TOPnowości - notowanie 135 (1741 LP3)

Czyli jak wysoko oceniamy nowości zaproponowane do zestawu do głosowania na bieżące wydania LP3

Moderatorzy: ku3a, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Mateusz

Aro
Posty: 6086
Rejestracja: pt lip 13, 2007 11:08 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 25.08.1984

Re: TOPnowości - notowanie 135 (1741 LP3)

Post autor: Aro »

Szymek79 pisze:Zero kontaktu z rzeczywistością wśród układających zestaw do głosowania. :evil:
najważniejszy jest kontakt ze słuchaczami, a rzeczywistość to pojęcie względne.
Zdarza się, że rzeczywistość jest i przerażająca i przygnębiająca zarazem, jak się spojrzy co dzieje się na innych listach przebojów. :wink:
Szymek79
Posty: 1116
Rejestracja: pt wrz 03, 2010 9:04 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 603 notowania
Lokalizacja: Kraków

Re: TOPnowości - notowanie 135 (1741 LP3)

Post autor: Szymek79 »

Aro pisze: Zdarza się, że rzeczywistość jest i przerażająca i przygnębiająca zarazem, jak się spojrzy co dzieje się na innych listach przebojów. :wink:
nie trzeba mieć playlisty ESKI czy Zetki żeby lista brzmiała współcześnie a nie jak z przed trzech dekad. :P
kajman
Posty: 64221
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: TOPnowości - notowanie 135 (1741 LP3)

Post autor: kajman »

Szymek79 pisze:nie trzeba mieć playlisty ESKI czy Zetki żeby lista brzmiała współcześnie a nie jak z przed trzech dekad
To chodzi Ci o zestaw czy o listę? Bo jeżeli o zestaw to ile utworów brzmi jak przed 30 laty? Na upartego mógłbym zgodzić się na Mieciu (tylko taka muzyka nadal ma się dobrze), ostatecznie Piaska.
Tomekk
Posty: 10729
Rejestracja: pt lip 28, 2006 1:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: TOPnowości - notowanie 135 (1741 LP3)

Post autor: Tomekk »

kajman pisze:To chodzi Ci o zestaw czy o listę? Bo jeżeli o zestaw to ile utworów brzmi jak przed 30 laty? Na upartego mógłbym zgodzić się na Mieciu (tylko taka muzyka nadal ma się dobrze), ostatecznie Piaska.
Chodzi pewnie o listę, a w mniejszym stopniu także i zestaw.
Szymek79
Posty: 1116
Rejestracja: pt wrz 03, 2010 9:04 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 603 notowania
Lokalizacja: Kraków

Re: TOPnowości - notowanie 135 (1741 LP3)

Post autor: Szymek79 »

kajman pisze:To chodzi Ci o zestaw czy o listę? Bo jeżeli o zestaw to ile utworów brzmi jak przed 30 laty? Na upartego mógłbym zgodzić się na Mieciu (tylko taka muzyka nadal ma się dobrze), ostatecznie Piaska.
jedno jest pochodnym drugiego ale duży wpływ ma oczywiście jeszcze to co leci już na antenie. Takie radio jak Trójka powinno wyszukiwać i promować raczej nowych wykonawców (nie mówię o polskich bo tutaj jest trochę lepiej) tak jak było jeszcze w poprzedniej dekadzie a nie wysługiwać się tylko znanymi zgranymi nazwiskami z historii rocka. A to że słuchacze zrobili się leniwi i nie za bardzo chcą się ruszać poza swoje wąskie widełki to jeszcze inna sprawa pozostawmy wykonawców z Topu Wszchczasów tam gdzie ich miejsce a zajmijmy się tymi, którzy może za kilka lat dołączą do nich.
Dla porównania belgijskie De Afrekening: http://stubru.be/deafrekening/balthazar ... uwenummer1 i australijskie Triple J: http://www.abc.net.au/triplej/music/hit_list.htm
Ostatnio zmieniony śr cze 10, 2015 4:37 pm przez Szymek79, łącznie zmieniany 1 raz.
kajman
Posty: 64221
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: TOPnowości - notowanie 135 (1741 LP3)

Post autor: kajman »

Przejrzałem to australijskie i co nieco z tego jest w zestawie (czasami niestety) lub są inne utwory tych wykonawców, a z tego czego nie ma to moim zdaniem w zdecydowanej większości być nie powinno. Chyba z czołowki to ewentualnie te Ptaszki mogłyby być (chociaż tego utworu akurat nie znam), a co do niektórych przerażenie mnie bierze, że mogłyby (w moim odczuciu) zaśmiecać zestaw.
Z ciekawości przesłuchałem tego Ronsona i kompletnie nie umywa się do tego, który jest w zestawie, więc chwalę sobie wybór Trójki.
Szymek79
Posty: 1116
Rejestracja: pt wrz 03, 2010 9:04 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 603 notowania
Lokalizacja: Kraków

Re: TOPnowości - notowanie 135 (1741 LP3)

Post autor: Szymek79 »

kajman pisze:Przejrzałem to australijskie i co nieco z tego jest w zestawie (czasami niestety) lub są inne utwory tych wykonawców, a z tego czego nie ma to moim zdaniem w zdecydowanej większości być nie powinno.
bo się nie promuje nowych wykonawców i większość osób głosuje na znane sobie nazwiska albo już znane utwory ze stacji komercyjnych.
kajman pisze:Chyba z czołowki to ewentualnie te Ptaszki mogłyby być (chociaż tego utworu akurat nie znam), a co do niektórych przerażenie mnie bierze, że mogłyby (w moim odczuciu) zaśmiecać zestaw.
a dlaczego nie to tak jakby 25 lat temu nie wpuścić na listę grunge'u Triple J to radiostacja z 40-letnią historią i nadal kształtuje gusta muzyczne Australijczyków, Trójka jakby przestała i skupiła się na ilości głosów w poszczególnych tygodniach i nawet układ zestawu do głosowania odzwierciedla to że głosujemy na wykonawcę a nie na piosenkę, która powinna być na pierwszym miejscu.
kajman pisze:Z ciekawości przesłuchałem tego Ronsona i kompletnie nie umywa się do tego, który jest w zestawie, więc chwalę sobie wybór Trójki.
akurat tam mają innego singla niż w Europie.
kajman
Posty: 64221
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: TOPnowości - notowanie 135 (1741 LP3)

Post autor: kajman »

Szymek79 pisze:bo się nie promuje nowych wykonawców
Na Lp3 czy w Australii bo się pogubiłem.
Szymek79 pisze:dlaczego nie to tak jakby 25 lat temu nie wpuścić na listę grunge'u
Ale to co słyszałem do grungu się nie umywa (chociaż akurat tamto mnie nigdy nie przekonywało i jakoś nowatorsko mi nie brzmiało).
Szymek79 pisze:nawet układ zestawu do głosowania odzwierciedla to że głosujemy na wykonawcę a nie na piosenkę
Jak powiedział Marek to że była kolejność odwrotna zaowocowało znacznym spadkiem głosów (i jak mi się wydaje nie dotyczyło to nagonek mordoksiążkowych).
kajman
Posty: 64221
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: TOPnowości - notowanie 135 (1741 LP3)

Post autor: kajman »

A wracając do zestawu to znowu jest dobrze, chociaż rozrzut ocen ogromny. Kuszyńska chyba wkurza jeszcze bardziej niż po angielsku, Piasek brzmi lepiej niż pierwowzór przez większość utworu (początek bardzo dobry, ale końcówka sknocona), Beirut słabiutki jak na nich. Na szczęście jest Szcześniak w bardzo przyjemnym utworze (jeżeli się nie zwraca uwagi na słabiutki text) i zdecydowanie najlepsze z dotychczasowych Męskie Granie.
1. 10,0 Męskie Granie Orkiestra - ARMATY
2. 8,5 Mietek Szcześniak - NIERÓWNI
3. 5,0 Beirut - NO NO NO
4. 4,0 Andrzej Piaseczny - O SOBIE SAMYM
5. 1,5 Monika Kuszyńska - OBUDŹ SIĘ I ŻRYJ
Awatar użytkownika
Isenor
Posty: 1796
Rejestracja: czw wrz 08, 2011 7:23 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007( Not. 1301)
Lokalizacja: Radomsko/Warszawa

Re: TOPnowości - notowanie 135 (1741 LP3)

Post autor: Isenor »

6,0 Andrzej Piaseczny - O SOBIE SAMYM
5,0 Beirut - NO NO NO
6,0 Męskie Granie Orkiestra - ARMATY
6,0 Mietek Szcześniak - NIERÓWNI
6,0 Monika Kuszyńska - OBUDŹ SIĘ I ŻYJ

1. Męskie Granie Orkiestra - ARMATY
2. Monika Kuszyńska - OBUDŹ SIĘ I ŻYJ
3. Andrzej Piaseczny - O SOBIE SAMYM
4. Mietek Szcześniak - NIERÓWNI
5. Beirut - NO NO NO
Awatar użytkownika
4989341
Posty: 6628
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 1:44 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1998

Re: TOPnowości - notowanie 135 (1741 LP3)

Post autor: 4989341 »

Szymek79 pisze:
Aro pisze: Zdarza się, że rzeczywistość jest i przerażająca i przygnębiająca zarazem, jak się spojrzy co dzieje się na innych listach przebojów. :wink:
nie trzeba mieć playlisty ESKI czy Zetki żeby lista brzmiała współcześnie a nie jak z przed trzech dekad. :P
:mrgreen: :brawo:
niestety jestem tutaj zdecydowanie za zdaniem Tomkk'a
zdecydowanie lp3 odjeżdża od rzeczywistości coraz bardziej

kajman to, że 1 czy 2 piosenki danego wykonawcy się nie przyjęły, nie znaczy, że z kolejnymi tak też będzie.
co stoi na przeszkodzie, aby dodać do zestawu więcej piosenek? raczej nie limit
oprócz aby zestaw za duży się nie robił może warto wywalić te utwory które przez 10tyg nic nie zdziałają

raczej nikt nie proponuje wrzucanie do zestawu komercyjnych przebojów z Eski czy RMF, bo te oczywiście przepadną. nie ten słuchacz. przecież w liście artystów podanej 1,2 strony wcześniej było kilka sensowych propozycji, które muzycznie i klimatem bywały grane w trojce i na liście.
czy coś by zwojowały na liście? może tak, może nie. nie w tym sens! ważne aby dać im szansę
przecież teraz 80% nowości i tak nie przebija się do top30 czy też poczekalni
o zabetonowaniu listy pisałem już w jednym ze swoich pierwszych postów :( niestety wciąż się to pogłębia :(
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11825
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: TOPnowości - notowanie 135 (1741 LP3)

Post autor: adameria »

kajman pisze:(jeżeli się nie zwraca uwagi na słabiutki text)
:lol: :lol: :lol: Utwór będzie na płycie, która jest poświęcona poezji ks. Twardowskiego. Jak zazwyczaj - rozbrajasz, jak zazwyczaj - negatywnie.
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: TOPnowości - notowanie 135 (1741 LP3)

Post autor: ku3a »

poza tym, ten i wiele innych tekstów kajmana też podchodzi pod trollowanie, czyli celowe pisanie czegoś kontrowersyjnego, żeby wzburzyć część forowiczów.
i może dlatego kajman ma takie, a nie inne zdanie o trollowaniu i tak mocno broni w innych przypadkach...
lady
Posty: 17784
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: TOPnowości - notowanie 135 (1741 LP3)

Post autor: lady »

No co Ty ... Kajman i trollowanie ? On ma po prostu taki styl, i ja np. nie mam nic przeciwko, lubię szczerość. Choć przyznaję, że nie zawsze zgadzam się z jego opiniami :wink:
Aro
Posty: 6086
Rejestracja: pt lip 13, 2007 11:08 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 25.08.1984

Re: TOPnowości - notowanie 135 (1741 LP3)

Post autor: Aro »

Szymek79 pisze:Dla porównania belgijskie De Afrekening: http://stubru.be/deafrekening/balthazar ... uwenummer1 i australijskie Triple J: http://www.abc.net.au/triplej/music/hit_list.htm
przesłuchałem pierwsze piątki i pobieżnie inne utwory... i podziękuje, żeby nie pisać dosadniej. To nie te drzwi i nie ten profil. Przynajmniej moim zdaniem (choć podejrzewam, że i tu parę osób mogłoby się ze mną zgodzić). Jeśli takie rzeczy miałyby być grane w Trójce to ..jednak wolę o tym nie myśleć. A swoją drogą jestem w szoku, że Dead Letter Circus tak mocno mogło upaść.
No, ale jest nadzieja, że na nowym albumie będą lepsze rzeczy.
4989341 pisze:nie trzeba mieć playlisty ESKI czy Zetki
nie trzeba fakt, jak widać są jeszcze gorsze zestawienia.
Aro
Posty: 6086
Rejestracja: pt lip 13, 2007 11:08 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 25.08.1984

Re: TOPnowości - notowanie 135 (1741 LP3)

Post autor: Aro »

1. 10,0 Męskie Granie Orkiestra - ARMATY
2. 4,0 Beirut - NO NO NO
3. 3,5 Andrzej Piaseczny - O SOBIE SAMYM
4. 3,5 Mietek Szcześniak - NIERÓWNI
5. 1,0 Monika Kuszyńska - OBUDŹ SIĘ I ŻYJ
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11825
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: TOPnowości - notowanie 135 (1741 LP3)

Post autor: adameria »

Aro pisze:przesłuchałem pierwsze piątki i pobieżnie inne utwory... i podziękuje, żeby nie pisać dosadniej. To nie te drzwi i nie ten profil.
Dziękuję Ci, bo Twoja rekomendacja pozwala mi już tam nie zaglądać.
Jeśli macie na myśli jakieś "odświeżanie" zestawu czy coś tego typu, to z pewnością musiałoby to być przemyślane.
O ile słuchacze byli w stanie zaakceptować Nelly Furtado, Daft Pank czy nawet Farelkę, to już krok dalej i... spadamy w przepaść elektropopowej szołbiznesowej papki... dziękuję, to już wolę Andrusa, Celińską i Wodeckiego.
Nadal twierdzę, że umieszczanie takich czy siakich utworów w zestawie sprawy nie rozwiąże.
Madonna jest od kilku dobrych tygodni, i co? I nic... z tym, że tutaj nie wiem czy nawet emitowanie
utworu coś by pomogło.

W tym tygodniu wyraźnie zabrakło Piotra Barona moim zdaniem... no i te nieszczęsne problemy techniczne...
rafal92
Posty: 1924
Rejestracja: pn kwie 25, 2011 5:33 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2010 r.
Lokalizacja: Szklarska Poręba

Re: TOPnowości - notowanie 135 (1741 LP3)

Post autor: rafal92 »

1. 7,5 Monika Kuszyńska - OBUDŹ SIĘ I ŻYJ
2. 5,0 Mietek Szcześniak - NIERÓWNI
3. 3,5 Andrzej Piaseczny - O SOBIE SAMYM
4. 2,5 Beirut - NO NO NO
5. 2,5 Męskie Granie Orkiestra - ARMATY
Awatar użytkownika
mr.pusiak
Posty: 1597
Rejestracja: wt gru 23, 2003 2:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1993
Lokalizacja: Dynów

Re: TOPnowości - notowanie 135 (1741 LP3)

Post autor: mr.pusiak »

4,0 Beirut - NO NO NO
0,0 Andrzej Piaseczny - O SOBIE SAMYM
0,0 Męskie Granie Orkiestra - ARMATY
0,0 Mietek Szcześniak - NIERÓWNI
0,0 Monika Kuszyńska - OBUDŹ SIĘ I ŻYJ
Awatar użytkownika
Sundrajta
Posty: 6553
Rejestracja: pn sty 03, 2011 8:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1990 (z Big przerwą)
Lokalizacja: powiat siemiatycki

Re: TOPnowości - notowanie 135 (1741 LP3)

Post autor: Sundrajta »

No i rozgorzała dyskusja, która w pewnym sensie mnie nie dotyczy. Bowiem z założenia postanowiłem sobie nie wykraczać poza obręb trójkowych propozycji, gdyż na dokładne śledzenie sporej, innej grupy piosenek zwyczajnie nie znalazłbym czasu. I uważam że w gronie tych 150-180 propozycji w zestawie zawsze znajdę tych kilkanaście, które mi bardzo odpowiadają. :idea: A co się tyczy doboru nowości, to wiadomo wszędzie znajdą się osoby, którym wiele nie pasuje! Trochę uważam też że takie kontestowanie mają we krwi i lubią po prostu dyskutować dla samej idei konwersacji. :lol:

A teraz przechodzę do zestawu. Jest ciekawie ale nie fantastycznie. Przeróbka Piaska dorównuje oryginałowi. Ciągle coś się dzieje i o dziwo wokal pasuje do piosenki, chociaż sprawia że brzmi ona bardziej popowo. MGO rok temu było jednak lepsze. Niby są gwiazdy najwyższego formatu ale odnoszę wrażenie, że to wszystko już słyszałem i ta wtórność jednak przeszkadza. :shock:
Nie rozumiem też dlaczego dodano polskojęzyczną Monikę, bo ta rzeczywiście wypada gorzej. Od pierwszych nutek rozpoznaję styl grupy Beirut ale to zwyczajnie za mało i zbyt monotonnie się wlecze. :P I wreszcie Mietek, zgodzę się z kajmanem że tekst jest słabszą stroną tego utworu i jakoś tak średnio pasuje do melodii. A że jest autorstwa ks. Twardowskiego to nie znaczy, że już ma być arcydziełem. :know: Nawet najlepszym zdarzają się wpadki...

1. [7,5] Andrzej Piaseczny - O SOBIE SAMYM
2. ------------------------------------------
3. ------------------------------------------
4. [5,5] Męskie Granie Orkiestra - ARMATY
5. [4,0] Mietek Szcześniak - NIERÓWNI

--------------------------------------------------
[3,5] Monika Kuszyńska - OBUDŹ SIĘ I ŻYJ
[3,0] Beirut - NO NO NO


TYPER
38. Andrzej Piaseczny - O SOBIE SAMYM
NN' Beirut - NO NO NO
22. Męskie Granie Orkiestra - ARMATY
54. Mietek Szcześniak - NIERÓWNI
55. Monika Kuszyńska - OBUDŹ SIĘ I ŻYJ
kajman
Posty: 64221
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: TOPnowości - notowanie 135 (1741 LP3)

Post autor: kajman »

4989341 pisze:zdecydowanie lp3 odjeżdża od rzeczywistości coraz bardziej
Od jakiej rzeczaywistości? Jeżeli chodzi o listy komercyjne to zawsze od nich odjeżdżała.
4989341 pisze:to, że 1 czy 2 piosenki danego wykonawcy się nie przyjęły, nie znaczy, że z kolejnymi tak też będzie
Nie znaczy, ale jest spore prawdopodobieństwo. Jeżeli układający zestaw uważają, że te utwory nie pasują do profilu rozgłośni lub są słabe to nie ma powodu ich dodawać.
4989341 pisze:w liście artystów podanej 1,2 strony wcześniej było kilka sensowych propozycji, które muzycznie i klimatem bywały grane w trojce i na liście
Kilka była, ale te najczęściej w zestawie się pojawiają.
adameria pisze:Utwór będzie na płycie, która jest poświęcona poezji ks. Twardowskiego. Jak zazwyczaj - rozbrajasz, jak zazwyczaj - negatywnie.
Ależ oczywiście o tym wiem. Nie znam twórczości Twardowskiego, ale ten text akurat uważam za słaby. Tak samo jak uważam za słabą twórczość poetycką Miłosza i Stachury, a cenie z kolei Leśmiana, Herberta, Broniewskiego i Baczyńskiego.
ku3a pisze:poza tym, ten i wiele innych tekstów kajmana też podchodzi pod trollowanie, czyli celowe pisanie czegoś kontrowersyjnego, żeby wzburzyć część forowiczów.
A dlaczego moje prywatne opinie miałyby kogoś wzburzyć? Czy ja mam się wzburzać jak ktoś miesza z błotem piosenki Voo Voo, Andrusa czy Karpie? On ma prawo do tego, żeby mu się nie podobały.
ku3a pisze:może dlatego kajman ma takie, a nie inne zdanie o trollowaniu i tak mocno broni w innych przypadkach
Odwracasz kota ogonem. M am zdanie podobne do Ciebie tylko jestem znacznie ostrożniejszy przy posądzaniu ludzi o złą wolę a bez niej ciężko o trollowaniu mowić.
Przypomniało mi się, że chciałem odpowiedzieć na to, a jakoś mi umknęło.
4989341 pisze:aby zestaw za duży się nie robił może warto wywalić te utwory które przez 10tyg nic nie zdziałają
Calkowita zgoda. Zresztą ja o tym już piszę od bardzo dawna. Szybciej wyrzucać, więcej dodawać. Tylko w kwestii tego, co dodawać mocno się różnimy. I dlatego nie pisuję praktycznie nigdy w temaciu o tym, co dodawać do zestawu, bo w przeciwieństwie do wielu innych osób zdaję sobie sprawę że moje propozycje z tych czy innych powodów nie powinny być uwzględniane (np takie Circle, Kamasi Washington czy The Grand Astoria).
Tomekk
Posty: 10729
Rejestracja: pt lip 28, 2006 1:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: TOPnowości - notowanie 135 (1741 LP3)

Post autor: Tomekk »

kajman pisze:Od jakiej rzeczaywistości? Jeżeli chodzi o listy komercyjne to zawsze od nich odjeżdżała.
Odjeżdża od reczywistości muzycznej A.D. 2015.
Nie mogę się wręcz doczekać podium - Celińska, Wodecki, Andrus :P

kajman pisze:Nie znaczy, ale jest spore prawdopodobieństwo. Jeżeli układający zestaw uważają, że te utwory nie pasują do profilu rozgłośni lub są słabe to nie ma powodu ich dodawać.
Ale to jest lista dla słuchaczy, a nie dla redaktorów.

Jeśli to jest naprawdę trolling to proszę już nie odpowiadać, kajmanie :P
Awatar użytkownika
4989341
Posty: 6628
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 1:44 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1998

Re: TOPnowości - notowanie 135 (1741 LP3)

Post autor: 4989341 »

01. -
02. 6,5 Męskie Granie Orkiestra - ARMATY
03. 6,0 Andrzej Piaseczny - O SOBIE SAMYM
04. 5,0 Monika Kuszyńska - OBUDŹ SIĘ I ŻYJ
05. -
2,5 Beirut - NO NO NO
0,0 Mietek Szcześniak - NIERÓWNI

59 Andrzej Piaseczny - O SOBIE SAMYM
55 Beirut - NO NO NO
16 Męskie Granie Orkiestra - ARMATY
52 Mietek Szcześniak - NIERÓWNI
57 Monika Kuszyńska - OBUDŹ SIĘ I ŻYJ
kajman
Posty: 64221
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: TOPnowości - notowanie 135 (1741 LP3)

Post autor: kajman »

Tomekk pisze:Odjeżdża od reczywistości muzycznej A.D. 2015.
Co to jest rzeczywistość muzyczna?
Tomekk pisze:Nie mogę się wręcz doczekać podium - Celińska, Wodecki, Andrus
Celińskiej raczej się nie uda. Czy temu Andrusowi? Raczej bym nie stawiał. Ale Hey Wodecki Męskie wydaje mi się całkiem realne pod warunkiem że Lao odpuści.
Tomekk pisze:Ale to jest lista dla słuchaczy, a nie dla redaktorów.
Ale redaktorzy starają się w znacznym stopniu dobierać utwory pod gusty słuchaczy. I mniemam że większości słuchaczy to odpowiada.
Tomekk pisze:Jeśli to jest naprawdę trolling to proszę już nie odpowiadać, kajmanie
Ale to Ty sam powinieneś wiedzieć czy trollujesz.
Tomekk
Posty: 10729
Rejestracja: pt lip 28, 2006 1:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: TOPnowości - notowanie 135 (1741 LP3)

Post autor: Tomekk »

kajman pisze:Co to jest rzeczywistość muzyczna?
Tak. Czy tego chcemy czy nie.
kajman pisze:Ale redaktorzy starają się w znacznym stopniu dobierać utwory pod gusty słuchaczy. I mniemam że większości słuchaczy to odpowiada.
To jest tylko Twoje mniemanie. Jak jest każdy widzi.
kajman pisze:Ale to Ty sam powinieneś wiedzieć czy trollujesz.
i vice versa :P
ODPOWIEDZ