Clipol

Dyskusje wszelakie na temat innych zestawień, czyli nie samą Listą Przebojów Trójki człowiek żyje... ;-)

Moderatorzy: jollyroger72, jollyroger72

BeautifulDay
Posty: 67
Rejestracja: pn kwie 05, 2010 4:33 pm

Clipol

Post autor: BeautifulDay »

Czy pamięta ktoś ten program?

Wiem, wiem - to nie była lista przebojów, ale jakoś tak przeglądając inne rankingi i listy w tym dziale, tu najbardziej mi pasowało wspomnieć o tym programie (jeśli wybrałem złe miejsce to przepraszam i proszę o przeniesienie).

Nadawany w latach 1994 - 1998 (tych na pewno, nie wiem czy nie wcześniej) w TVP 2. I wbrew temu co podaje ogólnoznana strona do poszukiwania informacji, nadawano w nim tylko polskie teledyski. Pamiętam, że zawsze na początku była "Premiera Clipola", a potem dwie "Nowości Clipola", którymi były premiery z dwóch poprzednich dni (program szedł od poniedziałku do piątku, lub od poniedziałku do czwartku, nie pamiętam). Potem były jakieś stare utwory.

Tak się zastanawiałem, czy był ktoś z forowiczów w tamtych czasach na tyle zakręcony, że notował co było w premierach "Clipola" z (mniej więcej dokładnym) datowaniem? Fajnie by było przypomnieć sobie wszystko co tam grali, oglądałem ten program i tak teraz przeglądając archiwum lp3, z pamięci wydaje mi się (a może nawet z prostego szacunkowego rachunku) że wiele utworów prezentowanych w "Clipolu" w ogóle nie pojawiło się na lp3. I wiele z nich już jest dzisiaj zapomnianych. Warto by było sobie przypomnieć. (Już nawet mniejsza z tym datowaniem, byleby było mniej więcej chronologicznie :) )

No i oczywiście utwór "I Love You" T. Love zawsze będzie mi się kojarzyć z "Clipolem". :)
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Clipol

Post autor: Miszon »

Tak, pamięam, oglądałem namiętnie :-) . Przez jakiś krótki czas zapisywałem też te premiery. Niestety, zeszyt w którym to robiłem zniknął w odmętach dziejów :-( .
ODPOWIEDZ