Lista Studia Gama

Dyskusje wszelakie na temat innych zestawień, czyli nie samą Listą Przebojów Trójki człowiek żyje... ;-)

Moderatorzy: jollyroger72, jollyroger72

Awatar użytkownika
Bodeczek
Posty: 1017
Rejestracja: pn kwie 10, 2006 11:46 am
Lokalizacja: Kraków

Lista Studia Gama

Post autor: Bodeczek »

Czy jest ktoś we Wszechświecie, kto może ma jakieś zapiski z tej listy, o której pisze p.Marek w swojej książce ...
Lista Przebojów Jedynki się znalazła, może i ta będzie gdzieś u kogoś ... Wiem tylko, że było 19 notowań ...
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

Jeżeli miała 19 notowań, to zapewne ta:
http://www.forum.lp3.pl/viewtopic.php?t=817
andrew01
Posty: 108
Rejestracja: wt cze 12, 2007 8:15 pm
Lokalizacja: Warszawa

Przedlista - Lista Przebojów Jedynki

Post autor: andrew01 »

Tak, nie była to Lista Studia Gama (ta była wcześniej), tylko Lista Przebojów Jedynki, nazywana przez nas - forumowiczów - Przedlistą, prowadzona wspólnie przez Marka Niedźwieckiego i Bogdana Fabiańskiego od sierpnia do grudnia 1981, czyli do wprowadzenia stanu wojennego.

Potem Lista Jedynki została reaktywowana w kwietniu 1982 i była prowadzona samodzielnie przez Bogdana Fabiańskiego. Pan Marek przeszedł zaś do Trójki, by stworzyć troszkę później naszą Listę Przebojów Trójki.

Jestem "młodym" forumowiczem, Przedlistę odkryłem bardzo niedawno i czytając te 19 notowań, przypomniałem sobie, że słuchałem tej Listy, choć chyba nie za bardzo byłem wtedy świadomy czego słucham, bo miałem 11 lat.
Świetne utwory na niej były, i gdyby zrobić łączne podsumowanie notowań Przedlisty i Listy Jedynki, której notowania są prezentowane przez leszkano na oddzielnej stronie, to wychodzi, że dwa pierwsze miejsca podsumowania będą następujące:
1. Time To Remember - Budgie
2. Nie płacz, Ewka - Perfect.
Nieźle. "Dopiero" na 3. Jesteś lekiem na całe zło - Krystyna Prońko. :wink:
ODPOWIEDZ