Podsumowania Listy z poszczególnych lat

Wszelkie dyskusje na temat statystycznego widzenia Listy Przebojów Trójki — podsumowania, zestawienia, komentarze, interpretacje i wszelkie inne w tym temacie...

Moderatorzy: Piotr, Piotr

ladysherlockian
Posty: 43
Rejestracja: pn sie 18, 2008 10:42 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2006
Lokalizacja: Nowy Sącz

Podsumowania Listy z poszczególnych lat

Post autor: ladysherlockian »

Zamarzyła mi się sentymentalna podróż do czasów, kiedy zaczęłam słuchać Listy :) Może jestem jakaś ślepa i głupia, ale na stronie Trójki nie mogę jakoś znaleźć podsumowań rocznych, czyli podanej listy piosenek, które w danym roku najdłużej były na Liście i osiągnęły najlepsze wyniki. Próbowałam szukać ostatniego notowania w danym roku, bo podsumowanie odbywa się przed Topem Wszechczasów, ale pokazują mi się "normalne" notowania, a nie całoroczny ranking. Tu na stronie LP3 pokazuje mi się cały czas ostatnie notowanie, może to coś z moim kompem? Czy są gdzieś dostępne takie rankingi najlepszych piosenek na Liście wg roku? chodzi mi o takie oficjalne, zgodne z tym, co było w audycji podsumowującej dany rok, a nie prywatne listy forumowiczów. Dziękuję i przepraszam, jeśli pytanie gdzieś się pojawiło, to mój powrót na forum po długiej przerwie.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Podsumowania Listy z poszczególnych lat

Post autor: Yacy »

najprościej będzie jak poszukasz na alp3.pl czyli w Archiwum LP3 :-)

albo klikniesz tu: http://lp3.pl/alpt.phtml?m=27
i wystarczy potem kliknąć w dany rok.
:-)
ODPOWIEDZ