Co w topach warto ustalić.

Moderatorzy: Yacy, Grycek, jollyroger72, Yacy, Grycek, jollyroger72

Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11784
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Co w topach warto ustalić.

Post autor: adameria »

Mam nadzieję, że przeczytałeś wcześniej to, co napisałem.
Zlot miałby za zadanie wypracować wspólnie jakieś zdania, pierwsze przymiarki...
Nie miałem na celu separowania kogokolwiek do zabrania głosu,
ale pojawiłoby się znacznie mniej wpisów, a przede wszystkim uniknąłbym
żenującej dla mnie dyskusji z kajmanem (sorry, mam na myśli tylko swoje wpisy)
ze względu na mój chyba jednak dość ostry język.
Awatar użytkownika
Geephard
Posty: 698
Rejestracja: pt wrz 04, 2009 11:13 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 2003
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie

Re: Co w topach warto ustalić.

Post autor: Geephard »

Czytałem to co wcześniej napisałeś i co z tego?
adameria pisze:Nie miałem na celu separowania kogokolwiek do zabrania głosu,
Może nie miałeś zamiaru, ale do tego by się to sprowadzało mimo wszystko, bo:
1.
adameria pisze:Zlot miałby za zadanie wypracować wspólnie jakieś zdania, pierwsze przymiarki...
Z góry zakładasz, że osoby nieobecne na zlocie nie miałyby nic do dodania do tych pierwszych przymiarek
2.
adameria pisze:żeby nie tracić czasu na zbędne pisanie tasiemcowych epopei na forum jak powyżej i tłumaczenie każdego szczegółu.
Czyli osoby nie będące nie będą znały Twojego zdania, bo go nie napiszesz i generalnie wypadną z dyskusji, bo przecież przeniosłaby się na zlot. Tam byś ustnie to wytłymaczył kilkunastu osobom, a pozostałe kilkanaście nie miałoby o tym pojęcia.
3.
adameria pisze:żenującej dla mnie dyskusji z kajmanem (sorry, mam na myśli tylko swoje wpisy)
Równie dobrze możesz z nim pisać na pw, zadzwonić do niego, itp. skoro uważasz, że reszta nic nie wynosi z tej dyskusji z Kajmanem.
Po Twoim pierwszym poście przyjąłem Twoje wyjaśnienie, lecz jeżeli jpowtarzasz co post o tym jak istotne byłoby porozmawianie o tym na zlocie, to chyba słusznie wnioskuję, że w Twoim odczuciu byłaby to WAŻNA dyskusja. A jak coś jest ważne i się nie bierze w tym udziału, to chyba nie muszę tłumaczyć. Ale nie ważne. Wyraziłeś swoje zdanie, a ja napisałem jak to odbieram. Nie żywię do Ciebie osobistej urazy, cokolwiek zostanie ustalone zaakceptuję i już.
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11784
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Co w topach warto ustalić.

Post autor: adameria »

Geephard pisze:
adameria pisze:żenującej dla mnie dyskusji z kajmanem (sorry, mam na myśli tylko swoje wpisy)
Równie dobrze możesz z nim pisać na pw, zadzwonić do niego, itp. skoro uważasz, że reszta nic nie wynosi z tej dyskusji z Kajmanem.
O nie, nie, nie. Nie napisałem, że reszta nic nie wnosi. Nie czytaj między wierszami czegoś czego nie ma. Ja głównie odpowiadałem kajmanowi i o tym był mój post.

Poczułeś się urażony - to przepraszam.

Pora zamilknąć. Najwyższa.

Dla rozładowania atmosfery napiszę, że na zlocie (znowu!!! :wink: ) dyskusja z pewnościa przebiegałaby w innej atmosferze. :D
No i generalnie szkoda, że nie będzie Cię na zlocie, bo jak mniema, raczej się nie wybierasz.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Co w topach warto ustalić.

Post autor: Yacy »

siódmy.
pięć i więcej liczymy.

no cóż jak przegladam ten watek to odechciewa mi się prowadzenia topów... przede wszystkim liczenia.

a może powinniśmy przegłosować, że nie można stosować przerw?
skoro ktoś głosuje na pięć utworów to jest to pięć najlepszych utworów czy nie? skoro nie sa najlepsze tylko powiedzmy 11-15, to co jest na miejscach 1-10?
ciekawie wyglądałyby MŚ na których najlepszy zespół zajmuje 11 miejsce, albo 5, bo ... no właśnie bo co?

ale to oczywiście jest zamach na wolność słowa, albo raczej słuchu więc nawet tego nie proponuję oficjalnie.
ale wtedy wszystko byłoby prostsze.

i na koniec. jak tak czytam to chyba jednak wolałem stare zasady. czyli wszystko liczone tak jak głosujący podaje. pod warunkiem, że zagłosuje oczywiście na minimum 5 utworów.
Awatar użytkownika
Geephard
Posty: 698
Rejestracja: pt wrz 04, 2009 11:13 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 2003
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie

Re: Co w topach warto ustalić.

Post autor: Geephard »

adameria pisze:Nie napisałem, że reszta nic nie wnosi.
Wiem, że nie napisałeś, bo ja też nie napisałem, że napisałeś.
Geephard pisze:Równie dobrze możesz z nim pisać na pw, zadzwonić do niego, itp. skoro uważasz, że reszta nic nie wynosi z tej dyskusji z Kajmanem.
Nie poczułem się urażony. Rozczarowany i zawiedziony to już szybciej.
adameria pisze:No i generalnie szkoda, że nie będzie Cię na zlocie, bo jak mniema, raczej się nie wybierasz.
No niestety. Może następnym razem :)
Awatar użytkownika
4989341
Posty: 6599
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 1:44 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1998

Re: Co w topach warto ustalić.

Post autor: 4989341 »

kajman pisze:
4989341 pisze:wiec wytłumacz mi jaki jest sens ubrania udziału w topie wykonawcy, którego twórczość w 99% uważam za beznadziejną.
Ale może się zdarzyć, że stwierdzisz to, kiedy przesłuchasz całą dyskografię. A ten 1% czyli powiedzmy trzy utwory uważasz za bardzo dobre. Czy wtedy będziesz chciał rezygnować z głosów na te utwory bo albo i tak nie zostaną policzone albo dostaną 3, 2 i 1 punkt. Może Ty tak, ale ja uznałbym to za rażącą niesprawiedliwość.
u ciebie wszystko albo bardzo dobre albo beznadziejne?
nic nie może być dobre, przyzwoite czy też średnie?
wiem, zaraz odpiszesz czemu masz głosować na coś przeciętnego. ano dlatego, że te piosenki, są i tak lepsze niż te złe, beznadzieje czy nie nadające się do słuchania.
potraktuj top jako uszeregowanie piosenek danego wykonawcy, niż wybór tylko perełek
kajman pisze:
4989341 pisze:jeśli ktoś nie jest w stanie skleić powiedzmy 5/10 utworów (25%/50%) to może powinien więcej czasu na niego poświęcić.
A jeżeli ktoś poświęci na niego kilkadziesiąt godzin i nie potrafi znaleźć tych 5 utworów? Podejrzewam, że i kilkaset na to może mu wtedy nie wystarczyć.
co jak co ale Ty posiadasz większą wiedzę niż elementarną o muzyce, wykonawcach i ich twórczości.
zanim rozpoczniesz przesłuchanie, wiesz czego możesz się spodziewać po danym artyście.
wiec ty czasu nie zmarnujesz:P chyba, że na swoje życzenie
kajman pisze:
4989341 pisze:albo zagłosować w innym topie, który bardziej mu "leży"
A te poświęcone kilkadziesiąt godzin ma się zmarnować? To dopiero byłby masochizm.
jw.
masochizmem jest sięganie po top wykonawcy, którego nie darzę sympatią a nawet średnio trawię.
skoro to co znam do dnia dzisiejszego nie przyciągnęło mnie na tyle aby poznać resztę to oczywiście jest, że taki top omijam szerokim łukiem.
naprawdę szkoda marnować czasu, lepiej posłuchać coś lepszego
tym bardziej, że w topach udział biorą raczej wielkie zespoły i legendy niż małe pionki i debiutanci, których mógłbyś nie znać i o których nie miałbyś wyrobionej opinii.
kajman pisze:
adameria pisze:I to jest właśnie lekceważnie koleżanek i kolegów z forum, a przede wszystkim (!) wykonawcy.
Jeżeli uważam, że tylko jeden utwór jest wybitny, to na czym polega lekceważenie? Forumowiczów nie lekceważę, bo wyrażam swoją opinię, a nie twierdzę, że inni się nie znają. Wykonawcy nie lekceważę tylko dokonuję własnej oceny ich dorobku. Gdybym znał dwa utwory i zagłosował na nie dając je na 2 pierwszych miejscach to może, ale jeżeli znam 50 to mam prawo do uznania jeden za godny pierwszego miejsca, a pozostałe za niewarte mojego głosu.
patrz odp.1
a kto ci każe glosować tylko na wybitne piosenki?
przecież w innych rankingach na forum głosujesz na różne rzeczy. w nowościach przydzielasz oceny najniższe, w moja30 potrafisz uszeregować 30 piosenek nawet jeśli dużo z nich uważasz za koszmarki.
da się? da.
kajman pisze:
ku3a pisze:to żaden top. wręcz przekłamywanie ogólnych wyników swoją niekompetencją w danym temacie.
Jeżeli faktycznie jest wynikiem niekompetencji? A jeżeli to świadomy wybór? Może podam trochę inny przykład: w topie jakiegoś wykonawcy zagłosowałem na 20 utworów i podałem drugą 20. Z tego w top12 były wszystkie utwory z jednej płyty (sztuk 11) i tylko na 8 miejscu utwór z innej płyty. W topie płyt oddałem więc głos tylko na jedną płytę, bo uważam, że jej przewaga jest miażdżąca (szczegolnie, że w top40 były góra 3 utwory z pozostałych płyt). Czy mój głos na płytę byłby także nieważny i niezaliczony (albo policzony za 1 punkt)?
tak bo w wszelkich rankingach przydziela się miejsca.
czasami aby pokazać przewagę miejsca 1 nad 2, czy też 2 nad 3 itp podaje się ilość punktów (czas/długość), która wskakuje jaką przewaga ktoś wygrał lub przegrał.
ale miejsce to zawsze miejsce! w zawodach sportowych czy innych nie może być przyznane tylko miejsce 1 tylko dlatego, że ktoś był dużo lepszy od konkurencji. jest miejsce pierwsze, drugie, trzecie itd, nawet jeśli lider jest tylko jeden.
kajman pisze:
ku3a pisze:głosowanie na jeden, dwa, trzy, cztery utwory jest śmiechu warte
A na pięć już nie? Gdzie ma być granica?
granicę możemy tutaj wspólnie ustalić. zróbmy głosowanie.
opcji jest kilka:
-brak limitów
-limit minimalny. tutaj kilka wersji: powiedzmy 25%/50% lub 75% - tj. zaliczamy głosy od 5, 10 czy 15 piosenek
-głos ważny to komplet - 20 utworów / 5płyt
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Co w topach warto ustalić.

Post autor: kajman »

Yacy pisze:a może powinniśmy przegłosować, że nie można stosować przerw?
Coraz większy hardkor.
Yacy pisze:skoro nie sa najlepsze tylko powiedzmy 11-15, to co jest na miejscach 1-10?
Nic, po prostu utwory na 11-15 są najmniej złe.
Yacy pisze:pod warunkiem, że zagłosuje oczywiście na minimum 5 utworów.
W topie DSD jedna osoba zagłosowała na znane 4 utwory, druga na znane pięć. I jednej głosy miałyby się liczyć, a drugiej nie? :know:
A tak ogólnie na MŚ w la jedzie trzech zawodników, jeżeli wykonali minimum, a jeżeli nie to jedzie mniej albo i wcale. Więc może potraktujmy to na podobnej zasadzie.
4989341 pisze:u ciebie wszystko albo bardzo dobre albo beznadziejne?
nic nie może być dobre, przyzwoite czy też średnie?
Robiłem uproszczenie. Mogłem napisać, że pewien wykonawca miał w moim odczuciu jeden rewelacyjny utwór, który ustawiłem na miejscu pierwszym, jeden dobry (tak gdzieś na miejsce ósmy) i jeden slaby, ale nie fatalny i ten z litości ustawiłem na 20. Zresztą coś takiego zrobiłem w topie DM - utwór, który oceniałem na 9 postawiłem na miejscu 1, utwór z oceną 2 na miejscu 20. Innym utworom wystawiałem 1 albo 0 (to drugie częściej).
4989341 pisze:zaraz odpiszesz czemu masz głosować na coś przeciętnego
Nie, napiszę, a co jeżeli w repertuarze zespołu nie znalazłem pięciu utworów, które uznałbym przynajmniej za przeciętne?
4989341 pisze:co jak co ale Ty posiadasz większą wiedzę niż elementarną o muzyce, wykonawcach i ich twórczości.
Dzięki za dobrą opinię na mój temat, ale jest ona mocno na wyrost. I często weryfikuję swoje opinie. Z bardzo specyficznych powodów zrobiłem top DM i znalazłem aż 28 dobrych utworów (nie znałem jeszcze ostatniej płyty). Co z tego, że z pozostałych większość mnie dobijała, bo te 28 to wymierny zysk (no 27, bo jeden lubiłem wcześniej).
4989341 pisze:zanim rozpoczniesz przesłuchanie, wiesz czego możesz się spodziewać po danym artyście.
Załóżmy, że pewnego utworu Turbo nie znam. Nie miałbym powodów słuchać dyskografii, bo nic tam ciekawego się nie spodziewam, raczej potworki typu Dorosłe dzieci (a najlepszy znany mi utwór może dostałby 4). A nagrali kiedyś genialny utwór pod tytułem Fabryka keksów, który byłby w ścisłej czołówce mojego polskiego topu.
4989341 pisze:masochizmem jest sięganie po top wykonawcy, którego nie darzę sympatią a nawet średnio trawię.
Jak wyżej, to, że nie darzę sympatią nie znaczy, że nie będę darzył i vice versa. Przed ostatnimi topami zdecydowanie wyżej stawiałbym Camela niż Black Sabbath. Po topach jest kompletnie odwrotnie.
4989341 pisze:w topach udział biorą raczej wielkie zespoły i legendy niż małe pionki i debiutanci
Może i wielkie, ale to nie znaczy, że je znam. TPN25 nie znałem kompletnie nic, Arki jeden utwór jeszcze całkiem niedawno (bo akurat potem poznałem płytę z coverami, mocno dla nich niereprezentatywną).
4989341 pisze:przecież w innych rankingach na forum głosujesz na różne rzeczy. w nowościach przydzielasz oceny najniższe, w moja30 potrafisz uszeregować 30 piosenek nawet jeśli dużo z nich uważasz za koszmarki.
da się? da.
To zdecydowanie inna sprawa. To że potrafię uszeregować nie oznacza, że je chcę wyróżnić. A miejsce w topie uważam za wyróżnienie, a chały (w moim odczuciu) wyróżniać nie zamierzam. Zresztą w topie nowości zdarza mi się ustawić utwór na miejscu pierwszym, a kolejny na szostym i zostawić cztery wakaty. Na forumową głosuję obecnie na 3 utwory i na szczęście tam nikt nie liczy mojego glosu na zasadzie 1, 2 i 3 punkty.
4989341 pisze:ale miejsce to zawsze miejsce! w zawodach sportowych czy innych nie może być przyznane tylko miejsce 1 tylko dlatego, że ktoś był dużo lepszy od konkurencji
Może, jeżeli pozostali zawodnicy zostaną zdyskwalifikowani. A to uczyniłbym głosując na mniej utworów niż 20.
Swoją drogą na LP3 też nikt nie zmusza mnie do oddania 10 głosow.
Awatar użytkownika
Geephard
Posty: 698
Rejestracja: pt wrz 04, 2009 11:13 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 2003
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie

Re: Co w topach warto ustalić.

Post autor: Geephard »

kajman pisze:W topie DSD jedna osoba zagłosowała na znane 4 utwory, druga na znane pięć. I jednej głosy miałyby się liczyć, a drugiej nie?
Nie martw się, ta pierwsza osoba znalazłaby jakiś utwór i wcisnęła go na miejsce 5, i wyniki byłby jeszcze bardziej wypaczone.
Czytam co 4989341 pisze i się zastanawiam. Po co chcecie się ograniczać do 5? Od razu ustalcie minimum na 20 skoro w topach mają brać udział tylko fani topowanych wykonawców.
A my z Kajmanem najwyżej stracimy motywację do poznawania ich twórczości. Zwolennicy ograniczeń będą wniebowzięci, że ustrzegli nas od masochizmu :P
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Co w topach warto ustalić.

Post autor: kajman »

Ojtu ojtam. Zawsze znajdę coś na co nikt nie zagłosował i zagłosuję.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Co w topach warto ustalić.

Post autor: Yacy »

kajman pisze:Swoją drogą na LP3 też nikt nie zmusza mnie do oddania 10 głosow.
kajman, nie udawaj, że nie widzisz różnicy między punktowaniem od 1 do 20, a punktowaniem po 1 pkt.
to może głosujmy na 1-20 utworów, które będą liczone po 1 pkt! i wtedy niech będą przerwy :-P
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5165
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Co w topach warto ustalić.

Post autor: konwicki1980 »

kajman sam wywołał dyskusję, to teraz sam niech zmierzy się z jej efektami :P Dla mnie dobrze było, tak jak było, a teraz tylko niepotrzebne zamieszanie trwa.
Gdybym nie miał co robić, to ogłosiłbym plebiscyt: Jak często powinna być organizowana Nasza Lista.
Przykładowe opcje do wyboru (co najmniej 20)
1. Co miesiąc
1.1. Co miesiąc lub co dwa miesiące
2. Co dwa miesiące
2.1. Co dwa miesiące lub co trzy miesiące
2.2. Co dwa miesiące lub co trzy miesiące lub co cztery miesiące
3. Co cztery miesiące
itp.

A potem ogłosiłbym wyniki, z których wynika, że sześć osób wybrało po dwie opcje, ale z rozmaitych uwarunkowań wynika, że najlepsza będzie opcja powiedzmy 4.3.3.
Awatar użytkownika
Geephard
Posty: 698
Rejestracja: pt wrz 04, 2009 11:13 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 2003
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie

Re: Co w topach warto ustalić.

Post autor: Geephard »

Yacy pisze:kajman, nie udawaj, że nie widzisz różnicy między punktowaniem od 1 do 20, a punktowaniem po 1 pkt.
to może głosujmy na 1-20 utworów, które będą liczone po 1 pkt! i wtedy niech będą przerwy
Ale dlaczego akurat przerwy są takie złe. Załóżmy że zasada minimum 5 utworów staje się obowiązująca, ale likwidujemy przerwy, czyli można zagłosować na miejsca od 1 do 5. Załóżmy Kajman głosuje na te 5 utworów. Normalnie zagłosowałby na miejsca np. 1,8,12,16,20. Po reformie musi na 1,2,3,4,5. W którym przypadku według Ciebie wyniki bardziej na tym cierpią? Skoro przydzielamy punkty za każde miejsce to ja już naprawdę nie rozumiem co złego jest w przerwach jeżeli minimum głosów to ma być 5. :know: Rozumiałbym gdyby minimum wynosiło 20. Wtedy zresztą nie dałoby się zrobić przerw :P
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Co w topach warto ustalić.

Post autor: kajman »

Yacy pisze:kajman, nie udawaj, że nie widzisz różnicy między punktowaniem od 1 do 20, a punktowaniem po 1 pkt.
To był tylko dodatkowy wtręt. Może byś się odniósł bo meritum mojej wypowiedzi.
konwicki1980 pisze:Gdybym nie miał co robić, to ogłosiłbym plebiscyt: Jak często powinna być organizowana Nasza Lista.
Dobry pomysł. Swoją drogą może by zrobić jakąś pod koniec kwietnia?
Ale może trzeba interpolować wyniki w kontekście czasu jej trwania?
Geephard pisze:Ale dlaczego akurat przerwy są takie złe.
Teraz już wszystko będzie złe. Niedługo wprowadzimy zasadę, że wszyscy muszą ustawić wszystkie utwory w kolejności. No i wtedy faktycznie byłbym przeciwko przerwom.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Co w topach warto ustalić.

Post autor: Yacy »

kajman pisze:Może byś się odniósł bo meritum mojej wypowiedzi.
ale ja wszystko napisałem wcześniej. do czego mam się odnieść?
piotr1990
Posty: 1655
Rejestracja: pn cze 18, 2012 9:22 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 1039

Re: Co w topach warto ustalić.

Post autor: piotr1990 »

Yacy pisze:a może powinniśmy przegłosować, że nie można stosować przerw?
skoro ktoś głosuje na pięć utworów to jest to pięć najlepszych utworów czy nie? skoro nie sa najlepsze tylko powiedzmy 11-15, to co jest na miejscach 1-10?
ciekawie wyglądałyby MŚ na których najlepszy zespół zajmuje 11 miejsce, albo 5, bo ... no właśnie bo co?
Świetnie ujęte. Dlatego nie rozumiem tego głosowania z przerwami. To tak jakby zrobić wyniki z przerwami. Jak na przykład w topie Camela pomiędzy pierwszym, a drugim miejscem było około 170 punktów różnicy to utwór z miejsca drugiego dać na przykład na 10, a miejsca 2-9 pozostawić puste. :P


Nie wypowiadałem się na temat punktu drugiego, więc:
2.1.0. Przy mniejszej ilości głosów niż X (podać liczbę) nie bierzemy ich pod uwagę.
Ja bym tu nie wprowadzał ograniczeń. Czy ktos zagłosuje na 2, 3 czy 5 utworów to dla mnie to jest wypaczenie. Co najmniej 10 głosów to już jest jakiś tam top. Liczę na rozsądek głosujących, jak ktoś nie będzie chciał poznawać twórczości, a zna kilka utworów to po prostu odpuści głosowanie. :)
2.1.1. Liczymy tak jak dana osoba zagłosowała.
2.1.2. Liczymy poczynając od najniższego miejsca liczonego jako jeden punkt do najwyższego za tyle punktów, na ile dana osoba głosowała.
Bardziej jestem za pierwszą opcją i na tą głosuję. :) Ale druga też może być. Byleby nie trzeba było wprowadzać przerw. :roll:
gżegoż

Re: Co w topach warto ustalić.

Post autor: gżegoż »

kajman pisze:Ze względu na różne wypowiedzi w wątku przedłużyłem głosowanie do 3.05.14, a obecne ustalenia możemy uznać za tymczasowe
Czy o tym wszyscy zapomnieli? :roll: Może sobie przed zlotem przypomnijcie. Proponowałbym też zorganizować podobne forumowe głosowanie na temat tego, czy plebiscyt topowy powinien odbywać się na dotychczasowych zasadach, czy powinniśmy przejść na system dwuturowy (główna dyskusja na ten temat odbywała się tutaj). Zasady przeprowadzenia tej dyskusji/głosowania też moglibyście obgadać na zlocie, by nie dochodziło potem do takich spięć, jak w tym temacie pomiędzy kajmanem i adamerią :wink:
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Co w topach warto ustalić.

Post autor: Neo01 »

Ja jestem za tym, żeby przede wszystkim dobrze się bawić.
I to jest dla mnie najważniejsze, a zasady jakie będą, takie będą - po kolei i tak zrealizujemy wszystkie topy znaczących dla nas wykonawców :)
ODPOWIEDZ