Nasz Top R.E.M.

Moderatorzy: Yacy, Grycek, jollyroger72, Yacy, Grycek, jollyroger72

kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasz Top R.E.M.

Post autor: kajman »

saferłel pisze:1. Jego top jest o tyle reprezentatywny, że zawiera same singlowe przeboje.
2. I prawie wszystkie z nich załapią się do mojego topu :P (bo już tak przy okazji stworze i na mycharts zaserwuję).
3. A do 20-tki....nie zdradzę :P Jest tam na pewno kilka klasyków.
4. Dwa b-sidy w top 3. No nieźle,
5. oby to tylko nie byłe te instrumentalne przerywniki trwająca po 2 minut góra z czasów ''Automatic'' itd...
1. To zauważyłem. U mnie na 48 piosenek, które dotarły do ostatecznej rozgrywki jest ich tylko 6 (przy czym wiedziałem tylko o 2) i jak sobie patrzyłem na zestawienia, to 4 z nich nie osiągnęły żadnego sukcesu (chociaż jeden był na LP3), a z pozostałej dwójki jeden też słabiutko, a drugi dotarł do top10. Nota bene, jeżeli wrzucą jako drugi top, to będzie przypadek dotąd niespotykany, bo po pierwszych dwóch top20 będzie punktować 40 piosenek.
2. Wśród moich klasyfikowanych 48 z jego zestawu u mnie jest tylko jedna piosenka i to na 45 miejscu.
3. Ja też nie zdradzę, ale niedługo wrzucę, to wszystko będzie jasne. Pewnie będę gotowy już dzisiaj, ale czekam na pojawienie się jeszcze dwóch utworów.
4. Obecnie ten z pierwszego spadł na 4, więc tylko 1, ale pierwsza 15 (może nawet 21) jest tak wyrównana, że wszystko może się tam zdarzyć.
5. Nie ma żadnego nagrania instrumentalnego będącego b-sidem i liczącego ok. 2 minut w mojej grupie, ale zdradzę, że o ile jako płyta AFTP mnie nie zachwyca, to bisajdy są tam rewelacyjne (ale na OIT jeszcze lepsze).
A tak w ogóle interesuje mnie, czy można głosować na utwory, które firmuje oficjalnie REM, a które być może nie do końca są przez grupę wykonywane? (pytanie do Grycka).
Awatar użytkownika
emilencja
Posty: 456
Rejestracja: śr lis 22, 2006 12:41 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 219

Re: Nasz Top R.E.M.

Post autor: emilencja »

z przyjemnością przyłączę się z moją 20:

1. Drive
2. Leave
3. Stand
4. E-Bow The Letter
5. Losing My Religion
6. The One I Love
7. Find The River
8. The Great Beyond
9. It's The End Of The World As We Know It (And I Feel Fine)
10. She Just Wants To Be
11. Crush With Eyeliner
12. Leaving New York
13. Lotus
14. Daysleeper
15. Imitation Of Life
16. Everybody Hurts
17. What's The Frequenzy, Kenneth ?
18. I'll Take The Rain
19. Man On The Moon
20. All The Way To Reno

i płyty:

1. Automatic For The People
2. New Adventures In HiFi
3. Out Of Time
4. Murmur
5. Reveal

pozdrawiam
Emil
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nasz Top R.E.M.

Post autor: Miszon »

Ja zacznę od płyt:

1. Automatic For The People
2. Out Of Time
3. Reveal
4. Monster
5. Green
6. New Adventures In Hi-Fi - aczkolwiek nie jestem zbyt obiektywny. To jedyna ich płyta jaką mam i pamiętam swój zawód, jak kupiłem, przesłuchałem i stwierdziłem że 2 single które znam są najlepsze na płycie, a ogólnie nie ma nic na miarę poprzednich 3 płyt. Później trochę mi przeszło, ale jednak to pierwsze wrażenie do dziś nieco waży na ocenie płyty.
Awatar użytkownika
mefiu
Posty: 856
Rejestracja: wt kwie 01, 2008 10:55 am

Re: Nasz Top R.E.M.

Post autor: mefiu »

1. The One I Love
2. Drive
3. Everybody Hurts
4. Losing My Religion
5. Man on the Moon
6. Daysleeper
7. It's The End of The World As We Know It (And I Feel Fine)
8. Electron Blue
9. I'll Take the Rain
10. Shiny Happy People
11. Lotus
12. The Sidewinder Sleeps Tonite
13. Nightswimming
14. Radio Free Europe
15. Monty Got A Raw Deal
16. Ignoreland
17. Imitation of Life
18. All the Way to Reno (You're Gonna Be a Star)
19. What's the Frequency, Kenneth?
20. Supernatural Superserious

płyty:
1. Automatic for the People
2. Out Of Time
3. Document
4. Marmur
5. Green
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasz Top R.E.M.

Post autor: kajman »

Jest ciekawie. Poszły już trzy zestawy i w moim top20 nie będzie żadnego utworu z jakiegokolwiek z tych zestawów. Tylko u VILKI jest moje miejsce 40 (poprzednio źle spojrzałem), a u mefiu 48. Ale w końcu bisajdy spuściły u mnie z tonu i jest ich w top20 zaledwie 4.
No i moja lista płyt. Tutaj jest znacznie lepiej, bo mój numer 2 pojawił się w dwóch zestawach, a numer 3 we wszystkich dotychczasowych.
Ale najpierw komentarz. Miejsce pierwsze i drugie to były pewniaki od samego początku. Numer 1 oceniam bardzo dobrze, 2 nieźle, a potem już słabo. Początkowo wydawało się, że AFTP będzie bez problemu czwarte, a OOT wyprzedziło nie tylko ją, ale także NAOHF dzięki dwóm wielkim gwiazdom (przy czym to pierwsze wyprzedzenie wyszło z liczb, drugie nie, ale uznałem, że dwa kilery zadecydują).
1. Accelerate
2. Murmur
3. Out of time
4. New adventures in hi-fi
5. Automatic for the people
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasz Top R.E.M.

Post autor: kajman »

Przyznam się, że było ciężko i podejrzewam, że kolejność (szczególnie w top12) przy kolejnym przesłuchaniu mogłaby ulec zmianie. Do 21 miejsca wszystko szło względnie prostu, potem jednak kolejne wybory były dokonywane, bo trzeba było to zrobić. Została 17, potem 15, a w końcu 12. Była tak równa i (wbrew mojej poprzedniej opinii o REM) naprawdę znakomita, że po kolejnym przesłuchaniu powiedziałem sobie: Wystarczy! Zostaje tak jak jest. A jest właśnie tak:
1 Let Me In
2 Dark Globe
3 Sing For The Submarine
4 Pilgrimage
5 Until The Day Is Done
6 Saturn Return
7 Country Feedback
8 Fretless
9 Low
10 Low Desert
11 Sad Professor
12 Summer Turns To High

13 Camera
14 Sweetnes Follows
15 It's A Free World Baby
16 We Walk
17 Swan Swan H
18 Houston
19 Tom's Diner
20 King Of Birds
21 The Great Beyond
22 King Of The Road
23 The Worst Joke Ever
24 Hollow Man
25 Strange Currencies
26 Departure
27 The Lion Sleeps Tonight
28 Airliner
29 Winged Mammal Theme
30 99
31 Windout
32 The Wrong Child
33 Love Is All Around
34 Diminished
35 I'm Gonna DJ
36 2JN
37 Old Man Kensey
38 Star Me Kitten
39 Supernatural Superserious
40 Hyena
Ostatnio zmieniony śr sty 20, 2010 12:53 am przez kajman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
saferłel
Posty: 3240
Rejestracja: wt lis 21, 2006 5:31 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czasu do czasu
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Nasz Top R.E.M.

Post autor: saferłel »

Ciekawy zestaw. Piosenka dedykowana Kurtowi Cobainowi wygrała. Kilka piosenek będzie w moim top 50, a jakże. Aczkolwiek ta kolejność i dobór wydaje mi się bardzo...jakiś taki chaotyczny. Po prostu jest DZIWNIE. Nie wiem jak inaczej mógłby to opisać.
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasz Top R.E.M.

Post autor: kajman »

saferłel pisze:1. Ciekawy zestaw.
2. Piosenka dedykowana Kurtowi Cobainowi wygrała.
3. Kilka piosenek będzie w moim top 50, a jakże.
4. Aczkolwiek ta kolejność i dobór wydaje mi się bardzo...jakiś taki chaotyczny.
5. Po prostu jest DZIWNIE. Nie wiem jak inaczej mógłby to opisać.
1. No w każdym razie jak patrzę na poprzednie to wydaje mi się dosyć oryginalny. :wink:
2. Nie wiedziałem. Ale gdybym wiedział, to by nie zmieniło kolejności. Jeżeli w końcówce czegoś byłem pewien, to właśnie pierwszego miejsca. Jedyny utwór, który mógłby mu zagrozić jak się okazało po prostu (można powiedzieć) nie istnieje.
3. To mnie cieszy. Ale pewnie nie na tych najbardziej exponowanych miejscach.
4. Jeżeli wybiera się najlepsze piosenki, to wybór musi być w pewnym sensie chaotyczny. Nie wybiera się piosenek według jakiegoś kodu, a według tego, jak się je odbiera. Ale takie moje spostrzeżenie to, że w większości poodpadały lekkie, beztroskie utwory, które zdecydowanie dominują w ich twórczości, a wysoko zaszły piosenki mroczne w nastroju, o zagęszczonej fakturze (może piszę niefachowo, ale tak je odbieram). Poza tym wysoko przebiły się piosenki, które zafascynowały mnie czymś szczególnie.
5. Szkoda, że nie możesz opisać inaczej, bo nie wiem, o co chodzi w tym DZIWNIE.
P.S. Edycja poprzedniego postu, to zmniejszenie czcionki, żeby top20 lepiej się odróżniał (szkoda, że nie top21 jest punktowany, bo ta 21 jest znacznie bliżej 16 miejsca niż 22).
Tomekk
Posty: 10726
Rejestracja: pt lip 28, 2006 1:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Nasz Top R.E.M.

Post autor: Tomekk »

1. Losing My Religion
2. Shiny Happy People
3. Man On The Moon
4. Imitation of Life
5. Everybody Hurts
6. Bad Day
7. Leaving New York
8. At My Most Beautiful
9. Supernatural Superserious
10. I'll Take the Rain
11. Drive
12. E-Bow the Letter
13. All the Way to Reno
14. Animal
15. Daysleeper
16. Bang and Blame
17. Aftermath
18. Electron Blue
19. Orange Crush
20. Saturn Return
Awatar użytkownika
saferłel
Posty: 3240
Rejestracja: wt lis 21, 2006 5:31 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czasu do czasu
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Nasz Top R.E.M.

Post autor: saferłel »

kajman pisze: Jedyny utwór, który mógłby mu zagrozić jak się okazało po prostu (można powiedzieć) nie istnieje.
Jestem ciekawy czy ''Let Me In'', który wygrał (jak sam piszesz bezproblemowo) i przy okazji jest składnikiem tej kapitalnej (znów twoje słowa) dwunastki ma jakieś szanse na zagoszczenie w przyszłych edycjach topu wszech czasów kajmana?

kajman pisze:To mnie cieszy. Ale pewnie nie na tych najbardziej exponowanych miejscach.
:wink: Zależy też jak to rozumieć. Jak wiesz ja R.E.M uwielbiam ponad wszystkie inne TYPOWE, rockowe kapele (nie mieszam w to rock-elektronicznego DM itd..., mówie o rocku klasycznym) i bycie w top 50 to już jest spore wyróżnienie. Męczę się układając ten zestaw po swojemu. Nie mam pomysły jak zorganizować pewne dziesiątki itd....Być może przykładowe ''Let Me In'' nie wygra, nie będzie w top 10, ale nie skończy też na 47, 48, 49 bądź 50 pozycji w tym moim zestawieniu.
kajman pisze:4. Jeżeli wybiera się najlepsze piosenki, to wybór musi być w pewnym sensie chaotyczny.5. Szkoda, że nie możesz opisać inaczej, bo nie wiem, o co chodzi w tym DZIWNIE.
Spróbuję jednak odpowiedzieć na pewnym przykładzie. Najprostszy to ''Let Me In'' , kawałek z krążka ''Monster'', który nie ma poza nim żadnego przedstawiciela w top 50!! I to jest DZIWNE, bo na podstawie wyniku tej świetnej piosenki można byłoby zgadywać, że brzmienie tej płyty podoba Ci się i będziesz bardziej pozytywne nastawiony na resztę materiału z tego okresu. Podobnie z ''Saturn Return''. Taki nagły ''strzał'' z popowego ''Reveal''. Moim zdaniem kawałek jak inne, niezbyt różniący się od reszty rzeczy z tej jednej ze słabszych płyt R.E.M. Oczywiście podkreślam, że to moja opinia i może ty odkryłeś w niej coś nadzwyczajnego etc..
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Nasz Top R.E.M.

Post autor: ku3a »

1. Imitation Of Life
2. Bad Day
3. Drive
4. Losing My Religion
5. What's The Frequency, Kenneth?
6. Bang And Blame
7. Shiny Happy People
8. Man On The Moon
9. Orange Crush
10. The Sidewinder Sleeps Tonite
11. Nightswimming
12. The One I Love
13. I'll Take The Rain
14. Lotus
15. Find The River
16. Electrolite
17. How The West Was Won And Where It Got Us
18. Everybody Hurts
19. Supernatural Superserious
20. It's The End Of The World As We Know It
Awatar użytkownika
saferłel
Posty: 3240
Rejestracja: wt lis 21, 2006 5:31 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czasu do czasu
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Nasz Top R.E.M.

Post autor: saferłel »

Uuuu, coś fatalny poziom tej dyskografii R.E.M. u Kuby, skoro ''Everybody Hurts'' się zmieściło :P
Awatar użytkownika
krzysiek83
Posty: 7406
Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
Lokalizacja: Lublin

Re: Nasz Top R.E.M.

Post autor: krzysiek83 »

U mnie dopiero kiepsko będzie... Wiele lat temu usłyszałem kilka opinii o REM, że grają ciągle to samo... I coś w tym jest :mrgreen: Trudno tak na raz połknąć całą dyskografię ;)
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Nasz Top R.E.M.

Post autor: ku3a »

saferłel pisze:Uuuu, coś fatalny poziom tej dyskografii R.E.M. u Kuby, skoro ''Everybody Hurts'' się zmieściło :P
a żebyś wiedział ;-). przed startem topu byłem pewien, że to się u mnie do dwudziestki nie ma szans załapać :-P.
Awatar użytkownika
saferłel
Posty: 3240
Rejestracja: wt lis 21, 2006 5:31 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czasu do czasu
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Nasz Top R.E.M.

Post autor: saferłel »

Trudno, już się przyzwyczaiłem, że w Polsce nie ma z kim o R.E.M. pogadać :P Mam pecha do tych swoich ulubieńców pod tym względem ;]
Swoją drogą liczyłem, że w twoim topie będzie więcej numerów z płyty ''Monster''.
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasz Top R.E.M.

Post autor: kajman »

saferłel pisze:
kajman pisze:Jedyny utwór, który mógłby mu zagrozić jak się okazało po prostu (można powiedzieć) nie istnieje.
1. Jestem ciekawy czy ''Let Me In'', który wygrał (jak sam piszesz bezproblemowo) i przy okazji jest składnikiem tej kapitalnej (znów twoje słowa) dwunastki ma jakieś szanse na zagoszczenie w przyszłych edycjach topu wszech czasów kajmana?
kajman pisze:To mnie cieszy. Ale pewnie nie na tych najbardziej exponowanych miejscach.
2. :wink: Zależy też jak to rozumieć. Jak wiesz ja R.E.M uwielbiam ponad wszystkie inne TYPOWE, rockowe kapele (nie mieszam w to rock-elektronicznego DM itd..., mówie o rocku klasycznym)
3. i bycie w top 50 to już jest spore wyróżnienie. Męczę się układając ten zestaw po swojemu. Nie mam pomysły jak zorganizować pewne dziesiątki itd....Być może przykładowe ''Let Me In'' nie wygra, nie będzie w top 10, ale nie skończy też na 47, 48, 49 bądź 50 pozycji w tym moim zestawieniu.
kajman pisze:4. Jeżeli wybiera się najlepsze piosenki, to wybór musi być w pewnym sensie chaotyczny.5. Szkoda, że nie możesz opisać inaczej, bo nie wiem, o co chodzi w tym DZIWNIE.
Spróbuję jednak odpowiedzieć na pewnym przykładzie. Najprostszy to ''Let Me In'' , kawałek z krążka ''Monster'', który nie ma poza nim żadnego przedstawiciela w top 50!! I to jest DZIWNE, bo na podstawie wyniku tej świetnej piosenki można byłoby zgadywać, że brzmienie tej płyty podoba Ci się i będziesz bardziej pozytywne nastawiony na resztę materiału z tego okresu.
6. Podobnie z ''Saturn Return''. Taki nagły ''strzał'' z popowego ''Reveal''. Moim zdaniem kawałek jak inne, niezbyt różniący się od reszty rzeczy z tej jednej ze słabszych płyt R.E.M. Oczywiście podkreślam, że to moja opinia i może ty odkryłeś w niej coś nadzwyczajnego etc..
1. Bezproblemowo to jednak za duże słowo, bo w top12 było bardzo równo, ale jednak troszkę większa różnica była między nim a numerem 2 niż między kolejnymi miejscami. Utworów rewelacyjnych (bo chyba tego słowa użyłem) znalazłbym bez problemu ponad 1000, więc tak na oko to pewnie Let me in zmieściłoby się w top500, ale myślę, że nie podejmę się ułożenia nawet top300.
2. Tak a propos. W dużych fragmentach Up i w mniejszych Reveal brzmiał mi właśnie jak DM i akurat w tych fragmentach bardzo się męczyłem.
3. To była tylko taka luźna uwaga. Jak mówię, cieszy mnie że w ogóle coś się znajdzie.
4. Dla mnie płyta Monster jest jedną z najsłabszych płyt z dwoma rodzynkami (6 utworów oceniłem na zero i tylko na Upie było tyle samo). Nie rozumiem jak na podstawie jednego lub nawet dwóch utworów można wyrokować coś o płycie. A przy okazji przeoczyłeś, że na 25 jest Strange Currencies.
6. Co do oceny płyty to jest ona podobna do Twojej. I znowu dwa utwory wybijają się zdecydowanie ponad przeciętność (Summer turns to high jest na miejscu 12) i nigdy bym nie wpadł, że można je nazwać popowymi (co do płyty to nie kojarzę jej na tyle, żeby wydać opinię). I wydaje mi się, że stylistycznie te dwa utwory nie pasują do reszty płyty, tak samo jak i Let do Monstera.
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasz Top R.E.M.

Post autor: kajman »

krzysiek83 pisze:U mnie dopiero kiepsko będzie... Wiele lat temu usłyszałem kilka opinii o REM, że grają ciągle to samo... I coś w tym jest :mrgreen: Trudno tak na raz połknąć całą dyskografię ;)
Jak dla mnie to faktycznie od drugiej płyty do Automatic są mocno jednostajni. Chociaż i w tym okresie trafiają im się utwory nie pasujące do pozostałych.
Tomkku! Bardzo mi się podoba Twoje dwudzieste miejsce.
Awatar użytkownika
saferłel
Posty: 3240
Rejestracja: wt lis 21, 2006 5:31 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czasu do czasu
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Nasz Top R.E.M.

Post autor: saferłel »

kajman pisze:Reveal brzmiał mi właśnie jak DM
Ciekawe, nigdy bym tak nie pomyślał.
kajman pisze:I wydaje mi się, że stylistycznie te dwa utwory nie pasują do reszty płyty, tak samo jak i Let do Monstera.
No widzisz, dla mnie ''Let Me In'' pasuje do płyty jak ulał. Akurat pod względem brzmieniowym ten album jest najbardziej spójny z ich wszystkich. Wystarczy, że usłyszę jeden przesterowany riff i już wiem, że to ''Potwór'' ;)

Piszcie co chcecie, ale moim zdaniem R.E.M. wcale nie jest jednostajny i brzmi tak samo. Nie wiem na jakiej podstawie wyciągane są takie wnioski.
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Re: Nasz Top R.E.M.

Post autor: Grycek »

Uff, mam nadzieję, że uda mi się to wszystko podliczyć, bo sesja i projekty i egzaminy i projekty i projekty... :/
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasz Top R.E.M.

Post autor: kajman »

saferłel pisze:
kajman pisze:Reveal brzmiał mi właśnie jak DM
Ciekawe, nigdy bym tak nie pomyślał.
kajman pisze:I wydaje mi się, że stylistycznie te dwa utwory nie pasują do reszty płyty, tak samo jak i Let do Monstera.
No widzisz, dla mnie ''Let Me In'' pasuje do płyty jak ulał. Akurat pod względem brzmieniowym ten album jest najbardziej spójny z ich wszystkich. Wystarczy, że usłyszę jeden przesterowany riff i już wiem, że to ''Potwór'' ;)
Piszcie co chcecie, ale moim zdaniem R.E.M. wcale nie jest jednostajny i brzmi tak samo. Nie wiem na jakiej podstawie wyciągane są takie wnioski.
Wyciąłeś fragment i wyszło nie do końca tak, jak powinno. Tylko w mniejszych fragmentach? A Up Ci się kojarzy?
No cóż, dla mnie nie, ale pewnie zwracam uwagę na trochę inne rzeczy niż Ty (tzn. inne rzeczy są dla mnie najistotniejsze).
Jak słuchałem dyskografii, to począwszy od drugiej płyty ciągle jakbym słyszał znane mi wcześniej w całości Automatic. Ale od Awantur grają już inaczej.
Awatar użytkownika
saferłel
Posty: 3240
Rejestracja: wt lis 21, 2006 5:31 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czasu do czasu
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Nasz Top R.E.M.

Post autor: saferłel »

Up również mi się kompletnie z DM nie kojarzy, mimo że zastosowali tam elektroniczne chwyty w kilku przypadkach. Dla mnie to zupełnie dwa inne kapele.
Tomekk
Posty: 10726
Rejestracja: pt lip 28, 2006 1:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Nasz Top R.E.M.

Post autor: Tomekk »

kajman pisze:Tomkku! Bardzo mi się podoba Twoje dwudzieste miejsce.
chociaż tyle dobrego 8)
to chyba tylko ten utwór jest wspólny - uważam to za duży sukces :mrgreen:
3ask

Re: Nasz Top R.E.M.

Post autor: 3ask »

1. Daysleeper
2. It's The End Of The World As We Know It (And I Feel Fine)
3. The One I Love
4. Drive
5. How The West Was Won And Where It Got Us
6. Near Wild Heaven
7. Supernatural Superserious
8. Man On The Moon
9. Losing My Religion
10. What's The Frequency, Kenneth?
11. I'll Take The Rain
12. Leaving New York
13. Hollow Man
14. Bang and Blame
15. All The Way To Reno (You're Gonna Be A Star)
16. Sidewinder Sleeps Tonite
17. At My Most Beautiful
18. Find The River
19. Nightswimming
20. Let Me In

i płyty:
1. Automatic for the People
2. Out Of Time
3. Monster
4. Document
5. Reveal
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasz Top R.E.M.

Post autor: kajman »

Coś mam takie szczęście, że utwory z mojej ścisłej czołówki lądują na 20 miejscach. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Nasz Top R.E.M.

Post autor: Gary »

Najpierw albumy:
Może z punktów by to nie wynikało, ale o tem potem.

1. Automatic for the people
2. Out of time
3. Document
4. Reveal
5. Around The Sun


6. Green
7. Fables Of The Reconstruction
8. Reckoning
9. Life's Rich Pageant
10. New Adventures In Hi Fi
11. Murmur
12. Monster
13. Up
14. Accelerate




W utworach sytuacja wygląda tak, że top 3 jestem absolutnie pewny, a pozostałe toczyły ciągłe wędrówki góra-dół i z powrotem. Po kolejnym przesłuchaniu utwór np. z 28 miejsca mógł wylądować na 9 powiedzmy. Także pozostawiam tak jak się to ustaliło po mniej więcej 6 przesłuchaniach.


1. Losing my religion
2. Imitation of life
3. Man on the moon
4. Oddfellows Local 151
5. Nightswimming
6. She Just Wants to Be
7. Saturn return
8. The One I Love
9. Underneath The Bunker
10. Low
11. Orange Crush
12. Moon river
13. I Remember California
14. Near wild heaven
15. Time After Time Etc.
16. Make It All Ok
17. I'll take the rain
18. Drive
19. How The West Was Won And Where It Got Us
20. Crazy

21. Last Date
22. Final straw
23. Texarkana
24. (don't Go back To) ROCKVILLE
25. Dream (All I Have To Do)
26. Burning Hell
27. Radio song
28. Driver 8
29. Leave
30. Monty got a raw deal
31. Catapult
32. Half a world away
33. HarborcOat
34. Boy In The Well
35. Have you ever seen the rain
36. Its the End Of The World As We Know It (And I Feel Fine)
37. Bad day
38. Bang And Blame
39. World Leader Pretend
40. Leaving New York
41. Daysleeper
42. I've been high
43. Sing For The Submarine
44. What's The Frequency, Kenneth?
45. West Of The Fields
46. Welcome To The Occupation
47. Shiny happy people
48. Try not to breathe
49. White torNado
50. Mr. Richards
ODPOWIEDZ