Nasza Lista 3?

Moderatorzy: Yacy, Grycek, jollyroger72, Yacy, Grycek, jollyroger72

kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Nasza Lista 3?

Post autor: kajman »

Zakładam ten wątek raczej sondażowo, żeby sprawdzić pewną rzecz. No i kilka rzeczy, o których było mówione przypomnieć i zasugerować. Druga edycja kończy się nam za niecałe 3 dni i warto byłoby zrobić kolejną edycję, tylko czy aby na pewno, kiedy nawet nie wszyscy zgłaszający mają możliwość głosowania. Ale jeżeli tak, to musimy poczekać na powrót Grycka, który jest pomysłodawcą tej zabawy. Ale tak sobie myślę, że powoli można sobie pokombinować już teraz, co chcielibyśmy zgłosić do 3 edycji. Były propozycje, żeby wszystkie piosenki przesłane przez nas były zaprezentowane w tym samym czasie. Uważam, że jest to niezły pomysł. Wtedy fazę zgłaszania można by było znacznie ograniczyć czasowo. Oczywiście pierwsza runda głosowania nadal powinna być (z wielu względów) najdłuższą fazą zabawy. Mam nadzieję także, że uda się namówić Grycka na głosowania rozszerzonego, tak jak w tej rundzie, a może nawet jeszcze bardziej.
Awatar użytkownika
dominik_fi
Posty: 1359
Rejestracja: pn sty 01, 2007 7:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997-2000 r.
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Nasza Lista 3?

Post autor: dominik_fi »

To ja przytoczę swoją propozycję.
dominik_fi pisze:To co kajman zaproponował z tymi miejscami nizszymi jest dobre tylko że należało by robić po jeden dzień i tak to zgrać żeby wyniki np. miejsc 5-6 były dzień przed ogłoszenie wyników z półfinałów.
A z ćwierćfinałami następnie itd.
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Post autor: Grycek »

Co do 3 edycji.
Myślę, że możemy trochę poczekać. Nie chcę ,żeby nastąpił jakiś przesyt.
kajman pisze: Mam nadzieję także, że uda się namówić Grycka na głosowania rozszerzonego, tak jak w tej rundzie, a może nawet jeszcze bardziej.
Pomysł podoba mi się.

Co wy na to, żeby następna edycja "Naszej Listy" była edycją specjalną? Padały różne propozycje: utwory śmieszne(to jest dość subiektywne), utwory polskie, covery, może utwory wykonywane live itd.
Awatar użytkownika
dominik_fi
Posty: 1359
Rejestracja: pn sty 01, 2007 7:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997-2000 r.
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Post autor: dominik_fi »

Jestem za a nawet przecie. Za edycją specjalną ale przeciw live bo nie mam dostępu do takich nagrań i nie mógłbym zgłosić.
A mam jeszcze taką inną propozycję ale chyba nie do tej zabawy.
Mianowicie żeby zagłosować sobie na nagranie a Listy Przebojów 3 z początku czyli od 1 notowania.
Mogłoby być to ciekawe gdyż nie wszyscy z nas z tego forum mieli możliwość głosowania i słuchania listy :) ja teoretycznie dopiero od 12 czerwca 1986.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Pomysły ciekawe, czekam na inne równie interesujące. Wybierze się ten najlepszy przy demokratycznym głosowaniu :)
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

To ja jestem za tym, aby tematem następnej "Naszej listy" były covery. Oczywiście z obostrzeniami co do wykonawców tak jak poprzednio. :)

Co do terminu rozpoczęcia następnej zabawy - jestem za terminem wrześniowym.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

A może edycje specjalne bedą różniły sie od normalnych tym, ze np dajemy tylko jedną swoją propozycję?
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

Gary pisze:Co do terminu rozpoczęcia następnej zabawy - jestem za terminem wrześniowym.
Urlopik się szykuje? ;)
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

Ano szykuje się i to jest przyczyną, że jestem za wrześniem. :)
Choć w sumie nie będzie mnie tydzień, ale za to w najważniejszym momencie, czyli eliminacje. Oczywiście jeśli byśmy zaczynali zaraz.
Awatar użytkownika
dominik_fi
Posty: 1359
Rejestracja: pn sty 01, 2007 7:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997-2000 r.
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Post autor: dominik_fi »

To ja się przychylam do listy coverów, ale covery może powinny być tylko piosenek z listy i topu.
W każdym razie proszę mój głos policzyć jako za coverami.
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

A ja uważam, że edycje specjalne owszem, ale uweażam, że powinny one wchodzić uzupełniająco, czyli zgłaszamy propozycje do edycji specjalnej podczas fazy pucharowej edycji normalnej i na odwrót. Nota bene covery to niezły pomysł.
Awatar użytkownika
dominik_fi
Posty: 1359
Rejestracja: pn sty 01, 2007 7:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997-2000 r.
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Post autor: dominik_fi »

kajman pisze:A ja uważam, że edycje specjalne owszem, ale uweażam, że powinny one wchodzić uzupełniająco, czyli zgłaszamy propozycje do edycji specjalnej podczas fazy pucharowej edycji normalnej i na odwrót. Nota bene covery to niezły pomysł.
To chyba byłby przesyt i pomieszanie niepotrzebne.
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

Jestem za a nawet przecie. Za edycją specjalną ale przeciw live bo nie mam dostępu do takich nagrań i nie mógłbym zgłosić.
Youtube i Zamzar.com. Pomysł z live'ami jest świetny. Chociaż inne też całkiem całkiem. Możecie być pewni w 3 edycji nowego uczestnika ;)
Nivo
Posty: 888
Rejestracja: sob maja 19, 2007 10:20 pm
Lokalizacja: KATowice

Post autor: Nivo »

ano, co za dużo to niezdrowo ;)
popieram pomysł z przeniesieniem III edycji na wrzesień, bo znów musiałbym zrezygnować z głosowania w fazie drabinkowej
a co do cover'ów to proponuję, żeby artyści mogli być z list, ale nie same zgłaszane piosenki.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Miszon »

Hmm... owszem, może być kilka tygodni przerwy. Natomiast co do coverów to jestem sceptyczny. Raczej wolę nowe rzeczy.
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

Nivo pisze:ano, co za dużo to niezdrowo ;)
popieram pomysł z przeniesieniem III edycji na wrzesień, bo znów musiałbym zrezygnować z głosowania w fazie drabinkowej
a co do cover'ów to proponuję, żeby artyści mogli być z list, ale nie same zgłaszane piosenki.
Ja uważam akurat na odwrót.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Dla mnie nastepna edycja co najmniej we wrześniu. Wciąz jeszcze słucham piosenek z drugiej edycji, a i z pierwszej czasem coś posłucham.
Co za dużo (często) to nie zdrowo.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

jeśli chodzi o termin to dla mnie może być już bo ja nie mam planów urlopowych w najbliższych 2 miesiącach :twisted: :twisted: :twisted:, ale może być później bo ewentualny urlop spędzę na remocie mieszkanka, na które niecierpliwie czekam. A jeśli chodzi o specjalność to mnie bardziej interesuje np. live niż covery. Kto będzie weryfikował czy to cover czy nie? Był na forum taki temat dotyczący coverów i wiem że były tam jakieś niejasności.
A zasady doboru wykonawców - raczej spoza lp3, ale tu upierał się nie będę :-)
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

Yacy pisze:Kto będzie weryfikował czy to cover czy nie? Był na forum taki temat dotyczący coverów i wiem że były tam jakieś niejasności.
Nie było ich dużo, a do tego myślę, że będziemy brali pod uwagę ewidentne covery, a takich jest mnóstwo.
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

Ja mam taki pomysl: co 3 edycja mogłaby być specjalna. takie propozycje: edycja trzecia - tylko polskie utwory, edycja szósta - covery, edycja dziewiąta - live'y i edycja dwunasta - utwory w innych językach niż polski i angielski.
Awatar użytkownika
adr
Posty: 5005
Rejestracja: sob sie 19, 2006 6:59 pm
Lokalizacja: Białystok

Post autor: adr »

Ja wolałbym trzecią edycję według starych zasad, to znaczy artyści spoza listy i Topu Wszech Czasów. Sporo fajnych rzeczy jeszcze zostało, natomiast jakoś chwilowo nic ciekawego z coverów nie przychodzi mi do głowy. No ogólnie nie przepadam za coverami.

Mp3 powinny być zgłaszane do "ojca prowadzącego", który potem udostępni wszystko naraz, by szanse każdej piosenki były przynajmniej na początku równe.

Aha, co do terminu startu trzeciej edycji - sierpień za szybko, więc wrzesień, ewentualnie jakoś w środku sierpnia
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

adr pisze:Mp3 powinny być zgłaszane do "ojca prowadzącego", który potem udostępni wszystko naraz, by szanse każdej piosenki były przynajmniej na początku równe.
No to w takim razie jestem za wydłużeniem okresu przesłuchiwania i wyboru siódemki do około 12-14 dni, natomiast za skróceniem dalszych etapów do ok. 36 godzin, jeśli to będzie już po wakacjach.
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

Robinson pisze:
adr pisze:Mp3 powinny być zgłaszane do "ojca prowadzącego", który potem udostępni wszystko naraz, by szanse każdej piosenki były przynajmniej na początku równe.
No to w takim razie jestem za wydłużeniem okresu przesłuchiwania i wyboru siódemki do około 12-14 dni, natomiast za skróceniem dalszych etapów do ok. 36 godzin, jeśli to będzie już po wakacjach.
36 godzin? no niestety ja (i pewnie jeszcze parę osób) od wrzesnia bede przy komputerze tylko w czasie weekendów...
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

prz_rulez pisze:
Robinson pisze:
adr pisze:Mp3 powinny być zgłaszane do "ojca prowadzącego", który potem udostępni wszystko naraz, by szanse każdej piosenki były przynajmniej na początku równe.
No to w takim razie jestem za wydłużeniem okresu przesłuchiwania i wyboru siódemki do około 12-14 dni, natomiast za skróceniem dalszych etapów do ok. 36 godzin, jeśli to będzie już po wakacjach.
36 godzin? no niestety ja (i pewnie jeszcze parę osób) od wrzesnia bede przy komputerze tylko w czasie weekendów...
Ech, każdemu coś nieraz wypada niestety.
Czy mam rozumieć, że sugerujesz WYDŁUŻENIE rundy pucharowej z 2,5 dnia do 7 dni? Dla mnie to byłaby przesada. No ale to organizator zadecyduje. :)
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

adr pisze:Mp3 powinny być zgłaszane do "ojca prowadzącego", który potem udostępni wszystko naraz, by szanse każdej piosenki były przynajmniej na początku równe.
w takim przypadku jestem za tym, aby osoba prowadzaca dbala o to, zeby pliki byly poprawnie otagowane i nazwane, bo teraz byl lekki balagan.
ODPOWIEDZ