Plebiscyt topowy 8

Moderatorzy: Yacy, Grycek, jollyroger72, Yacy, Grycek, jollyroger72

kajman
Posty: 64170
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: kajman »

Yacy, rozumiem, że w takiej sytuacji Ty zajmiesz się Dolores & Co.
Jeżeli Brian jednak nie to co ku3a na przeprowadzenie 25 Tatr?
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22006
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: Yacy »

kajman pisze:Yacy, rozumiem, że w takiej sytuacji Ty zajmiesz się Dolores & Co.
oczywiście :-)
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: ku3a »

kajman pisze:Jeżeli Brian jednak nie to co ku3a na przeprowadzenie 25 Tatr?
no nie, chyba sobie jaja robią. któryś niech poprowadzi ten top! ja mogę pomóc potem w audycji w Radio Orbit.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10709
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: Neo01 »

Heh, mówiłem że nie będzie miał kto prowadzić :lol: :roll:
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11814
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: adameria »

To jak nie ma komu poprowadzić, to walkowerem wyrzucamy TPN i wskakuje Camel. :twisted: :mrgreen:
Nie no, weźcie se nie róbcie... Już wystraczy, że zespół se robi...
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22006
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: Yacy »

adameria pisze:To jak nie ma komu poprowadzić, to walkowerem wyrzucamy TPN i wskakuje Camel. :twisted: :mrgreen:
bałem się nawet zażartować w ten sposób :-P
Adam brawo za odwagę ;-)

A regulamin nie brał pod uwagę nawet takiej możliwości :-)
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10709
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: Neo01 »

To jak tak, to może Camel wskoczyć, tylko za karę na ostatnie miejsce :mrgreen: :P
kajman
Posty: 64170
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: kajman »

adameria pisze:To jak nie ma komu poprowadzić, to walkowerem wyrzucamy TPN i wskakuje Camel. :twisted: :mrgreen:
Tzn, że Ty byś się nie podjął prowadzenia tego topu?
Ale najpierw poproszę tsch o deklarację w sprawie prowadzenia przez niego topu TPN25.
bear
Posty: 2323
Rejestracja: sob maja 31, 2008 6:22 pm

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: bear »

hola hola, nie cieszcie się przedwcześnie.
jeśli tsch i doorbelll także odmówią, to wtedy się podejmę.
moja reputacja tutaj i tak nie jest zbyt dobra, więc niewiele mam do stracenia :P
kajman
Posty: 64170
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: kajman »

Ty zdecydowanie powinieneś się tego podjąć, bo przecież w TPN żyją niedźwiedzie (ale nie wiem czy 25 czy może więcej lub mniej).
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11814
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: adameria »

Ja i prowadzenie Topu TPN? :shock: <rofl z fejspalmem>
Wystarczy mi Arka.

Natomiast jak się Kuba zgodzi (o!), to mogę pomóc Mu w zrobieniu odlotowej audycji pod tytułem
"Z mikrofonem wśród zwierząt czyli jak Niedźwiedź podliczał wyniki w Tatrzańskim Parku Narodowym 25 razy ".
Bear, mam nadzieję, że mi wybaczysz ten żart. Bardzo liczę, że masz dystans do wielu sytuacji i że się nie pomyliłem w tym względzie...
Awatar użytkownika
Kertoip
Posty: 3778
Rejestracja: sob paź 11, 2008 7:35 pm

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: Kertoip »

nie zarejestrowałem w pamięci tego że bear się wyrzeka topu TPN-u.
w takim razie bierę :D
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: abd3mz »

Widzę, że dyskusja poszła w innym kierunku, a nie było chęci, żeby to przedyskutować, więc szkoda mi czasu na odpisywanie i spadam. :-)
kajman
Posty: 64170
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: kajman »

No to już mamy pełną obsadę.
I może ktoś policzy głosy w sprawie Camela.
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5185
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: konwicki1980 »

Tylko co i jak tu liczyć. Może ja też wycofam swoje głosy na Stinga, bo sumie mi się odwidziało. :wink:

Poprzednio, odliczając głos gżegoża, było 11:7, teraz wycofał się Gary (też tego nie rozumiem). Doszedł Miszon na nie, więc jest chyba 10:8.
Ale co z tego?
Rozumiem wszystkich, którzy głosowali przeciw, ale nie rozumiem nagonki na kajmana (przy okazji skoryguj J.M. Jarre'a), że zaproponował głosowanie. Przed następnym plebiscytem trzeba zrobić jakieś większe głosowanie nt. zasad. Moim zdaniem powinno ono być tajne, bo ci wybierają na końcu, mogą sobie głosować w zależności od dotychczasowych wyników.
Przedłużenie głosowania ws. Camela i zastraszanie tych, co głosowali na tak nic jednak nie dało. Może poza zniechęcaniem innych do brania udziału w takich plebiscytach.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22006
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: Yacy »

jeszcze aby było jasne to przypomnę:
Grycek pisze:A tak na poważnie, jeżeli mój głos na Camel ma wprowadzić tyle destrukcji, chaosu i zniszczenia, to ja rezygnuję.
Yacy pisze:ja również proszę aby mój głos nie był liczony. mogę wyedytować post, aby nie zaciemnił wyników.

8 : 8?
Mam nadzieję, że są zadowoleni?
konwicki1980 pisze: teraz wycofał się Gary (też tego nie rozumiem).
chyba Grycek jasno to wyjaśnił: jeśli ma być chaos ...
konwicki1980 pisze:Moim zdaniem powinno ono być tajne, bo ci wybierają na końcu, mogą sobie głosować w zależności od dotychczasowych wyników.
no i jaki w tym problem? kto tak chce niech głosuje na końcu, kto nie niech głosuje na początku. ja mimo, ze głosowałem jako jeden z pierwszych i nie mogłem dopasować swoich typów, to nie mam z tym problemu... :)
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5185
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: konwicki1980 »

Yacy pisze:8 : 8?
Mam nadzieję, że są zadowoleni?
No ja zapomniałem jeszcze o:
kajman pisze: W każdym razie ja jestem za.
9:8?
Awatar użytkownika
Geephard
Posty: 698
Rejestracja: pt wrz 04, 2009 11:13 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 2003
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: Geephard »

Yacy pisze:konwicki1980 pisze:Moim zdaniem powinno ono być tajne, bo ci wybierają na końcu, mogą sobie głosować w zależności od dotychczasowych wyników.no i jaki w tym problem? kto tak chce niech głosuje na końcu, kto nie niech głosuje na początku. ja mimo, ze głosowałem jako jeden z pierwszych i nie mogłem dopasować swoich typów, to nie mam z tym problemu...
Ja się przyznam bez tortur, że tak właśnie uczyniłem głosując prawie na końcu. Niestety, nie dotrwałem do końca bo poddałem się po tym jak Kajman napisał, że są głosy tajne i nie wiadomo ile, zwątpiłem w sens takiego kalkulowania... gdyby nie to wrzuciłbym Camel na pierwsze i co by było później, albo czego by nie było to wiadomo... Zanim zostane potępiony za swoje zachowanie pragnę tylko wyjasnić motywy jakie mną kierowały. Chciałem poprostu aby mój głos miał znaczenie i wpływał na kształ piątki wykonawców których będziemy topować. W końcu to decyzja na cąły rok topowania. Mógłbym oczywiście odrazu wybrać 5 wykonawców których ja osobiście chciałbym przepchnąć, w takiej kolejności jakbym chciał, ale co z tego jak przepadli by gdzieś na dnie albo w połowie stawki. Dlatego wolałem mieć chociaż odrobinę wpływu na to, czy będziemy topować Camela czy TPN 25 albo Arkę. Zresztą i tak nie udało mi się wpłynąć na kształt pierwszej piątki. Rozwiązaniem byłoby wspomniane wcześniej dwu etapowe głosowanie w którym nie byłoby potrzeby kombinowania, każdy wybrałby 5 kawałków które lubi najbardziej, nie zwracając uwagę na ich ewentualne szanse. Do drugiego etapu weszłoby top 10 i żeby znowu ktoś nie kombinował wybierałoby się 5 wykonawców z 10 dając każdemu po równy 1 punkt. No ale skoro alternatywne formy głosowania nie mają poparcia to mi pozostaje kombinować po swojemu.
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: neon.ka »

Ja już kiedyś pisałam, że również jestem za tajnym głosowaniem i dokładnie z tych powodów, o których piszecie. Tym razem wcale nie miałam zamiaru głosować na Arkę, bo wydawało mi się, że po poprzednim plebiscycie jakoś tak wyszło, że to była jednorazowa 'akcja' [która wyszła spontanicznie], i nie ma sensu, ale jak zobaczyłam, że inni znów głosują, to oczywiście poparłam. A po drugie po tylu głosach na Stinga pomyślałam, że też chętnie bym wzięła w jego topie udział, więc teoretycznie powinien w mojej 5 się znaleźć, ale stwierdziłam, że po co, skoro i tak przejdzie - wolę wrzucić coś, co ma mniejszą popularność, by zwiększyć szanse.
A zdecydowanie wolałabym tego wszystkiego nie wiedzieć i na świeżo wysłać głosy komuś na PW [wiem, że teoretycznie mogłam, ale chodzi mi o to, by to była ogólna zasada].

Moim zdaniem zdecydowanie dobrze byłoby coś zmienić w zasadach ale również zdecydowanie dobrze byłoby to zrobić PRZED rozpoczęciem plebiscytu [chociaż jak Camel przejdzie, to strasznie mnie to nie ubodzie]. Tak, czy inaczej, raczej zgłaszam głos przeciw [tylko chyba już za późno?].
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: Gary »

konwicki1980 pisze:teraz wycofał się Gary (też tego nie rozumiem).
tak, po prostu. Mniej więcej z podobnych powodów co Grycek i Yacy.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10709
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: Neo01 »

neon.ka pisze:Tak, czy inaczej, raczej zgłaszam głos przeciw [tylko chyba już za późno?].
Myślę, że nie za późno. Każdy głos jest cenny.
I jeśli tak, to byłby remis? Czekamy jeszcze na jakieś głosy? Może autor pytania się wypowie...
kajman
Posty: 64170
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: kajman »

Geephard pisze:Niestety, nie dotrwałem do końca bo poddałem się po tym jak Kajman napisał, że są głosy tajne i nie wiadomo ile, zwątpiłem w sens takiego kalkulowania... gdyby nie to wrzuciłbym Camel na pierwsze i co by było później, albo czego by nie było to wiadomo...
No bo były w ilości sztuk jedna. Były to moje głosy i już były policzone. Gdybym był nieuczciwy na piątym dałbym Camela zamiast Katie i byłoby regulaminowo 6 topów. Nie to, żebym specjalnie lubił Camela, ale uważam, że zasłużył na top.
W sprawie głosowania to niech teraz ktoś inny się martwi czy czekamy czy nie. Drugi proponowany przeze mnie termin minął wczoraj, więc po co mam proponować kolejna.
No i w zasadzie poprawiłem Jarra.
Tomekk
Posty: 10727
Rejestracja: pt lip 28, 2006 1:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: Tomekk »

Zasady ustalone na początku powinny obowiązywać.
Camel się nie załapał - trudno, jestem na nie.
piotr1990
Posty: 1655
Rejestracja: pn cze 18, 2012 9:22 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 1039

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: piotr1990 »

To już może niech nie będzie tego topu Camela, skoro coraz więcej osób jest przeciw, a ci co byli za się wycofują. Nie wydaje mi się, żeby to naciągnięcie regulaminu zrobiło coś komuś. Nie wiem po co było robić z tym problem :know: .
Z drugiej jednak strony jak ten top odbędzie się np. za rok czy za dwa lata to też się nic nie stanie.
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11814
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: adameria »

Kajman, proszę, błagam nawet, weź rzuć kostką albo monetą albo czymkolwiek w cokolwiek i naprawdę kończmy tą... tragikomedię.
ODPOWIEDZ