitajmy go wszyscy gorąco.
Bo to stare informacje (optymistyczne) były. Wg najnowszych to… szkoda gadać. Byle do wiosny, bo ta zima-nie-zima chyba nikomu nie służy. Mnie też dopadło. Zdrówka wszystkim!
lady
Posty: 17730
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Notowanie 1722 - 30.01.2015 - Marek Niedźwiecki

Post autor: lady »

Piotr pisze:Wg najnowszych to… szkoda gadać.
:cry:
Piotr pisze:Byle do wiosny, bo ta zima-nie-zima chyba nikomu nie służy.
Żadnej wiosny !!! U mnie wreszcie po raz drugi tej zimy spadł śnieg i mam nadzieję to wykorzystać.
ODPOWIEDZ