Plebiscyt topowy 3

Moderatorzy: Yacy, Grycek, jollyroger72, Yacy, Grycek, jollyroger72

Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Post autor: Grycek »

abd3mz pisze: PS. Zostały jeszcze "tylko" trzy osoby, które głosowały na top Radiohead...
A który jestem w kolejce?
Awatar użytkownika
I.C 1987
Posty: 426
Rejestracja: pn gru 31, 2007 9:30 pm
Lokalizacja: Chrzanow

Post autor: I.C 1987 »

o to może grycek poprowadzi top RADIOHEAD bo nie wiem czy podołał bym.....
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Post autor: abd3mz »

Namieszałem z kolejnością, ale "na szczęście" 1981 nie mógł poprowadzić topu. Przed nim na drugim miejscu Radiohead umieścił ksch. Poprawiłem wyżej.
Przepraszam za zamieszanie.
Grycek pisze:A który jestem w kolejce?
Po ksch: Gary, I.C 1987, cyjarz, Grycek, nastoletni_duch
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

abd3mz pisze:Kolejną osobą, która wskazała Radiohead na drugim miejscu ksch. Czekam na zgłoszenie do 22 w sobotę.
Z tego co sobie przypominam z któregoś posta, to ksch wyjechał na około tydzień i nie będzie miał dostępu do forum.
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Post autor: abd3mz »

Rzeczywiście. Top Radiohead startuje jako pierwszy, więc trzeba już teraz wybrać kto go będzie prowadził. ksch dostał Top Muse, więc myślę że się nie obrazi jeśli Top Radiogłowych poprowadzi ktoś inny.

W takim razie czekam na zgłoszenia osób z tej listy:
Gary, I.C 1987, cyjarz, Grycek, nastoletni_duch do jutra do 22. O tej godzinie sprawdzę kto z tej listy się zgłosił i wybiorę pierwszą osobę z listy.
Awatar użytkownika
tsch
Posty: 2560
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 7:23 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tsch »

Wyjechałem, ale jednak dostęp mam /okazało się, że jest tutaj bezprzewodowy internet ;)/

Top Radiohead... Byłoby pięknie, tym bardziej, że Radiogłowi są drugim zespołem, o którym wcześniej pisałem /a aspirują do miana pierwszego/. Oczywiście dałbym radę i chętnie wziąłbym ten top, ale mogę go oddać komuś z wymienionych przez Abd3mza, jeśli są chętni ;)
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Post autor: abd3mz »

No to zrobiło się zamieszanie. :roll: ksch jest pierwszy w kolejce, ale poprowadzi Top Muse. Może lepiej by było, żeby przejął top ktoś kto jeszcze żadnego nie prowadził ? Niech wypowiedzą się inni.
EDIT: Usunąłem "nie". :roll:
Ostatnio zmieniony pt lut 15, 2008 9:21 pm przez abd3mz, łącznie zmieniany 1 raz.
kajman
Posty: 64172
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

abd3mz pisze:No to zrobiło się zamieszanie. :roll: ksch jest pierwszy w kolejce, ale poprowadzi Top Muse. Może lepiej by było, żeby przejął top ktoś kto jeszcze nie żadnego nie prowadził ? Niech wypowiedzą się inni.
Ja w zasadzie jestem za tym, żeby top robił ten, na kogo wypada kolej, chociaż... dzięki Robinsonowi :D głupio trochę mi to pisać.
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

skoro wedlug zasad prawo przysluguje ksch'owi, a dodatkowo on zglosil gotowosc i przede wszystkim chec, to czemu mu to odbierac?
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Post autor: abd3mz »

Tylko głośno myślałem...

Kolejność topów i prowadzenie:
1. Radiohead - ksch
2. Mark Knopfler - ku3a
3. Metallica - IZA i dwóch druhów ;)
4. King Crimson - kajman
5. Muse - ksch
6. Lady Pank - stavanger
7. Queen - Miszon

Dodam te informacje też do pierwszego postu.

Kiedy zaczynamy Top Radiohead ? Przydałoby się trochę wolnego na NL5.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15290
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Miszon »

abd3mz pisze: Kiedy zaczynamy Top Radiohead ? Przydałoby się trochę wolnego na NL5.
Myślę, że tak jak pisałem, czyli 1 marca początek byłoby OK. I każdy następny gdyby ruszał pierwszego dnia miesiąca to w miarę byłoby OK (poza Queenem, którego terminu jeszcze dokładnie nie znamy z racji koncertu nie wiadomo kiedy).
Awatar użytkownika
tsch
Posty: 2560
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 7:23 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tsch »

abd3mz pisze:Kiedy zaczynamy Top Radiohead ?
Proponuję 3. marca, w poniedziałek ;)
Awatar użytkownika
I.C 1987
Posty: 426
Rejestracja: pn gru 31, 2007 9:30 pm
Lokalizacja: Chrzanow

Post autor: I.C 1987 »

byle jak najszybciej....
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

ksch pisze:
abd3mz pisze:Kiedy zaczynamy Top Radiohead ?
Proponuję 3. marca, w poniedziałek ;)
Jak już pisałem wcześniej - przynajmniej 2 tygodnie po rozpoczęciu przesłuchań do Naszej Listy V, czyli od najbliższego poniedziałku za dwa tygodnie. A najlepiej za 3 tygodnie. :)
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Post autor: neon.ka »

Miszon pisze:Myślę, że tak jak pisałem, czyli 1 marca początek byłoby OK. I każdy następny gdyby ruszał pierwszego dnia miesiąca to w miarę byłoby OK (poza Queenem, którego terminu jeszcze dokładnie nie znamy z racji koncertu nie wiadomo kiedy).
jeśli mogę wyrazić swoje zdanie, to ten grafik wydaje mi się bardzo dobry. chyba nam się nigdzie nie śpieszy, prawda?
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Post autor: abd3mz »

Przyznam, że mi ten grafik też się bardzo podoba, szczególnie że zamierzam przesłuchać całe dyskografie topowych zespołów.
Awatar użytkownika
tsch
Posty: 2560
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 7:23 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tsch »

Gary pisze:Jak już pisałem wcześniej - przynajmniej 2 tygodnie po rozpoczęciu przesłuchań do Naszej Listy V, czyli od najbliższego poniedziałku za dwa tygodnie. A najlepiej za 3 tygodnie. :)
Najbliższy poniedziałek to 18. ... 3. marca wypadnie dokładnie po dwóch tygodniach :) Zastanawiałem się, czy moglibyśmy przeprowadzić ten top w czasie 4 tygodni... Jest tak, jak napisała Neon.ka - chyba nigdzie nam się nie spieszy, zwłaszcza, że następny będzie top Marka Knopflera, który skończymy zapewne 1. maja...

Czy zgadzacie się na poniższe terminy?

Top Radiohead - 3-30 marca
Top Marka Knopflera - 7 kwietnia - 1 maja
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Post autor: abd3mz »

Terminy dla mnie mogą być, tylko mam jedną prośbę. Mógłbyś umieścić dyskografię Radiogłowych kilka dni wcześniej ?
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

chcialbym tylko zaznaczyc, ze top Marka nie bedzie przesuniety ani o jeden dzien, bo wyniki bede chcial podac na dzien przed koncertem.
Awatar użytkownika
tsch
Posty: 2560
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 7:23 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tsch »

abd3mz pisze:Terminy dla mnie mogą być, tylko mam jedną prośbę. Mógłbyś umieścić dyskografię Radiogłowych kilka dni wcześniej ?
No pewnie... Wrócę zapewne w czwartek, wtedy też będę miał dostęp do podstawowej dyskografii /pełna będzie trochę później.../
ku3a pisze:chcialbym tylko zaznaczyc, ze top Marka nie bedzie przesuniety ani o jeden dzien, bo wyniki bede chcial podac na dzien przed koncertem.
Specjalnie w terminach umieściłem tydzień przerwy na tego typu historie... Zresztą, 3,5 tygodnia powinno wystarczyć ;)
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Post autor: neon.ka »

ksch pisze:
ku3a pisze:chcialbym tylko zaznaczyc, ze top Marka nie bedzie przesuniety ani o jeden dzien, bo wyniki bede chcial podac na dzien przed koncertem.
Specjalnie w terminach umieściłem tydzień przerwy na tego typu historie... Zresztą, 3,5 tygodnia powinno wystarczyć ;)
ja uważam jednak, że jakby na top był miesiąc, to nie byłoby żadnego niebezpieczeństwa, że coś by trzeba było przesuwać. a łatwiej byłoby zapamiętać, że top trwa od początku do końca miesiąca (tak, wiem - Metallica :) ).
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15290
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Miszon »

Ponieważ gdzieś przeczytałem, że koncert Queen będzie 28 września, to myślę, że 1 września na początek ich Topu będzie dobrym terminem. A dzięki temu Lady Pank się przed nich wepchnie, na sierpień.
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Post autor: abd3mz »

Niedługo kończy się top Marka Knopflera, a widzę w pierwszym poście:
abd3mz pisze:Kolejność topów i prowadzenie:
3. Metallica - IZA i dwóch druhów :wink:
abd3mz pisze:Szczególy ustaleń :) :
kajman pisze:3. Metallica bo koncert 28 maja
IZO jesteś gotowa? :D

Myślę, że nie ma potrzeby umieszczania całej dyskografii na chomiku, bo transfer jest słaby i szkoda zarówno czasu wrzucających jak i pobierających. Dysponuje linkami do paczki, która zawiera:
Kill'em all, Ride the lighting, Master of puppets, And justice for all, Metallica, Load, Re-load, St.Angel

Garage days revisited, Garage inc disc1, Garage inc disc2, S&M disc1, S&M disc2, Best ballads
Całość zajmuje 800MB i jest podzielona na 8 części. W razie problemów z rozpakowaniem służę pomocą. :-) [Można też pobierać pojedyncze płyty, ale to jest wygodniejsze. Dzięki zmiennemu ip ściągnąłem całą paczkę w dwie godziny.]

Na chomiku ewentualnie można umieścić rarytasy. :-)
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Post autor: Grycek »

abd3mz pisze: Myślę, że nie ma potrzeby umieszczania całej dyskografii na chomiku, bo transfer jest słaby i szkoda zarówno czasu wrzucających jak i pobierających. Dysponuje linkami do paczki, która zawiera:
, St.Angel
:D
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Post autor: abd3mz »

Na swoje usprawiedliwienie mam to, że ja to tylko skopiowałem. 8) [Nie będę poprawiał i tak wiadomo o co chodzi. :) ]
ODPOWIEDZ