Mr. Z'oob - Fala

Ktoś, gdzieś, kiedyś słyszał coś, ale nie wie kto, gdzie, kiedy i z kim — czyli zubożona wersja „Jaka to melodia” :-)

Moderatorzy: danco28, danco28

Awatar użytkownika
ManRomantic
Posty: 82
Rejestracja: wt sty 17, 2012 3:42 pm
Lokalizacja: Krzeszowice

Mr. Z'oob - Fala

Post autor: ManRomantic »

Witam!

W not. 415 zadebiutował w poczekalni utwór "Fala" MR. Z`OOB i mam w związku z tym pytanie do Was:
Co to za nagranie?
Czy to czasami nie jest ten sam kawałek, który ukazał się na CD "Czego się gapisz?" [1997], tam pt. "Byle się obudzić czyli de dej after"?
Wiem, że na tym albumie są głównie nowe wersje starych hitów, ale czy to ta sama piosenka, pomimo że nagrana na nowo?
A może "Fala" to całkowicie inny utwór nie mający nic wspólnego z tym z CD "Czego się gapisz?".

Każda informacja bardzo cenna - z góry dziękuję!
Awatar użytkownika
ManRomantic
Posty: 82
Rejestracja: wt sty 17, 2012 3:42 pm
Lokalizacja: Krzeszowice

Re: Mr. Z'oob - Fala

Post autor: ManRomantic »

Temat już nieaktualny. Właśnie otrzymałem e-mail od zespołu z potwierdzeniem, że to ten sam utwór!
danco28
Posty: 1337
Rejestracja: ndz lis 23, 2008 2:42 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 859 notowania (1998)
Lokalizacja: Elbląg

Re: Mr. Z'oob - Fala

Post autor: danco28 »

Właśnie przed chwilą zamówiłem tą pierwotną wersję u Pana Marka.

Ciekawe czy uda się usłyszeć ten utwór w najbliższy piątek... Nigdy nie słyszałem tej pierwszej wersji.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9940
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Mr. Z'oob - Fala

Post autor: bobby-x »

ManRomantic pisze:Witam!

Czy to czasami nie jest ten sam kawałek, który ukazał się na CD "Czego się gapisz?" [1997], tam pt. "Byle się obudzić czyli de dej after"?
Wiem, że na tym albumie są głównie nowe wersje starych hitów, ale czy to ta sama piosenka, pomimo że nagrana na nowo?
A może "Fala" to całkowicie inny utwór nie mający nic wspólnego z tym z CD "Czego się gapisz?".

Każda informacja bardzo cenna - z góry dziękuję!
To trzeba tytuł zmienić na ten długi skoro "Fala" jest mało albumowo aktualna.
ODPOWIEDZ