Nasz top Myslovitz

Moderatorzy: Yacy, Grycek, jollyroger72, Yacy, Grycek, jollyroger72

Awatar użytkownika
mateusz15
Posty: 5922
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
Lokalizacja: Warszawa

Nasz top Myslovitz

Post autor: mateusz15 »

Długo zastanawiałem się, którą grupę wybrać - Hey, Dżem czy właśnie Myslovitz, ale Ci ost sa mi najbliżsi, więc wybrałem ich:) Piosenek na liście mieli bardzo duzo, a jak przedstawia się Wasz Top ich utworów :)

* Głosujemy na 15 utworów

* Punktacja taka jak czy Forumowej Liście czyli 1miejsce - 15pkt, 2m. - 14pkt ....15m. - 1 pkt :wink:

* Można głosować na mniej utworów

* Głosowanie trwa do 3 sierpnia, lub jeśli będzie taka potrzeba dlużej :)

* Głosujemy wylącznie na utowy Myslovitz, które znalazły się na ich płytach. Nie bierzemy pod uwagę solowych dokonań Artura Rojka, badź innych członków zespołu

no to chyba najważniejsze sprawy :)
Ostatnio zmieniony czw lip 05, 2007 7:53 pm przez mateusz15, łącznie zmieniany 1 raz.
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Post autor: Grycek »

Ja bym proponował się jeszcze wstrzymać.
Narazie mamy Top Depeche Mode, Top Kultu i Top 1983.
Awatar użytkownika
iqh
Posty: 781
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 5:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
Lokalizacja: Tychovia/Cracovia

Post autor: iqh »

chętnie zagłosuję nie ma co... tylko powiedzcie kiedy już będzie można;]
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

a z jakiej okazji to by bylo? Bo mysle, i z tego co bylo pisane w innych watkach - nie tylko ja, ze najlepiej robic Topy okazjonalne - koncert, x-lecie zespolu, nowa plyta itp.
kajman
Posty: 64210
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasz top Myslovitz

Post autor: kajman »

mateusz15 pisze:* Głosujemy wylącznie na utowy Myslovitz, nie bierzemy pod uwagę solowych dokonań Artura Rojka, ani duetów grupy. Wyjątkie może być utwór "|W deszczu maleńkich żóltych kwiatów", w którym Maria peszek pojawia się wylącznie "jako chórek" :wink:
No to jest dla mnie nie fair. Ja rozumiem, że solowe projekty Rojka bądź innych członków zespołu należy odrzucić, ale nagrania Myslovitza z innymi wykonawcami są nagraniami zespołu Myslvitz i nie rozumiem dlaczego należy je dyskwalifikować. Mnie zniechęca to do głosowania, bo nie dajesz mi szansy zagłosować na mój zdecydowanie numer 1 zespołu.
Awatar użytkownika
jackal
Posty: 617
Rejestracja: ndz paź 08, 2006 1:14 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jackal »

Popieram Kajmana. Brak Lenny Valentino mogę odżałować, ale już "Kraków" powinien mieć swoje miejsce na topie Myslovitz.
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Nasz top Myslovitz

Post autor: Gary »

kajman pisze:
mateusz15 pisze:* Głosujemy wylącznie na utowy Myslovitz, nie bierzemy pod uwagę solowych dokonań Artura Rojka, ani duetów grupy. Wyjątkie może być utwór "|W deszczu maleńkich żóltych kwiatów", w którym Maria peszek pojawia się wylącznie "jako chórek" :wink:
No to jest dla mnie nie fair. Ja rozumiem, że solowe projekty Rojka bądź innych członków zespołu należy odrzucić, ale nagrania Myslovitza z innymi wykonawcami są nagraniami zespołu Myslvitz i nie rozumiem dlaczego należy je dyskwalifikować. Mnie zniechęca to do głosowania, bo nie dajesz mi szansy zagłosować na mój zdecydowanie numer 1 zespołu.
Ja uważam nie nie można dyskwalifikować duetów, jeśli znalazły się na oficjalnym wydawnictwie zespołu. :)
Awatar użytkownika
mateusz15
Posty: 5922
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nasz top Myslovitz

Post autor: mateusz15 »

kajman pisze:
mateusz15 pisze:* Głosujemy wylącznie na utowy Myslovitz, nie bierzemy pod uwagę solowych dokonań Artura Rojka, ani duetów grupy. Wyjątkie może być utwór "|W deszczu maleńkich żóltych kwiatów", w którym Maria peszek pojawia się wylącznie "jako chórek" :wink:
No to jest dla mnie nie fair. Ja rozumiem, że solowe projekty Rojka bądź innych członków zespołu należy odrzucić, ale nagrania Myslovitza z innymi wykonawcami są nagraniami zespołu Myslvitz i nie rozumiem dlaczego należy je dyskwalifikować. Mnie zniechęca to do głosowania, bo nie dajesz mi szansy zagłosować na mój zdecydowanie numer 1 zespołu.
Dobra to niech tak będzie. Zaraz zmienie.

EDIT:

Zgadzam się z Garym, duety wylącznie jesli znalazły się na płytach Myslovitz :!:

jackal :arrow: "Kraków" ma swoja wersję bez Marka Grechuty :wink:

Kuba niech okazją będzie to iż obecny rok jest ostatnim rokiem koncertowym ;] W przyszłym zawieszają działąlnośc koncertowa... No ale tak poważnie, jeżeli powstał taki dział, to można by tworzyc topy właśnie bez okazji, przeciez artystów z dużym dorobkiem jest wielu. Ale jak uważacie...


To może tak, proszę napisać:

Kto uważa, żeby na razie wstrzymać się z głosowaniem, bo są 2 inne - niech napisze

Kto uważa, żeby na razie wstrzymać się z głosowaniem bo nie ma konkretnych powodów na Ten Top - niech napisze

Kto uważa, że takie głosowanie "bez okazji" na nasze topy poszczególnych artystów ma sens - niech napisze

No to na razie na tyle :wink:
Ostatnio zmieniony czw lip 05, 2007 7:50 pm przez mateusz15, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Nasz top Myslovitz

Post autor: Gary »

mateusz15 pisze: jackal :arrow: "Kraków" ma swoja wersję bez Marka Grechuty :wink:
Ja uważam, że to są de facto 2 różne utwory.
Awatar użytkownika
mateusz15
Posty: 5922
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mateusz15 »

Niby wersje bardzo różne, ale ja np wolę tę bez Marka Grechuty... NO i jak napisałem popieram co napisałeś wyżej :wink:
Awatar użytkownika
iqh
Posty: 781
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 5:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
Lokalizacja: Tychovia/Cracovia

Post autor: iqh »

uważam, że takie głosowanie "bez okazji" na nasze topy poszczególnych artystów ma sens, ale może faktycznie poczekajmy, wszak wiele topów jest jeszcze otwartych i może być ich za dużo?
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9272
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: Nasz top Myslovitz

Post autor: Martyr »

Fajny pomysł z tym Topem. Właściwie też o tym myślałam. Ale lepiej byłoby rzeczywiście trochę poczekać.
mateusz15 pisze:Zgadzam się z Garym, duety wylącznie jesli znalazły się na płytach Myslovitz :!:

jackal :arrow: "Kraków" ma swoja wersję bez Marka Grechuty :wink:
A "Kraków" wykonywany z Markiem Grechutą znajduje się na płycie Myslovitz "The Best Of".
szakal35
Posty: 1019
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 11:36 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 856
Lokalizacja: Reda

Post autor: szakal35 »

Myślę, że warto jeszcze poczekać. Nie musimy wszak przeTOPować wszystkich w ciagu jednej pory roku :wink:
kajman
Posty: 64210
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasz top Myslovitz

Post autor: kajman »

Gary pisze:
mateusz15 pisze: jackal :arrow: "Kraków" ma swoja wersję bez Marka Grechuty :wink:
Ja uważam, że to są de facto 2 różne utwory.
Chciałem napisać dokładnie to samo. I możliwe, że u mnie w topie będą 2 Krakowy.
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Nasz top Myslovitz

Post autor: Gary »

kajman pisze:
Gary pisze:
mateusz15 pisze: jackal :arrow: "Kraków" ma swoja wersję bez Marka Grechuty :wink:
Ja uważam, że to są de facto 2 różne utwory.
Chciałem napisać dokładnie to samo. I możliwe, że u mnie w topie będą 2 Krakowy.
U mnie na pewno :)
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

Też jestem za odczekaniem.
Namnożyło się tych topów tyle, że aż mi się na wszystkie nie chce głosować. :P
Awatar użytkownika
adr
Posty: 5016
Rejestracja: sob sie 19, 2006 6:59 pm
Lokalizacja: Białystok

Post autor: adr »

ku3a pisze:a z jakiej okazji to by bylo? Bo mysle, i z tego co bylo pisane w innych watkach - nie tylko ja, ze najlepiej robic Topy okazjonalne - koncert, x-lecie zespolu, nowa plyta itp.
15-lecie istnienia zespołu. Zawsze jakaś okazja się znajdzie :wink:
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Nasz top Myslovitz

Post autor: ku3a »

mateusz15 pisze:* Głosujemy wylącznie na utowy Myslovitz, nie bierzemy pod uwagę solowych dokonań Artura Rojka, ani duetów grupy. Wyjątkie może być utwór "|W deszczu maleńkich żóltych kwiatów", w którym Maria peszek pojawia się wylącznie "jako chórek" :wink:
no to dobrze, ze ten warunek podales, bo bym ta piosenke z zalem pominal w swoim ewentualnym zestawie 8) .

to co ja napisze bylo juz wspomniane - uwazam, ze teraz toczy sie kilka Topow i moze nie deprecjonujmy ich tworzac zbyt wiele kolejnych, a na horyzoncie jest juz kilka nastepnych. Jesli chodzi o Top Myslovitz to jak najbardziej, ale jak przyjdzie sezon ogorkowy, czyli jakos na jesieni.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9272
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: Nasz top Myslovitz

Post autor: Martyr »

ku3a pisze:no to dobrze, ze ten warunek podales, bo bym ta piosenke z zalem pominal w swoim ewentualnym zestawie 8) .
z żalem? :wink: Ku3a i żółte kwiatki to niedobre połączenie :roll:
Awatar użytkownika
mateusz15
Posty: 5922
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mateusz15 »

No to na razie sie wstrzymujemy z tym topem :wink: Spróbuję w kolejnym miesiący, bo na jesieni nie bedę mial dostępu do neta codzinnie :(
kajman
Posty: 64210
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

mateusz15 pisze:No to na razie sie wstrzymujemy z tym topem :wink: Spróbuję w kolejnym miesiący, bo na jesieni nie bedę mial dostępu do neta codzinnie :(
Wystarczy, że wystartujesz z nim bodajże 11 lub 12 lipca, bo wtedy już top Depeche Mode się skończy.
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

kajman pisze:
mateusz15 pisze:No to na razie sie wstrzymujemy z tym topem :wink: Spróbuję w kolejnym miesiący, bo na jesieni nie bedę mial dostępu do neta codzinnie :(
Wystarczy, że wystartujesz z nim bodajże 11 lub 12 lipca, bo wtedy już top Depeche Mode się skończy.
No tak, ale co z topami Genesis, Bjork i Rolling Stones? Wydaje mi się, że te topy powinny mieć pierwszeństwo ze względu na ich koncerty w Polsce.
kajman
Posty: 64210
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

Robinson pisze:
kajman pisze:
mateusz15 pisze:No to na razie sie wstrzymujemy z tym topem :wink: Spróbuję w kolejnym miesiący, bo na jesieni nie bedę mial dostępu do neta codzinnie :(
Wystarczy, że wystartujesz z nim bodajże 11 lub 12 lipca, bo wtedy już top Depeche Mode się skończy.
No tak, ale co z topami Genesis, Bjork i Rolling Stones? Wydaje mi się, że te topy powinny mieć pierwszeństwo ze względu na ich koncerty w Polsce.
Fakt, trochę się zagalopowałem i zaraz potem założyłem wątek plebiscytopowy. Mateusz też będzie mógł dorzucić swoje propozycje i wtedy się okaże, kto pójdzie na pierwszy ogień. Piszę to na zasdzie pewnika, bo jak widzę pomysł plebiscytopu został przyjęty (przynajmniej na razie) bez zastrzeżeń.
Luzak
Posty: 10
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 10:27 am
Lokalizacja: Radysy k. Białej Piskiej - Mazury

Post autor: Luzak »

Dla mnie najlepsza piosenka Myslovitz to MY:-)
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

No to jak trwa już ten top, czy nie? :)
ODPOWIEDZ