Radiowa Lista Przebojów Programu I

Dyskusje wszelakie na temat innych zestawień, czyli nie samą Listą Przebojów Trójki człowiek żyje... ;-)

Moderator: jollyroger72

Re: Radiowa Lista Przebojów Programu I

Postprzez marcinparys11 » Wt kwi 23, 2013 4:48 pm

2-6.VI.1986 K.Hering
Parasolki (A.Adamiak-A.Senar) Rezerwat
Ważne pytanie (J.Kukulski-J.Dąbrowski) Natalia Kukulska i Roman Wilhelmi [14.VI]
Taka łagodna (M.Stefankiewicz-M.Maliszewska) Irena Jarocka
Podzielono świat (zesp.-S.Wolski) Daab [14.VI]
Chroń mnie od złego (J.Kozidrak-B.Kozidrak) Bajm
Wierna pamięć ze mną jest (R.Szeremeta-K.Żylińska) Irena Santor
Taniec rąk (J.Kruk-M.Zembaty) 2+1
Trójkolorowe słońce (zesp.-Ruciński) Gedeon Jerubbaal
Mój stały ląd (W.Parzyński-A.Jastrzębiec-Kozłowski) Krystyna Gizowska
Bukiet myśli (W.Waglewski-W.Waglewski) Voo Voo
Nasz najpiękniejszy dzień (J.Milian-K.Łojan) Eleni [28.VI]
Malowane dni (K.Stefaniak-G.Markowski) Grzegorz Markowski

9-13.VI.1986 Kazimierz Kowalski
bez nowych propozycji

16-20.VI.1986
To jest potwór (A.Korzyński-A.Korzyński) Marlena Drozdowska [28.VI]
Tak brak mi jej (J.Skubikowski-J.Skubikowski) Jacek Skubikowski

23-27.VI.1986 Krzysztof Logan
Po co ten żal (R.Hudaszek-J.Kofta) Zbigniew Wodecki [28.VI]
Nie licz gwiazd -Hanna Banaszak
To jest po prostu rock and roll (A.Maliszewski-A.Jarek) Krzysztof Krawczyk [5.VII]
Rzeka miłości, morze radości, ocean szczęścia (T.Lipiński-T.Lipiński) Tilt
Samba blond - Danuta Błażejczyk
Miłość z walkmanna ((A.Patoh-M.Fanga) Papa Dance [12.VII]
Pod papugami (wersja '86) - Czesław Niemen [19.VII]
Zielona nitka - Irena Jarocka
Dopóki czas - Andrzej Frajndt [2.VIII]
Gdzie moje dawne dni - Iwona Niedzielska
Gdybym był podniebnym ptakiem - Bogusław Mec [12.VII]
Cofnąć się nie mogę (R.Kniat-J.Sławko) Klincz

30.VI-4.VII.1986
bez nowych propozycji

7-11.VII.1986 Janusz Sławiński
Tron - Maryla Rodowicz
Kto zamiast mnie (R.Lipko-M.Dutkiewicz) Urszula [12.VII]
Muzik men (ponownie) Krystyna Giżowska
marcinparys11
 
Posty: 1539
Dołączył(a): Pt kwi 01, 2011 10:01 pm

Re: Radiowa Lista Przebojów Programu I

Postprzez kaem333 » Śr kwi 24, 2013 12:20 am

marcinparys11 napisał(a):Jutro odnajdę ciebie (A.Zieliński-L.A.Moczulski) Klincz [16.XI]

Czyżby cover Skaldów?
kaem333
 
Posty: 70
Dołączył(a): So sty 28, 2012 4:31 pm

Re: Radiowa Lista Przebojów Programu I

Postprzez marcinparys11 » Cz kwi 25, 2013 2:41 pm

Niestety, tak. Sam recenzent powiedział "Brakuje nam Skaldów". A o tym, że to była nowa wersja dawnej piosenki, dowiedziałem się w pół roku później, gdy pojawiła się seria reedycji płyt pod wspólnym tytułem "Z archiwum polskiego beatu".
marcinparys11
 
Posty: 1539
Dołączył(a): Pt kwi 01, 2011 10:01 pm

Re: Radiowa Lista Przebojów Programu I

Postprzez marcinparys11 » N maja 26, 2013 10:32 am

14-18.VII.1986
Mam tylko ciebie (J.Konrad, U.Sipińska-A.Kuryło) Urszula Sipińska [2.VIII]
Z wizytą u przyjaciela - Jerzy Rybiński
Autostopem na Haiti (M.Jeżowska-J.Cygan) Majka Jeżowska [23.VIII]
... - Grażyna Auguścik
Ty sobie zawsze znajdziesz dom ((R.Szeremeta-E.Żylińska) Danuta Błażejczyk [16.VIII]
Atak serca - Mad Max
Szukam ...
Ja wolę być sam - Piotr Schulz
Z oddalenia - Irena Jarocka
Zawsze ten sam - Felicjan Andrzejczak
... - Jolanta Arnal
A ty sobie mocno śpij - Wiesława Sós

21 i 23-25.VII.1986 oceniał Bogdan Olewicz
bez nowych propozycji

28.VII-1.VIII.1986 Ryszard Poznakowski
Odkryjemy miłość nieznaną (W.Korcz-W.Młynarski) Alicja Majewska [2.VIII]
Być wszędzie (A.Kopff-J.Kofta) Zbigniew Gniewaszewski [9.VIII]

4-8.VIII.1986 Waldemar Parzyński
Serce nie jest wyspą samotną - Danuta Błażejczyk
Stare łzy (H.Alber-A.Osiecka) Irena Jarocka [23.VIII]
Tęsknisz - Krystyna Gizowska i Andrzej Rybiński [30.VIII]
Na rogu ósmej (J.Koman-A.Osiecka) Barbara Sikorska [23.VIII]
Pełnia szczęścia (Z.Wodecki-J.Kofta) Zbigniew Wodecki [16.VIII]
Pan Samochodzik (J.Kukulski-J.Dąbrowski) Natalia Kukulska i Felicjan Andrzejczak [30.VIII]

11-15.VIII.1986
bez nowych propozycji

18-22.VIII.1986 Hubert Szymczyński
Bajadera plaża (A.Korzyński-A.Korzyński) Marlena Drozdowska
Listopadowy motyl (R.SzeremetaK.Logan) Irena Santor i Marian Kociniak [6.IX]
Informacja o wakacjach - Andrzej Zaucha
Pokochaj moje marzenia (R.Kniat-A.Tara) Krzysztof Krawczyk [6.IX]
Nie wiem, czy wytrzymasz ze mną, mały (A.Korzyński-A.Korzyński) Maryla Rodowicz
Królowa lata - Andrzej Rybiński [30.VIII]
Tamto miejsce, tamten czas (J.Skubikowski -J.Skubikowski) Jacek Skubikowski
Toczy się życie - Piotr Fronczewski

25-29.VIII.1986 Andrzej Kosmala
Pięć minut do Kielc (A.Kopff-A.Mogielnicki) Tomasz Szwed
Gram o wszystko (J.Wasowski-W.Młynarski) Ewa Bem
Wielki szary nikt (R.Szeremeta-E.Żylińska) Krystyna Prońko
W głębi uśmiechu - Danuta Mizgalska
Wakacje w grajdole - Fiesta
marcinparys11
 
Posty: 1539
Dołączył(a): Pt kwi 01, 2011 10:01 pm

Re: Radiowa Lista Przebojów Programu I

Postprzez marcinparys11 » Pn sie 05, 2013 11:19 pm

1-5.IX.1986 Ryszard Sielicki
Niczego nie żałuję (P.Sawicki-M.Wojtaszewska) Piotr Sawicki
Jestem ogniem (K.Mandziara-T.Zeliszewski) Urszula [13.IX]

8-12.IX.1986
Głodny i spragniony ciebie (M.Łuszczyński-M.Łuszczyński) Lonstar
Czekam wciąż (S.Łosowski-W.Tkaczyk) Kombi [13.IX]
Ty (z rep. Skaldów) - Piotr Schulz
Mały szary nikt - Alicja Majewska
Videonarkomania (B.Gajkowski-A.Mogielnicki) Kapitan Nemo
List do dziadunia - Trzeci Oddech Kaczuchy
Po regeneracji - Krystyna Giżowska
... - Felicjan Andrzejczak
... - Irena Jarocka
Nie wiem czego żałuję - Andrzej Frajndt
O la la ((A.Patoh-W.Filipowski) Papa Dance [27.IX]
Pozwól wreszcie mi być sobą - Ewa Bem [20.IX]

15-19.IX.1986
bez nowych propozycji

22-26.IX.1986 Urszula Sipińska
Śnij maleńka spokojnie (P.Sawicki-M.Wojtaszewska) Violetta Białobłocka
Wspomnienia zmywa deszcz (R.Kniat-J.Sławko) Klincz [11.X]
Żyję, żyję, kwitnę - Maryla Rodowicz

29.IX-3.X.1986 Wanda Kwietniewska
Piosenka grającej szafy (M.Bychawski-M.Maliszewska) Grażyna Auguścik
Lecz głupiego życia żal (W.Skowroński-A.Sobczak) Wojciech Skowroński [11.X]
Aleją gwiazd (R.Lipko-M.Dutkiewicz) Zdzisława Sośnicka
Dwoje skłóconych w windzie (G.Kupidura-J.Wołek) Grażyna Łobaszewska
Czasami pech się uśmiecha (A.Kopff-J.Kofta) Andrzej Rybiński
Na wielką miłość (K.Dżokas-L.Konopiński) Eleni [25.X]
Magia to ja (J.J.Dobrzyński-B.Olewicz) Andrzej Zaucha [11.X]
Zawsze możesz powrócić (R.Szeremeta-K.Logan) Lidia Stanisławska [11.X]
Leżę pod namiotem (K.Stolarska-I.Buczek) Gayga [18.X]
Coraz bliżej brzeg (A.Kopff-J.Kofta) Zbigniew Wodecki [4.X]
Przenikam (K.Dębski-J.Cygan) Anna Jurksztowicz [15.XI]
Ja wrócę (E.Adamiak-W.Jarczewski) Halina Zimerman

6-10.X.1986 Marek Dutkiewicz
Ucieczka - Made in Poland

13-17.X.1986 Ryszard Sygitowicz
Gramy jak inni - Jolanta Arnal
Asior pasior (A.korzyński-A.Spol) Piotr Fronczewski i Marlena Drozdowska
Chcę być dorosły - Wanda Kwietniewska

20-24.X.1986 Jan Ptaszyn Wróblewski
Jeszcze śmiech (J.Rybiński-M.Maliszewska) Jerzy Rybiński
Kropla dnia (Z.Apostoł-A.Kreczmar) Alicja Majewska
Ocean wspomnień (A.Patoh-A.Sałata) Papa Dance [8.XI]
Mój człowiek (A.Maliszewski-W.Młynarski) Edyta Geppert [25.X]
Kiedy przyjdzie czas - Zbigniew Gniewaszewski
Nie mów mały - Danuta Mizgalska
Łagodnie płynę w twych ramionach (J.Matuszkiewicz-W.Młynarski) Hanna Banaszak [8.XI]
Tańczysz na linie (J.Rybiński-A.Kuryło) Mariusz Kowalik i Chorus
Blisko, jak najbliżej (A.Maliszewski-T.Kordeusz) Halina Benedyk [15.XI]
Do widzenia Teddy (z rep. Ludmiły Jakubczak) Lora Szafran
Zdrówko (A.Rosiewicz-A.Rosiewicz) Andrzej Rosiewicz
Jestem (A.Maliszewski-...) Agata Kryszak

27-31.X.1986 Andrzej Kuryło
bez nowych propozycji

3-7.XI.1986 Michał Urbaniak
Zeglując pod wiatr (A.Ellmann-A.Kuryło) Halina Zimerman
Kiedyś wszystko było lepsze - Lidia Michałuszek
Ta melancholia (W.Trzciński-A.Kuryło) Krystyna Prońko [22.XI]

10-14.XI.1986 Edmund Fetting
S.O.S. (J.Wasowski-J.Przybora) Ewa Bem
Kiedy księżyc jest w nowiu (J.Strobel-J.Kofta) Hanna Banaszak
Wielki spokój w małym mieście (J.Konrad, U.Sipińska-A.Kuryło) Urszula Sipińska
Bądź moim natchnieniem (A.Kopff-W.Młynarski) Andrzej Zaucha
Nie jesteś tym, którego chcesz (M.Jurecki-B.Olewicz) Mechanik
Dom, pies i on (B.Pawlikowski, B.Mec-A.Kuryło) Bogusław Mec [22.XI]
Łagodne światło świtu (W.Korcz-W.Młynarski) Danuta Błażejczyk
Fanti - Gedeon Jerubbaal
Bielszy niż śnieg (A.Kopff-J.Kondatowicz) Wojciech Skowroński
Bez toastu (R.Lipko-T.Zeliszewski) Urszula [22.XI]
Królu, mój królu (J.Kozidrak-B.Kozidrak) Bajm [22.XI]
Aleja marzeń (M.Wojenski-J.Ciszewski) Roxa

17-21.XI.1986 Wiesław Pieregorólka
bez nowych propozycji

24-28.XI.1986 H.Kasz
Noc jest muzą dla muzyka - Seweryn Krajewski [6.XII]
Wstaje nowy dzień (W.Trzciński-A.Jarek) Krzysztof Krawczyk [6.XII]
Nie nudź (A.Zarzycki-J.Kofta) Beata Malczewska [29.XI]

1-5.XII.1986 Wojciech Trzciński
Człowiek nie jest sam (W.Trzciński-J.Cygan) Zdzisława Sośnicka [20.XII]
Nim zrobisz błąd (A.Rybiński-M.Wojtaszewska) Krystyna Giżowska [20.XII]
Grubej i chudej (R.Szeremeta-W.Jagielski) Mieczysław Szcześniak [3.I]
Coś śmiesznego (A.Kopff-J.Korczakowski) Bogusław Mec
Tylko tyle (G.Kettner-J.Kondratowicz) Grażyna Świtała
Prywatne życie (A.Kopff-A.Jarecki) Jerzy Połomski
... - Zbigniew Wodecki
Nadzieja ze szkła (Z.Malecki-M.Wojtaszewska) Ilona Wieczorek
Nie wiem czy wytrzymasz ze mną mała (A.Korzyński-A.Spol) Piotr Fronczewski [13.XII]

8-12.XII.1986 Marek Sart
W marzeniach (R.Szeremeta-E.Żylińska) Irena Jarocka [17.I]
Hej men (K.Dębski-J.Cygan) Anna Jurksztowicz [27.XII]
Taka z tego jest nauka (A.Kopff-B.Olewicz) Wojciech Korda

15-19.XII.1986 Irena Santor
Kołysanka dla Michałka (M.Jeżowska-J.Cygan) Majka Jeżowska

W następnych dniach roboczych przypominano utwory kandydujące do Piosenki Roku 1986, rozwiązanie tradycyjnie w Nowy Rok, póżniej przedstawiano laureatki.
Ostatnio edytowano Cz sie 08, 2013 2:05 am przez marcinparys11, łącznie edytowano 1 raz
marcinparys11
 
Posty: 1539
Dołączył(a): Pt kwi 01, 2011 10:01 pm

Re: Radiowa Lista Przebojów Programu I

Postprzez marcinparys11 » Cz sie 08, 2013 1:53 am

5-9.I.1987 Antoni Kopff
bez nowych propozycji

12-16.I.1987 Jan Wołek
Ekscentryczny dans (J.Kukulski-J.Kidawa, J.Dąbrowski) Felicjan Andrzejczak [7.II]
Dziś będzie tak jak chcesz (Z.Wodecki-J.Kofta) Zbigniew Wodecki [31.I]
Wolniej (R.Szeremeta-J.Wołek) Andrzej Zaucha
Spójrz z dwóch stron (W.Trzciński-A.Kuryło) Eleni [31.I]
Trzy słowa znam (A.Rosiewicz-A.Rosiewicz) Andrzej Rosiewicz
Debiut (W.Korcz-J.Przybora) Danuta Błażejczyk
I tylko proza (S.Krajewski-J.Cygan) Seweryn Krajewski
Średniowieczna historia (Trybuchowicz-Liwczyński) Izba S.

19-23.I.1987 Irena Jarocka
Dancing Queen (W.Trzciński-J.Kondratowicz) Halina Frąckowiak [24.I]
Ocalić coś (J.Kruk+A.Jastrzębiec-Kozłowski) 2+1 [7.II]
Park to nie jest miejsce do kochania (W.Blond-W.Blond) Wojciech Blond [14.II]
Maxi singiel (A.Patoh-M.Fanga) Papa Dance [24.I]
Och lala (W.Daraszkiewicz-A.Adamiak,A.Senar) Rezerwat [31.I]
Nie jesteś już snem (J.Narewski-J.Arnal) Jolanta Arnal
To co jest teraz - Ala

26-30.I.1987 Waldemar Parzyński
bez nowych propozycji
marcinparys11
 
Posty: 1539
Dołączył(a): Pt kwi 01, 2011 10:01 pm

Re: Radiowa Lista Przebojów Programu I

Postprzez marcinparys11 » So sie 17, 2013 12:06 am

2-6.II.1987 Jacek Cygan
Muzyka, co w twoim sercu gra (R.Szeremeta-W.Młynarski) Agnieszka Fatyga
Twoja wielka miłość (R.Szeremeta-E.Zylińska) Danuta Błażejczyk [28.II]
Najprostszy rytm (zesp.) Gedeon Jerubbaal
A ja lubię w telewizji seriale (R.Szeremeta-R.M.Groński) Irena Santor [14.II]
Sprobuj uwierzyć - Andrzej Dąbrowski
Pan chce mi dać tak mało (H.Alber-A.Osiecka) Elżbieta Jodłowska

9-13.II.1987 Andrzej Mogielnicki
Rękawiczki (A.Żółkoś-J.Wołek) Joanna Zagdańska [21.II]
Urok milczenia (A.Maliszewski-A.Sobczak) Wojciech Korda

16-20.II.1987 Andrzej Jastrzębiec-Kozłowski
Na progu raju ((A.Korzyński, A.Spol-J.Cygan) Piotr Fronczewski "Crazy Zdzich" i Marlena Drozdowska
Ta zima trwa (R.lubelski-M.Wojtaszewska) Marzena Galewska
Dziura w krajobrazie (J.Śmietana-M.Wojtaszewska) Andrzej Zaucha

23-27.II.1987 Marek Dutkiewicz
Życie może być musicalem - Agnieszka Fatyga
Ja lubię to - Salwator
Nocny lot (A.Maliszewski-J.Kondratowicz) Halina Benedyk
I tak się robi cyrk (P.Pyszczek-J.Matej) Trans Foo Foo [7.III]
Grajek z baru (R.Poznakowski-R.M.Groński) Bohdan Łazuka
Marzę znów (R.Sygitowicz-J.Has) Agata Kryszak
marcinparys11
 
Posty: 1539
Dołączył(a): Pt kwi 01, 2011 10:01 pm

Re: Radiowa Lista Przebojów Programu I

Postprzez marcinparys11 » Cz wrz 05, 2013 12:23 am

2-6.III.1987 Małgorzata Maliszewska
Życia mała garść (J.Kukulski-J.Dabrowski) Krzysztof Krawczyk [7.III]
Sen na pogodne dni (K.Lewandowski-W.Chyliński) Beata Bartelik
Całą noc (P.Schulz-B.Olewicz) Piotr Schulz
Mały pokój (J.Rybiński-A.Kuryło) Jerzy Rybiński
Złe słowa (J.Skubikowski-J.Skubikowski) Jacek Skubikowski

9-13.III.1987 Janusz Kondratowicz
Żyć jak na wideo (A.Korzyński-S.Friedmann) Marlena Drozdowska [21.III]
Na cztery ręce - Danuta Błażejczyk i Andrzej Zaucha
Nieprzytomnie słodka noc (A.Adamiak,Z.Nikodemski-A.Adamiak,A.Senar) Rezerwat [14.III]
Apetyt na życie - Hanna Banaszak
W niewielu słowach (R.Lipko-T.Zeliszewski) Budka Suflera

16-20.III.1987 Jacek Skubikowski
Kruche serce - Iwona Trzaskowska
Odejdź albo wróć (S.Sokołowski-A.Sobczak) Bolter [4.IV]
Nie domykajmy drzwi (J.Zieliński-E.Lipska) Skaldowie [11.IV]
Kim bez ciebie jestem (T.Nalepa-T.Nalepa) Tadeusz Nalepa

23-27.III.1987 Jadwiga Has
Sobą być (A.Heidl-J.Kondratowicz) Irena Jarocka [28.III]
Nie zostawiaj mnie w godzinie złej (A.Rybiński-M.Wojtaszewska) Marek i Lusia [2.V]
Co widziało lustro (R.Szeremeta-J.Wołek) Danuta Błażejczyk [18.IV]
Nad Warszawą (H.Alber-A.Osiecka) Grażyna Alber [25.IV]
Sweet sweet tulipan (A.Korzyński-J.Cygan) Urszula [25.IV]
Ostatnio edytowano N wrz 29, 2013 9:46 am przez marcinparys11, łącznie edytowano 1 raz
marcinparys11
 
Posty: 1539
Dołączył(a): Pt kwi 01, 2011 10:01 pm

Re: Radiowa Lista Przebojów Programu I

Postprzez marcinparys11 » Pt wrz 06, 2013 11:46 pm

30.III-3.IV.1987 Wacław Panek
Samotność uczy nas (R.Kniat-A.Jarek) Krystyna Giżowska [4.IV]
Usta malowane (W.Blond-W.Blond) Wojciech Blond [28.III}
Może nie warto się smucić (S.Bartosik-A.Sobczak) Halina Zimerman
Trafiony tobą - Rendez vous
Smutne do widzenia (W.Korcz-W.Młynarski) Alicja Majewska [9.V]

6-10.IV.1987 M.Dunajewski
Czeska biżuteria (R.Lipko-M.Dutkiewicz) Urszula [11.IV]
Wiosna to ja (W.Biełous-J.Bukowski) Eleni [25.IV]
Moja miłość bez imienia (G.Kettner-J.Kondratowicz) Grażyna Świtała
Lecą anioły, lecą demony (zesp.-A.Krzywy) Daab

13-17.IV.1987 Ryszard Kniat
Samotny gangster (R.Kniat-A.Tara) Jerzy Różycki [18.IV]
Życzenie na dziś (K.Dębski-J.Cygan) Anna Jurksztowicz
Gołębi song (S.Krajewski-J.Cygan) Seweryn Krajewski [25.IV]

21-24.IV.1987 Krzysztof Sadowski
Milczenie to najlepsza obrona (W.Trzciński-J.Cygan) Halina Frąckowiak [18.IV]
Salon mód (J.Wojdak-E.Lipska) Ewa Uryga
Najlepsza wróżka (J.Koman-...) Fiesta

27-30.IV.1987
Do Ani (zesp.-K.Staszewski) Kult
Serce dla (Z.Nikodemski,A.Adamiak-A.Senar) Rezerwat
Nasze story (M.Stefankiewicz-M.Dreger) Andrzej Zaucha
Ostatnio edytowano So wrz 07, 2013 12:13 am przez marcinparys11, łącznie edytowano 1 raz
marcinparys11
 
Posty: 1539
Dołączył(a): Pt kwi 01, 2011 10:01 pm

Re: Radiowa Lista Przebojów Programu I

Postprzez marcinparys11 » So wrz 07, 2013 12:12 am

4-8.V.1987
Tango tango la (A.Korzyński-A.Spol) Marlena Drozdowska
To nie do wiary (R.Kniat-J.Sławko) Klincz
Prześnij (A.Żółkoś-J.Wołek) Joanna Zagdańska [23.V]
Szary men (P.Pyszczek-J.Matej) Trans Foo Foo
Krótko żyją motyle - Agata Kryszak
Pożar w godzinie serc (J.Kukulski-J.Kondratowicz) Eleni [16.V]

11-15.V.1987
Ocean niespokojny (Z.Górny-J.Kondratowicz) Halina Frąckowiak
Videodotyk, gonić zachód (K.Dębski-J.Cygan) Anna Jurksztowicz
Nie mów mi, że kochasz (J.Konrad-M.Truszewicz) Urszula Sipińska [16.V]
Życzenia z całego serca (z rep. Skaldów) Majka Jeżowska

18-22.V.1987 Ryszard Poznakowski
Papierowa opowiastka (M.Stefankiewicz-M.Dreger) Andrzej Sikorowski
Świat jest hojny (R.Hudaszek-J.Cygan) Zdzisława Sośnicka [30.V]
Drapieżna lady (Pruszkowski-Pruszkowska) Lucille
Wschód słońca w stadninie koni (z rep. Czerwonych Gitar) Ewa Bem

25-29.V.1987 Janusz Kondratowicz
Gdzie tak biegniecie, bracia (S.Łosowski-J.Cygan) Kombi [30.V]
Udało się przyjść na czas (R.Sygitowicz-J.Wołek) Grażyna Łobaszewska
Kruku czarny, gołębico (K.Ratyński-T.Śliwiak) Skaldowie [6.VI]
Beatrycze (J.Rybiński-B.Wrocławski) Jerzy Rybiński
Za mały (K.Dębski-J.Cygan) Krzysztof Antkowiak [13.VI]
Chinka i książę (H.Alber-A.Osiecka) Grażyna Alber [20.VI]
Mała smutna królewna (J.Kukulski-L.Konopiński) Natalia Kukulska [13.VI]
marcinparys11
 
Posty: 1539
Dołączył(a): Pt kwi 01, 2011 10:01 pm

Re: Radiowa Lista Przebojów Programu I

Postprzez marcinparys11 » So wrz 07, 2013 10:52 pm

1-5.VI.1987 A.Stankiewicz
Moja broń serdeczna (A.Maliszewski-W.Młynarski) Danuta Błażejczyk
Żyj dla fantazji (Z.Wodecki-J.Cygan) Zbigniew Wodecki
Tyle nam do szczęścia brak (A.Maliszewski-A.Jarek) Krystyna Giżowska
Może życie dobrze znam (A.Maliszewski-A.Sobczak) Halina Frąckowiak
Żeby ci uwierzyć (H.Alber-J.Muzylak) Krystyna Prońko

8-12.VI.1987 Roman Washko
Prowadź mnie (P.Sawicki-J.Wilczyński) Piotr Sawicki
Poza tym jest jak trzeba (P.Klaume-P.Klaume) Ravel
O czym się nie dowiem - Irena Jarocka

15-17 i 19.VI.1987 Andrzej Rutkowski
Mamy po 20 lat (A.Maliszewski-T.Kordeusz) Halina Benedyk [20.VI]
Kup mi komika (J.Skubikowski-J.Skubikowski) Jacek Skubikowski
Nie można żyć samotnie (R.Kniat,K.Krawczyk-A.Jarek) Krzysztof Krawczyk [18.VII]
Żyć bez umiaru (S.Sokołowski-A.Sobczak) Bolter

22-26.VI.1987 Włodzimierz Korcz
Nadchodzi świt (R.Szeremeta-A.Warecka) Danuta Stankiewicz [27.VI]

29.VI-3.VII.1987 Ryszard Szeremeta
Wit boy (A.Patoh-W.Filipowski) Papa Dance [4.VII]
Koty (R.Kniat-U.Kasprzak) Urszula i Klincz [11.VII]
Ostatnio edytowano Cz wrz 26, 2013 12:35 am przez marcinparys11, łącznie edytowano 1 raz
marcinparys11
 
Posty: 1539
Dołączył(a): Pt kwi 01, 2011 10:01 pm

Re: Radiowa Lista Przebojów Programu I

Postprzez marcinparys11 » Cz wrz 26, 2013 12:34 am

6-10.VII.1987
C.d.n. (R.Lipko-J.Holm) Barbara Sikorska [11.VII]
W niespodziance (L.Paszko-M.Szopa) Jacek Izbiński
Nuty na szczęście (R.Szeremeta-J.Has) Danuta Błażejczyk
Czekamy na wyrok (A.Kopff-J.Kofta) Moment (K.Prońko, M.Jeżowska, P.Schulz) [18.VII]
Ciepłe morze snów (P.Pyszczek-J.Matej) Trans Foo Foo
Pamiętam Amsterdam (zespół-B.Olewicz) Korba
Pożyczone miesiące (J.Biesiada-J.Nowicki) Dorota Stalińska

13-17.VII.1987
Każdy ma do zapomnienia (P.Sawicki-M.Lewiński,J.Zaniewski) Violetta Białobłocka
W czasie wolnym od braw (A.Żółkoś-J.Wołek) Joanna Zagdańska
Ocalić serca (G.Stróżniak-M.Ostrowska) Lombard [25.VII]
Odchodzą panowie poeci (G.Turnau-K.Preis) Renata Kretówna
Jedna łza (P.Figiel-R.M.Groński) Jolanta Arnal [1.VIII]
Graj, nie żałuj strun (T.Nalepa-T.Nalepa) Gayga [18.VII]
Kiedy dostaniemy klucze od mieszkania (J.Zieliński-E.Lipska) Skaldowie [25.VII]

20-21 i 23-24.VII.1987
bez nowych propozycji

27-31.VII.1987
Letnia miłość (S.Krajewski-J.Cygan) Zdzisława Sośnicka [8.VIII]
Lecz póki co żyjemy (A.Sikorowski-A.Sikorowski) Pod Budą
Pomidory - Ewa Bem [22.VIII]
Pół ciebie, pół mnie (J.Sent-W.Młynarski) Danuta Stankiewicz
Dobre, stare buty (H.Alber-A.Osiecka) Grażyna Alber
Już mi nie zabronisz - Iwona Niedzielska
Nie wódź mnie na pokuszenie - Leszek Trześniewski

3-7.VIII.1987
Zagranica (J.Koman-J.Korczakowski) Spectrum [29.VIII]
Crazy Zdzich (A.Korzyński-A.Spol) Piotr Fronczewski
Ja wiem - Piotr Schulz
Fantomas - Bohdan Łazuka
Nagie skały (J.Kozidrak-B.Kozidrak) Bajm [15.VIII]
Piosenka kloszarda - Stefan Zach
Serce za sercem goni (A.Maliszewski-T.Kordeusz) Halina Benedyk
Brzydcy - Grażyna Łobaszewska
Wilczy bilet - Andrzej Zaucha
Polska madonna - Maryla Rodowicz

10-14.VIII.1987
bez nowych propozycji

17-21.VIII.1987
Niepotrzebny mi żal (W.Trzciński-A.Jarek) Krzysztof Krawczyk [29.VIII]
Miłość w łaty - Barbara Sikorska
Tina, o Tina - Tina [22.VIII]
Przejdź ze mną pod tęczą - Nina Urbano
Baw się, baw (J.Skubikowski-J.Skubikowski) Jacek Skubikowski
Nagły zawrót głowy - Grażyna Świtała
Moja Zocha już mnie nie kocha - Mechanik

24-28.VIII.1987
Sen na trawie - Agnieszka Hering
Ratujmy co się da (R.Lipko-M.Dutkiewicz) Budka Suflera
Ratuj się sam - Majka Jeżowska
Tropic dance (W.Parzyński-A.Mogielnicki) Ilona Wieczorek
Historyjka z talii kart (A.Patoh-J.Sokół) Papa Dance [5.IX]
Powrót do źródeł (Z.Wodecki-J.Cygan) Zbigniew Wodecki
Morze przepływa przez mój dom - Danuta Błażejczyk
Gdybyś była inna (R.Sygitowicz-E.Surma) Felicjan Andrzejczak [5.IX]

31.VIII.-4.IX.1987 Maryla Rodowicz
bez nowych propozycji

7-11.IX.1987 Agnieszka Osiecka
Wracasz wciąż (J.Koman-M.Wojtaszewska) Fiesta
Czarny smog (J.Kaczmarek-J.Kęcik) Ex Dance [12.IX]
To nie jest tylko gra (A.Rybiński-M.Maliszewska) Iwona Niedzielska
Zlewam się z tłem - Anna B.
Mieszkańcy wygasłych słońc - Lidia Stanisławska
Tylko chwila więcej trwa - Violetta Białobłocka
Wspaniały men - Krystyna Giżowska

14-18.IX.1987 Jacek Bukowski
Miłość to jest wielki skarb (W.Jagielski-W.Jagielski) Ewa Bem
Kołysanka dla dziewczyny idącej ulicą (K.Ratyński-L.A.Moczulski) Skaldowie
Moknąć (W.Parzyński-J.J.Należyty) Wiesława Sós
Przemijania smak (A.Ellmann-A.Sobczak) Andrzej Ellmann
Wysoki sądzie (J.J.Dobrzyński-M.Maliszewska) Alibabki
Stan pogody (K.Dębski-J.Cygan) Anna Jurksztowicz [26.IX]
Pan rytm (P.Sawicki-J.Nowik) Music Market
To co mam (J.Borysewicz-M.Dutkiewicz) Lady Pank [26.IX]

21-25.IX.1987 Wiesław Pieregorólka
bez nowych propozycji
Ostatnio edytowano N wrz 29, 2013 9:45 am przez marcinparys11, łącznie edytowano 1 raz
marcinparys11
 
Posty: 1539
Dołączył(a): Pt kwi 01, 2011 10:01 pm

Re: Radiowa Lista Przebojów Programu I

Postprzez marcinparys11 » N wrz 29, 2013 9:44 am

28.IX.-2.X.1987 Magda Czapińska
To co chciałeś (Sieja,Wojtyczko-Kolender-Rutkowska) Katarzyna Kurdziel i Top Serwis
Noc jest ze mną dziś na ty (J.J.Dobrzyński-J.Holm) Ewa Konstanciak
Kogo na miłość stać (A.ŻółkośJ.Bukowski) Joanna Zagdańska
Szkoda gadać (A.Kryszak-J.Holm)- Agata Kryszak [17.X]
Tamte pocałunki (L.Paszko,J.Komar-J.Kondratowicz) Eleni [10.X]
Już zapominam, już nie pamiętam (J.Kukulski-J.Kondratowicz) Ilona Wieczorek
Gdzie ten świat 60-tych lat (U.Sipińska-M.Truszewicz) Urszula Sipińska [10.X]

5-9.X.1987 Janusz Kruk
Prawdopodobnie (Latalski-K.Drzewiecki) Andrzej Zaucha
Skąd ta ironia (J.Koman-M.Czaplińska) Fiesta
Słowa - Alibabki
Duet na serca dwa (R.Hudaszek-J.Has) Marek i Lusia [24.X]
Gdzie się podziały tamte prywatki (R.Poznakowski-M.Gaszyński) Wojciech Gąssowski [24.X]
Zaczęty zeszyt (S.Krajewski-A.Osiecka) Maryla Rodowicz [21.XI]
Słownikowa samba (A.Maliszewski-J.Cygan) Zbigniew Wodecki
Marsz samotnych kobiet (W.Korcz-W.Młynarski) Alicja Majewska

12-16.X.1987 Antoni Kopff
bez nowych propozycji

19-23.X.1987
... - Jolanta Arnal
... - Model
... - Jerzy Pikiel i Texel
Miej czas dla innych - Tomasz Szwed

26-30.X.1987
Szukam drogi (S.Łosowski-J.Piotrowski) Kombi [21.XI]
Za każdy dzień, za każdy szept (J.Skubikowski-J.Skubikowski) Jacek Skubikowski
Kolorowy song - Irena Santor
Ona nie mieszka tu - Ryszard Rynkowski
Komputerowy człowiek - Andrzej Thenard
W kolorze krwi (R.Lipko-M.Dutkiewicz) Zdzisława Sośnicka [7.XI]
W miłości słowa nic nie znaczą (W.Korcz-W.Młynarski) Alicja Majewska
Dobry apetyt (A.Rosiewicz-A.Rosiewicz) Andrzej Rosiewicz [7.XI]
Teatr chińskich cieni - Halina Zimermann
Jezioro szczęścia (A.Pietras-B.Kozidrak) Bajm [31.X]
Napiszę do ciebie z dalekiej podróży (z rep. Henryka Fabiana) Jerzy Różycki

2-6.XI.1987
bez nowych propozycji

9-13.XI.1987
Ulice niby piosenki - Czesław Niemen
Niedziela z aniołami (A.Sikorowski-A.Sikorowski) Maryla Rodowicz [19.XII]
Łuk erosa - Majka Jeżowska
Minęło znowu kilka lat (R.Kniat-A.Jarek) Krystyna Giżowska

16-20.XI.1987
Smak skandali (R.Kniat-J.Sławko) Krzysztof Krawczyk i Klincz [28.XI]
Przydział na szczęście - Violetta Białobłocka
Życie jak na jeden dzień - Zbigniew Wodecki

23-27.XI.1987 Z.Kiszakiewicz
Na stacji WKD (W.Blond-W.Blond) Wojciech Blond [5.XII]
Tak się żyło, tak się śniło (R.Poznakowski-B.Olewicz) Ryszard Poznakowski
Siedem nocy J.Kukulski-W.Chromcewicz) Felicjan Andrzejczak [12.XII]
Jaki sen, taki dzień (J.Włodarek-...) Kantry
Szare gitary (W.Daraszkiewicz,A.Adamiak-A.Senar) Rezerwat
Niepotrzebne łzy - Wojciech Korda
... - Halina Zimermann, Piotr Schulz, Andrzej Ellmann
Słowa na wiatr (R.Poznakowski-G.Orlińska) Piotr Kuźniak [19.XII]

30.XI-4.XII.1987 Krzysztof Sadowski
Ocal mnie - Jolanta Arnal
Kochaj mnie pogodnie (A.Maliszewski-T.Kordeusz) Halina Benedyk [12.XII]
Odejść bez pożegnań (G.Stróżniak-M.Ostrowska) Lombard [5.XII]

7-11.XII.1987
Trzeba pomarzyć (H.Alber-M.Maliszewska) Barbara Dziekan
Niebo piekło - Gayga i Z.Foryś

14-18.XII.1987 M.Proniewicz
Nad wszystko uśmiech twój (Z.Wodecki-Z.Książek) Zbigniew Wodecki
Manhattan story (M.Zimiński-J.Kondratowicz) Danuta Stankiewicz
Chciałem ci odkryć świat - Milord
Ty - Outsider
Przemijania smak - Andrzej Ellmann
Wracaj, gdzie cię kochają - Alicja Majewska
Tramwajowi ludzie (S.Krajewski-A.Osiecka) Maryla Rodowicz [9.I]
Pada śnieg (R.Paczkowski-J.Cygan) Krzysztof Antkowiak [16.I]
Karnawał dla ciebie (K.Dżokas-M.Wojtaszewska) Eleni [9.I]

21-23.XII.1987
bez nowych propozycji

28-31.XII.1987
Męski świat (K.Joriadis-B.Kozidrak) Bajm [9.I]
Ocali mnie uśmiech twój (A.Rybiński-E.Żylińska) Marek i Lusia
Obrazki o miłości - Fopa
... - Andrzej Thenard
Gdzieś tam (ponownie) - Kantry

W statystyce roku 1987 zadebiutowało 223 nowych piosenek-propozycji, spośród których doliczyłem się zaledwie 20 pochodzących z gatunku ówczesnej muzyki rockowej (wliczając wszystkie Bajmy, Urszule, jeden Lady Pank oraz Barbarę Sikorską i Zdzisławę Sośnicką w kompozycjach Romualda Lipko).
Ostatnio edytowano Śr paź 02, 2013 3:23 pm przez marcinparys11, łącznie edytowano 1 raz
marcinparys11
 
Posty: 1539
Dołączył(a): Pt kwi 01, 2011 10:01 pm

Re: Radiowa Lista Przebojów Programu I

Postprzez marcinparys11 » Śr paź 02, 2013 3:20 pm

4-8.I.1988 Marian Zacharewicz
bez nowych propozycji

11-15.I.1988
Żywe maski (J.J.Dobrzyński-M.Skolarski) Anna B.
W Warszawie jest wszystko (M.Sart-S.Kobyliński) Andrzej Rosiewicz [16.I]
Nie poprawiaj mnie - Ilona Wieczorek
Naftalinowy świat (J.Hnatowicz-A.Sikorowski) Pod Budą
Zakład dla normalnych (R.Sygitowicz-J.Wołek) Grażyna Łobaszewska
Zielona jak trawa (R.Lipko-J.Holm) Barbara Sikorska [30.I]

18-22.I.1988
Miękko i czule (R.Kniat-W.Młynarski) Urszula Sipińska [23.I]
Kołysanka w żółtych trampkach (Koziak-T.Malicki) Ewa Uryga

25-29.I.1988
Absolutnie nic, czyli przygoda w deszczu (S.Sojka-S.Sojka) Stanisław Sojka [5.III]
Niebo w twoich rękach (K.Ratyński-T.Śliwiak) Skaldowie [13.II]
Lekko kołysz mnie (A.Maliszewski-T.Kordeusz) Halina Benedyk
Tacy sami (J.Borysewicz-J.Skubikowski) Lady Pank [30.I]
Baj baj (R.Rynkowski-M.Skolarski) Ryszard Rynkowski
Precz od snów - Jolanta Kaczmarek

1-5.II.1988 Korneliusz Pacuda
Tacy byliśmy (M.Breguła-M.Bochenek) Universe [13.II]
Pożegnań cierpki smak (R.Kniat-A.Jarek) Jan Zieliński [27.II]
... - Piotr Schulz

8-12.II.1988 Marek Dutkiewicz
Mój mały świat (W.Parzyński-J.Kondratowicz) Eleni [19.III]
A ty szafo graj mi (M.Łuszczyński-M.Łuszczyński) Lonstar
Lot nr 205 (W.Trzciński-A.Jarek) Krzysztof Krawczyk [5.III]
Chcę z tobą iść w nieznane (R.Hudaszek-J.Kofta) Irena Jarocka i Bogusław Mec

15-19.II.1988
Nieme kino trwa (R.Szeremeta-...) Jerzy Połomski
Oderwij się od ziemi (S.Krajewski-J.Has) Ola Kisielewska [5.III]
Jak w bursztynie - Bożena Hutnik
A pięknie by mogło być - Lora Szafran i Piotr Sawicki

22-26.II.1988
Każdy kiedyś miał - Ilona Wieczorek
Kołysanka dla Oleńki - Barbara Gołaska

29.II-4.III.1988
Spotkaie starych żółwi (S.Krajewski-K.Dzikowski) Seweryn Krajewski [2.IV]
Zbyt mocne wino (J.Marko-J.Korczakowski) Grażyna Świtała
Zanim (A.Rutkowski-M.Dagnan) Ewa Śnieżanka
Dziękuję, nie tańczę (K.Dębski-J.Cygan) Anna Jurksztowicz [12.III]
Wysokie progi (J.Rybiński-M.Maliszewska) Jerzy Rybiński
Wyżej niż niebo - Jolanta Arnal

7-11.III.1988
Los ma w zanadrzu happy end (R.Rynkowski-M.Skolarski) Ryszard Rynkowski
W naszych sercach (A.Maliszewski-T.Kordeusz) Halina Benedyk
Byłaś serca biciem (J.J.Dobrzyński-Z.Książek) Andrzej Zaucha [12.III]
Jutro będę daleko (J.J.Dobrzyński, W.Sós-A.Jastrzębiec-Kozłowski) Wiesława Sós
Nie masz prawa (J.Kukulski-M.Dutkiewicz) Monika Borys [12.III]
Przetrwać (A.Kopff-A.Kopff) Spectrum [19.III]
Samotność czeka na peronie (S.Sokołowski-A.Jarek) Krystyna Giżowska i Jerzy Różycki [26.III]

14-18.III.1988 Ryszard Poznakowski
Brazylia mieszka we mnie (R.Lipko-M.Dutkiewicz) Urszula
Agata sałata (J.Zieliński-A.Osiecka) Skaldowie [16.IV]

21-25.III.1988 Andrzej Rutkowski
Nie słuchaj (S.Zach-S.Zach) Stefan Zach
Milczysz, więc jesteś (R.Szeremeta-J.Kondratowicz) Danuta Błażejczyk
Kochać znaczy kochać (M.Jurecki-B.Olewicz) Ewa Bem
Gdzie jest ten (A.Kryszak-B.Olewicz) Agata Kryszak [2.IV]
Bose szczęście (R.Szeremeta-A.Warecka) Ilona Wieczorek
Biały rower (M.Narkowicz,A.Kaźmierczak-B.Olewicz) Korba
marcinparys11
 
Posty: 1539
Dołączył(a): Pt kwi 01, 2011 10:01 pm

Re: Radiowa Lista Przebojów Programu I

Postprzez marcinparys11 » N paź 06, 2013 12:59 pm

28.III.-1.IV.1988 Ryszard Kniat
Dwa razy tyle (J.Wojdak-E.Lipska) Wawele [16.IV]
Bliżej słońca (P.Sawicki-J.Skubikowski) Piotr Sawicki
Gdzieś za zakrętem (J.Lichacz-A.Jastrzębiec-Kozłowski) Iwona Niedzielska
Nasz Disneyland (A.Patoh-J.Sokół) Papa Dance [2.IV]
Zapowiedź pięknych dni - Magda Durecka

5-8.IV.1988 Andrzej Dąbrowski
Uważaj na siebie (G.Skawiński-M.Dutkiewicz) Wanda Kwietniewska
To nie jest pora na miłość (R.Poznakowski-G.Orlińska) Trubadurzy

11-15.IV.1988
Ja (A.Pietras-B.Kozidrak) Bajm [16.IV]
Już się nie poprawię (R.Sygitowicz-J.Holm) Felicjan Andrzejczak
Śnij, mój błędny rycerzu - Alicja Majewska [7.V]
Wciąż Arka Noego (A.Ellmann-M.Truszewicz) Urszula Sipińska [30.IV]
Drogi ledwie pół - Ola Kisielewska
Na białych plażach Kaliforni - Babsztyl

18-22.IV.1988 Jerzy Jarosław Dobrzyński
Moje sentymenty (K.Dębski-J.Cygan) Zdzisława Sośnicka [23.IV]
Bohater roku (J.Kukulski-J.Kondratowicz) Monika Borys [14.V]
Dźwięk - Ewa Rutkowska
Za pazuchą nieba skrawek (J.J.Dobrzyński-J.Wołek) Jolanta Literska [30.IV]
Księżycowa zatoka (J.Zieliński-B.Szczepańska-Herman) Skaldowie
Szalony muzyk - Beata Molak
Ołów (K.Ścierański-J.Wołek) Grażyna Łobaszewska

25-29.IV.1988
Tańcz dla mnie, tańcz (A.Maliszewski-T.Kordeusz) Halina Benedyk [7.V]
Albo piekło, albo raj - Jan Zieliński

2-6.V.1988
13 piątek, czarny kot i Krystyna - Zbigniew Wodecki
Mylić się nie mogę (R.Lipko-J.Holm) Barbara Sikorska [21.V]
Można liczyć gwiazdy (A.Korzyński-B.Olewicz) Agata Kryszak [28.V]
Concorde (Z.Górny-J.Wołek) Danuta Błażejczyk
Księżyc, pies i ja (S.Krawczyk-J.Drabik) Andrzej Dąbrowski

9-13.V.1988 Jerzy Woy-Wojciechowski
Suma naszych dni (A.Hetman-A.Czerska) Danuta Morel
Absolutna cisza barw (S.Krajewski-D.Wyszogrodzki) Seweryn Krajewski
Zaczepka platoniczna (S.Sojka-S.Sojka) Stanisław Sojka
Nigdy nic za nic (C.Szlązak-M.Wojtaszewska) Cezary Szlązak i M.Krajewska
Przyjdź w porę zmierzchu (Królikowski-Brzozowski) Bogusław Mec [4.VI]
Próba ucieczki - Millord
Smerfetko, Smerfetko (J.Arnal-J.Arnal) Jolanta Arnal i Nutka [28.V]
Naucz mnie uśmiechu - Andrzej Zaucha

16-20.V.1988
To moja magia (A.Jakubek-J.Cygan) Lora Szafran i Mieczysław Szcześniak
Słodkie usta (R.Bychowski-E.Żylińska) Beata Molak

23-27.V.1988 Krzysztof Krawczyk
Mam cudownych rodziców (A.Ellmann, J.Konrad-W.Młynarski) Urszula Sipińska [18.VI]
Sposób na dziewczyny - Ryszard Rynkowski i Zbigniew Wodecki [11.VI]
Nie zostało nam już nic (S.Sokołowski-A.Jarek) Krzysztof Krawczyk [28.V]
Dla ciebie mam ten świat (J.Malinowski-K.Drzewiecki) Krystyna Giżowska
Bistro euforia - Wojciech Skowroński

30.V.-1.VI. i 3.VI.1988
Fizyka stałych ciał (A.MrożekW.Pluszcz-B.Olewicz) Recydywa
Zbyt wiele w nas (P.Sawicki-M.Wojtaszewska) Piotr Sawicki
Pożółkłe liście naszych marzeń (R.Kniat-A.Jarek) Jerzy Różycki

6-10.VI.1988 H.Malinowska
Nie mam nic do stracenia - Ravel
Wesoła szkoła (K.Dębski-J.Cygan) Krzysztof Antkowiak [25.VI]
Biały rower (ponownie) Korba
Twarz kaskadera - Zbigniew Gniewaszewski [18.VI]

13-17.VI.1988
Spotkanie z Magdaleną - Katarzyna Szlenk
Mylny sąd (W.Blond-W.Blond) Wojciech Blond [25.VI]
Zła opinia - Iwona Niedzielska
Nieporadni - Tatiana Kauczor

20-24.VI.1988
Naftalinowy świat (ponownie) Pod Budą
Oglądamy film (J.Borysewicz-G.Ciechowski) Lady Pank [25.VI]
Mania szybkości (K.Ostasiuk-A.Kłos) Fatum
Ratujmy kosmos - Bajm
Ostatnio edytowano Pn paź 14, 2013 3:28 pm przez marcinparys11, łącznie edytowano 1 raz
marcinparys11
 
Posty: 1539
Dołączył(a): Pt kwi 01, 2011 10:01 pm

Re: Radiowa Lista Przebojów Programu I

Postprzez marcinparys11 » Wt paź 08, 2013 11:59 pm

27.VI.-1.VII.1988
Zabłyśnie dzień, gdy uda mi się wszystko (J.Matuszkiewicz-W.Młynarski) Halina Kunicka [2.VII]
Moje serce należy do gór (R.Poznakowski-G.Orlińska) Jacek Lech [9.VII]
Obejmij mnie (R.Poznakowski-B.Olewicz) Grażyna Świtała [2.VII]
Tramwajem na Hawaje (A.Maliszewski-T.Kordeusz) Halina Benedyk [9.VII]

4-8.VII.1988
Edek (M.Jeżowska-J.Skubikowski) Majka Jeżowska [16.VII]
Moja kobieta jest moja - Salvator
Mój ty królewiczu (J.J.Dobrzyński-Z.Książek) Wiesława Sós [16.VII]
... - Krystyna Giżowska
... - Danuta Błażejczyk
Zabawa w miłość, to wszystko było (R.Poznakowski-J.Kondratowicz) Piotr Kuźniak
Słodkie morze (H.Alber-A.Osiecka) Grażyna Alber

11-15.VII.1988
To nieprawda - Lora Szafran i Mieczysław Szcześniak
Po prostu pastelowe (Holak-Urbański) Malarze i Żołnierze [30.VII]
Kołysanka dla narzeczonej tapicera (J.Janiszewski-J.Figura) Bielizna
Jedyna prawdziwe tango (M.Jackowski-O.Jackowska) Maanam
Markietanka - Danuta Rinn

18-21.VII.1988
Daleko do gwiazd - Poe Rox

25-29.VII.1988 Henryk Majewski
Jak nagi cel (S.Krajewski-D.Wyszogrodzki) Seweryn Krajewski
Gdzie jasna czeka dal (P.Sawicki-M.Maliszewska) Wiesława Sós i Piotr Sawicki
Dzieci dzieciom - Gayga i Zbigniew Foryś
To tylko moment (H.Baran-M.Ostrowska) Lombard
Dziewczyny zgubią cię (M.Raduli-A.Sobczak) Wanda Kwietniewska [13.VIII]
Świata dom (A.Skorupka-A.Warecka) Danuta Stankiewicz
Zakazany owoc (K.Dębski-J.Cygan) Krzysztof Antkowiak [30.VII]
Miłość i gniew tak samo płoną (A.Maliszewski-J.Cygan) Zdzisława Sośnicka
Piosenka dla chłopców z budowy (J.Hnatowicz-A.Sikorowski) Pod Budą

1-5.VIII.1988 Maria Czubaszek
Ja to potrafię (K.Scierański-J.Bukowski) Violetta Białobłocka
Człowiek po czterdziestce (S.Sokołowski-A.Jarek) Krzysztof Krawczyk i Bohdan Smoleń [20.VIII]
Pół samochodowy swing (A.Żylis-K.Drzewiecki) Lucyna Owsińska
Zawsze kochaj mnie (B.Gajkowski-B.Gajkowski) Kapitan Nemo
Tak jak ja kocham cię (T.Lipiński-T.Lipiński) Tilt [6.VIII]

8-12.VIII.1988 J.Koprowicz
Jak łatwo zapomnieć (R.Kniat-A.Sobczak) Jerzy Różycki
Co było, a nie jest (R.Kniat-J.Sławko) Jan Zieliński [20.VIII]

15-19.VIII.1988 Joanna Rawik
Zostawcie Titanica (J.Borysewicz-G.Ciechowski) Lady Pank [27.VIII]
Życie za życie (M.Jackowski-O.Jackowska) Maanam [27.VIII]
Dla mnie była dobra (J.Skubikowski-J.Skubikowski) Jacek Skubikowski
Komiksowe niebo (A.Rybiński-A.Kuryło) Andrzej Rybiński [10.IX]
Wspominajmy tamte dni (C.Finger-A.Jarek) Krystyna Giżowska [10.IX]
Co nam się marzy (S.Sokołowski-I.Garian) Urszula Lidwin i Jarosław Wiatrzyk [3.IX]
Ciało i talent (A.Patoh-J.Sokół) Papa Dance [13.VIII]
Pytanie kto kogo - Piotr Sawicki

22-26.VIII.1988 Jacek Lech
Szukaj mnie (S.Krajewski-M.Dagnan) Edyta Geppert [27.VIII]
Jak śmiesznie, jak smutno żyć - Emilian Kamiński
Złe skłonności mam do kobiet - Bohdan Smoleń
Zostań tu (Płocisz-A.Gadowski) Ira

29.VIII.-2.IX.1988
Jeszcze dzień, jeszcze noc (z rep. Romualda Czystawa; A.Kopff-J.Kondratowicz) - Krzysztof Krawczyk [17.IX]
Uspokój mnie (R.Kniat-J.Sławko) Klincz
Co porabiasz w weekend - Robert Jurczyk [17.IX]

5-9.IX.1988 Danuta Rinn
Nie zapomniałam (U.Sipińska-M.Truszewicz) Urszula Sipińska [24.IX]
Jesienna piosenka - Andrzej Zaucha
Nie chcę byc wolna (R.Obcowski-J.Holm) Ola Kisielewska [1.X]
Z tobą na top (A.Maliszewski-T.Kordeusz) Halina Benedyk
Jesteś dla mnie zimny - Jolanta Literska
Córeczko (J.Perkowski-K.Szczot) Kayah [10.IX]
A do pierwszego (R.Poznakowski-J.Kleyny) Jerzy Połomski

12-16.IX.1988
Będzie tak jak jest (K.Dębski-J.Cygan) Anna Jurksztowicz [17.IX]
Od czasu do czasu (A.Nowacki-A.Kuryło) Aleksander Nowacki [24.IX]

19-23.IX.1988 Andrzej Kuryło
Stare i nowe (wiązanka) Skaldowie [15.X]
I na ful - Felicjan Andrzejczak

26-30.IX.1988
Chłodnym okiem (J.Kruk-J.Cygan) 2+1 [12.XI]
Dzień i noc (J.Kozidrak-B.Kozidrak) Bajm [1.X]
O Ela (A.Mieszkowski-A.Mieszkowski) Chłopcy z Placu Broni [8.X]
Tak, tak, to ja (G.Ciechowski-G.Ciechowski) Grzegorz Ciechowski [8.X]
Klub wesołego szampana (zesp.-W.Płochocki) Formacja Nieżywych Schabuff [1.X]
Ostatnio edytowano Wt paź 15, 2013 7:26 pm przez marcinparys11, łącznie edytowano 2 razy
marcinparys11
 
Posty: 1539
Dołączył(a): Pt kwi 01, 2011 10:01 pm

Re: Radiowa Lista Przebojów Programu I

Postprzez marcinparys11 » So paź 12, 2013 3:15 pm

3-7.X.1988
Zgięci w pół - Piotr Sawicki
Owad - Wiesława Sós [22.X]

10-14.X.1988
Będziesz - Ewa Uryga
Inny dla innych - Luiza Staniec
Diabeł w deszczu (S.Krajewski-A.Osiecka) Seweryn Krajewski
Człowiek za burtą - Anna B.

17-21.X.1988
Zwierciadło (A.Reyman-...) Jolanta Kaczmarek
Dobranoc ptaki - Zbigniew Gniewaszewski [29.X]
I co ci dał ten szpan (D.Koziak-G.Orlińska) Felicjan Andrzejczak
Rudy kot (L.Paszko-J.Kondratowicz) Krystyna Giżowska
... - D.Potocka
Cierpliwie żyj, aby żyć (R.Kniat-A.Jarek) Krzysztof Krawczyk [5.XI]
Ściana i groch (J.Kukulski-M.Dutkiewicz) Monika Borys [5.XI]

24-28.X.1988 Janusz Kruk
To jest kłamstwo (B.Gajkowski-B.Gajkowski) Kapitan Nemo
W milczeniu - Andrzej Dąbrowski
Lekcja angielskiego (K.Dębski-J.Cygan) Krzysztof Antkowiak [29.X]
Halo, Alicja (R.Szeremeta-G.Orlińska) Agnieszka Deszkiewicz
Bezbarwny jak pył (R.Szeremeta-K.Miklaszewska) Irena Santor

31.X., 2-4.XI.1988
Czy to romans, czy mazurek (A.Sochacki-...) Elżbieta Jodłowska

7-11.XI.1988 Krzysztof Dzikowski
Raz (R.Lipko-B.Olewicz) Urszula [19.XI]
Podróż do ciepłych krajów (G.Ciechowski-G.Ciechowski) Grzegorz Ciechowski
Ostatni taniec z kimś (L.Paszko-J.Kondratowicz) Ryszard Rynkowski
Wolniej żyć (K.Polak-K.Drabik) Bogusław Mec
Gość z pustymi kieszeniami - Ewa Konstanciak
Życzę ci przyjemnych snów (A.Nowacki-A.Kuryło) Aleksander Nowacki
Recepta na los (S.Zach-S.Zach) Stefan Zach
Czarny Alibaba (z rep. Heleny Majdaniec) Andrzej Zaucha [26.XI]

14-18.XI.1988 Krzysztof Sadowski
Pamiętaj mnie (S.Łosowski-M.Dutkiewicz) Kombi [19.XI]
Jak cień Chaplina (J.Kukulski-J.J.Należyty) Halina Frąckowiak [19.XI]
Nie śni mi się - Marta Dobosz
Odległe wizje (M.Łuszczyński-M.Łuszczyński) Lonstar
Jestem tylko kobietą - Violetta Białobłocka

21-25.XI.1988
Baj baj (A.Korzyński-A.Korzyński) Marlena Drozdowska [3.XII]
Piosenka zwykłego dnia - Iwona Niedzielska

28.XI.-2.XII.1988
Co za dużo, to niezdrowo (W.Chróst-G.Orlińska) Małgorzata Panecka
Mój typ (R.Bychowski-J.Cygan) Beata Molak
Odchodzę w deszczu (M.Jeżowska-J.Cygan) Majka Jeżowska
Serce pali się raz (R.Lipko-M.Dutkiewicz) Zdzisława Sośnicka [3.XII]
Kocham kiedy chcę - Piotr Sawicki [10.XII]
Wpół do miłości - Spectrum [17.XII]
Święte miasto (G.Płecha-B.Kozidrak) Bajm [17.XII]

5-9.XII.1988
W tańcu - 2+1
Zostanę królową - Maryla Rodowicz
Centrum wynalazków - Formacja Nieżywych Schabuff (zesp.-J.Pałucha)
Mister of America - Lombard [10.XII]
... - Ewa Rutkowska
Tej piosenki wtedy nie było (S.Kowalewski-K.Drzewiecki) Sławomir Kowalewski

12-16.XII.1988
W taką noc jak ta (A.Maliszewski-T.Kordeusz) Halina Benedyk [24.XII]

19-23.XII.1988 Janusz Atlas
Nasze razem przez telefon (J.Hnatowicz-A.Sikorowski) Pod Budą
Nietykalni (A.Patoh-M.Fanga) Papa Dance [31.XII]
Prośba dzieci - Natalia Kukulska [31.XII]
Manekin, sztuczny człowiek (B.Sołtysik-J.Kondratowicz) Gayga
Jesień nad krajem - B.Nowicki
Idzie kolęda drogą, bezdrożem - Alicja Majewska
Za krótkie życie (U.Sipińska-W.Młynarski) Urszula Sipińska [24.XII]

27-30.XII.1988
Gigant czyli gigant - Maryla Rodowicz
Święta z bajki - Edyta Geppert [14.I]
Goniąc kormorany (z rep. Piotra Szczepanika) Andrzej Zaucha [14.I]
marcinparys11
 
Posty: 1539
Dołączył(a): Pt kwi 01, 2011 10:01 pm

Re: Radiowa Lista Przebojów Programu I

Postprzez marcinparys11 » N paź 13, 2013 10:39 am

2-6.I.1989
Nie kop mnie przez sen - Mechanik
Czy to miłość, to co czuję (S.Zybowski-B.Olewicz) Urszula [7.I]
Błaganie (P.Bajus-R.Kłos) Fatum
Jak lądy dwa - Ola Kisielewska [21.I]

9-13.I.1989
Żaglowiec siedmiu mórz (J.Zieliński-A.Falecki) Skaldowie [21.I]
Ty jak kot (A.Hetman-A.Thenard) Andrzej Thenard [4.II]
Zwariowany czas (R.Kniat, K.Krawczyk-A.Jarek) Krzysztof Krawczyk [28.I]
Chyba to kpiny (A.Malarowski-J.Mielcarek) Jacek Mielcarek
Bardzo brawo (M.Jeżowska-M.Dutkiewicz) Majka Jeżowska [28.I]

16-20.I.1989
Bajdy, nasze bajdy (R.Szeremeta-G.Orlińska) Irena Santor
... - Marek Hojda
... - Marlena Drozdowska
... - Krystyna Giżowska
Wyznania najcichsze (z rep. Waldemara Koconia) - Danuta Błażejczyk

23-27.I.1989
Życie na kredyt (S.Bartosik-Z.Gniewaszewski) Zbigniew Gniewaszewski
Przyjaciel wie (K.Dębski-J.Cygan) Krzysztof Antkowiak [28.I]

30.I.-3.II.1989
Baj baj (z rep. Marleny Drozdowskiej) Maryla Rodowicz [11.II]
Przebój za przebojem (J.Wojdak-A.Lesik) Jerzy Połomski
Przystań pod gwiazdami (K.Dżokas-L.Konopiński) Eleni
Droga donikąd (R.Kniat-A.Jarek) Jan Zieliński
Jak się chce, to się da - Danuta Morel
Zaczaruj mnie jeszcze raz (A.Nowacki-A.Kuryło) Aleksander Nowacki

6-10.II.1989
Jego śmiech - Danuta Błażejczyk
Pozdrawiam cię z wysokich sfer - Vox
Mój koncert (A.Maliszewski-T.Kordeusz) Halina Benedyk
Przystanek mej młodości (A.Ellmann-W.Młynarski) Urszula Sipińska [18.II]
Złote obrączki (W.Parzyński-A.Jastrzębiec-Kozłowski) Krystyna Giżowska [18.II]
Szczur - Nauty Dred
A jednak czasem mi żal (M.Zimiński-J.Kondratowicz) Danuta Stankiewicz [25.II]

13-17.II.1989
Bądź z nami dbrej myśli - Irena Jarocka [4.III]
Frajer (P.Bajus-Z.Częścik) Fatum [4.III]

20-24.II.1989
Obca gra (R.Lipko-J.Skubikowski) Zdzisława Sośnicka [25.II]
Było, minęło (A.Rybiński-A.Kuryło) Andrzej Rybiński
Mimo to - Grażyna Łobaszewska
To wina Ewy - Beata Molak
Halo, Susan - Andrzej Thenard [25.III]
Czekam na więcej (A.Wierzbica-A.Warecka) Ewa Uryga

27.II.-3.III.1989
Cudze rozmowy - Krystyna Prońko [11.III]
Uczę się miłości - Ola Kisielewska [11.III]
Piłkarski poker - Stanisław Sojka
...
...

6-10.III.1989
Każdy swego pana ma (A.Kopff-B.Olewicz) Jolanta Jaszkowska [25.III]
Daleko, dwa kroki stąd (A.Sikorowski-A.Sikorowski) Pod Budą
Inny nie będę (A.Ellmann-J.Cygan) Ryszard Rynkowski [18.III]
Nie wracaj na Gabrinel - Jarosław Kozidrak [15.IV]

13-17.III.1989
Tylko ty zostałeś mi - Iwona Niedzielska
Dotykaj mnie (P.Kalicki-M.Ostrowska) Lombard
Niech w tobie gra coś pięknie (J.Kruk-J.Cygan) 2+1 [1.IV]
Zrób to ze mną - Wiesława Sós [25.III]

20-24.III.1989
Skamieniałe zło (S.Łosowski-W.Tkaczyk) Kombi [8.IV]
Cały świat to ty (A.Maliszewski-T.Kordeusz) Halina Benedyk [1.IV]
Odległe wizje (ponownie) Lonstar
Dopóki chcesz ze mną być - Ilona Wieczorek i Jerzy Różycki
Gdy śmiejesz się - Bogusław Mec

28-31.III.1989
Plakatowe życie (A.Nowacki-A.Kuryło) Aleksander Nowacki
marcinparys11
 
Posty: 1539
Dołączył(a): Pt kwi 01, 2011 10:01 pm

Re: Radiowa Lista Przebojów Programu I

Postprzez gregpol » N paź 13, 2013 8:05 pm

marcinparys11 napisał(a):5-9.XII.1988
W tańcu - 2+1

Mam pytanie, czy ktoś może wie co to za piosenka?
Avatar użytkownika
gregpol
 
Posty: 1433
Dołączył(a): Cz lut 16, 2012 6:14 pm

Re: Radiowa Lista Przebojów Programu I

Postprzez marcinparys11 » Pn paź 14, 2013 3:26 pm

"W tańcu życie kręci się od nowa" - tak brzmiał pierwszy wers refrenu. Była to chyba jedyna piosenka, która się "nie załapała" na płytę wydaną w 1990 roku (i jak się okazało, była to płyta ostatnia).
marcinparys11
 
Posty: 1539
Dołączył(a): Pt kwi 01, 2011 10:01 pm

Re: Radiowa Lista Przebojów Programu I

Postprzez marcinparys11 » Wt paź 15, 2013 7:22 pm

3-7.IV.1989 Andrzej Sobczak
Chcę uwierzyć w nasze sny (R.Kniat-J.Sławko) Krzysztof Krawczyk [15.IV]
Taniec na zgodę (H.Alber-J.Has) Ewa Konstanciak
Pierwsza wersja nocy (K.Dinos-A.Senar) Millord [22.IV]
Nie dla wszystkich - Tatiana Kauczor
Nas nie rozdzieli - Andrzej Zaucha
Inny brzeg - Texel
Arka - 12 wykonawców
Ex przyjaciel (J.Kozidrak-J.Kondratowicz) Jarosław Kozidrak
Popiół ze skał - Jolanta Arnal

10-14.IV.1989 Ryszard Kniat
Kryzys in the sky (A.Sikorowski-A.Sikorowski) Maryla Rodowicz [29.IV]
Zepsuty robot (J.J.Dobrzyński-M.Maliszewska) Mieczysław Szcześniak
Ogrzej mi serce (J.Sent-Z.Stawecki) Stenia Kozłowska [13.V]
Bo szczęście (J.Wojdak-E.Zechenter) Irena Woźniacka
A niech - Grażyna Alber

17-21.IV.1989 Jacek Bukowski
Zakochajmy się jak dzieci (R.Lipko-J.Holm) Barbara Sikorska [29.IV]

24-28.IV.1989 Danuta Rinn
Za granicą snu (R.Szeremeta-J.Banach) Krystyna Prońko
Zwariowane sam na sam (K.Dębski-J.Cygan) Krzysztof Antkowiak [6.V]
Na księżyc nie dają wiz - Jolanta Literska
Bez oporu i łez (J.J.Dobrzyński-M.Maliszewska) Krystyna Giżowska
Pytasz mnie (Z.Jaremko-J.Kofta) Andrzej Dąbrowski
Czas na miłość (W.Chróst-G.Orlińska) Ewa Bem
Myśląc o cichych rzeczach (Bajerski-J.Cygan) Ewa Surzyńska i Mariusz Banach
Wiem, co robię (M.Rutkowska-J.Has) Małgorzata Rutkowska
Lubię sambę - Dorota Żmijewska
Nie zatrzymujcie nawiedzonych - Ewa Złotowska i Piotr Rubik

2-5.V.1989
Powiedz stary gdzieś ty był (z rep. Czerwonych Gitar) Żuki

8-12.V.1989 Lidia Stanisławska
Chcę powrócić (J.Zieliński-A.Falecki) Skaldowie [27.V]
Słodki zamęt (M.Hojda-J.Bukowski) Marek Hojda [13.V]
Są noce białe jak bzy (A.Maliszewski-W.Młynarski) Halina Benedyk
Żyj spontanicznie (J.Mikuła-J.Cygan) Danuta Błażejczyk i Ryszard Rynkowski
Co z tobą (M.Raduli-J.Skubikowski) Wanda Kwietniewska [3.VI]
Bo ja dla ciebie - Beata Molak [20.V]
Biznes blues - Ryszard Poznakowski
Niebanalne życie (S.Zybowski-U.Kasprzak) Urszula [20.V]

15-19.V.1989 Krzysztof Krawczyk
Bakelitowy kwiat (S.Bartosik-A.Tomczyk) Andrzej Zaucha [27.V]
Już trochę wiem (J.Pikiel-J.Bukowski) Texel
Gulasz serc - Maryla Rodowicz
Iluzja - Ira

22-24.V., 26.V.1989
bez nowych propozycji

29.V.-2.VI.1989
Podróżą każda miłość jest (W.Korcz-J.Kofta) Alicja Majewska [24.VI]
Powiedz mi, panie (R.Lipko-M.Dutkiewicz) Zdzisława Sośnicka [10.VI]
... - Krystyna Giżowska
Przed śniadaniem - Mieczysław Szcześniak
Najpiękniejszy maj - Zbigniew Wodecki
... - Tatiana Kauczor
Dozwolone od lat 18-tu (z rep. Czerwonych Gitar) Żuki
Temat na klip (A.Patoh-M.Fanga) Papa Dance [3.VI]
Dla ciebie - Iwona Niedzielska
Och, te telefony (J.Filar-J.Cygan) Jerzy Filar [17.VI]
Ostatnio edytowano Śr lis 13, 2013 8:01 pm przez marcinparys11, łącznie edytowano 2 razy
marcinparys11
 
Posty: 1539
Dołączył(a): Pt kwi 01, 2011 10:01 pm

Re: Radiowa Lista Przebojów Programu I

Postprzez gregpol » Cz paź 17, 2013 11:06 pm

marcinparys11 napisał(a):"W tańcu życie kręci się od nowa" - tak brzmiał pierwszy wers refrenu. Była to chyba jedyna piosenka, która się "nie załapała" na płytę wydaną w 1990 roku (i jak się okazało, była to płyta ostatnia).

Takiego nagrania nie ma na ostatnim krążku - dlatego właśnie zaciekawił mnie ten tytuł. Jednak ciągle dowiaduję się czegoś nowego. Dzięki za informację!
Avatar użytkownika
gregpol
 
Posty: 1433
Dołączył(a): Cz lut 16, 2012 6:14 pm

Re: Radiowa Lista Przebojów Programu I

Postprzez marcinparys11 » N paź 27, 2013 1:23 pm

5-9.VI.1989
Kup lody calypso - Vox
Namaluję złote słońce - Ewa Bem
Jak pogodzić dwie strony (G.Skawiński-J.Cygan) Kombi
Zawsze mniejsze zło (R.Lipko-A.Mogielnicki) Barbara Sikorska

12-16.VI.1989
bez nowych propozycji

19-23.VI.1989 Bohdan Łazuka
... - Grzegorz Muzylak
Wieczny wędrowiec - Danuta Błażejczyk
Widziano cię rano (J.J.Dobrzyński-J.Skubikowski) Anna B.
Spacerologia (M.Lubomski-M.Lubomski) Mariusz Lubomski
Kochać inaczej (zesp.) De Mono [1.VII]
Lekcja czyli naga prawda (Stawski-J.Holm) Beata Molak
Martwy postój (J.Borysewicz-M.Dutkiewicz) Lady Pank [1.VII]
Do ciebie wołam (B.Gajkowski-B.Gajkowski) Kapitan Nemo
Oczarowana życiem - Irena Jarocka
Bogdanek - Kayah
W zawieszeniu - Krystyna Prońko [15.VII]

26-30.VI.1989
Czerwony ogier (P.Rubik-G.Walczak) Zyga i Klika Rubika [8.VII]
Przed siebie leć (M.Jurecki-B.Olewicz) Mechanik
Serce ze szkła (K.Dinos-A.Senar) Millord
Wypijmy za błędy (R.Rynkowski-J.Cygan) Ryszard Rynkowski [15.VII]

3-7.VII.1989
bez nowych propozycji

10-14.VII.1989
Polski biały murzyn (J.Skubikowski-J.Skubikowski) Jacek Skubikowski
Wolni - Beata Molak [5.VIII]
Stoję czy leżę, to wierzę (J.J.Dobrzyński-J.Holm) Mieczysław Szcześniak [5.VIII]
... - A.Komorowska
... - Jolanta Kaczmarek
Nie zmarnuj szans (L.Paszko-L.Konopiński) Felicjan Andrzejczak
Młoda miłość (A.Skorupka-M.Łebkowski,S.Werner) Jolanta Barcik
Bądź ze mną (M.Walarowski-J.Holm) Danuta Błażejczyk
Elegancja w starym stylu (S.Zieliński-A.Mogielnicki) Ewa Otręba
Jej głos po tamtej stronie (H.Baran,R.Kalicki,A.Malik,P.Zander-M.Ostrowska) Lombard [5.VIII]
Kropka nad i (J.J.Dobrzyński-J.Kondratowicz) Lora Szafran

17-21.VII.1989
Bis - Marek Hojda
... - Marianna Wróblewska
...
...

24-28.VII.1989
bez nowych propozycji

31.VII.-4.VIII.1989
Letnie boogie (J.Włodarek-E.Włodarek) Kantry
Faja 89 (zesp.-J.Pałucha) Formacja Nieżywych Schabuff [16.IX]
Kup samochód - Kabaret Klika
Czyja szyja (M.Bychowski-J.Skubikowski) Tri (M.Szcześniak,B.Molak,Anna B) [5.VIII]
To nie dla mnie - Texel
Na krawędzi nocy i dnia - Danuta Błażejczyk i Ryszard Rynkowski
Chcę mieć - Małgorzata Rutkowska
Ciao Italia (P.Kucharski-J.Krynicz) Top One
Wypłakana poducha (B.Sołtysik-P.Słowikowski) Gayga [12.VIII]
Delikatne palce - Marek i Lusia
Zmyślony flirt - Grażyna Świtała

7-11.VIII.1989
Co ty królu złoty (J.Kukulski-J.Cygan) Monika Borys [12.VIII]
Gdy śpiewał Roy Orbison - Krzysztof Krawczyk [12.VIII]
Gorzkie pocałunki - Danuta Stankiewicz
Zanim jesteś ...

14.VIII, 16-18.VIII.1989
Niefachowcy - Zyga i Klika Rubika
Jak w to uwierzyć - Krystyna Giżowska
Daj zaczarować się (R.Lipko-M.Dutkiewicz) Zdzisława Sośnicka [12.VIII]
Mgiełka (J.J.Dobrzyński-J.Kondratowicz) Jolanta Jaszkowska {12.VIII]

21-25.VIII.1989
Zabierz kobietę (A.Rutkowski-A.Osiecka)Grażyna Świtała [12.VIII]
Błękitny motyl - Zbigniew Gniewaszewski
Mnie się nie pali - Bohdan Smoleń
Odsłoń twarz (zesp.-A.Senar) Ira
Gramatyka miłości (R.Lipko-A.Mogielnicki) Barbara Sikorska [12.VIII]
Tango zdrada - Iwona Niedzielska
Letni romans - Anna Komorowska
Graj w remoncie (L.Bogdanowicz-J.Holm) Violetta Białobłocka
Kasztany lśnią tak samo (A.Żylis-A.Warecka) Kazimierz Kowalski

28.VIII.-1.IX.1989 Grzegorz Skawiński
Siódmy rok (J.J.Dobrzyński-Z.Książek) Andrzej Zaucha [23.IX]
Złoty strzał (A.Dinos-M.Dutkiewicz) Millord [2.IX]
Rysa na szkle (S.Zybowski-B.Olewicz) Urszula [9.IX]
Wakacyjny mały flirt - Eleni [9.IX]
Ostatnio edytowano So lis 16, 2013 3:21 am przez marcinparys11, łącznie edytowano 2 razy
marcinparys11
 
Posty: 1539
Dołączył(a): Pt kwi 01, 2011 10:01 pm

Re: Radiowa Lista Przebojów Programu I

Postprzez choroszcz » Pn paź 28, 2013 2:07 pm

Top One - w rytmach disco ...na jedynce , póżniej zostali zaszeregowani do nurtu chodnikowego, hehe i zginęli w tłumie disco-polo ..no jeszcze Kwasowi pomogli wygrac wybory
choroszcz
 
Posty: 473
Dołączył(a): Cz mar 17, 2005 10:33 pm
Lokalizacja: choroszcz

Re: Radiowa Lista Przebojów Programu I

Postprzez marcinparys11 » Śr lis 13, 2013 7:59 pm

Gdy po raz pierwszy, a właściwie za czwartym razem usłyszałem Top One, byłem bardzo zdziwiony, że zwrotki "oni spiewają po polsku", dopiero wtedy skojarzyłem, że to nasza rodzima produkcja.

4-8.IX.1989
bez nowych propozycji

11-15.IX.1989 Zbigniew Bizoń
Wyspy (zesp.) Ziyo
Wszystko tak jak woda (S.Sokołowski-I.Garian) Wojciech Korda
Nie zapominaj nigdy rocka - Henryk Fabian [30.IX]
Co by to było - Zajazd
Nabrałam słońce w dłonie dwie - Halina Benedyk
Jeszcze będzie przepięknie... (T.Lipiński-T.Lipiński) Tilt [16.IX]
Pejzaż z melancholią w tle (A.Kopff-J.Wołek) Jolanta Jaszkowska [23.IX]
Najlepsze było wczoraj - Jacek Mielcarek
Powiedz lato, co ty na to - Hand Back
Przed siebie leć - Mechanik

18-22.IX.1989 Maryla Rodowicz
Zielonooka (J.Słota-M.Wojtaszewska) Vox [23.IX]
Ballada o krawcach - Pod Budą
Nie bądź Alicją - Krystyna Prońko

25-29.IX.1989
Zanim zaśniesz (z rep. Piotra Szczepanika) Marek i Lusia [21.X]

2-6.X.1989
Bez metafory - Marta Dobosz
Ameryka cię zje (J.Kruk-JCygan) 2+1 [4.XI]
Rozmowa na placu cyt cyt - Stefan Zach
To pociągi grają sambę - Jerzy Filar
Przydrożny zajazd - Zajazd
Dla ciebie i dla mnie - Jacek Mielcarek
Już stało się - Ewa Uryga
Serce zaczyna bić - Irena Santor [21.X]

9-13.X.1989
Tortury - Renata Przemyk

16-20.X.1989
Nasz cały świat - Krzysztof Krawczyk i Jacek Mielcarek
Miłość kwitnie w nas - Halina Benedyk
Lato w Ponoir - Andrzej Frajndt
Przez cały dzień - Andrzej Dąbrowski
Tabu, obcy ląd (S.Łosowski-W.Tkaczyk) Kombi

23-27.X.1989
Nic się nie zmienia (B.Gajkowski-B.Gajkowski) Kapitan Nemo
Rodzi się gwiazda - Marlena Drozdowska
Wariatka tańczy (m.in. z rep.Maryli Rodowicz) Halina Frąckowiak [4.XI]

30-31.X., 2-3.XI.1989
Kogo ty grasz (Szularz-Komorowski) Anna Komorowska
Zbaw mnie miłości (S.Krajewski-J.Has) Edyta Geppert
Daj nam panie dar wytrwania (Dowgiert-A.Jarek) Magda Durecka
Nasza podróż trwa - Wanda Kwietniewska
Ostatnio edytowano So lis 16, 2013 3:21 am przez marcinparys11, łącznie edytowano 2 razy
marcinparys11
 
Posty: 1539
Dołączył(a): Pt kwi 01, 2011 10:01 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne listy przebojów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości