Inne listy przebojów - nowy dział na forum...

Dyskusje wszelakie na temat innych zestawień, czyli nie samą Listą Przebojów Trójki człowiek żyje... ;-)

Moderator: jollyroger72

Inne listy przebojów - nowy dział na forum...

Postprzez danco28 » So mar 02, 2013 3:50 pm

Ciekawe, kto pierwszy zauważy. :)

Wspólnie z JacKiem postanowiliśmy zrobić trochę porządku na forum. Ostatnimi czasy dało się zauważyć, że w dziale "Tematy okołolistowe", dominują głównie tematy dotyczące właśnie innych list. Mamy nadzieję, że to ułatwi użytkownikom korzystanie z forum! Na razie dokopałem się chyba do 12 strony wstecz w dziale "Tematy okołolistowe". Jeszcze muszę dobrnąć do początków... Jak coś znajdę, co powinno się raczej znaleźć tutaj - to nie omieszkam przenieść...

Ułatwionego korzystania!

Ekipa. ;)
danco28

Listy Przebojów Trójki słucham od: 859 notowania (1998)

Re: Inne listy przebojów - nowy dział na forum...

Postprzez JaceK » So mar 02, 2013 4:08 pm

Całość przedwiosennych porządków wykonał danco28. Więc zasługi leżą po jego stronie...
JaceK
woźny-konserwator

Postprzez danco28 » So mar 02, 2013 5:20 pm

Oj tam, oj tam... ;)

Bez Twojej pomocy, to ja bym nic tutaj przecież nie zdziałał...

No to trochę się tego uzbierało przez lata... aż 6 stron!
danco28

Postprzez jollyroger72 » So mar 02, 2013 5:26 pm

JaceK napisał(a):Całość przedwiosennych porządków wykonał danco28. Więc zasługi leżą po jego stronie...

danco28 napisał(a):Oj tam, oj tam... ;)

Bez Twojej pomocy, to ja bym nic tutaj przecież nie zdziałał...

Jacek napisał te słowa po to, by gromy z jasnego nieba były ciskane na twoją głowę, a nie jego... :wink:
jollyroger72

Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176

Postprzez JaceK » So mar 02, 2013 6:07 pm

jollyroger72 napisał(a):Jacek napisał te słowa po to, by gromy z jasnego nieba były ciskane na twoją głowę, a nie jego... :wink:
Skoro nalegasz... ale widzę że sam dopraszasz się żółtej karteczki. Spoko! Musisz się bardziej postarać.
JaceK
woźny-konserwator

Postprzez abd3mz » N mar 03, 2013 12:37 am

Dobry pomysł.
abd3mz

Postprzez piotreklp3 » Śr mar 06, 2013 11:40 pm

Ja bym to samo posunięcie zrobił w "Komentarzach do bieżących notowań".
piotreklp3

Listy Przebojów Trójki słucham od: 2005 roku

Postprzez danco28 » Cz mar 07, 2013 12:30 pm

To znaczy, co dokładnie... :?:
danco28

Postprzez piotreklp3 » Cz mar 07, 2013 1:04 pm

Na pewno zrobiłbym dwa nowe działy: dla głosowań na Forumową i dla komentarzy w czasie listy. Nie wiem co z Koszmarlistą, ale chyba zostawiłbym ją w trzecim dziale, który obejmowałby resztę tematów z "Komentarzy do bieżących notowan".
W obecnej formie bardzo źle się szuka notowań sprzed kilkunastu tygodni, a co dopiero sprzed 3 czy 5 lat.
piotreklp3

Postprzez gżegoż » Cz mar 07, 2013 1:17 pm

Boję się, że gdyby powprowadzać nowe działy (lub raczej "pododdziały", czyli "zagnieżdżone" foldery wewnątrz dotychczasowych działów), to wiele osób (zwłaszcza gości i nowych użytkowników) mogłoby mieć kłopoty ze sprawnym poruszaniem się na forum. Ale jeżeli pojawił się taki pomysł, to wydaje mi się, że osobno zgrupowane powinny być te tematy, które pojawiają się regularnie co tydzień i dość szybko przestają być aktualne, a więc: komentarze notowań w trakcie emisji, głosowania na forumową listę, koszmarlisty i topy nowości (w dziale "Komentarze do bieżących notowań") oraz "Moja 30" i "Forumowa lista płyt" (w dziale "Nasze własne... topy, plebiscyty, rankingi"). Ja byłbym za takim rozwiązaniem, ale obawiam się, że byłoby bardzo dużo głosów sprzeciwu, a więc chyba lepiej pozostawić wszystko tak, jak jest :know:
gżegoż

Listy Przebojów Trójki słucham od: marca 1992 roku

Postprzez danco28 » Cz mar 07, 2013 1:29 pm

Ja bym to widział tak - mamy główny dział:

-- BIEŻĄCE NOTOWANIA - od niego jeden nowy dział, np. o nazwie:
------ Głosowanie na bieżące notowanie, w którym można by umieścić wątki typu:
---------- Głosowanie na 0000 LP3 (000 not. listy forum ALP3), TOPnowości - notowanie 000 (0000 LP3), Koszmarlista 000.

Moim skromnym zdaniem już przeniesienie tych trzech typów wątków odchudziłoby mocno dział "Komentarze do bieżących notowań", a zatem ułatwiłoby to funkcjonowanie/korzystanie z forum.

Jak nic trzeba zawołać JacKa, co On na to, no i chyba ku3ę, który zarządza tamtym rejonem forum... Ja w razie czego np. po sobocie, po robocie mógłbym się tego podjąć...

Nie da się ukryć, że obecnie w dziale "Komentarze do bieżących notowań", panuje (delikatnie rzecz ujmując) - mały bałagan. Ja sam mam nieraz problem, aby trafić do wątku "Głosowanie na 0000 LP3 (000 not. listy forum ALP3)", aby sprawdzić sobie co tam dodano, a co usunięto z zestawu do głosowania...
danco28

Postprzez ku3a » Cz mar 07, 2013 1:35 pm

Mnie nie przeszkadza tak, jak obecnie jest, ale jeśli większość wolałaby większego rozczłonkowania, to można to zrobić. Ale nie na siłę.
ku3a

Postprzez jollyroger72 » Cz mar 07, 2013 1:55 pm

ku3a napisał(a):Mnie nie przeszkadza tak, jak obecnie jest, ale jeśli większość wolałaby większego rozczłonkowania, to można to zrobić. Ale nie na siłę.

Podpisuję się pod tymi słowami.
jollyroger72

Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176

Postprzez Yacy » Cz mar 07, 2013 3:16 pm

ja jakoś nie miałem i nie mam problemu ze znalezieniem czegokolwiek w tamtym dziale, a zdarza mi się nie raz i nie dwa czegoś szukać.
danco28 napisał(a):Głosowanie na 0000 LP3 (000 not. listy forum ALP3), TOPnowości - notowanie 000 (0000 LP3), Koszmarlista 000.
to do tego dochodzi tylko wątek z komentarzami i nieszczęśliwa... podsumowania i następcy AGAIN również niczego nie zaciemniają.
w tej chwili jedynie temat a Adelą tam nie bardzo pasuje, ale też nie widzę problemu, że tam jest.

jak dla mnie powinno zostać bez zmian, ale jeśli ... ;-)

Nie ten dział, ale ...
Większe problemy mam jeśli chodzi o "Nasze własne... topy, plebiscyty, rankingi"
Znalezienie wątków z Naszą Listą lub Topów to dość poważne zadanie...
Wystarczyłoby gdyby w temacie który istnieje były wszystkie topy z linkami, a tego niestety brakuje brakuje.
Podobnie można byłoby stworzyć taki temat dla Naszej listy. Mi się zdarza szukać takich danych.
Z tego co widzę to tamtym działem zajmuje się Grycek i tylko on, więc może to raczej do niego powinienem skierować tę prośbę.
Yacy

Listy Przebojów Trójki słucham od: 30 lipca 1983

Postprzez piotreklp3 » Cz mar 07, 2013 11:03 pm

Dobrym pomysłem jest zrobienie tematu z listą wszystkich wątków z głosowaniem na Forumową i linkami do każdego notowania. Tak samo z pozostałymi grupami wątków. Mogę się tego podjąć, jeżeli nikt nie wyrazi chęci.
piotreklp3

Postprzez ku3a » Pt mar 08, 2013 11:56 am

piotreklp3 napisał(a):Dobrym pomysłem jest zrobienie tematu z listą wszystkich wątków z głosowaniem na Forumową i linkami do każdego notowania.
przecież to jest...
ku3a

Postprzez neon.ka » So kwi 13, 2013 11:30 pm

piotreklp3 napisał(a):Na pewno zrobiłbym dwa nowe działy: dla głosowań na Forumową i dla komentarzy w czasie listy. Nie wiem co z Koszmarlistą, ale chyba zostawiłbym ją w trzecim dziale, który obejmowałby resztę tematów z "Komentarzy do bieżących notowan".
W obecnej formie bardzo źle się szuka notowań sprzed kilkunastu tygodni, a co dopiero sprzed 3 czy 5 lat.
Ja jestem 'za'. Podobnie w dziale z 'naszymi plebiscytami...'
neon.ka

Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990

Powrót do Inne listy przebojów