Lista Przebojów Radia Łódź (1992 - 2004)

Dyskusje wszelakie na temat innych zestawień, czyli nie samą Listą Przebojów Trójki człowiek żyje... ;-)

Moderatorzy: jollyroger72, jollyroger72

BeautifulDay
Posty: 67
Rejestracja: pn kwie 05, 2010 4:33 pm

Lista Przebojów Radia Łódź (1992 - 2004)

Post autor: BeautifulDay »

Miałem nie zakładać tego tematu, ale widziałem w tym dziale inne tematy poświęcone listom przebojów lokalnych rozgłośni, a już od dłuższego czasu byłem ciekaw czy jest ktoś tu na forum (oprócz mnie) kto słuchał tej Listy.

Prowadzona w latach 1992 - 2004 przez Adama Kołacińskiego. 622 notowania i ta cała otoczka oprócz programu, o której można by długo i niekoniecznie treściwie :)

Słuchał ktoś z tu udzielających się? :)

Jednocześnie, jako że wiele tutaj spisów list wszelakich to i o tą zapytam. Jeśli już się znajdzie ktoś kto słuchał, to czy znajdzie się też ktoś kto może ma spisane gdzieś i byłby w stanie udostępnić archiwalne notowania owej Listy? Cóż, Lista ponad 10 lat temu zakończona (przynajmniej w swojej oryginalnej formie) i obecnie w internecie śladu nie ma po archiwum, a i to (a nawet przede wszystkim to) warto byłoby mieć w swoich zbiorach :)
jarekd
Posty: 72
Rejestracja: śr lut 11, 2015 4:26 pm

Re: Lista Przebojów Radia Łódź (1992 - 2004)

Post autor: jarekd »

Ja dla odmiany słuchałem namiętnie Dyskotekowej Listy w Radiu Łódź.
Udało mi się odnaleźć do wysłuchania ostatnie 791 notowanie listy Radia Łódź, którą prowadził Grzegorz "Prawy" Frątczak.

https://www.mixcloud.com/grzegorzfratcz ... -28102007/
ODPOWIEDZ