Nasza lista list?

Moderatorzy: Yacy, Grycek, jollyroger72, Yacy, Grycek, jollyroger72

Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9771
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Nasza lista list?

Post autor: tadzio3 »

Skoro było już 5 edycji Naszej Listy i póki co nie ma chęci, aby robić kolejną to co powiecie na małe podsumowanko? Myślałem o kilku sposbach tej zabawy. Albo robimy tak, że odgórnie wybieramy przykładowo po 15 najwyżej sklasyfikowanych piosenek z kazdej edycji i z nich robimy zabawę na tych samych zasadach co zwykle, albo robimy eliminacje i kazdy wybiera np swoją 10 najlepszych piosenek z wszystkich edycji i np 64 najlepsze utwory dzielimy na pary i rozpoczynamy znaną nam zabawę, albo w końcu tak, że stosujemy typowe głosowanie na najlepszy utówr wszystkich Naszych List, wybieramy swoją dziesiątkę, sumujemy i przedstawiamy wyniki.

Jak się na to zapatrujecie?
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22006
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

Ja tam jestem za!
Tylko tak
- jeśli drugi wariant /eliminacje/ to obligatoryjnie wrzuciłbym półfinalistów. Niekoniecznie dlatego że są tam "moje" piosenki, ale dlatego, że "tak być powinno i że te utwory wygrywające, sobie na to zasłużyły...". I to byłby najlepszy wariant. Daje to 20 utworów "rozstawionych" do których dorzucamy 44 z elininacji, z których 12 jest też rozstawionych.
- tylko, że biorąc pod uwagę czas, topy, listy, urlopy, wakacje, etc. to najłatwiej na zasadzie zwykłego topu zrobić TOP NASZYCH LIST 1-5. Każdy podaje swój top20 i już.
- i raczej byłbym za tym aby nie ograniczać tu typowania na swoje utwory! Na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że na 16 zaproponowanych przeze mnie utworów napewno jeden /a góra 3/ byłyby w top20.

Tylko kiedy? I tu chyba o to wszystko się rozbije....
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9771
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Czas może być odległy, byle by przed kolejną edycją :wink:
Myślę tez że ta specjalna edycja nie absorbowała już by tyle czasu, bo mniej więcej wiemy, ktróre piosenki nam się podobały i przypomnienie ich nie zajęło by tyle czasu, co ich wcześniejsze poznawanie.
- i raczej byłbym za tym aby nie ograniczać tu typowania na swoje utwory!
To znaczy na te, które sami proponowaliśmy? Ja bym był przeciw, bo to jednak "swoje" i czasem mogłoby brakować nam obiektywności w wyborze, a tak głowa byłaby spokojna. Ewentualnie moglibysmy zrobić dodatkowo na boku przy głosowaniu swój topik "własnych" piosenek, albo top 10 uwzględniając nasze propozycje.

W kazdym razie czekam na inne głosy w tej spawie.
Awatar użytkownika
Bodeczek
Posty: 1017
Rejestracja: pn kwie 10, 2006 11:46 am
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Bodeczek »

a kto powiedział, że nie ma ochoty "na szóstą edycję"?! ...
moim zdaniem nowe danie smakuje dużo lepiej, niż odgrzewane, choćby było zrobione według najlepszego przepisu ...
co nie zmienia faktu, że jeśli jednak siądziemy wspólnie do stołu, to chwycę za sztućce! :lol:
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Post autor: abd3mz »

To ja z takim małym pytaniem. Czego dotyczył ten: http://www.forum.lp3.pl/viewtopic.php?t=2585 temat? :P
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Post autor: Grycek »

Jeśli już miałoby być podsumowanie NL 1-5, to jestem za tym, żeby było w takiej formie jak topy zespołów.
Co do NL 6, to nie mogę się doczekać, tylko nie wiem kiedy moglibyśmy ją zrobić. 2 ostatnie tygodnie czerwca to sesja, a 2 pierwsze tygodnie lipca będę w górach.
Myślę, że dobrym rozwiązanie byłoby rozpoczęcie NL pod koniec czerwca. Przez 3 tygodnie byłby czas na odsłuchiwanie, a potem normalne głosowanie.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22006
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

abd3mz - dobre pytanie ;-)
To ja w takim razie słucham King C. i posłucham sobie dla przyjemności utworów z NL 1-5.
Jak coś się wykluje,
to po prostu zagłosuje.
:mrgreen:
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Post autor: neon.ka »

ja jestem za 6 edycją.
chyba żeby ta łączona zdążyła się odbyć przed zaplanowanym terminem kolejnej edycji [zaproponowanej przez Grycka - mi on pasuje jak najbardziej]. ale nie będę w niej brać udziału tylko wolałabym nie przesuwać już na później 'szóstki'...
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

Ja byłbym za tym, żeby edycje specjalne NL i podsumowania takie jak to zaproponowane teraz - żeby robić to w jakiejś skróconej formie.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9771
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

No to możemy tak zrobić. Wybieramy swój top 10, podliczamy wyniki i wychodzi podsumowanie.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22006
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

ja sobie wybrałem z 5 edycji wszystkie które dostały moje głosy w eliminacjach , półfinalistów, moje propozycje, przejrzałem pozostałe i wyszło ... 98 utworów!!! Dorzuciłem jeszcze 2. i mam top100!!! Ale jeszcze aby dać szansę to przesłucham pozostałe utwory. Aco... No może z wyjątkiem 5-6 których wolę sobie nie przypominać ;-)
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9269
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

Ja tez jestem za wydaniem specjalnym podsumowującym! :)
ODPOWIEDZ