Propozycja topu Sinead O'connor

Moderatorzy: Yacy, Grycek, jollyroger72, Yacy, Grycek, jollyroger72

miszony
Posty: 4744
Rejestracja: ndz cze 26, 2011 4:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1987
Lokalizacja: wroclove

Propozycja topu Sinead O'connor

Post autor: miszony »

Słuchajcie, mam propozycję .
Ponieważ obecnie głosujemy w Topie System of a Down mam propozycję aby potem przygotować top Sinead O'Connor- niepokornej , kontrowersyjnej artystki. Proszę o zgłaszanie swoich uwag , czy wam sie podoba ten pomysł itd.
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11786
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Propozycja topu Sinead O'connor

Post autor: adameria »

Takie zgłoszenia nabierają mocy prawnej dopiero po głosowaniu, które odbywa się przeważnie raz do roku.
Tu znajdziesz też wszelkie szczegóły ostatniego głosowania - dlaczego jest top tego a nie innego wykonawcy:
http://forum.lp3.pl/viewtopic.php?f=8&t=6561
Zatem musisz poczekać, bo jeszcze przed plebiscytem topowym Top Anny Marii Jopek.
Jednak Sinead chyba dotąd nie było.
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Propozycja topu Sinead O'connor

Post autor: kajman »

miszony pisze:Ponieważ obecnie głosujemy w Topie System of a Down mam propozycję aby potem przygotować top Sinead O'Connor- niepokornej , kontrowersyjnej artystki. Proszę o zgłaszanie swoich uwag , czy wam sie podoba ten pomysł itd.
Krótko mówiąc, co jakiś czas robimy plebiscyt topowy. Każdy może wrzucić propozycje topu 5 wykonawców w ustawionej przez siebie kolejności. Wyniki sumujemy i na podstawie nich robimy top. Na mocy wynikow 7 plebiscytu po topie SOAD jest top AMJopek, a potem nowy plebiscyt. Jeżeli w nim Sinead się załapie do czołowki to będzie jej top.
miszony
Posty: 4744
Rejestracja: ndz cze 26, 2011 4:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1987
Lokalizacja: wroclove

Re: Propozycja topu Sinead O'connor

Post autor: miszony »

Dzięki za wyjaśnienie- czekam w takim razie potulnie w kolejce z Sinead i zgłaszam ją jako propozycję topu
ODPOWIEDZ