Plebiscyt topowy 9

Moderatorzy: Yacy, Grycek, jollyroger72, Yacy, Grycek, jollyroger72

kajman
Posty: 64198
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Plebiscyt topowy 9

Post autor: kajman »

adameria pisze:Większą frekwencję w czym? W plebiscycie topowym?
Nie1 W topach. Jeżeli ktoś zostanie zdyskwalifikowany na starcie może mieć mniejszą chęć udziału w topie. To raczej całkiem normalna reakcja.
adameria pisze:Fan z zewnątrz, jak będzie jego wykonawca - to zagłosuje i już.
Tylko jeżeli nie będzie głosował w plebiscycie to będzie miał mniejszą szansę trafić na swój top. Głosuje po to, żeby ten top się pojawił.
adameria pisze:eliminacja przypadkowości i głosów bez żadnego, za przeproszeniem, pokrycia
Jawność czy tajność nie rozwiąże tego problemu, natomiast choćby dwuetapowość - tak.
adameria pisze:Chodziło mi o to, że obecny przebieg głosowania prowadzi do patologii, a większość jest z tego zadowolona.
Ciekawe w jaki sposób może zaradzić temu dwuetapowość?
adameria pisze:Jaki problem zacząć odpowiednio wcześniej? Problem, że trzeba dwa razy policzyć?
To akurat nie jest problem tylko że moim zdaniem dwuetapowość praktycznie nic tutaj nie zmieni.
adameria pisze:wwas - może być, że jednego. Mnie nie chodzi o liczby.
Przy jednym i głosowaniu jawnym to może 90% głosów przyjść w ostatnich 15 minutach plebiscytu, bo wszyscy będą czekali na to, że ktoś inny wybierze jednego z ich kandydatów (a może drugiego ktoś inny) i będzie mógł wybrać innego.

Przyszedł mi do głowy pomysł, który zapobiegnie patologiom. Otóż ostatnie 24 (może nawet 48) godzin obowiązuje głosowanie tajne.
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: Plebiscyt topowy 9

Post autor: neon.ka »

Po pierwsze to fajnie Adam, że ruszyłeś temat, bo pewnie znów by odczekał do kolejnego plebiscytu bez znalezienia jakiegoś rozwiązania...
adameria pisze:konwicki1980[/b] ma rację... zdaje się, że mogłem sam się ugryźć w język, bo obecny system głosowania jest takim świetnym kompromisem, że jest niereformowalny.
...jednak czy chodzi tu o to, by bez zastanowienia przyklasnąć pierwszej pojawiającej się propozycji? Nie wiem czemu tak Cię ubodły głosy krytyczne. Nie wszystkim musi się pomysł podobać przecież. Czy to znaczy, że lepiej było się 'ugryźć w język'? :roll:
adameria pisze:1. Proponują tylko te osoby, które w Topach z poprzedniego plebiscytu brały udział przynajmniej w 50%.
Bez względu na to, w ilu ostatecznie topach MUSIAŁABY wziąć udział osoba mogąca głosować w plebiscycie, jestem zdecydowanie na 'nie'. W zasadzie wszystkie argumenty już zostały podane wcześniej. Ja w tej chwili mogę sobie pozwolić na branie udziału tylko w topach naprawdę lubianych przeze mnie zespołów. Nie zawsze tacy się pojawią po ogłoszeniu wyników plebiscytu.
Zdecydowanie chciałabym uniknąć na forum takiej sytuacji:
Miszon pisze:Gdybysmy mieli cos takiego wprowadzic, to musialbym o tym wiedziec wczesniej, to wtedy bym na sile zaglosowal na te 2 kawalki Camela, ktòre znam oraz na te 4 kawalki Iron Maiden (z ktòrych zadnego nie lubie).
adameria pisze:1 b) Ty naprawdę wierzysz w to, co napisałeś? Z moich propozycji niejednokrotnie przepadało bardzo dużo, a i tak brałem udział w topach.
A ja nie. Czy to znaczy, że nie jestem zainteresowana topami?
adameria pisze:Proponuje się 2 wykonawców z krótkim uzasadnieniem.
Np. rocznica urodzin, 20-lecie istnienia, duże zainteresowanie na forum, itp.
Dla mnie wystarczającym powodem jest już to, że taki zespół lubię, nie musi być żadnych dodatkowych okoliczności...
adameria pisze:Wyeliminowanie kompletnej przypadkowości oraz zwłaszcza takich przypadków (celowa zbitka słowna),
że ktoś bierze tutaj udział w głosowaniu plebiscytowym, a potem nie głosuje na żaden top, bo ma to... dokładnie tam.
Z ciekawości, bo zupełnie nie wiem - dużo jest takich przypadków?
kajman pisze:W ostatnim plebiscycie głosowało 41 osób na 93 wykonawców. I może przyjmiemy dla wygody że w kolejnym będzie wyglądać to identycznie i w kolejnym (zakładając, że p. 1 nie przejdzie).
Nie uważam, że można robić takie przełożenie, bo wydaje mi się, że tajność głosowania mógłby w jakimś stopniu zmienić te liczby.
I ja znów podkreślę, że moim zdaniem najważniejsze jest, żeby głosowanie było TAJNE. Jeśli byłoby jednoetapowe, to od razu, a jeśli dwuetapowe, to w drugim etapie [a w pierwszym każdy mógłby podawać dowolną liczbę wykonawców, które jego zdaniem warto wziąć na warsztat ('dowolna liczba' miałaby uchronić przed czekaniem z podaniem swojej propozycji do końca - uważam, że każdy ma trochę rozsądku i jednak więcej jak 5 propozycji by się nie pojawiało, a i to tylko na początku proponowania, bo potem nawet zainteresowane tymi samymi wykonawcami osoby, nie musiałyby ich powtarzać, a przecież raczej nie podawałyby w zamian jakichś totalnie niszowych propozycji, żeby tylko do tych 5 propozycji dociągnąć) i z pełnej puli głosowałoby się w drugim np. tak jak teraz na 5 wykonawców].

Mam nadzieję, że ktoś to doczyta do końca. ;-)
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11823
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plebiscyt topowy 9

Post autor: adameria »

Neon.ko, odpowiem Ci z samego szacunku do Ciebie.
neon.ka pisze: 1. jednak czy chodzi tu o to, by bez zastanowienia przyklasnąć pierwszej pojawiającej się propozycji?
2. Nie wiem czemu tak Cię ubodły głosy krytyczne. (...) Czy to znaczy, że lepiej było się 'ugryźć w język'? :roll:
3. Ja w tej chwili mogę sobie pozwolić na branie udziału tylko w topach naprawdę lubianych przeze mnie zespołów.
4. Czy to znaczy, że nie jestem zainteresowana topami?
5. Z ciekawości, bo zupełnie nie wiem - dużo jest takich przypadków?
6. I ja znów podkreślę, że moim zdaniem najważniejsze jest, żeby głosowanie było TAJNE.
7. Mam nadzieję, że ktoś to doczyta do końca.
@1. Nie. Nie chodzi o to.
@2. Nie ubodły. Ale już Jolly napisał mi w pierwszej odpowiedzi innymi słowy:
Adam, po co to piszesz, skoro nie wierzysz w powodzenie. Odpuść sobie.
Nie mam przekonania, że samo wywołanie dyskusji jest sensowne.
Chodzi mi o jej "jałowość". Stąd moja niechęć czy rozgoryczenie...
@3. W pełni to rozumiem.
@4. Tego nie wiem. Odpowiedź na to pytanie znasz tylko Ty. :wink:
Mnie chodzi o to, że zwłaszcza w plebiscycie nie powinny brać udziału osoby, które głosują sobie,
bo sobie głosują, ale w gruncie rzeczy mało je obchodzi kto wygrał. Jest to niesprawiedliwe w odniesieniu
do tych, którzy biorą udział w topach mniej lub bardziej czynny. Dwuetapowość przynajmniej częściowo wyeliminowałaby
ten problem.
@5. Nie wypada mi po nickach "jechać". A bywało...
@6. Z punktu widzenia logistycznego jest mi to obojętne. Z punktu widzenia "dla dobra" plebiscytu jestem na dziś
dzień zdecydowanie przeciw (choć może kiedyś byłem za). Dlaczego? Rozproszenie wykonawców może być
tak ogromne, że o wygranej mogą zdecydować tylko 2 osoby. Wówczas udział w takim topie będzie minimalny.
To już ostatnia propozycja kajmana jest o wiele lepsza - ostatnie 2 dni w głosowaniu tajnym.
@7. Doczytałem, ba, odpowiedziałem.

Inna rzecz, to temat wykonawców, którzy już byli... Jak tak kajmanowi zależy na frekwencji, to powinien
się nad tym poważnie zastanowić. Można nawet wprowadzić taką różnorodność, że raz top wykonawcy nowego,
a raz takiego, który już był. Że za dużo? Może... znów nie chodzi o liczby tylko o ideę.
Przykładowo głosowanie na Lady Pank w Radio Orbit pokazało, że byłoby sporo chętnych.
To jest jednak osobny temat.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10709
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Plebiscyt topowy 9

Post autor: Neo01 »

Nie chce mi się czytać wszystkich waszych wywodów (bez urazy ;) ), natomiast co do propozycji Adama z p.1, to ja bym proponował tak: osoby które zagłosowały w ostatnim plebiscycie topowym, a nie oddały głosy na żaden z topów lub też nie oddały głosów na swój typ, nie mogą brać udziału w jednym, kolejnym plebiscycie.
Może dzięki takiemu podejściu, da się uratować owcę i nasycić wilka.
I jeszcze jedna moja uwaga odnośnie topów i w ogóle tego forum: niestety wiele osób niegdyś bardzo zaangażowanych, przestało się tu udzielać, albo też udziela się w bardzo niewielki sposób. Nie wiem ile jeszcze przetrwają topy, ale jak na razie, to dla mnie osobiście rzeczy typu "plebiscyt topowy" mają coraz mniejsze znaczenie. Ale to może tylko moje odczucie, bo jest trochę "nowych" osób, które całkiem nieźle się tu odnalazły i być może pociągną to wszystko dalej. W każdym razie czuję jakby to wszystko tutaj coraz bardziej było pozbawione duszy (sorry za takie metafizyczne określenia :) ), ale może tak musi być z upływem czasu...
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19602
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Plebiscyt topowy 9

Post autor: jollyroger72 »

adameria pisze:Ale już Jolly napisał mi w pierwszej odpowiedzi innymi słowy:
Adam, po co to piszesz, skoro nie wierzysz w powodzenie. Odpuść sobie.
Nie mam przekonania, że samo wywołanie dyskusji jest sensowne.
Chodzi mi o jej "jałowość". Stąd moja niechęć czy rozgoryczenie...
Sorry, Adam. Nie miałem zamiaru Cię urazić :(
kajman
Posty: 64198
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Plebiscyt topowy 9

Post autor: kajman »

neon.ka pisze:Dla mnie wystarczającym powodem jest już to, że taki zespół lubię, nie musi być żadnych dodatkowych okoliczności...
Ale to też jest uzasadnienie. Ja bym napisał, że to świetny wykonawca i zasługuje na top.
neon.ka pisze:jeśli dwuetapowe, to w drugim etapie
Ja akurat (jak pisałem wyżej) uważam dokładnie na odwrót.
neon.ka pisze:w pierwszym każdy mógłby podawać dowolną liczbę wykonawców, które jego zdaniem warto wziąć na warsztat
I w drugiej turze będziemy mieli taki sam rozrzut jak teraz (w przypadku głosowania tajnego nawet większy).
adameria pisze:Dwuetapowość przynajmniej częściowo wyeliminowałaby ten problem.
Adamie czy mógłbyś mi odpowiedzieć w jaki sposob? To w tej dyskusji jest raczej istotne.
adameria pisze:1. Inna rzecz, to temat wykonawców, którzy już byli...
2. Jak tak kajmanowi zależy na frekwencji, to powinien się nad tym poważnie zastanowić.
3. Można nawet wprowadzić taką różnorodność, że raz top wykonawcy nowego, a raz takiego, który już był.
1. Fakt, warto by było ruszyć ten temat, bo warto byłoby jakieś sprawy przedyskutować. Przede wszystkim wprowadzić pewne ograniczenia, żeby nie został przegłosowany na przykład ponowny top Dead Can Dance (mało realne lecz przy braku ograniczeń teoretycznie możliwe). W związku z ograniczeniami myślałem sobie, żeby się nie spieszyć, bo mogłaby być mała możliwość wyboru, ale dyskusja pewnie potraw, a jeżeli ograniczenia nie będą drastyczne to może okazać się, że wybór jest bardzo duży. W przypadku drastycznych nie musimy robić plebiscytu retro od razu po zakończeniu dyskusji.
Sprobuję z tym ruszyć za tydzień lub dwa, ale wolałbym poczekać do końca tej dyskusji.
2. A Tobie nie zależy na frekwencji? Wydawało mi się normalne, że chcemy, żeby więcej osób brało udział w zabawie. A tak to w zasadzie w moim interesie powinno być, żeby frekwencja była niska, bo tylko wtedy moi faworyci mają szanse na względnie wysokie miejsca.
3. Moim zdaniem rozsądna jest propozycja, żeby top retro odbywał się równolegle do normalnych topów lub NL i trwałby powiedzmy 4 miesiące (lub dłużej). W ten sposób nowe osoby miałyby sporo czasu, a ci, którzy brali już udział w topie mogą tylko wprowadzić poprawki do swojego topu lub nawet nie (chyba, że będą chciały zrobić sobie wszystko od początku).
Neo01 pisze:osoby które zagłosowały w ostatnim plebiscycie topowym, a nie oddały głosy na żaden z topów lub też nie oddały głosów na swój typ, nie mogą brać udziału w jednym, kolejnym plebiscycie.
Ja byłbym za drugą z tych opcji czyli wykluczyć osoby, ktore nie oddały głosów na żaden z topów na który głosowały w plebiscycie (z uwzględnieniem indywidualnych próśb usprawiedliwionych wypadkami losowymi).
Awatar użytkownika
4989341
Posty: 6627
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 1:44 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1998

Re: Plebiscyt topowy 9

Post autor: 4989341 »

4989341 pisze:
kajman pisze:
Neo01 pisze:osoby które zagłosowały w ostatnim plebiscycie topowym, a nie oddały głosy na żaden z topów lub też nie oddały głosów na swój typ, nie mogą brać udziału w jednym, kolejnym plebiscycie.
Ja byłbym za drugą z tych opcji czyli wykluczyć osoby, ktore nie oddały głosów na żaden z topów na który głosowały w plebiscycie (z uwzględnieniem indywidualnych próśb usprawiedliwionych wypadkami losowymi).
to samo miałem zaproponować, po analizie całego tematu
należy przyjąć, że oddanie głosu na dany top jest równoznaczne, ze zgodą na branie w nim udziału
jeśli ktoś się wyłamie należy go wykluć :p

oby to tylko nie spowodowało mnożenia nowych kont przed głosowaniem
(mam nadzieje, że admini działają i zajmują się kontami widmami z tym samym IP)
gżegoż

Re: Plebiscyt topowy 9

Post autor: gżegoż »

Przypominam, że jeszcze jedna ważna kwestia dotycząca ewentualnych zmian w regulaminie powinna zostać przedyskutowana:
Yacy pisze:
Neo01 pisze:W sytuacji gdyby ktoś chciał zagłosować na 1 utwór, proponowałbym policzyć to jako 20 miejsce i dać 1 punkt.
BARDZO DOBRE rozwiązanie! :-)
nie pamiętam przy okazji jakiego plebiscytu i na jakiej stronie tak było:
oddając głos
na 1 pozycję = 1 pkt
na 5 pozycji = pkt od 5 do 1
na 10 = pkt od 10 do 1.

czyli punktacja jest od dołu. max punktów = liczba pozycji.
ale to nie przejdzie ... tym bardziej, że u nas stosowane są również głosowania z pustymi miejscami.
ale to byłoby świetne rozwiązanie, bo nikogo nie zmusza do głosowania na pełną "20"
ale jednak dopinguje do poznania twórczości i motywuje do oddawania większej liczby głosów! :-)
początek tej dyskusji w temacie Plebiscyt Topowy 8

Wydaje mi się, że warto o tym poważnie pomyśleć chociażby w kontekście takich sytuacji :)
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5189
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Plebiscyt topowy 9

Post autor: konwicki1980 »

Jestem przeciw propozycji gżegoża, co już pisałem wcześniej. Na listę czy Top Wszech Czasów czy jakikolwiek inny plebiscyt nie ma obowiązku oddawania maksymalnej liczby głosów. Nie róbmy więc dziwnych wyjątków. Moje głosowanie na TPN 25 było całkowicie przemyślane. Raczej nie sądzę, by pojawił się zespół, którego tylko jeden utwór by mi się spodobał. Chyba że wygra w głosowaniu ktoś pokroju Behemotha, wtedy głosować nie będę wcale. :wink:
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11823
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plebiscyt topowy 9

Post autor: adameria »

Jolly, no co Ty? Nie ma żadnej urazy.
Choć widzę teraz, że może jednak dobrze, że wywołałem wilka z lasu.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10709
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Plebiscyt topowy 9

Post autor: Neo01 »

kajman pisze:
Neo01 pisze:osoby które zagłosowały w ostatnim plebiscycie topowym, a nie oddały głosy na żaden z topów lub też nie oddały głosów na swój typ, nie mogą brać udziału w jednym, kolejnym plebiscycie.
Ja byłbym za drugą z tych opcji czyli wykluczyć osoby, ktore nie oddały głosów na żaden z topów na który głosowały w plebiscycie (z uwzględnieniem indywidualnych próśb usprawiedliwionych wypadkami losowymi).
W takim wypadku byłbym za opcją - "nie oddały głosów na wszystkie topy z proponowanych przez siebie", oczywiście z zastrzeżeniem sytuacji losowych. Bo, dajmy na to, czyjeś 4 propozycje przejdą, a zagłosuje tylko w 1 topie, to wypacza sens zabawy.
Awatar użytkownika
Geephard
Posty: 698
Rejestracja: pt wrz 04, 2009 11:13 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 2003
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie

Re: Plebiscyt topowy 9

Post autor: Geephard »

Większość w dyskusji skupia się na najmniej istotnym w tym momencie aspekcie, a mianowicie na wykluczeniach ze zgłaszania propozycji. Nie dzielmy skóry na niedźwiedziu. Może najpierw ustalmy, czy w ogóle coś zmieniamy i na co, a potem doprecyzowujmy zasady.
Co do propozycji Adama, to nie jest dwuetapowe głosowanie i nie trzeba nic dwa razy liczyć bo głosuje się tylko raz. W pierwszym etapie zgłaszane są propozycje spośród których można oddawać głosy, więc jedyną dodatkową pracą może być zebranie ich w jedną listę. Kajman ma rację, że ten model głosowania prawie nic nie zmieni, bo ostatecznie i tak będziemy wybierać spośród minimum 60 pozycji i głosowanie będzie przebiegało tak samo. Ale Kajmanie zapomniałeś o innej zalecie tego systemu. Zdarzało się tak, że osoby głosujące na początku zapominały o pewnych wykonawcach i przypominały o nich głosy kolejnych osób, jednak wtedy było już za późno na zmiany bo głosy były oddane. Zgłaszanie propozycji przed głosowaniem rozwiązałoby ten problem.

A teraz odnośnie prawdziwego dwuetapowego głosowania. O ile dobrze pamiętam to gdy pojawił się ten pomysł, to miał polegać na tym, że w pierwszym etapie następuje głosowanie takie jak w normalnym plebiscycie. Obecnie szczęśliwa piątka wygrywa i koniec. Idea dwuetapowego głosowania zakładała, że w tym momencie spośród, no nie wiem... pierwszej 10, 15 wybierani będą wykonawcy do właściwego topowania. Co ma to na celu? Zmniejszyć rozrzutność głosów. To, że przykładowo X zagłosował na propozycje, które nikogo oprócz niego nie zainteresowały. Automatycznie jego głos ma żaden wpływ na ostateczny wynik (i tu się zaczynało kombinowanie z czekaniem do końca, pomimo, że osoby to czyniące wiedziały, że źle czynią. Stąd myślę, że gdyby wyeliminować ten problem to i zjawisko by zamarło i nie potrzebne byłyby kombinacje - 24-48h tajnego głosowania przed końcem).
Taki X załóżmy ma pecha bo w pierwszej 5 nie znalazł się nikt kogo lubi i na kogo chciałby głosować. Ale na pozycjach 6-10 już tacy wykonawcy się trafili. I zakładając, że takich Xów jest więcej, to mieli by oni szansę, aby zagłosować drugi raz i mieć wpływ na to, żeby wykonawcy ich interesujący byli topowani. Może akurat uda im się przepchnąć jednego albo dwóch, zawsze to lepsze niż zero.
kajman
Posty: 64198
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Plebiscyt topowy 9

Post autor: kajman »

Nadal jestem zwolennikiem jednoetapowego, ale dwuetapowa w takiej formie nie jest złym rozwiązaniem. Przy czym co do tajności to jeżeli przyjmiemy taką opcję to proponowałbym ją w obydwu rundach (a w drugiej szczególnie).
kajman
Posty: 64198
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Plebiscyt topowy 9

Post autor: kajman »

Czy można już ruszyć z topem Iron Maiden, bo top DCD zmierza ku końcowi, więc część osób zainteresowanych mogłaby zacząć ogarniać następną dyskografię.
piotr1990
Posty: 1655
Rejestracja: pn cze 18, 2012 9:22 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 1039

Re: Plebiscyt topowy 9

Post autor: piotr1990 »

Wyleciało mi z głowy. :oops:
Jutro otworzę temat z głosowaniem.
piotr1990
Posty: 1655
Rejestracja: pn cze 18, 2012 9:22 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 1039

Re: Plebiscyt topowy 9

Post autor: piotr1990 »

Założyłem temat z topem Iron Maiden. Pasuje Wam termin? Jak coś mogę wydłużyć o tydzień lub dwa, ale myslę, że 1,5 miesiąca chyba wystarczy?
Jeszcze tylko muszę przejrzeć strony B singli czy aby tam nie ma czegoś dodatkowego.
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5189
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Plebiscyt topowy 9

Post autor: konwicki1980 »

No jak dla mnie przy Iron Maiden 2 miesiące to byłoby w sam raz. Mam nadzieję, że przebrnę przez wszystkie płyty.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19602
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Plebiscyt topowy 9

Post autor: jollyroger72 »

konwicki1980 pisze:No jak dla mnie przy Iron Maiden 2 miesiące to byłoby w sam raz. Mam nadzieję, że przebrnę przez wszystkie płyty.
Piotrusiu, tylko nie przemęcz uszu :wink:
piotr1990 pisze:Jeszcze tylko muszę przejrzeć strony B singli czy aby tam nie ma czegoś dodatkowego.
Oczywiście, że są tam dodatkowe utwory. Tylko to głównie covery. A one są brane pod uwagę w głosowaniu?
kajman
Posty: 64198
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Plebiscyt topowy 9

Post autor: kajman »

Oczywiście że tak. Wszystkie utwory z oficjalnych wydawnictw i pewnie jeszcze z nieoficjalnych także.
kajman
Posty: 64198
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Plebiscyt topowy 9

Post autor: kajman »

Neo01 pisze:Bardzo przyjemne wyniki :D
Chętnie poprowadzę top T.Love :)
To może by już była pora z nim wystartować. Przynajmniej przed weekendem majowym wrzucić spis utworów z płyt i przede wszystkim tych, które na płytach się nie ukazały, bo wtedy można by sobie przesłuchać dyskografię podczas tego weekendu.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10709
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Plebiscyt topowy 9

Post autor: Neo01 »

Jak będę miał czas, to otworzę wątek.
kajman
Posty: 64198
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Plebiscyt topowy 9

Post autor: kajman »

Neo01 pisze:Jak będę miał czas, to otworzę wątek.
To może przesuniemy ten top na później, a Yacy ruszy z Roxette?
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10709
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Plebiscyt topowy 9

Post autor: Neo01 »

Mogę otworzyć jutro.
Przepraszam za opóźnienie, ostatnio sporo mam na głowie.
kajman
Posty: 64198
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Plebiscyt topowy 9

Post autor: kajman »

Yacy, może by już wystartować z topem Roxette? Top T Love powoli się kończy, sporo osób już zagłosowało, więc można byłoby już wrzucić zestaw utworów zespołu, żeby przeciętny forumowicz wiedział czego i gdzie szukać.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22019
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Plebiscyt topowy 9

Post autor: Yacy »

w piątek w okolicach Listy. wcześniej nie da rady.
ODPOWIEDZ