TOPnowości - notowanie 011_2 (1615 LP3)

Czyli jak wysoko oceniamy nowości zaproponowane do zestawu do głosowania na bieżące wydania LP3

Moderatorzy: ku3a, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Mateusz

kajman
Posty: 64210
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: TOPnowości - notowanie 012 (1615 LP3)

Post autor: kajman »

krzysiek83 pisze:Ja się spodziewam debiutu Riverside w poczekalni, to można będzie uznać za sukces.
A ja uważam, że jeżeli coś może pominąć poczekalnię w tym tygodniu to tylko Riverside (chociaż życzyłbym także Davidowi, Jackowi i Wojtkowi).
kajman
Posty: 64210
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: TOPnowości - notowanie 012 (1615 LP3)

Post autor: kajman »

seblit pisze:Moim zdaniem to notowanie powinno mieć nr 11, bo ocenianie jednego utworu tydzień temu (który zresztą był dołączony i tutaj) to bezsens.
A pisałem
kajman pisze:... chociaż może powinna być notowanie specjalne nr 1.
jednak wtedy nikt nie podjął tematu. Teraz to chyba musztarda po obiedzie (chociaż jakby się uprzeć).
gżegoż

Re: TOPnowości - notowanie 012 (1615 LP3)

Post autor: gżegoż »

krzysiek83 pisze:Ja się spodziewam debiutu Riverside w poczekalni, to można będzie uznać za sukces.
Bez przesady. Ich ostatni utwór całkiem dobrze sobie radził na liście, a ten wydaje się być znacznie lepszy.
seblit pisze:Moim zdaniem to notowanie powinno mieć nr 11, bo ocenianie jednego utworu tydzień temu (który zresztą był dołączony i tutaj) to bezsens.
Też tak uważam i zupełnie nie rozumiem, dlaczego niektórzy tak się uparli, by oceniać go osobno. Widocznie niektórym bardzo zależy na tym, aby za wszelką cenę postawić na swoim :? No ale trudno.
seblit
Posty: 1973
Rejestracja: pt lut 04, 2011 12:04 am

Re: TOPnowości - notowanie 011_2 (1615 LP3)

Post autor: seblit »

Ustosunkowano się do mojego postulatu? Nie spodziewałem się :mrgreen:
ODPOWIEDZ