Nasza Lista X

Moderatorzy: Yacy, Grycek, jollyroger72, Yacy, Grycek, jollyroger72

Awatar użytkownika
mixplusik
Posty: 213
Rejestracja: sob lut 06, 2010 9:17 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nasza Lista X

Post autor: mixplusik »

Grycek pisze:
mixplusik pisze:A, no i chciałbym jeszcze dodać, że jestem załamany jakością niektórych plików (160kbps to dla mnie granica słuchalności).
Parę osób mi przysłało link do youtube i stamtąd lepszej jakości nie mogłem wydobyć.
A, taka sprawa. Mam nadzieję, że znajdę je gdzieś w lepszej jakości, bo parę z nich już mnie całkiem zainteresowało.
Awatar użytkownika
krzysiek83
Posty: 7406
Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
Lokalizacja: Lublin

Re: Nasza Lista X

Post autor: krzysiek83 »

Niektóre utwory znam, wielu wykonawców także. A co do tajności, to wiem też przez kogo były zgłoszone ;)
Moje dla spostrzegawczych też są oczywiste :)
Awatar użytkownika
mixplusik
Posty: 213
Rejestracja: sob lut 06, 2010 9:17 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nasza Lista X

Post autor: mixplusik »

Ja poza swoimi zgłoszeniami znam 5 piosenek... w poprzedniej edycji znałem zero :) Ale za to jeden utwór ('Flashing Red Light Means Go') tak mi się wtedy spodobał, że gdy w Londynie przypadkiem natknąłem się na płytę z nim, kupiłem ją od razu (i się nie zawiodłem). Ze zgłoszonych w tej edycji piosenek też widzę jedną, którą mam na płycie kupionej w LDN, chociaż po pobieżnym przesłuchaniu pozostałych, jeszcze nie wiem, czy się zmieści w mojej ulubionej jedenastce.
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: Nasza Lista X

Post autor: neon.ka »

Grycek pisze:Pliki dostępne na megaupload
2-K
L-P
Q-Z
pokazuje mi, że pierwszy i trzeci plik 'Jest chwilowo niedostepny'. O co chodzi?...
Grycek pisze:Parę osób mi przysłało link do youtube i stamtąd lepszej jakości nie mogłem wydobyć.
a czy takie odnośniki to są zgodne z regulaminem?...
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22020
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Nasza Lista X

Post autor: Yacy »

przyznam się, że ja też byłem zaskoczony utworami z youtuba... chyba nie wpadłbym na to, że tak może być...

no niestety już jeden utwór właśnie przez bardzo słabą jakość odpadł u mnie z dalszej rywalizacji... a samemu chyba nie będę szukał... w sumie szkoda.
Awatar użytkownika
krzysiek83
Posty: 7406
Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
Lokalizacja: Lublin

Re: Nasza Lista X

Post autor: krzysiek83 »

41 piosenek przebrnęło przez pierwsze sito. Ogólnie poziom nie zachwyca. Spokojnie wytypuję pewnie kilkanaście piosenek i między nimi odbędzie się walka w postaci finałowych przesłuchań.
Awatar użytkownika
saferłel
Posty: 3240
Rejestracja: wt lis 21, 2006 5:31 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czasu do czasu
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Nasza Lista X

Post autor: saferłel »

Dzisiaj w końcu dorwałem z megauploada plik 2, a tam w środku dziwna niespodzianka. Wykaz utworów, a przy niektórych z nich komentarze w stylu:
''wiocha'', ''rozstrojony fortepian'', ''hip hopowate'' czy ''takie pitu pitu''

:lol: :lol: :lol:
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Re: Nasza Lista X

Post autor: Grycek »

saferłel pisze:Dzisiaj w końcu dorwałem z megauploada plik 2, a tam w środku dziwna niespodzianka. Wykaz utworów, a przy niektórych z nich komentarze w stylu:
''wiocha'', ''rozstrojony fortepian'', ''hip hopowate'' czy ''takie pitu pitu''

:lol: :lol: :lol:
Upss. Zapomniałem wykasować dane ze starego formularza. W poprzedniej edycji NL, gdy oceniałem utwór, pisałem sobie kilka słów określających daną kompozycję.
Awatar użytkownika
krzysiek83
Posty: 7406
Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
Lokalizacja: Lublin

Re: Nasza Lista X

Post autor: krzysiek83 »

Skoro saferłel już puścił farbę... Też to zauważyłem. Hehehe, dobre. Od razu utwory, które były opisane przykuły moją uwagę :lol:
Mój faworyt (wśród opisów) to: za duża awangarda :mrgreen:
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4972
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Re: Nasza Lista X

Post autor: Artur »

Ja pierwsze co sprawdziłem to czy opisy nie dotyczą zgłoszonych przeze mnie utworów :lol: .
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Re: Nasza Lista X

Post autor: Grycek »

Powtarzam. Te opisy nie dotyczą żadnego z utworów z obecnej edycji. To są opisy do utworów z poprzedniej edycji NL (tytuły wykasowałem, ale opisy już nie).
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11825
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nasza Lista X

Post autor: adameria »

1. Proponuję zakończyć dyskusję nad opisami - nie dotyczy teamtu tego wątku.
2. Czy Wam także po rozpakowaniu pokazał się tylko jeden plik mp3 (oprócz literek L-P, tu mam komplet)?
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22020
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Nasza Lista X

Post autor: Yacy »

ad.2 jak jeden plik? jeden utwór? :roll: u mnie jest ok! jest komplet.

chociaż w odtwarzaczu już kompletu nie ma :-P
16 już "delete". po drugiej stronie mam tuzin. pozostałe 42 walczą o swoją szansę...
michal91d
Posty: 1039
Rejestracja: ndz lut 01, 2009 9:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: wiosny 2007

Re: Nasza Lista X

Post autor: michal91d »

Przesłuchałem wszystko. Dobrze wykorzystałem korki na trasie Kraków - Krosno - Kraków. Właściwie pierwszą dziesiątkę mam już w głowie, ale pewnie wykorzystam jeszcze jeden przejazd w środę i wtedy zagłosuję. Poziom wydaje mi się trochę słabszy niż podczas poprzedniej edycji, gdy miałem kilku zdecydowanych faworytów. :)
Awatar użytkownika
stavanger
Posty: 3399
Rejestracja: wt cze 06, 2006 5:36 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 683
Lokalizacja: Poznań

Re: Nasza Lista X

Post autor: stavanger »

neon.ka pisze:
Grycek pisze:Pliki dostępne na megaupload
2-K
L-P
Q-Z
pokazuje mi, że pierwszy i trzeci plik 'Jest chwilowo niedostepny'. O co chodzi?...
Potwierdzam, dalej nie można ściągnąć pierwszej i trzeciej części.
Awatar użytkownika
Łucek
Posty: 255
Rejestracja: ndz maja 20, 2007 3:23 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Nasza Lista X

Post autor: Łucek »

stavanger pisze:
neon.ka pisze:pokazuje mi, że pierwszy i trzeci plik 'Jest chwilowo niedostepny'. O co chodzi?...
Potwierdzam, dalej nie można ściągnąć pierwszej i trzeciej części.
spróbujcie poodświeżać trochę... :wink:
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Re: Nasza Lista X

Post autor: Grycek »

Dla zabicia myśli napisałem program, który pobiera statystyki z last.fm. Oto popularność utworów z "Naszej Listy X" według liczby odtworzeń.

Kod: Zaznacz cały

                                             Zespół |                                                       Tytuł | l. odtworzeń| l. słuchaczy
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          Nightwish |                                              Bye Bye Beautiful |   1,796,272 |   181,421 
                            Queens of the Stone Age |                                                      3's & 7's |   1,644,149 |   246,407 
                                               Lamb |                                                        Gabriel |   1,608,045 |   275,094 
                                    TV on the Radio |                                                            DLZ |     787,984 |   159,319 
                                         Nick Drake |                                                      River Man |     732,499 |   169,516 
                                                Mew |                                              Comforting Sounds |     692,707 |    96,444 
                                      Laura Marling |                                                   Night Terror |     628,703 |   133,877 
                                              Opeth |                                            To Bid You Farewell |     426,172 |    64,440 
                                            Moderat |                                                    Rusty Nails |     370,769 |    41,888 
                                       Marit Larsen |                                     If A Song Could Get Me You |     355,326 |    47,294 
                            Five Finger Death Punch |                                                    Bad Company |     263,662 |    48,779 
                                   The Swell Season |                                                     Low Rising |     227,158 |    64,800 
                                         Mando Diao |                                                        Crystal |     213,413 |    45,277 
                                         Phantogram |                                           Mouthful of Diamonds |     194,865 |    27,673 
                                    Ляпис Трубецкой |                                                        Капитал |     192,242 |    26,257 
                                   The Dead Weather |                                                Hustle and Cuss |     185,956 |    41,393 
                                        Equilibrium |                                                           Mana |     157,856 |    19,111 
                                        Junior Boys |                                          Teach Me How to Fight |     151,780 |    31,572 
                                           Tomahawk |                                                  Rape This Day |     134,047 |    30,558 
                                         In Extremo |                                                  Ai Vis Lo Lop |     125,856 |    20,825 
                                           Ministry |                                                   Lay Lady Lay |     124,596 |    33,613 
                                    The Association |                                                          Windy |     117,400 |    40,778 
                                  Poets of the Fall |                                                            War |     110,168 |    11,796 
                                        Karen Elson |                                            The Ghost Who Walks |      72,502 |    13,337 
                                           Łąki Łan |                                                      Big Baton |      58,317 |     5,986 
                                     La Vela Puerca |                                                       El Viejo |      52,852 |    13,562 
                                   Fyfe Dangerfield |                                           She's Always A Woman |      52,047 |     9,285 
                          Premiata Forneria Marconi |                                       Impressioni Di Settembre |      48,998 |    10,427 
                                          Lali Puna |                                           Everything is Always |      40,023 |    10,436 
                                         Aphex Twin |                       Icct Hedral (Philip Glass Orchestration) |      30,129 |    12,980 
                                          Oi Va Voi |                                                      Look Down |      29,574 |     6,576 
                                     Professor Fate |                                                          Limbo |      27,720 |     3,335 
                                             Aghora |                                                   Dual Alchemy |      26,948 |     6,691 
      The Flaming Lips & Stardeath And White Dwarfs |          Speak to Me / Breathe (feat. Henry Rollins & Peaches) |      26,707 |    10,364 
                                    Abigail's Ghost |                                                   Waiting Room |      21,373 |     6,983 
                                          Distemper |                                                          Тайна |      20,532 |     6,626 
                                 Jeremy Messersmith |                                 A Girl, a Boy, and a Graveyard |      19,466 |     2,296 
                                      Brendan Perry |                                                        Babylon |      16,453 |     3,580 
                                        The Analogs |                                            Co warte jest życie |      14,959 |     1,834 
                                               Foje |                                                   Pasiimk Mane |      12,190 |     2,036 
                                       Turin Brakes |                                                  Radio Silence |       9,802 |     3,275 
                                              Bajka |                                           The Bellman's Speech |       8,873 |     2,417 
                                              UnSun |                                               Clinic For Dolls |       6,952 |     1,648 
                                        Prin' La Lá |                               Naves que dan vueltas a un balón |       6,901 |     1,269 
                                      Miriam Makeba |                                                          Mbube |       5,963 |     1,998 
                                Sergei Rachmaninoff |   Piano Concerto No.2 in C Minor, Op.18 - II. Adagio sostenuto |       5,594 |     1,341 
                      Quicksilver Messenger Service |                                                 What About Me? |       4,319 |     1,672 
                                     Rebekka Bakken |                                           Powder Room Collapse |       3,769 |     1,370 
                                 McDonald and Giles |                                                Is She Waiting? |       3,184 |       852 
                                        2 Foot Yard |                                                         Crisis |       3,037 |       787 
                                          Zeraphine |                                                       Whiteout |       2,651 |       562 
                                   The Domino State |                                WE MUST NOT SHUT OURSELVES AWAY |       2,574 |       721 
                                       Bruno Schulz |                                      Połącz, rozłącz, zapomnij |       2,397 |       390 
                                           Excalion |                                                     The Shroud |       2,355 |       625 
                                         Corruption |                                                  Freaky Friday |       2,331 |       554 
                                               Iona |                                                    White Sands |       2,323 |       606 
                                             Schody |                                                  Tylko Płaszcz |       2,010 |       246 
                                 Dirty Granny Tales |                                                    Didi's Show |       1,897 |       465 
                                          Cryoshell |                                                  No More Words |       1,478 |       328 
                                   Orange the Juice |                                               Hope (it's dead) |       1,177 |       258 
                                         Poza Ciszą |                                              List Od Św. Pawła |       1,161 |       219 
                                            Galahad |                    Hindsight, Part 2: A Very Clever Guy Indeed |         888 |       358 
                            DJ Decks feat. O.S.T.R. |                                                            Łoj |         478 |        49 
                                                 Ox |                                                      Jedenasty |         454 |        99 
                Myśli Rozczochrane Wiatrem Zapisane |                             Góry moje w nieskończoność zaklęte |         301 |        30 
                                     David Minasian |                                                   Summer's End |         165 |        53 
                                       Raw Material |                    Sun Good a)Awakening b)Relisation c)Worship |         160 |        55 
                                               Inni |                                                Msza niedzielna |         155 |       125 
                                        Czeremszyna |                                                    Cwite teren |         136 |        34 
                                             Zayazd |                                      Katyń 1940 (ostatni list) |         114 |        11 
                                         Eyes Of 99 |                                                       Together |          70 |        22 
                                             Throll |                                                  Nie Budź Mnie |          46 |         9 
                                  Mikrofony Kaniony |                                                        Chłopcy |          34 |        13 
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Re: Nasza Lista X

Post autor: Grycek »

A to jest popularnośc według liczby osób, które kiedykolwiek przesłuchały dany utwór (i korzystały z serwisu last.fm)

Kod: Zaznacz cały

                                             Zespół |                                                       Tytuł | l. odtworzeń| l. słuchaczy
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                               Lamb |                                                        Gabriel |   1,608,045 |   275,094 
                            Queens of the Stone Age |                                                      3's & 7's |   1,644,149 |   246,407 
                                          Nightwish |                                              Bye Bye Beautiful |   1,796,272 |   181,421 
                                         Nick Drake |                                                      River Man |     732,499 |   169,516 
                                    TV on the Radio |                                                            DLZ |     787,984 |   159,319 
                                      Laura Marling |                                                   Night Terror |     628,703 |   133,877 
                                                Mew |                                              Comforting Sounds |     692,707 |    96,444 
                                   The Swell Season |                                                     Low Rising |     227,158 |    64,800 
                                              Opeth |                                            To Bid You Farewell |     426,172 |    64,440 
                            Five Finger Death Punch |                                                    Bad Company |     263,662 |    48,779 
                                       Marit Larsen |                                     If A Song Could Get Me You |     355,326 |    47,294 
                                         Mando Diao |                                                        Crystal |     213,413 |    45,277 
                                            Moderat |                                                    Rusty Nails |     370,769 |    41,888 
                                   The Dead Weather |                                                Hustle and Cuss |     185,956 |    41,393 
                                    The Association |                                                          Windy |     117,400 |    40,778 
                                           Ministry |                                                   Lay Lady Lay |     124,596 |    33,613 
                                        Junior Boys |                                          Teach Me How to Fight |     151,780 |    31,572 
                                           Tomahawk |                                                  Rape This Day |     134,047 |    30,558 
                                         Phantogram |                                           Mouthful of Diamonds |     194,865 |    27,673 
                                    Ляпис Трубецкой |                                                        Капитал |     192,242 |    26,257 
                                         In Extremo |                                                  Ai Vis Lo Lop |     125,856 |    20,825 
                                        Equilibrium |                                                           Mana |     157,856 |    19,111 
                                     La Vela Puerca |                                                       El Viejo |      52,852 |    13,562 
                                        Karen Elson |                                            The Ghost Who Walks |      72,502 |    13,337 
                                         Aphex Twin |                       Icct Hedral (Philip Glass Orchestration) |      30,129 |    12,980 
                                  Poets of the Fall |                                                            War |     110,168 |    11,796 
                                          Lali Puna |                                           Everything is Always |      40,023 |    10,436 
                          Premiata Forneria Marconi |                                       Impressioni Di Settembre |      48,998 |    10,427 
      The Flaming Lips & Stardeath And White Dwarfs |          Speak to Me / Breathe (feat. Henry Rollins & Peaches) |      26,707 |    10,364 
                                   Fyfe Dangerfield |                                           She's Always A Woman |      52,047 |     9,285 
                                    Abigail's Ghost |                                                   Waiting Room |      21,373 |     6,983 
                                             Aghora |                                                   Dual Alchemy |      26,948 |     6,691 
                                          Distemper |                                                          Тайна |      20,532 |     6,626 
                                          Oi Va Voi |                                                      Look Down |      29,574 |     6,576 
                                           Łąki Łan |                                                      Big Baton |      58,317 |     5,986 
                                      Brendan Perry |                                                        Babylon |      16,453 |     3,580 
                                     Professor Fate |                                                          Limbo |      27,720 |     3,335 
                                       Turin Brakes |                                                  Radio Silence |       9,802 |     3,275 
                                              Bajka |                                           The Bellman's Speech |       8,873 |     2,417 
                                 Jeremy Messersmith |                                 A Girl, a Boy, and a Graveyard |      19,466 |     2,296 
                                               Foje |                                                   Pasiimk Mane |      12,190 |     2,036 
                                      Miriam Makeba |                                                          Mbube |       5,963 |     1,998 
                                        The Analogs |                                            Co warte jest życie |      14,959 |     1,834 
                      Quicksilver Messenger Service |                                                 What About Me? |       4,319 |     1,672 
                                              UnSun |                                               Clinic For Dolls |       6,952 |     1,648 
                                     Rebekka Bakken |                                           Powder Room Collapse |       3,769 |     1,370 
                                Sergei Rachmaninoff |   Piano Concerto No.2 in C Minor, Op.18 - II. Adagio sostenuto |       5,594 |     1,341 
                                        Prin' La Lá |                               Naves que dan vueltas a un balón |       6,901 |     1,269 
                                 McDonald and Giles |                                                Is She Waiting? |       3,184 |       852 
                                        2 Foot Yard |                                                         Crisis |       3,037 |       787 
                                   The Domino State |                                WE MUST NOT SHUT OURSELVES AWAY |       2,574 |       721 
                                           Excalion |                                                     The Shroud |       2,355 |       625 
                                               Iona |                                                    White Sands |       2,323 |       606 
                                          Zeraphine |                                                       Whiteout |       2,651 |       562 
                                         Corruption |                                                  Freaky Friday |       2,331 |       554 
                                 Dirty Granny Tales |                                                    Didi's Show |       1,897 |       465 
                                       Bruno Schulz |                                      Połącz, rozłącz, zapomnij |       2,397 |       390 
                                            Galahad |                    Hindsight, Part 2: A Very Clever Guy Indeed |         888 |       358 
                                          Cryoshell |                                                  No More Words |       1,478 |       328 
                                   Orange the Juice |                                               Hope (it's dead) |       1,177 |       258 
                                             Schody |                                                  Tylko Płaszcz |       2,010 |       246 
                                         Poza Ciszą |                                              List Od Św. Pawła |       1,161 |       219 
                                               Inni |                                                Msza niedzielna |         155 |       125 
                                                 Ox |                                                      Jedenasty |         454 |        99 
                                       Raw Material |                    Sun Good a)Awakening b)Relisation c)Worship |         160 |        55 
                                     David Minasian |                                                   Summer's End |         165 |        53 
                            DJ Decks feat. O.S.T.R. |                                                            Łoj |         478 |        49 
                                        Czeremszyna |                                                    Cwite teren |         136 |        34 
                Myśli Rozczochrane Wiatrem Zapisane |                             Góry moje w nieskończoność zaklęte |         301 |        30 
                                         Eyes Of 99 |                                                       Together |          70 |        22 
                                  Mikrofony Kaniony |                                                        Chłopcy |          34 |        13 
                                             Zayazd |                                      Katyń 1940 (ostatni list) |         114 |        11 
                                             Throll |                                                  Nie Budź Mnie |          46 |         9 
kamil_snk
Posty: 2101
Rejestracja: pt sty 02, 2009 7:27 pm
Lokalizacja: Sanok/Rzeszów

Re: Nasza Lista X

Post autor: kamil_snk »

Odsłuchane, zagłosowane :) Spodobało mi się ok. 20 utworów, więc trzeba było dokonać selekcji, zwłaszcza, że zdecydowanych faworytów miałem tylko 3, a reszta była na dość wyrównanym poziomie :)
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Re: Nasza Lista X

Post autor: Grycek »

Bardzo bym prosił, żeby tytuł maila miał następujący format:

Nasza Lista - eliminacje - nick_z_forum

np.
Nasza Lista - eliminacje - Grycek
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Re: Nasza Lista X

Post autor: Grycek »

Na stan obecny głosy wysłały 3 osoby, ale żadne nie zostały przyjęte (dwa razy zły tytuł wiadomości, raz zły format głosów).
Awatar użytkownika
saferłel
Posty: 3240
Rejestracja: wt lis 21, 2006 5:31 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czasu do czasu
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Nasza Lista X

Post autor: saferłel »

Mam wrażenie, że poziom X edycji jeszcze wyższy niż ostatnio. Przynajmniej grupa kawałków, które mógłbym uczciwie polecić wyniosła prawie trzydzieści, co uważam za naprawdę świetny wynik.
Eliminacje od momentu wyselekcjonowania wspomnianej liczby piosenek stały się prawdziwą mordęgą. W czasie kształtowania finałowej jedenastki musiałem podjąć parę drastycznych decyzji. Wywaliłem między innymi propozycję od grupy kultowej, którą uwielbiam, a jej dodanie do Naszej Listy uważam za co najmniej dziwne (a co w takim razie powiedzieć o wyborach włodarzy Lp3?). Ok, gdyby wspomniany team pojawił się jeszcze z jakimś megakonkretnym numerem, to pewnie zawędrowałby wysoko, lecz wspomniana piosenka jest ''tylko'' bardzo dobra. Była u mnie na liście, nawet całkiem wysoko, lecz tym razem postanowiłem dać szansę młodym wilkom :) Wykonałem w ten sposób tzw. ''manewr Eels'', znany z poprzedniej edycji :P W saferłelowych głosach widnieje również polski rodzynek, co przyjmuję z dużym entuzjazmem :D Nie zmienia to jednak ogólnego obrazu muzyki.pl - w tej edycji była generalnie tragiczna :( Przez duże ''T''.

Ah, i wiem od kogo pochodzi AŻ pięć kawałków, na które oficjalnie zagłosuję za kilka minut :P

Mam nadzieję, że nie napisałem niczego niezgodnego z regulaminem :P
Nivo
Posty: 888
Rejestracja: sob maja 19, 2007 10:20 pm
Lokalizacja: KATowice

Re: Nasza Lista X

Post autor: Nivo »

Mi też się udało już zagłosować wg przepisów. Sprawdzarka jest super :)

Natomiast mam nieco inne odczucia co do poziomu. W edycjach VI-IX w zasadzie po parę zespołów natychmiast wchodziło w skład mojej "want listy" i wiele nowych krążków zasiliło moją bibliotekę, teraz będę się zastanawiał czy w ogóle cokolwiek będę szukać.
Poziom jednak był dość wyrównany, też się zaciąłem na poziomie 30 piosenek, które były całkiem sympatyczne.
Awatar użytkownika
krzysiek83
Posty: 7406
Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
Lokalizacja: Lublin

Re: Nasza Lista X

Post autor: krzysiek83 »

Grycek pisze:Na stan obecny głosy wysłały 3 osoby, ale żadne nie zostały przyjęte (dwa razy zły tytuł wiadomości, raz zły format głosów).
:lol: niezła rzeźnia! Tym większą siłę będą miały głosy oddane poprawnie :wink:
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Re: Nasza Lista X

Post autor: Grycek »

Głosowało 6 osób na 44 utwory. Powoli ujawnia się lider (głosowało na niego 5 na 6 osób).
ODPOWIEDZ