Posiadasz jakieś archiwalne nagranie lp3?

Ktoś, gdzieś, kiedyś słyszał coś, ale nie wie kto, gdzie, kiedy i z kim — czyli zubożona wersja „Jaka to melodia” :-)

Moderatorzy: danco28, danco28

danco28
Posty: 1337
Rejestracja: ndz lis 23, 2008 2:42 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 859 notowania (1998)
Lokalizacja: Elbląg

Posiadasz jakieś archiwalne nagranie lp3?

Post autor: danco28 »

Posiadasz jakieś archiwalne notowania Listy Przebojów Programu Trzeciego, nagrane na taśmie szpulowej, bądź kasecie magnetofonowej?
Chciałbyś się tym nagraniem podzielić z ludzkością, ale nie bardzo wiesz jak to zgrać na komputer?
Jesteś chętny przesłać taśmę/kasetę (bądź jej kopię) zaufanemu użytkownikowi tego forum? (niech inni poświadczą... ;))

Możesz napisać do mnie w tej sprawie na adres: archiwum_lp3@wp.pl

Jeśli masz nagranie na taśmie szpulowej - nie ma problemu: dysponuję sprawnym, poczciwym magnetofonem szpulowym - Dama Pik.
Obrazek

Jeśli masz nagranie na kasecie magnetofonowej - nie ma problemu: dysponuję sprawnym magnetofonem kasetowym - Sony TC-K420.
Obrazek
... oraz odpowiednimi narzędziami i umiejętnościami, które umożliwiają mi zgranie nagrania z praktycznie każdego dawnego nośnika, na format cyfrowy.

Po zgraniu - oczywiście - odsyłam materiał oryginalny (taśmę/kasetę) właścicielowi. A zgranym archiwalnym notowaniem Listy Przebojów Programu Trzeciego dzielę się w Twoim imieniu z innymi użytkownikami forum, udostępniając/wrzucając je na jakiś serwer (zapewne będzie to portal chomikuj.pl) - w celu możliwości pobrania sobie takiego nagrania przez innych. Co Ty na to?

Pytajcie dziadków, rodziców, ciocie, wujków, rodzeństwo, kuzynostwo... i kogo tam jeszcze macie ;) - czy nagrywali w latach 80. Listę Przebojów Trójki. Sprawdzajcie też co kryją zakurzone pudła/kartony w waszych piwnicach, strychach i innych komórko/pawlaczach. ;)

Ocalmy wspólnie te nagrania!
ODPOWIEDZ