Plebiscyt topowy 6

Moderatorzy: Yacy, Grycek, jollyroger72, Yacy, Grycek, jollyroger72

Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10709
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Plebiscyt topowy 6

Post autor: Neo01 »

Spoko. Dobrze że to nie miało wpływu na rozstrzygnięcie. Ale już do układu pierwszej 10. w obu przypadkach - tak.
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: Plebiscyt topowy 6

Post autor: neon.ka »

ja zauważyłam to zaraz po ogłoszeniu wyników. :mrgreen: ;-) Zresztą nie tylko to :-) :
neon.ka w poniedziałek, 01.11.2010, 0:30 pisze:
kajman pisze:12. 14 3 Iron Maiden
17. 11 3 System Of A Down
26. 7 2 Black Sabath
30. 6 2 Black Sabbath
31. 5 2 Dead Can Dance
39. 4 1 System of a Down
47. 3 1 Black Sabbath
58. 2 1 Iron Maiden
68. 1 1 Dead Can Dance
Już mi się zdawało, że wyniki wyszły Ci inne niż mi, ale po dokładniejszym przyjrzeniu się stwierdzam, że różnice owe były pozorne. Trochę tu trzeba by jeszcze pododawać. :-) Choć nie wpłynie to oczywiście na skład pierwszej szóstki.
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Re: Plebiscyt topowy 6

Post autor: Robinson »

Ups, nie zauważyłem, neon.ka, że już zwróciłaś uwagę na te błędy.
Pewnie kajman też tego nie zauważył. :wink:

No i mimo że to nie wpływa na Top-5/6, to jednak wolałbym widzieć wyniki z prawidłową czołówką podsumowania.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22017
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Plebiscyt topowy 6

Post autor: Yacy »

czy ktoś już może zaczął odsłuchy SDM? Czy liczba 276 jest odpowiednią liczbą dla SDM? :-P Niby mam wszystkie płyty, ale kto ich tam wie ;-)
Awatar użytkownika
krzysiek83
Posty: 7406
Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
Lokalizacja: Lublin

Re: Plebiscyt topowy 6

Post autor: krzysiek83 »

Teraz dopiero sprawdziłem ile płyt wydali. :o
Nie, no tylu to nie przesłucham. Przyspieszony kurs na podstawie kilku poleconych przez znawców płyt przejdę i na tej podstawie ułożę kolejność.
Już muszę zacząć mysleć o Purplach, bo wszystkich nie znam... :oops:
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22017
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Plebiscyt topowy 6

Post autor: Yacy »

Krzysiek a po SDM kolejnych 5 płyt masz do wysłuchania do kolejnego Topu :-P

Jeśli chodzi o SDM to wg mnie to jednak pierwszych 9 (Do Bieszczadzkich Aniołów) plus Live in Łowicz TRZEBA posłuchać w całości ;-)
kajman
Posty: 64175
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Plebiscyt topowy 6

Post autor: kajman »

Yacy pisze:Jeśli chodzi o SDM to wg mnie to jednak pierwszych 9 (Do Bieszczadzkich Aniołów) plus Live in Łowicz TRZEBA posłuchać w całości ;-)
a ja uważam, że trzeba przesłuchać koniecznie ostatnie dwie, bo są znakomite. Poprzednie nagrania SDM-u jakoś nie zachwycały, chociaż płyta Czarny blues jest bardzo dobra (natomiast LIŁ mocno mnie rozczarował). Myślę że jeżeli poważnie się podchodzi do topu to trzeba wysłuchać wszystkiego (przynajmniej w pierwotnych wersjach).
kajman
Posty: 64175
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Plebiscyt topowy 6

Post autor: kajman »

Wyniki plebiscytu poprawione.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15290
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Plebiscyt topowy 6

Post autor: Miszon »

Yacy pisze:czy ktoś już może zaczął odsłuchy SDM?
Ja zakończyłem jakieś 10 lat temu. I później nie słuchałem ;-) . Poza tym co było na Liście.
Zasadniczo dla mnie to zespół jednej-trzech piosenek. W takim sensie, że jak się tyle posłucha to jest bardzo fajnie. Ale więcej na raz raczej wolę nie słuchać. A wtedy niestety posłuchałem za dużo naraz, bo 3 płyty po kilka razy. I potem musiałem zrobić kilkuletnią przerwę.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22017
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Plebiscyt topowy 6

Post autor: Yacy »

Miszon pisze:Zasadniczo dla mnie to zespół jednej-trzech piosenek.
:roll:
koncert który trwa 1,5 - 2 godziny to dla mnie odpowiednia dawka ;-)
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15290
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Plebiscyt topowy 6

Post autor: Miszon »

Nic na to nie pocznę, mimo kilku conajmniej prób podejścia, zawsze mam tak, że po kilku piosenkach się wyłączam i już dalej ich nie słucham. To chyba podobny przypadek jak Marillion - każda kolejka przymiarka do polubienia tego zespołu, który teoretycznie mi się powinien podobać, kończyła się tylko jeszcze większą irytacją, że to jednak nie dla mnie :know: . Aczkolwiek - prezentacje Marillionu robione przez Grycka w Płytach 10-lecia były chyba pierwszą taką próbą, która mnie aż tak nie odstraszyła (ale nie wszystkie płyty z prezentowanych chyba 3).
kajman
Posty: 64175
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Plebiscyt topowy 6

Post autor: kajman »

Yacy pisze:
Miszon pisze:Zasadniczo dla mnie to zespół jednej-trzech piosenek.
:roll:
koncert który trwa 1,5 - 2 godziny to dla mnie odpowiednia dawka ;-)
No ja będę probował maratonu czyli przerobić wszystkie te nagrania w dwa dni (góra trzy).
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22017
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Plebiscyt topowy 6

Post autor: Yacy »

ale to jest z 15 h!!! Mi winamp pokazuje 20:28 ale mam zrzucone wszystkie swoje CD SDM łącznie z koncertowymi i kompilacjami ;-) 376 utworów!!! Powodzenia kajman!
kajman
Posty: 64175
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Plebiscyt topowy 6

Post autor: kajman »

Yacy pisze:1. ale to jest z 15 h!!!
2. Mi winamp pokazuje 20:28 ale mam zrzucone wszystkie swoje CD SDM łącznie z koncertowymi i kompilacjami ;-)
3. 376 utworów!!!
4. Powodzenia kajman!
No to mnie pocieszyłeś. Mi z takich orientacyjnych wyliczeń wyszło, że to może być ok. 23 godzin. Czyli w dwa dni to bez problemu łyknę. Oczywiście piszę o wstępnej selekcji.
2. Kompilacje i koncerty sobie daruję chyba że jest na nich coś czego nie ma na studyjnych.
3. Już się boję, bo skoro doby udało Ci się znaleźć 100 nowych utworow to niedługo może4 okazać się, że jest ich ponad 500 (skromnie licząc).
4. Dzięki! :D
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22017
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Plebiscyt topowy 6

Post autor: Yacy »

da.3
te "dodatkowe" 100 to po prostu utwory powtarzające się na innych płytach! ;-) Niektóre różnią się od siebie niektóre nie. Miałem już taką selekcję, ale niestety "zabezpieczyłem" na dysku zewnętrznym, którego nie mogę odpalić :? zostaje mi powtórka z rozrywki :-)
kajman
Posty: 64175
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Plebiscyt topowy 6

Post autor: kajman »

Jako że top Breakout się skończył, to może warto ruszyć z topem SDM?
A jeżeli by już ruszył, to byłyby prośba, żeby (o ile to możliwe) podać tytuły utworów na kompilacjach i płytach koncertowych nie pojawiających się na płytach studyjnych, jeżeli takowe są.
kajman
Posty: 64175
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Plebiscyt topowy 6

Post autor: kajman »

Proszę rockmankę o poinformowanie do jutra g. 16 czy będzie prowadzić top Purpli.
kajman
Posty: 64175
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Plebiscyt topowy 6

Post autor: kajman »

Nie na odpowiedzi od rockmanki, którą zapytam jeszcze przez PW. Na wszelki wypadek jednak pytam to czy jeżeli się nie zgodzi lub nie odezwie, to Robinson poprowadzi top?
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Re: Plebiscyt topowy 6

Post autor: Robinson »

kajman pisze:Nie na odpowiedzi od rockmanki, którą zapytam jeszcze przez PW. Na wszelki wypadek jednak pytam to czy jeżeli się nie zgodzi lub nie odezwie, to Robinson poprowadzi top?
A to już pora na DP?
Jeżeli rockmanka nie będzie mogła i jeśli jest ktoś inny chętny do prowadzenia tego topu, to bardzo proszę o wyręczenie mnie. :)
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10709
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Plebiscyt topowy 6

Post autor: Neo01 »

Robinson pisze:A to już pora na DP?
Właśnie - nie czekamy na nowy album? :)
Może by tak zamiana z kolejnym topem; była już o tym mowa że jeśli płyta wyszłaby jesienią, może warto byłoby zaczekać. Jeśli nie byłoby sprzeciwów, to akurat Tool na wakacje to byłby chyba niezły top - tylko kilka płyt, a DP - ogrom materiału, a jeszcze jakby miało coś wyjść...
kajman
Posty: 64175
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Plebiscyt topowy 6

Post autor: kajman »

A ma wyjść płyta jesienią? Swoją drogą czy Tool też czegoś nie zamierza wydać? Nota bene do jesieni to się obydwa topy powinny zakończyć.
Awatar użytkownika
krzysiek83
Posty: 7406
Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
Lokalizacja: Lublin

Re: Plebiscyt topowy 6

Post autor: krzysiek83 »

Tool brzmi atrakcyjniej (mniej lektur do przerobienia :wink: ) ale ja już się zabiorę za odsłuchy DP.
Awatar użytkownika
Kertoip
Posty: 3778
Rejestracja: sob paź 11, 2008 7:35 pm

Re: Plebiscyt topowy 6

Post autor: Kertoip »

dla mnie to wielkiej różnicy nie ma. na Tool i tak mam teraz fazę, a na top Purpli pewnie zagłosuję na 3 kawałki :P
kajman pisze:A ma wyjść płyta jesienią? Swoją drogą czy Tool też czegoś nie zamierza wydać?
co do Purpli to nic nie wiem a Tool to wydaje chyba dopiero w przyszłym roku...
kajman
Posty: 64175
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Plebiscyt topowy 6

Post autor: kajman »

krzysiek83 pisze:Tool brzmi atrakcyjniej (mniej lektur do przerobienia :wink: ) ale ja już się zabiorę za odsłuchy DP.
Ja już wybrałem czołową 79-kę (z szansą dla jeszcze dwóch utworów) i właśnie ją przesłuchuję dokonując podziału na 5 grup. W sumie to prawie 7 godzin muzyki (pewnie więcej niż wszystko co nagrał Tool).
Ale jeżeli mamy ruszać (okazało się, że to dopiero pojutrze kończą się SnL) to musi się znaleźć prowadzący. Milczy rockmanka, a z tego co widzę Robinson się nie kwapi. Następny w kolejce jest Aro i mam nadzieję, że się zdecyduje, a jeżeli nie, to po nim byłby bear.
Aro
Posty: 6086
Rejestracja: pt lip 13, 2007 11:08 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 25.08.1984

Re: Plebiscyt topowy 6

Post autor: Aro »

Jeśli Grycek się nie podejmie to mogę i 2 topy pociągnąć za jednym zamachem. A co mi tam. :wink: No chyba, że bear jest chętny, to po znajomości jeden top mu odstąpię. 8)

Nie ma co zwlekać w czwartek otwieramy top Deepów.
Podejrzewam, że w sezonie letnim będzie cieniutko z frekwencją, no chyba że DP zrobimy do końca sierpnia.
Toola zostawimy na wrzesień-październik , w międzyczasie przeprowadzimy kolejne głosowanie i kajman (aby tradycji stało się zadość) 1 listopada ogłosi kolejną 6 wykonawców na sezon 2011/2012. :!: :)
Ostatnio zmieniony wt lip 05, 2011 6:35 pm przez Aro, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ