Lista wszystkich utworów

Wszelkie dyskusje na temat statystycznego widzenia Listy Przebojów Trójki — podsumowania, zestawienia, komentarze, interpretacje i wszelkie inne w tym temacie...

Moderatorzy: Piotr, Piotr

qbin2001
Posty: 4
Rejestracja: czw sty 06, 2011 7:06 pm

Lista wszystkich utworów

Post autor: qbin2001 »

Czy jest gdzieś dostępna lista wszystkich utworów (w kolejności w jakiej trafiały na LP3) które gościły na liście trójki? Przekopywanie się przez 1500 list jest dość frustrujące. Chciałbym wreszcie skompletować wszystkie utwory, ale nigdzie nie mogę znaleźć takiego spisu.
Awatar użytkownika
Julia
Posty: 1331
Rejestracja: pt maja 07, 2010 7:11 pm
Lokalizacja: Zamość/Kraków

Re: Lista wszystkich utworów

Post autor: Julia »

Czy i gdzie jest taki spis w kolejności trafiania na LP3, to nie mam pojęcia, ale spis alfabetyczny zdaje się jest tutaj: http://www.lp3.pl/alpt.phtml?m=3
qbin2001
Posty: 4
Rejestracja: czw sty 06, 2011 7:06 pm

Re: Lista wszystkich utworów

Post autor: qbin2001 »

Julia pisze:Czy i gdzie jest taki spis w kolejności trafiania na LP3, to nie mam pojęcia, ale spis alfabetyczny zdaje się jest tutaj: http://www.lp3.pl/alpt.phtml?m=3
Tak, wiem. Ale chciałbym je skompletować w kolejności w jakiej trafiały na listę (ponumerowane) z podziałem na lata. Przerobiłem lata 82 i 83, ale przegrzebanie się przez wszystkie notowania zajęło mi mnóstwo czasu. Dlatego pytam, czy ktoś posiada taka listę i czy mógłby się nią podzielić :-)
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Re: Lista wszystkich utworów

Post autor: Piotr »

A po coz ci to w tak szczegolny sposob posortowane. Do czego chcesz to wykorzystac?
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Lista wszystkich utworów

Post autor: kajman »

qbin2001 pisze:Tak, wiem. Ale chciałbym je skompletować w kolejności w jakiej trafiały na listę (ponumerowane) z podziałem na lata. Przerobiłem lata 82 i 83, ale przegrzebanie się przez wszystkie notowania zajęło mi mnóstwo czasu. Dlatego pytam, czy ktoś posiada taka listę i czy mógłby się nią podzielić :-)
Ja coś takiego posiadam, ale ma kilka drobnych wad. Nie jest ponumerowane, nie ma numerow notowań (ale są daty), kolejność w tygodniu debiutu jest od pozycji najwyższej do najniższej, mogą być błędy w pisowni niektorych utworow no i jest tam jeszcze mnóstwo dodatkowych informacji. No ale to i tak chyba lepiej dla Ciebie niż brak zestawienia. Jeżeli Cię to interesuje to chętnie podrzucę, ale na maila, bo to ok. 1,5 MB w excelu.
qbin2001
Posty: 4
Rejestracja: czw sty 06, 2011 7:06 pm

Re: Lista wszystkich utworów

Post autor: qbin2001 »

Piotr pisze:A po coz ci to w tak szczegolny sposob posortowane. Do czego chcesz to wykorzystac?
Przecież otwarcie piszę:
Qbin pisze:Ale chciałbym je skompletować w kolejności w jakiej trafiały na listę (ponumerowane) z podziałem na lata.
---
kajman pisze:Ja coś takiego posiadam, ale ma kilka drobnych wad. Nie jest ponumerowane, nie ma numerow notowań (ale są daty), kolejność w tygodniu debiutu jest od pozycji najwyższej do najniższej, mogą być błędy w pisowni niektorych utworow no i jest tam jeszcze mnóstwo dodatkowych informacji. No ale to i tak chyba lepiej dla Ciebie niż brak zestawienia. Jeżeli Cię to interesuje to chętnie podrzucę, ale na maila, bo to ok. 1,5 MB w excelu
Bardzo będę wdzięczny. :-) Mój mail: qbin2001@tlen.pl
ODPOWIEDZ